10 راه حل تجاری

10 راه حل تجاری

10 راه حل تجاری ؛ شب سال نو تنها زمانی نیست که می توانید برای خود یا کسب و کارتان تصمیم بگیرید. زمانی که متوجه افت عملکرد، کمبود انگیزه یا فرصتی برای رشد شغلی خود می‌شوید، سعی کنید برخی از تصمیمات تجاری را برای بازگشت به مسیر اصلی خود در نظر بگیرید.

در این پست، 10 مورد از احیاگرترین راه حل های تجاری را برای تلاش در سال جاری به شما ارائه می دهیم.

10 راه حل تجاری
10 راه حل تجاری – کالج نوین

تصمیمات تجاری برای فروشندگان

10 راه حل تجاری ؛ به چرایی، چیستی و چگونه خود متعهد شوید. با تیم بازاریابی یک SLA تشکیل دهید. با تیم خدمات یک SLA تشکیل دهید. متعهد شوید درصدی از سرنخ های خود را جستجو کنید.

خط فروش خود را دنبال کنید. گردش کار خود را خودکار کنید به یک باشگاه کتاب بپیوندید. متعهد شوید که به نمایندگان جدید راهنمایی کنید. شبکه خود را رشد دهید عملکرد خود را بسنجید.

1. به چرایی، چیستی و چگونه خود متعهد شوید:

10 راه حل تجاری ؛ از بیرون به نظر می رسد که فروش می تواند مانند یک شانس به نظر برسد تا مهارتی که در طول زمان تمرین می شود. حقیقت این است که برای تبدیل شدن به یک فروشنده موفق باید دلیل فروش خود را بدانید.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت طراحی وب سایت در خدمات دیجیتال مارکتینگ

برای اینکه چرا فروش را به عنوان مسیر شغلی انتخاب کرده اید، چرا شرکتی را که برای آن کار می کنید انتخاب کرده اید و چرا به محصولی که می فروشید اعتقاد دارید، کمی از تلفن ها، سهمیه خود و تیم خود فاصله بگیرید.

از آنجا، سازگار باشید. و برای سازگاری، باید معیارهایی را تعیین کنید – این چیزی است که شما دارید.

10 راه حل تجاری ؛ ایجاد یک برنامه فروش راهی برای سازماندهی این معیارها در اهداف و تاکتیک ها در اختیار شما قرار می دهد.

به خاطر داشته باشید که تعیین اهداف و معیارهایتان با برنامه ریزی فهرستی از وظایف در هفته یکسان نیست.

10 راه حل تجاری ؛ هنگامی که با برنامه فروش خود رهبری می کنید، در سطح کلان با آنچه که برای انجام آن نیاز دارید پیشرو هستید. از آنجا، شما می توانید تصمیم بگیرید که چگونه برنامه خود را در سطح خرد انجام دهید.

این چارچوب اولین چیزها را در اولویت قرار می دهد و به شما کمک می کند حرفه ای چابک تر شوید. تا زمانی که چرا و چه چیزی ثابت است، می‌توانید روش خود را با نیازهای کسب‌وکار مطابقت دهید.

2. یک SLA با تیم بازاریابی تشکیل دهید:

10 راه حل تجاری ؛ چیزی به نام سرنخ “به اندازه کافی” وجود ندارد که بازاریابی بتواند به تیم فروش ارائه کند، و فروشندگان دوست دارند در صورت امکان هر ساعت معاملات را ببندند.

اما به لطف واقعیت، این اتفاق نمی تواند بیفتد. اما هر دو تیم می توانند با ایجاد چرخ لنگر برای مشتری، نسبتاً به این نزدیک شوند. این زمانی اتفاق می‌افتد که بازاریابی و فروش در حال حرکت هستند.

این مقاله را مطالعه کنید  گام های کمپین بازاریابی دیجیتال

10 راه حل تجاری ؛ وقتی تیم بازاریابی مشتریان بالقوه را جذب می کند، باتوم را به تیم فروش می سپارد تا آنها را درگیر کند. با گذشت زمان، کسب و کار شما به طور مداوم تجربه مشتری قابل توجهی را ارائه می دهد.

10 راه حل تجاری ؛ رابطه مثبت بین بازاریابی و فروش برای موفقیت کسب و کار بسیار مهم است. امسال، متعهد شوید که یک SLA با تیم بازاریابی تشکیل دهید تا همه بفهمند چه کسی مسئول چه چیزی است.

3. یک SLA با تیم خدمات تشکیل دهید:

10 راه حل تجاری ؛ فلایویل مشتری که قبلاً به آن اشاره کردیم را به خاطر دارید؟ یک سوم آن شامل تیم خدمات مشتری شما می شود.

10 راه حل تجاری ؛انتقال حساب مشتری از تیم فروش به تیم خدمات می تواند چیزهای زیادی را در مورد فرهنگ مشتری کسب و کار شما آشکار کند.

انتقال صاف می تواند نشان دهنده این باشد که تیم های فروش و خدمات شما به صورت پشت سر هم برای خدمت به مشتری کار می کنند. انتقال اصطکاکی می‌تواند برخی از شکاف‌ها را در فرآیند فروش و پذیرش شما آشکار کند و مشتریان را وادار به انتخاب قطعات کند.

برای جلوگیری از اصطکاک بین این دو تیم، یک یا دو روز را به کارگاه SLA با تیم خدمات اختصاص دهید و اغلب از آن بازدید کنید تا مطمئن شوید که هدف خود را برآورده می کند.

10 راه حل تجاری
10 راه حل تجاری – کالج نوین

4. متعهد شوید که درصدی از سرنخ های خود را جستجو کنید

10 راه حل تجاری ؛ اکنون که یک تصمیم تجاری برای توسعه یک SLA بازاریابی دارید، به این معنی است که می توانید به درستی شاهد پخش شدن سرنخ ها باشید؟ نه دقیقا.

اهداف فروش شما باید اولویت اصلی شما باشد و در نتیجه، می خواهید تا حدودی بر نحوه رسیدن به آنها کنترل داشته باشید.

تعهد به جستجوی برخی از سرنخ های خود نه تنها به شما کنترل بیشتری بر خط لوله خود می دهد، بلکه شبکه خود را نیز می سازید.

10 راه حل تجاری ؛ما می دانیم که هر مشتری بالقوه به یک سرنخ تبدیل نمی شود، اما آنها ممکن است بتوانند برای شخصی که برای چیزی که می فروشید مناسب تر است، ارجاع دهند.

5. خط فروش خود را دنبال کنید

10 راه حل تجاری ؛ارسال یک سری ایمیل به مشتریان بالقوه و نگه داشتن پیام های خود در یک رشته مشابه ردیابی خط لوله شما نیست. ردیابی خط لوله خود راهی برای مشاهده میزان نزدیکی شما به رسیدن به اهدافتان در زمان واقعی است.

برای انجام موثر این کار، با یک نرم افزار فروش شروع کنید که می توانید از آن برای ردیابی هر مشتری در کل فرآیند فروش استفاده کنید. مرکز فروش HubSpot یک CRM مقرون‌به‌صرفه است که می‌توانید به سرعت آن را راه‌اندازی کنید تا سال جدید را با پای راست شروع کنید.

نرم افزار HubSpot Sales Hub CRM

با استفاده از ابزاری مانند این، می‌توانید افراد بالقوه جدیدی را به صورت دستی اضافه کنید یا یک گردش کار را تنظیم کنید تا فرآیند را برای شما خودکار کند.

10 راه حل تجاری ؛همانطور که در هر مرحله با مشتری پیش می‌روید، می‌توانید کارهای خودکاری مانند «اعلام حضور با ساندرا در 11 آوریل» یا «شامل مدیر مالی در دعوت‌نامه جلسه با ABS Enterprise» در حساب او تنظیم کنید، به این ترتیب، هیچ فرصتی را برای بستن یک معامله از دست نمی‌دهید.

6. گردش کار خود را خودکار کنید

10 راه حل تجاری ؛وقتی صحبت از اتوماسیون شد، وقتی تصمیمات تجاری خود را برای سال تعیین می کنید، باید به خودکارسازی گردش کار فروش توجه کنید. با ایجاد گردش کار، توالی ایمیل و مکالمات چت، هوشمندانه تر کار کنید، نه سخت تر.

10 راه حل تجاری ؛هر یک از این نقاط تماس فرصتی برای جذب مشتری بالقوه برای تبدیل شدن به یک رهبر است که به نوبه خود مشتری می شود. و همه اینها را می توان بدون کار دستی انجام داد.

این بدان معناست که می توانید زمان بیشتری را صرف ایجاد ارتباط واقعی با مشتریان بالقوه و زمان کمتری برای کارهای اداری کنید.

7. به یک باشگاه کتاب بپیوندید:

10 راه حل تجاری ؛چند بار از دوستی شنیده اید که می خواهد در سال جدید بیشتر مطالعه کند؟ خواندن کتاب‌های بیشتر راه حلی محبوب برای افراد در تمام مسیرهای شغلی، از جمله فروشندگان است.

اگر می‌خواهید بیشتر بخوانید اما مطمئن نیستید از کجا شروع کنید، تصمیم بگیرید که به یک باشگاه کتاب بپیوندید.

چه از طریق کار، یک باشگاه کتاب اجتماعی، یا با خانواده و دوستان خود، برای رسیدن به هدف خود برای مطالعه بیشتر به سیستم پشتیبانی خود تکیه می کنید.

به علاوه، مطالعه در اجتماع می تواند به شما کمک کند تا درک عمیق تری از محتوا داشته باشید و ارتباطاتی ایجاد کنید که در غیر این صورت به تنهایی نمی توانستید داشته باشید. اگر به دنبال تقویت هوش هیجانی خود با مشتریان بالقوه و سرنخ های خود هستید، این راه حل است.

10 راه حل تجاری
10 راه حل تجاری – کالج نوین

8. متعهد شوید که به نمایندگان جدید راهنمایی کنید

10 راه حل تجاری ؛نمایندگان فروش جدید کار را با دانستن تمام نکات، ترفندها و بهترین شیوه ها برای فروش شروع نمی کنند – به خصوص اگر قبلاً هرگز محصول شما را نفروخته یا حتی از آن استفاده نکرده باشند. اما اغلب انتظار می رود که نمایندگان جدید در حین کار یاد بگیرند و شکست بخورند.

حتی اگر مدیر فروش نیستید، تصمیم بگیرید که یک نماینده جدید را در تیم خود راهنمایی کنید. نشان دادن طناب ها به آنها تنها به موفقیت تیم شما کمک می کند.

به عهده گرفتن این مسئولیت اضافی می تواند با دادن تجربه رهبری به شما و نشان دادن اینکه شما یک بازیکن واقعی تیم هستید به شغل شما کمک کند.

9. شبکه خود را رشد دهید

10 راه حل تجاری ؛این یکی واضح است، اما ارزش آن را دارد که در لیست تصمیمات سال جدید شما قرار بگیرد. رشد شبکه شما هدفی است که نباید آن را به عنوان یک نتیجه منفعل از فروش نادیده بگیرید. این فرصتی است که به صورت مجازی و حضوری فعالانه به جامعه خود پاسخ دهید.

10 راه حل تجاری ؛گسترش شبکه شما باید نوع دوستانه باشد. ارائه خدمات به دیگران با محتوا، ایده‌ها، داستان‌ها و حتی شبکه خود می‌تواند مزایای فوق‌العاده‌ای برای شما در درازمدت داشته باشد، زمانی که زمان بستن قرارداد فرا می‌رسد.

آیا خوب نیست اگر مشتری آماده خرید به شما مراجعه کند زیرا چیزهای خوبی در مورد شما از یک دوست شنیده است؟ منظور از رشد شبکه شما همین است.

10. عملکرد خود را بسنجید

تصمیم نهایی کسب و کار ما برای نمایندگان فروش، اندازه گیری عملکرد شما است. شما می توانید یک رویکرد سه جانبه برای این موضوع داشته باشید:

معیارهای خود را با استفاده از نرم افزار CRM خود پیگیری کنید. می‌خواهید اعدادی مانند معاملات بسته‌شده‌تان و زمان بسته شدن را مرور کنید. این به شما یک دید سیاه و سفید می دهد که آیا به اهداف خود می رسید یا خیر.

در مرحله بعد، بازخورد ذهنی بیشتری از مدیر و تیم خود دریافت کنید. آیا شما بازیکن تیم هستید؟ معاملات شما چگونه بر شاخص های کلیدی عملکرد تیم بزرگتر تأثیر می گذارد؟

از نظر آنها چه کاری می توانید بهتر انجام دهید؟ اندازه‌گیری مهارت‌های نرم‌تان به این روش، آنها را در ذهن نگه می‌دارد تا آنها را قربانی نگیرید تا به اعداد خود دست پیدا کنید.

با خانواده، دوستان و سایر ذینفعان غیر کاری در زندگی خود تماس بگیرید. آیا برای آنها حاضر می شوید یا کارتان مانع است؟ در اینجا هیچ پاسخ درستی وجود ندارد، اما ارزش آن را دارد که بررسی کنید تا ببینید آیا از تعادل بین کار و زندگی خود راضی هستید یا اینکه آیا دیگر تصمیمات شما باید دوباره مورد بررسی قرار گیرند.

اندازه‌گیری عملکرد خود در هر یک از این زمینه‌ها مطمئناً به شما یک دیدگاه جامع از نحوه عملکرد واقعی شما در داخل و خارج از کار می‌دهد.

با تنظیم تصمیمات تجاری در حال حاضر، شما فرصتی دارید تا به فروشنده بهتری برای امسال و سال های آینده تبدیل شوید.

با این حال زیاد جاه طلب نباشید – امسال یک تا سه هدف را انتخاب کنید و با رسیدن به آنها اهداف بیشتری را به آن اضافه کنید. به زودی، شما در راه موفقیت‌آمیزترین سال فروش خود خواهید بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟