10 مزیت برون سپاری دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت برون سپاری دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت برون سپاری دیجیتال مارکتینگ ، وقتی یک کسب و کار کوچک را اداره می کنید، زمان یک کالای گرانبها است و بازاریابی برند شما می تواند زمان زیادی را از شما بگیرد. بنابراین احتمالاً در حال خواندن این مقاله هستید، زیرا به برون سپاری برخی از این وظایف بازاریابی فکر کرده اید! هنگامی که تصمیم می گیرید دیجیتال مارکتینگ/داخلی خود را به یک آژانس برون سپاری کنید، مزایای زیادی به دست خواهید آورد – در اینجا 10 مزیت برون سپاری تلاش های بازاریابی دیجیتال شما آورده شده است:

10 مزیت برون سپاری دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت برون سپاری دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

10 مزیت برون سپاری دیجیتال مارکتینگ

1. بازاریابی شما در نتیجه مشکلات کارکنان یا مرخصی سالانه آسیب نمی بیند یکی از کلیدهای موفقیت در بازاریابی، ثبات است. البته مشکل این است که بازاریابان ماشین نیستند، بلکه مردم هستند و مردم باید استراحت کنند. هنگامی که کارکنان بیمار هستند یا در مرخصی هستند، یا زمانی که یک رویداد داخلی عظیم و همه جانبه همه چیز را از مسیر درست خارج می کند، بازاریابی آسیب می بیند. یک مثال عالی در این زمینه تولید محتوا است. شما نمی توانید به طور ناگهانی وبلاگ نویسی را برای چند هفته در طول فصل جشن متوقف کنید. اگر این کار را انجام دهید، گوگل متوجه خواهد شد و در نتیجه رتبه بندی ارگانیک شما ضربه خواهد خورد. انتخاب استفاده از آژانس به این معنی است که هرگز نباید نگران مرخصی کارکنان یا خلأ در تحویل باشید. به صراحت بگویم، مشکل آنهاست.

2. شما خدمات تیمی از متخصصان را دریافت می کنید کارمندان شما حقوق دریافت می کنند، بنابراین به جای اینکه یک لیست حقوق و دستمزد برای یک نفر تهیه کنید، به تیمی از متخصصان در بازاریابی دیجیتال پول می دهید که در مورد استراتژی های بازاریابی تحقیق، ایجاد و اجرا می کنند که کارآمد هستند. . اساساً، شما برای نتایج و روشی مقرون به صرفه از یک کارمند هزینه می پردازید.

این مقاله را مطالعه کنید  5 مزیت باورنکردنی دیجیتال مارکتینگ

3. شما بینش بیرونی در مورد کسب و کار خود به دست می آورید. کار کردن روزانه در شرکت به شما این فرصت را می دهد که کسب و کار خود را بیشتر درک کنید، اما همیشه چیزی وجود دارد که عقب مانده است. به عنوان مثال، تشخیص اینکه چه چیزی بازدیدکنندگان سایت شما را به ارمغان می آورد و دانستن اینکه چه چیزی را برای رشد کسب و کار خود بهینه کنید ممکن است برای دیدن آنها مبهم باشد. استخدام یک کارشناس بازاریابی برون سپاری می تواند دیدگاه جدیدی از نحوه رویکرد بازاریابی امروز به شما بدهد.

4. از بازگشت سرمایه مطمئن هستید وقتی یک متخصص بازاریابی دیجیتال را استخدام می کنید، مطمئن هستید که سرمایه شما به درستی سرمایه گذاری می شود. از آنجایی که تمرکز متخصص بازاریابی بر سرنخ‌ها خواهد بود، مطمئناً زمانی را صرف اطمینان از دریافت نتایجی که برای آن پرداخت کرده‌اید، به علاوه بیشتر می‌کنند. این به شما کمک می کند در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنید و در عین حال تجارت خود را با متخصصان توسعه دهید.

5. شما با آخرین به‌روزرسانی‌های صنعت هماهنگ شده‌اید، از آنجایی که کارشناسان بازاریابی دیجیتال بیشتر وقت خود را صرف یادگیری مهارت‌های جدید و بهبود تکنیک‌ها و استراتژی‌های موجود می‌کنند، منصفانه است که بگوییم آنها با عرصه مدام در حال تغییر و رشد بازاریابی دیجیتال همگام هستند. با ارتباطات صنعتی مانند این، زمانی که یک تغییر بزرگ و مهم در صنعت به طور کلی در شرف وقوع است، کمک گرفتن آسان است.

6. می توانید بر هسته اصلی کسب و کار خود تمرکز کنید برون سپاری بازاریابی دیجیتال بیشتر توسط شرکت هایی در نظر گرفته می شود که مایلند این فرآیند را مستقل از هسته اصلی شرکت نگه دارند. این به آن‌ها کمک می‌کند تا ایده‌های خود را مطرح کنند و استراتژی‌های بهتری را توسعه دهند که توسط خود شرکت مبهم نباشد. با اطلاعات و دسترسی مناسب، آژانس دیجیتال مارکتینگ شما می تواند استراتژی هایی را برنامه ریزی، توسعه و اجرا کند که به نتیجه برسد. نکته کلیدی در اینجا این است که به شرکتی که استخدام می‌کنید اعتماد کنید و مطمئن شوید که گزارش‌ها و به‌روزرسانی‌های وضعیت زنده پروژه‌ها را دریافت می‌کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  مراحل موفقیت در دیجیتال مارکتینگ

7. می‌توانید روی بهینه‌سازی مداوم حساب کنید. آنها واقعاً علاقه مند و متعهد به بهینه سازی مستمر استراتژی شما برای بهترین نتایج هستند. برون سپاری بازاریابی به این معنی است که خطر رکود یا بی توجهی کمتری وجود دارد.

10 مزیت برون سپاری دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت برون سپاری دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

8. با کمتری می‌توانید کارهای بیشتری انجام دهید. مدیریت بازاریابی دیجیتال در داخل ممکن است استفاده از همه کانال‌های دیجیتال موجود برای رشد کسب‌وکارتان را دشوار کند. ممکن است برای کمپین‌های PPC، فهرست‌های ایمیل، کمپین‌های رسانه‌های اجتماعی به کمک نیاز داشته باشید، اما با یک کارمند داخلی – ایجاد همه این محتوا عملاً غیرممکن است. برون سپاری می تواند به شما این امکان را بدهد که از چندین کانال بازاریابی به راحتی استفاده کنید. می توانید یک طراح گرافیک برای به روز رسانی وب سایت خود، یک کپی رایتر برای مدیریت وبلاگ یا خبرنامه ایمیل خود و یک متخصص رسانه های اجتماعی برای خودکارسازی سیستم عامل های خود استخدام کنید. با انواع خدمات برون سپاری موجود، می توانید کمپین های تک، خدمات تخصصی یا حتی کل عملکردهای بازاریابی را به یک شخص ثالث توانا بسپارید.

9. شما با افرادی کار می کنید که آنجا بوده اند، بازاریابان دیجیتال تجربه دارند و در زمینه خود متخصص هستند. اکثر آژانس‌های دیجیتال در بازاریابی برای صنایع خاص، انواع مشتریان یا مکان‌های خاص تخصص دارند و یک بخش منابع پر از مطالعات موردی برای اثبات تخصص خود دارند. چه چیزی بهتر از کار با افرادی که از قبل بهترین راه برای دستیابی به نتایج کسب و کار شما را می دانند؟

10. شما به آخرین فناوری دسترسی پیدا می کنید بخش های بازاریابی اغلب از فناوری محروم هستند، یا دارای مجموعه ای از فناوری های بازاریابی ناسازگار هستند. در حالی که شرکت ها به بیش از 4000 فناوری بازاریابی در دسترس خود دسترسی دارند، چگونه می دانند کدام یک را انتخاب کنند؟ و اغلب این اتفاق می افتد که سازمان های بازاریابی در انتهای لیست اولویت های بخش فناوری اطلاعات قرار دارند، بنابراین ممکن است کمبود پشتیبانی و راهنمایی وجود داشته باشد. یک آژانس بازاریابی مبتنی بر عملکرد که می تواند به شما راهنمایی و همچنین خدمات پیاده سازی و پشتیبانی ارائه دهد، بسیار ارزشمند است.

این مقاله را مطالعه کنید  راهنمای هشتگ های توییتر ، 6 دلیل مهم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × سه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟