3 مزایای عمده دیجیتال مارکتینگ

3 مزایای عمده دیجیتال مارکتینگ

3 مزایای عمده دیجیتال مارکتینگ ، دیجیتال مارکتینگ یک استراتژی رایگان است که اعتماد بیشتری به برند شما ایجاد می کند و کیف پول ها را باز می کند. راه های زیادی برای تأثیرگذاری بر تصمیمات خرید آنلاین وجود دارد که شامل آگاهی از برند، رهبری فکر و هدف قرار دادن مخاطبان مناسب می شود.

3 مزایای عمده دیجیتال مارکتینگ
3 مزایای عمده دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

3 مزایای عمده بازاریابی دیجیتال برای شرکت های کوچک و متوسط

1. مستقیماً برای مشتری بالقوه خود بازاریابی کنید
همه ما نوعی از بازاریابی سنتی مانند تبلیغات نظرسنجی خیابانی، آگهی مجله یا روزنامه را دیده‌ایم. بسیاری از کسب و کارهای کوچک به دلیل هزینه های بالای قرار دادن، نمی توانند کسب و کار خود را در رسانه های اصلی قرار دهند.

با این حال، بازاریابی دیجیتال اینگونه نیست، شما می توانید بدون نیاز به دخالت شخص ثالث، تبلیغات را مستقیماً برای مصرف کنندگان شروع کنید. این همان چیزی است که معمولاً به عنوان تبلیغات مستقیم به مصرف کننده شناخته می شود.

می‌توانید یک خلاقیت مانند یک تصویر یا ویدیوی کوتاه طراحی کنید، به پلتفرمی مانند فیس‌بوک بروید، یک تبلیغ راه‌اندازی کنید و تبلیغات را با حداقل 50 روپیه در روز اجرا کنید. و حتی اگر روزی 50 R50 نداشتید، باز هم می توانید به صورت رایگان در رسانه های اجتماعی بازاریابی کنید!

تفاوت با اجرای یک تبلیغ پولی در این است که کمپین تبلیغاتی شما می تواند صدها نفر را جذب کند. بازاریابی رایگان فقط به رفتن در رسانه های اجتماعی و ارسال به صورت ارگانیک بستگی دارد، شما همچنان می توانید برند خود را بدون پرداخت یک سنت به این روش بازاریابی کنید، اما احتمالاً سه تا چهار برابر بیشتر طول می کشد تا نتایج مورد نظر خود را از تبلیغات پولی مشاهده کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  سرمایه قوی از طریق دیجیتال مارکتینگ

2. یک برند شخصی بسازید- 3 مزایای عمده دیجیتال مارکتینگ
رسانه های اجتماعی به شما این امکان را می دهند که خود، کسب و کارتان و آنچه را که ارائه می دهید به گونه ای که تجربی تر است و فراتر از یک رابطه خرید و فروش است، برند کنید.

شیوه های سنتی بازاریابی و تبلیغات معمولاً ارتباطات یک طرفه [برای به اشتراک گذاشتن پیام با مخاطبان] مانند بیلبوردها، تبلیغات تلویزیونی و تبلیغات رادیویی هستند. با این حال، با استفاده از رسانه‌های اجتماعی می‌توانید فراتر از آن شکل ارتباط بروید و در واقع جامعه‌ای متشکل از فالوورها یا قبیله بسازید، می‌توانید با مردم «مکالمه» داشته باشید و از طریق تجربیات دیجیتالی خود، آنها را عاشق خود یا برندتان کنید. با استفاده از محتوا پرورش دهید.

علاوه بر این، می‌توانید این رویدادها را آفلاین کنید، به رویدادهای پاپ آپ یا فروشگاه‌هایی فکر کنید که برای بهبود بیشتر نحوه تعامل مردم با برند شما ظاهر می‌شوند.

یاد بگیرید که برند شخصی خود را بسازید و از آن برای ایجاد اعتماد در کسب و کار خود استفاده کنید

زمانی که تصمیم می‌گیرید از پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی فردی برای کمک به ساخت برند خود استفاده کنید، پلتفرمی را انتخاب کنید که 1) مخاطبان و مشتریان بالقوه شما روی آن باشند، و 2) پلتفرمی را انتخاب کنید که برای بازاریابی برند خود احساس راحتی کنید.

به یاد داشته باشید، هر پلتفرم متفاوت است (و نیاز به کمی یادگیری دارد). اگر مطمئن نیستید، هر پلتفرم را به مدت یک ماه تست کنید و ببینید چه کار می کند. وقتی یک پست ایجاد می کنید چه اتفاقی می افتد، آیا در توییتر یا اینستاگرام مشارکت بیشتری پیدا می کنید؟

این مقاله را مطالعه کنید  جذب مشتریان با دیجیتال مارکتینگ
3 مزایای عمده دیجیتال مارکتینگ
3 مزایای عمده دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

3. اندازه گیری و پیگیری آنچه کار می کند
قدرت دیجیتال مارکتینگ در این واقعیت نهفته است که شما می توانید تقریباً هر کاری را که انجام می دهید ردیابی کنید، چه زمانی که شروع به اجرای یک آگهی، پست ویدیو یا تبلیغ کتاب الکترونیکی خود می کنید، می توانید اثربخشی کاری را که انجام می دهید از طریق داده ها و تجزیه و تحلیل اندازه گیری کنید. .

گوگل آنالیتیکس یکی از محبوب‌ترین ابزارهای تحلیلی است (و بسیار توصیه می‌شود) زیرا دقیقاً به شما می‌گوید ترافیک شما از کجا می‌آید، مردم چگونه با سایت شما درگیر هستند و چه اقداماتی انجام می‌دهند.

وقتی افراد از سایت شما بازدید می کنند، آیا به صفحه تماس با ما شما می رسند و سؤال می کنند؟ اگر نه، چرا؟ گوگل آنالیتیکس می تواند به شما کمک کند تا بفهمید چرا و کجا افراد به طور بالقوه سقوط می کنند.

درک واضح از سفری که خریدار بالقوه طی می کند به شما کمک می کند تا بفهمید چه چیزی یا کجا ممکن است نیاز به بهبود داشته باشید تا نتایج دلخواه را ببینید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده − 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟