10 فونت گوگل عالی برای وب سایت شما

10 فونت گوگل عالی برای وب سایت شما

10 فونت گوگل عالی برای وب سایت شما ، فونت های گوگل یک منبع عالی برای تایپوگرافی با مجوز باز برای وب است. اما با گزینه های بسیار زیاد (بیش از 900 خانواده فونت) پیدا کردن و انتخاب مناسب برای وب سایت و برند شما دشوار است.
اگر یک کسب‌ و کار یا سازمان دارید، در یک دنیای عالی از قبل دستورالعمل‌هایی برای برند دارید که مشخص می‌کند از چه فونت‌هایی باید برای مطالب آفلاین و آنلاین از جمله وب‌سایت خود استفاده کنید. اما در برخی مواقع ممکن است به دنبال فونت های جدید برای یک نام تجاری جدید، یک پروژه جدید، یک وبلاگ شخصی یا یک نام تجاری مجدد برای کسب و کار فعلی خود باشید، و اینجاست که فونت های گوگل گزینه های بسیار زیادی را در اختیار شما قرار می دهد.
اما همچنین بسیار آسان است که بر روی همان فونت‌هایی که بیش از حد استفاده شده‌اند بنشینید، زیرا آنها امن هستند و احساس امنیت می‌کنند. اگر به مشاوره آنلاین نگاه کنید، مقالات زیادی را خواهید یافت که به همان تعداد خانواده فونت ارائه می کنند، معمولاً محبوب ترین آنها.

10 فونت گوگل عالی برای وب سایت شما
10 فونت گوگل عالی برای وب سایت شما – کالج نوین

10 فونت گوگل عالی برای وب سایت شما

1. پراتا
پراتا یک تایپ فیس زیبا و رمانتیک با ویژگی های تیز و قطرات اشک ارگانیک است. تنش خاصی در تضاد سریف ها و منحنی های نرم و ظریف آن وجود دارد.

2. جادسون
جادسون یک خط خطی به شکل گرد و زیبا است که برای سواد آفریقایی طراحی شده است. پایانه‌های ظریف و منحنی آن حسی قدیمی را به فونت می‌دهد، اما با یک پیچش مدرن.

این مقاله را مطالعه کنید  نحوه ساخت لوگو برای سایت در وردپرس

3. پترونا
پترونا یک فونت زیبا و آسان با حرکات حرکتی برای تکمیل ویژگی ها و ارتفاع یکنواخت است.

4. شیرخوار باکلان
این یکی از بسیاری از خانواده های باکلان است که همه زیبا و مهربان هستند، این خانواده لطیف و هماهنگ است.

5. رژا وان
Rozha One یک فونت متن باز با کنتراست بسیار بالا است. حروف ضخیم و نازک آن را به انتخابی عالی برای تیترهای بزرگ و گرافیک های اندازه پوستر تبدیل کرده است.

6. پاپین
یکی از فونت های مورد علاقه من، یک sans serif هندسی زیبا با ارتفاع و وزن یکنواخت، یک گزینه عنوان خیره کننده ایجاد می کند.

7. کارلا
کارلا یک خانواده حروف سان سریف گروتسک است، با سبک های رومی و ایتالیک در دو وزن، منظم و پررنگ، آن را با تمام حروف برجسته امتحان کنید و عاشق خواهید شد.

8. ماسه روان
Quicksand یک صفحه نمایش بدون سری با پایانه های گرد است، از اشکال هندسی به عنوان پایه اصلی استفاده می کند، اشکال و وزن آن به این فونت شخصیتی زیبا می بخشد.

9. Palanquin Dark
Palanquin Dark خانواده صفحه نمایش های سنگین تر است، با 4 وزن. خانواده Palanquin همه کاره هستند و تعادلی بین قراردادهای تایپوگرافی و آن ذره درخشش برقرار می کنند.

10. پرسشی
Questrial برای متن و سرفصل ها عالی است. این سبک مدرن است که با ویژگی‌های قبلی حروف بزرگ مناسب است و در هر زمینه‌ای قابل خواندن است. منحنی‌های دایره‌ای کامل روی بسیاری از کاراکترها، Questrial را به یک فونت عالی برای ترکیب یکپارچه با دیگران تبدیل می‌کند.

این مقاله را مطالعه کنید  6 نکته ساده برای تسلط بر هنر طراحی وب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × یک =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟