10 دلیل واضح نیاز به دیجیتال مارکتینگ

10 دلیل واضح نیاز به دیجیتال مارکتینگ

10 دلیل واضح نیاز به دیجیتال مارکتینگ ، دیجیتال مارکتینگ مهم است زیرا یک کسب و کار را با مشتریان خود در زمان آنلاین مرتبط می کند و در همه صنایع موثر است. هنگامی که کسب و کارها در Google از طریق SEO و PPC، در رسانه های اجتماعی با بازاریابی رسانه های اجتماعی، و از طریق ایمیل با بازاریابی ایمیلی، کسب و کارها را با مشتریان ایده آل مرتبط می کند.

هر کسب و کاری به بازاریابی دیجیتال نیاز دارد. ضروری است که مزایای بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارها را درک کنید که عبارتند از:

10 دلیل واضح نیاز به دیجیتال مارکتینگ
10 دلیل واضح نیاز به دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

10 دلیل واضح که چرا به بازاریابی دیجیتال نیاز دارید؟

1. مقرون به صرفه بودن

بازاریابی دیجیتال نسبت به سایر روش های بازاریابی به طور قابل توجهی ارزان تر است. قیمت‌های خاص بر اساس کاری که انجام می‌دهید متفاوت است، اما هزینه‌های تبلیغاتی کمتر از سایر اشکال بازاریابی است.

2. دسترسی به موبایل

ممکن است این را ندانید اما 77 درصد از بزرگسالان آمریکایی صاحب یک گوشی هوشمند هستند و احتمالاً از آن تلفن هوشمند یا دستگاه تلفن همراه دیگری برای اخبار، شبکه های اجتماعی و فعالیت های بی شمار دیگر استفاده می کنند. بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا زمانی که آنها این کار را انجام می دهند به آنها دسترسی پیدا کنید. با تبلیغات بازاریابی مجدد، بازاریابی ایمیلی و متنی، و رسانه های اجتماعی – می توانید در مقابل مخاطبان خود باشید در حالی که آنها از بسیاری از برنامه های مختلف در تلفن همراه خود استفاده می کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  بهترین روندهای دیجیتال مارکتینگ

3. انعطاف پذیری

اشکال و کاربردهای زیادی از بازاریابی دیجیتال با کیفیت بالا وجود دارد، از جمله تبلیغات بنری، بازاریابی ایمیلی، بازاریابی محتوا و پست های رسانه های اجتماعی. بنابراین با یادگیری نحوه بازاریابی خلاقانه خود به صورت دیجیتالی، طیف وسیعی از احتمالات را برای استراتژی های تبلیغاتی آینده باز می کنید. با دیجیتال مارکتینگ، شما همچنین از انعطاف پذیری تست و توقف کمپین های ضعیف در زمان واقعی برخوردار هستید.

4. گسترش

بسیاری از مصرف کنندگان تقریباً تمام خرید خود را به صورت آنلاین انجام می دهند. دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می دهد که این افراد را جذب کنید و در نتیجه دامنه دسترسی شرکت خود را افزایش دهید. بین تبلیغات خرید گوگل و کمپین های آگاهی از برند، می توانید شناخت برند خود را گسترش دهید و فروش را افزایش دهید.

5. چند رسانه ای- 10 دلیل واضح نیاز به دیجیتال مارکتینگ

مشتریان تمایل دارند بیشتر با مواد بازاریابی که ترکیبی از انواع مختلف محتوا از جمله عکس، کلیپ های ویدئویی و صدا هستند، درگیر شوند. ترکیب این نوع محتوا در بازاریابی دیجیتال بسیار ساده تر از هر نوع تبلیغات دیگری است – و بسیار مهم است.

10 دلیل واضح نیاز به دیجیتال مارکتینگ
10 دلیل واضح نیاز به دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

 

6. تعامل

بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد مستقیماً با مشتریانی که محتوای شما را می بینند ارتباط برقرار کنید، به ویژه از طریق نظرات وب سایت، پیام ها، نظرات و پست های رسانه های اجتماعی. این به مشتریان نشان می‌دهد که شما به آنچه می‌گویند و فکر می‌کنند اهمیت می‌دهید، و باعث می‌شود آنها احساس احترام کنند و بخشی از جامعه‌ای که می‌سازید، شوند. همچنین به شما امکان می دهد اطلاعات ارزشمندی در مورد واکنش ها و ترجیحات مشتریان جمع آوری کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  6 مرحله طرح دیجیتال مارکتینگ

7. ردیابی

علاوه بر برقراری ارتباط با مشتریان، بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد فعالیت های آنها را پیگیری کنید. شما می توانید تبلیغات و انواع محتوایی را که آنها مدت کوتاهی قبل از خرید دیده اند نظارت کنید. این به شما می گوید که کدام روش های بازاریابی مؤثرتر هستند و به شما امکان می دهد استراتژی خود را اصلاح و بهبود بخشید.

8. اختیار

بازاریابی دیجیتال اظهار نظر در مورد موضوعات و بحث‌هایی که به محصول یا صنعت شما مربوط می‌شود را آسان می‌کند. به این ترتیب، می توانید خود را به عنوان یک مرجع در چنین موضوعاتی معرفی کنید، خوانندگان را به اعتماد به شما سوق دهید، برای کسب اطلاعات بیشتر بازگردید و در نهایت خرید کنید. دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می دهد که به عنوان یک متخصص صنعت ظاهر شوید و به کسب و کار خود اعتماد کنید.

9. تعامل اینفلوئنسر

بسیاری از تأثیرگذارترین چهره ها در فرهنگ مدرن، خود را به صورت آنلاین یا از طریق رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنند. دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می دهد که با این تأثیرگذاران تعامل داشته باشید و احترام آنها را به دست آورید. اگر کارت‌هایتان را درست بازی کنید، می‌توانید آن‌ها را وادار کنید تا شما را تأیید کنند و فالوورهایشان را به مشتری تبدیل کنید و آگاهی از برند را گسترش دهید.

10. بهبود چاپ

بازاریابی دیجیتال به شما امکان می دهد تلاش های بازاریابی چاپی خود را گسترش دهید. با نوشتن محتوای آنلاین که ادعاهایی را که در تبلیغات چاپی خود دارید توضیح می‌دهد، می‌توانید جزئیات بیشتری را وارد کنید، اثربخشی همه اشکال تبلیغات را به حداکثر برسانید و کمپین‌های خود را یکپارچه کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  بازاریابی مستقیم در مقابل دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 + هشت =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟