3 فناوری تقویت دیجیتال مارکتینگ

3 فناوری تقویت دیجیتال مارکتینگ

3 فناوری تقویت دیجیتال مارکتینگ ، دیجیتال مارکتینگ به مهم ترین نوع بازاریابی در جهان تبدیل شده است. بزرگترین مزیتی که دیجیتال مارکتینگ نسبت به بازاریابی سنتی دارد، هدفمند بودن آن است. وقتی تبلیغی را در روزنامه منتشر می کنید، امیدوارید که تعدادی از افرادی که آگهی را می بینند به محصولات شما علاقه مند شوند. با دیجیتال مارکتینگ، تبلیغ‌کنندگان می‌توانند انتخاب کنند که چه کسی تبلیغات آنها را ببیند، که امکان بازگشت سرمایه بسیار بیشتر را فراهم می‌کند. همچنین به کسب‌ و کارهای کوچک‌تر اجازه می‌دهد تا با هزینه‌های کم تبلیغ کنند، زیرا آنها فقط برای افرادی که در نهایت به تبلیغات آنها نگاه می‌کنند، پرداخت می‌کنند.

3 فناوری تقویت دیجیتال مارکتینگ
3 فناوری تقویت دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

3 فن آوری که بازاریابی دیجیتال را تقویت می کند

MongoDB

MongoDB یک راه فوق العاده برای ایجاد پایگاه داده های رابطه ای است. تجزیه و تحلیل همه چیز در مورد روابط بین متغیرهای مختلف است. بازاریابان باید پیش‌بینی کنند که چه نوع شخصی به یک محصول خاص علاقه‌مند است، که برای آن از داده‌های رابطه‌ای استفاده می‌کند (مانند، به نظر می‌رسد این شخص به کتاب‌های کمیک علاقه‌مند است؛ ممکن است بخواهد لباس‌هایی با موضوع کتاب کمیک بخرد) تا شبکه‌های تبلیغات آنلاین را تقویت کند. . مزیت MongoDB شباهت آن به JSON و توانایی مدیریت طرحواره های پویا است.

تجزیه و تحلیل با R

R یک موهبت الهی برای افرادی است که باید با تجزیه و تحلیل و پردازش داده کار کنند. این یکی از پرکاربردترین ابزارهای آماری در جهان است و دلیل خوبی هم دارد. بسیاری از تکنیک های تجزیه و تحلیل داده های مختلف را در یک مکان ترکیب می کند. R به تبلیغ‌کنندگان و توسعه‌دهندگان هر دو با قرار دادن همه چیزهایی که در دسترس هستند، قدرت می‌دهد. یکی دیگر از مزایای بزرگ R توانایی آن در ایجاد نمایش داده های جذاب و زیبا است که به افراد غیر فنی اجازه می دهد تا نتایج آن را درک کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  یک متحد مهم دیجیتال مارکتینگ

اسکالا و اسپارک- 3 فناوری تقویت دیجیتال مارکتینگ

Scala & Spark یکی از سریع ترین موتورهای موجود برای پردازش داده ها در مقیاس بسیار بزرگ است. وقتی همه چیز شروع به جدی شدن می کند و وقتی میلیون ها ردیف داده را مدیریت می کنید، Scala & Spark راهی برای انجام آن با بیشترین سرعت ممکن است. به دلیل مزایایی که نسبت به پایتون دارد بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. پایتون در مورد نیازهای امروزی پردازش داده در مقیاس بزرگ می تواند بسیار کند باشد در حالی که Scala و Spark ترکیبی می توانند به راحتی در موقعیت های مشابه ارائه دهند.

بسیاری از فناوری های مشابه دیگر وجود دارند که پردازش کلان داده را ممکن کرده اند. تبلیغ‌کنندگان و توسعه‌دهندگان فردا باید خود را با فناوری‌های کلان داده آشنا کنند. همانطور که اینترنت اشیا به واقعیت تبدیل می شود، داده های موجود فقط افزایش می یابد و نیاز به پردازش داده های حتی بیشتر از آنچه اکنون انجام می دهیم آشکار خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بیست − نوزده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟