3 گرایش دیجیتال مارکتینگ

3 گرایش دیجیتال مارکتینگ

3 گرایش دیجیتال مارکتینگ ، هدف هر آژانس دیجیتال مارکتینگ در فیلیپین ارائه راه حل های با کیفیت برای تمام نگرانی های دیجیتالی مشتریان خود است. این بدان معناست که آنها باید همیشه در راس بازی خود باشند، وقتی صحبت از تلاش های دیجیتالی می شود که می توانند ارائه دهند. جهان دائما در حال تغییر است. یکی از بهترین استراتژی‌های سال گذشته لزوماً در چند ماه آینده بهترین نخواهد بود. با توجه به بسیاری از جنبه‌های دیجیتالی که ساعت به ساعت می‌آیند و می‌روند، بسیار مهم است که چیزهای بزرگ بعدی را دنبال کنید! صنعت دیجیتال مارکتینگ بسیار غیر ثابت است. شما هرگز نمی توانید بگویید که فرمول عالی برای همیشه در اوج بودن را پیدا کرده اید. این کار به دقت، استراتژی و ریسک‌پذیری زیادی نیاز دارد – ریسک‌پذیری زیادی. هر نوع تلاش بازاریابی دیجیتال با کشف چیزی جدید و یافتن راه‌هایی برای گنجاندن آن در چشم‌انداز دیجیتال شروع می‌شود. لازم نیست بزرگ یا پیچیده باشد. تنها چیزی که لازم است این است که مفید و موثر باشد. کافی است به این لیست از گرایش های بازاریابی دیجیتال که ممکن است در سال 2019 مناسب شما باشد، نگاهی بیندازید:

3 گرایش بازاریابی دیجیتالی که باید در سال 2019 به آنها توجه کرد

استراتژی های دیجیتال مارکتینگ یکپارچه

قبل از شروع به روندهای خاص تر برای دنبال کردن، باید به این ادغام قوی از تاکتیک ها، تکنیک ها و برنامه ها توجه داشته باشید که به آرامی در بسیاری از آژانس های بازاریابی دیجیتال در حال تبدیل شدن به هنجار هستند. شما نمی توانید فقط به یک شکل از دیجیتال تکیه کنید. بازار یابی. اگرچه هر یک از جنبه‌های بازاریابی دیجیتال به معنای خاص خود مفید است، اما برای تجربه بازاریابی کامل و همه‌کاناله، باید از هر چیزی که می‌توانید استفاده کنید استفاده کنید. این نوع تغییر در چرخه فروش عادی شما در ابتدا پیچیده و آزاردهنده است. نگاه کنید، به ویژه به این دلیل که تعداد شیوه های بازاریابی دیجیتال ممکن است کسانی را که در ابتدا فقط بر یک کانال مانند بازاریابی رسانه های اجتماعی تمرکز کرده اند، تحت تأثیر قرار دهد. در فیلیپین، از طریق دریای آژانس‌ها و کسب‌وکارهای دیجیتال مارکتینگ، تنها تعداد کمی می‌توانند بسته کامل را ارائه دهند، زیرا اساساً به این معنی است که آنها به متخصصان در تمام بازاریابی دیجیتال نیاز دارند. البته، روند تغییر فرآیند بازاریابی دیجیتال شما آسان نیست. . این امر به متخصصان و متخصصان زیادی نیاز دارد، همچنین تغییرات و انطباق‌هایی در پایان شرکت نیاز دارد. با توجه به آنچه گفته شد، این تحول دیجیتال برای هر شرکتی که مایل است آن را امتحان کند یک ارتقاء خوشایند است زیرا خدمات شما را بسیار افزایش می‌دهد. همه کاره تر و همه جانبه تر!

این مقاله را مطالعه کنید  الگوی طرح فروش ، 10 الگو
3 گرایش دیجیتال مارکتینگ
3 گرایش دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

ویدئوی زنده- 3 گرایش دیجیتال مارکتینگ

پخش زنده برای مدتی فرصت جدیدی نبوده است. پخش زنده به خودی خود چند سالی است که وجود دارد – اما قبلاً بیشتر برای مقاصد سرگرمی استفاده می شد. اکنون، فیدهای ویدیوی زنده در بسیاری از تلاش‌های بازاریابی دیجیتال به مد جدیدی تبدیل شده‌اند. در واقع، اگر قبلاً متوجه نشده‌اید، برخی از پلتفرم‌های محبوب‌تر رسانه‌های اجتماعی قبلاً فید ویدیوی زنده را در سایت‌های خود گنجانده‌اند. ! فیسبوک، یوتیوب، و اخیراً، اینستاگرام امکان انجام فیدهای ویدیویی زنده را فراهم کرده است – فرصت های زیادی را برای تأثیرگذاران و تبلیغ کنندگان به طور یکسان برای گسترش تلاش های بازاریابی دیجیتال خود فراهم کرده است! ویدیوی زنده تأثیر زیادی بر بازاریابی رسانه های اجتماعی در فیلیپین صرفاً به این دلیل که از تعداد افرادی که به طور فعال در حال مرور رسانه های اجتماعی هستند سوء استفاده می کند. به خوبی شناخته شده است که فیلیپین در صدر کشورهایی قرار دارد که هر روز بیشتر وقت خود را در رسانه های اجتماعی می گذرانند – این فقط به این معنی است که افراد بیشتری برای بازاریابی، فرصت های بیشتر برای فروش، بالقوه های بیشتر برای یافتن، و سرنخ های بیشتر برای بسته شدن!

بازاریابی صوتی- 3 گرایش دیجیتال مارکتینگ

صنعت تشخیص صدا یکی از بزرگترین صنایع در حال رشد امروز است. بر اساس داده ها، پیش بینی می شود که تا سال 2022 از مرز 40 میلیارد دلار عبور کند! به خاطر داشته باشید که محبوبیت دستگاه‌های مبتنی بر صدا مانند الکسا، سیری و دستیار گوگل افزایش یافته است – و این می‌تواند به افزایش تصاعدی فرصت‌های بازاریابی که ارائه می‌دهد منجر شود! تا کنون، بسیاری از آژانس‌های بازاریابی دیجیتال باید به نحوه عملکرد جستجوهای صوتی توجه داشته باشید. به یاد داشته باشید که مانند جستجوهای سنتی مبتنی بر متن کار نمی کند که صرفاً در عبارات یافت می شود. جستجوی صوتی قطعاً در ساختار خود طبیعی‌تر است و در حال حاضر به اندازه جستجوهای مبتنی بر متن دقیق یا دقیق نیست. اما به آن زمان بدهید تا نرم افزار اصلی خود را بهبود بخشد و قطعاً به یکی از بهترین ابزارهای بازاریابی دیجیتال در جهان تبدیل خواهد شد! جستجوهای صوتی، درخواست ها را شخصی تر و ساده تر می کند. این یکی از بهترین فرصت‌هایی است که هر آژانس دیجیتال مارکتینگ در فیلیپین برای دسترسی به مخاطبان خود مانند قبل دارد!

این مقاله را مطالعه کنید  معنی کمپین دیجیتال مارکتینگ

غذای آماده کلیدی

چشم انداز دیجیتال مارکتینگ هرگز از تغییر باز ننشسته است. با تسلط اخیر بازاریابی رسانه‌های اجتماعی در فیلیپین، بسیاری از آژانس‌ها در تلاش هستند یا از آن بیشتر استفاده کنند یا از پلتفرم بزرگ‌تر دیگری استفاده کنند. مراقب باشید که همیشه در تلاش هستید تا به دنبال چیز جدیدی در چشم انداز بازاریابی دیجیتال باشید. شما ممکن است کسی باشید که چیز بزرگ بعدی را کشف می کند!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟