10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ ، تحقیقاتی که در مرکز تحقیقاتی pew انجام گرفته نشان می دهد که در سه سال گذشته، استفاده از اینترنت توسط بزرگسالان حداقل 5 درصد افزایش یافته است. اکنون بیش از هر زمان دیگری کسب و کارها در حال بهره برداری از فرصت هایی هستند که جهان دیجیتال برای آن ها به ارمغان اورده است. به عبارت دیگر، دیجیتال مارکتینگ نقش بسیار بزرگی را در تصمیمات خرید افراد بازی می کند.

صرف نظر از نوع بازاریابی دیجیتالی که یک کسب و کار به کار می برد، هدف کلی از بازاریابی ارتباط دادن مخاطبین هدف در زمان و مکانی صحیح می باشد و کجا از اینترنت برای ارتباط یافتن با مخاطبین بهتر از اینترنت است.

10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ

1. زودتر به مردم دسترسی پیدا کنید

تا ژانویه 2021، گزارش‌های Statists به این نتیجه رسیدند که 4.66 میلیارد داروی اینترنتی فعال در سراسر جهان وجود دارد که دارایی 59.5 درصد جمعیت جهان است و از کل این جمعیت، 92.6 درصد (4.32 میلیارد) از طریق سوگیری تلفن همراه به اینترنت نفوذ کرده‌اند. این ثابت می‌کند که بازاریابی دیجیتال استراتژی شیکی است که توسط کسب‌وکارها برای دسترسی به بیشترین تعداد افراد در چند ثانیه استفاده می‌شود.

2. هزینه کمتر درگیر

یکی از جذاب ترین جنبه های بازاریابی دیجیتال این است که هم مقرون به صرفه و هم موثر است. کسب‌وکارها می‌توانند از طریق ارسال، رسانه‌های اجتماعی و بازاریابی محتوای مبتنی بر جستجوگرها، هزینه‌های بسیار کمتری را برای تولید و توزیع تبلیغات چاپی یا توسعه و درج آگهی‌ها در ایستگاه‌های رادیویی و تلویزیونی اصلی بفروشند.

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ نه تنها مقرون به صرفه تر هستند، بلکه بازگشت سرمایه مثبتی را نیز برای صاحبان کسب و کار به ارمغان می آورند. در واقع بازاریابی محتوا سه برابر کمتر از استراتژی های بازاریابی سنتی است. صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با استفاده از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال کم‌هزینه برای برخی از سرمایه‌گذاران، پولوتوکرات را نجات دهند، در حالی که همچنان به شرکت‌هایی که تجهیزات بازاریابی سنتی گران‌تری دارند، حمایت می‌کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار

3. بدون مرز جغرافیایی

دیجیتال مارکتینگ شما را قادر می سازد تا به فرقه جهانی برسید و فقط به فرقه هدفمند قدیمی و محدود که توسط استراتژی های بازاریابی سنتی پوشش داده شده است پایبند نباشید. شما می توانید در مجزاترین و منزوی ترین مناطق به دنبال کنندگان خود دسترسی پیدا کنید.

4. پیشرفت خود را پیگیری کنید

قابلیت پیگیری موفقیت برنامه های بازاریابی برای بازاریاب لحظه ای حیاتی است. هنگامی که صحبت از سبک های بازاریابی به میان می آید، تجزیه و تحلیل داده ها شرکت ها را قادر می سازد تا بفهمند چه چیزی کار می کند و چه چیزی خوب نیست. شرکت‌ها ممکن است از این داده‌ها نه تنها برای کالبد شکافی دقیق‌تر بازده سرمایه‌گذاری خود، بلکه برای شناسایی زمینه‌های توسعه و کار برای طراحی جوگرنات‌های موفق‌تر در نتیجه نتایج استفاده کنند. این تجزیه و تحلیل همچنین به حذف تمام پرس و جو از ردیابی و ارزیابی موفقیت در جنگ صلیبی بازاریابی کمک می کند. صاحبان کسب‌وکار می‌توانند با استفاده از ابزارها و نرم‌افزارهای ساده تجزیه و تحلیل بازاریابی دیجیتال، تعیین کنند که چه چیزی بیشتر با جمعیت هدف آنها طنین‌انداز می‌شود.

وقتی به اطلاعات و داده‌های هم‌زمان دسترسی دارید، می‌توانید تغییراتی را برای بهبود قاتل‌ها ایجاد کنید، قبل از اینکه هر پلوتوکرات دیگری را در راه‌های ضعیف هدر دهید.

5. Drive Engagement

بر اساس گزارش پایداری ویدئویی منبع بین دیجیتال/آینده، پیشنهادها به 82 تجارت اینترنتی افزایش خواهد یافت. این فراتر از چیزی است که می‌توان درخواست کرد، کسب‌وکارها ممکن است از نوار ویدئویی آنلاین برای جلب توجه کشتی‌های دنبال‌کننده‌شان و در عین حال اطلاع‌رسانی، سرگرم‌کردن و جذب مهمانان ایده‌آل خود استفاده کنند.

کانال‌های بازاریابی دیجیتال همچنین به شرکت‌ها این امکان را می‌دهند که از طریق تبلیغات نوار ویدئویی تعاملی تجربه‌ای فردی ارائه دهند و وقتی صحبت از شخصی‌سازی می‌شود، توصیه‌های محصول روشی شیک برای تشویق معاملات مجدد، فروش متقابل و فروش بیش از حد به مهمانان فعلی شما هستند.

این مقاله را مطالعه کنید  کمک دیجیتال مارکتینگ به توسعه کسب و کارها

به همین ترتیب، بازاریابی دیجیتال به شما این امکان را می‌دهد تا مهمانانی را که از نقطه شما بازدید کرده‌اند، جزئیاتی را به فهرست خرید خود اضافه کرده‌اند و همچنین بدون خرید ترک کرده‌اند، جذب کنید. ممکن است با نشان دادن آنچه که قبلاً به مصرف کنندگان گذاشته اند یا یادآوری اینکه چرا شرکت شما با اطلاعیه های بازاریابی مجدد در رسانه های اجتماعی فوق العاده است، معاملات را بهبود بخشد. شما ممکن است در ذهن خود باقی بمانید و با رزرو مطالب اعلامیه مستدل برای مهمانانی که هنوز معاملات خود را تکمیل نکرده اند، به دنبال تحریک خریدهای متولد نشده باشید.

6. از Multiple Multimedia استفاده کنید

ما ممکن است از بازاریابی دیجیتال برای ترکیب انواع مختلفی از اطلاعات، مانند عکس ها، کلیپ های نوار ویدئویی و صدا استفاده کنیم. نکته جالب دیگر این است که چگونه ممکن است این ابزارها با سایر ابزارهای چند رسانه ای برای پشتیبانی در بازاریابی، معاملات و ایجاد محصولات و خدمات یک شرکت ترکیب شوند. برای مثال، می‌توانیم از نقطه زنده یوتیوب برای ارتباط با مهمانان خود در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی استفاده کنیم، جایی که می‌توانیم از طریق نوار ویدیویی تعامل داشته باشیم و همزمان با ارسال‌ها گفتگو کنیم.

10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

7. در ترند باقی بمانید- 10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی دیجیتال با پاسخ دادن به همه گرایش‌ها، شرطی‌سازی‌ها، موتیف‌ها، بحث‌ها و فناوری‌ها به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در روند باقی بمانند. کسب‌وکارها ممکن است دید اینترنت خود را افزایش دهند و با توجه به آنچه که در آن زمان رواج دارد، به مشتریان و مشتریان بیشتری برسند.

شما می توانید با شرکت در بحث یا ارائه محتوای سفارشی که مشکلات فعلی مصرف کنندگان هدف شما را برطرف می کند، با بازاریابی دیجیتال به این روندها پاسخ دهید. این ممکن است به شما کمک کند وفاداری به برند را القا کنید و شرکت خود را به عنوان یک رهبر پشتیبان تثبیت کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  چرا بازاریابان دیجیتال چنین تقاضایی دارند؟

8. از رقیب خود پیشی بگیرید

بسیاری از رقبای شما قبلاً از احتمال کامل بازاریابی دیجیتال بهره برده اند. برای دستیابی به سرنخ‌های جدید، آنها حساب‌های اجتماعی ایجاد کرده‌اند، وب‌سایت خود را برای سئو بهینه‌سازی کرده‌اند و اطلاعیه‌های حمایتی را راه‌اندازی کرده‌اند. در واقع، کسب‌وکارها و برندها نه تنها از سبک‌های بازاریابی دیجیتال برای رسیدن به فرقه هدف خود استفاده می‌کنند، بلکه هزینه‌های خود را نیز به آن اضافه می‌کنند. .

9. ایجاد شخصیت برند

تبلیغات منظم در رسانه های اجتماعی به کسب و کار شما در فضای عمومی کمک می کند تا بتوانید با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید. هنگامی که محتوا را در فواصل زمانی منظم ارسال می کنید، صحت و اصالت خود را در درخواست مشخص می کنید. مردم برای اعتماد به شما و خدمات شما مناسب هستند که برای بقای شما بسیار مهم است. ظرفیت حفظ شخصیت برند خوب در دنیای اینترنت به طور فزاینده ای حیاتی شده است، زیرا شخصیت برند توانایی شرکت را برای مبارزه تقویت می کند.

10. دنبال کردن هدفمند

می‌توانید از روش‌های بازاریابی دیجیتال برای هدف قرار دادن مهمان‌های خاصی استفاده کنید که به کسب‌وکار اصلی شما و جزئیات یا خدماتی که ارائه می‌دهید علاقه‌مند هستند.

کسب‌وکارهای اصلی می‌توانند از SEO برای بهینه‌سازی کلمات کلیدی موقعیت خاص برای نوع منحصر به فرد کسب‌وکار خود استفاده کنند، به طوری که وقتی داروسازان آنها را در یک دستگاه شکار قرار می‌دهند، به سرعت نتایج مورد نظرشان را برمی‌گرداند. در واقع، هنگامی که یک اعلامیه پرداخت به ازای کلیک تولید می کنید، ممکن است دنبال کننده هدف خود را مشخص کنید.

همچنین می‌توانید با استفاده از این شخصیت‌های خریدار که توسط رویکردهای بازاریابی دیجیتال ایجاد شده‌اند، محتمل‌ترین افرادی را که به محصولات یا خدمات شما علاقه دارند، هدف قرار دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

18 − پانزده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟