3 اصل دیجیتال مارکتینگ

3 اصل دیجیتال مارکتینگ

3 اصل دیجیتال مارکتینگ ، بخشی از ایجاد مسیر برای کسب و کار کوچک شما شامل یادگیری نحوه بازاریابی کسب و کار خود به مقرون به صرفه ترین و موثرترین روش ممکن با سرمایه و منابع انسانی محدود است.

شما می توانید یک آژانس بازاریابی یا حرفه ای را برای رشد کسب و کار خود استخدام کنید، اما حتی اگر نمی توانید فوراً آن مسیر را انتخاب کنید، اقداماتی وجود دارد که می توانید برای شروع پیاده سازی تاکتیک های بازاریابی بهتر به تنهایی انجام دهید.

بیایید نگاهی به چند اصل بیاندازیم که برای هر کسی که استراتژی دیجیتال مارکتینگ را اجرا می کند ضروری است.

3 اصل دیجیتال مارکتینگ
3 اصل دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

3 اصل بازاریابی دیجیتال که کسب و کار کوچک شما باید آنها را بپذیرد

مشتریان خود را فراتر از جمعیت آنها درک کنید

چیزی که بسیاری از شرکت ها فاقد آن هستند، درک عمیق خریدارشان است که آنها را قادر می سازد تا یک استراتژی محتوای غنی و مداوم را طراحی و مهندسی کنند که تجربه کاربر را افزایش دهد و انتظارات خریداران را برآورده کند.

با پاسخ دادن به سوالات زیر می توان به درک خریدار در سطح عمیق تری دست یافت:

. سبک یادگیری آنها چگونه است؟
. برخی از ویژگی های کلیدی آنها چیست: فعال، عملی، سخت کوش؟
. آنها با چه برندهایی شناسایی می شوند یا با آنها رابطه دارند؟ (به عنوان مثال اپل، فیس بوک و غیره)
. چه چیزی آنها را تشویق می کند تا با تجارت شما درگیر شوند؟
. مهمترین اهداف آنها (از آنجایی که به تجارت شما مربوط می شود) چیست؟

این مقاله را مطالعه کنید  10 دلیل واضح نیاز به دیجیتال مارکتینگ

هنگامی که تصمیم می گیرید به درک سطحی از مشتری خود بسنده نکنید، همچنین آگاهانه تصمیم می گیرید تا آنچه را که برای داشتن درک عمیق از خریدار لازم است انجام دهید. این منجر به اجرای مؤثرتر استراتژی می شود که بر روی نیازهای مشتری شما تمرکز دارد و آن ها را برآورده می کند.

“تجربه مشتری فقط در سمت مشتری اتفاق می افتد. در واقع در داخل مشتری اتفاق می افتد. خبر خوب این است که می‌توانید سفری را که مشتریان با شما می‌روند طراحی و مهندسی کنید تا اطمینان حاصل کنید که احساس خوبی دارند و در رابطه با شما و برندتان سرمایه‌گذاری می‌کنند. اگر این کار را به درستی انجام دهید، آنها دقیقاً به همه می گویند که شما چه چیزی را می خواهید.”

پیام خود را بدون اشاره به خودتان در میان بگذارید

نحوه انتقال پیام خود از طریق محتوای مشتری محور اهمیت دارد. در اینجا سه ​​مرحله برای ایجاد محتوای مشتری محور وجود دارد:

به این سوال پاسخ دهید که هدف من چیست؟

من می خواهم با برقراری ارتباط با مخاطبانم که خدمات مشاوره ای را به شرکت هایی ارائه می دهیم که به آنها کمک می کند تا در ارتباطات و بهره وری کار مؤثرتر و کارآمدتر شوند، پایگاه مشتری خود را افزایش دهم. من یک کتاب الکترونیکی دارم که 3 حوزه را شناسایی کرده است که به آن‌ها کمک می‌کند و می‌خواهم به دانلودهای ‘x’ برسم و سرنخ ‘y’ ایجاد کنم.

اهداف خود را متحول کنید و از زبانی استفاده کنید که نشان دهد چه کاری می توانید برای کمک انجام دهید.

ما با شناسایی زمینه‌هایی در فرهنگ شرکت و ارائه راه‌حل‌ها، تجربه اثبات شده‌ای در مشاوره با شرکت‌هایی داریم که بهره‌وری پایین، روحیه پایین و نرخ جابجایی کارمندان بالا را تجربه می‌کنند. ما 3 حوزه را برای شما شناسایی کرده ایم که باید بررسی کنید تا ببینید آیا نیاز به تغییر در فرهنگ شرکت خود دارید یا خیر.

این مقاله را مطالعه کنید  الگوی طرح فروش ، 10 الگو

آخرین عبارت را تغییر دهید تا تمام اشکال «من» یا «ما» یا «من» کنار گذاشته شود. مشتری را در مورد آنچه برای او مهم است خطاب کنید و به آنها کمک کنید.

فرهنگ کسب و کار سالم برای موفقیت شرکت شما حیاتی است. ریشه های بهره وری و عملکرد پایین در فرهنگ کسب و کار شما یافت می شود. در اینجا سه ​​زمینه وجود دارد که باید هنگام تصمیم گیری در مورد اینکه آیا به تغییر در فرهنگ شرکت نیاز دارید بررسی کنید: (سپس در قالب یک وبلاگ، یک کتاب الکترونیکی، یک ویدیو و غیره 3 حوزه شرکت خود را که مشتری بالقوه شما می تواند در هنگام تعیین اینکه آیا آنها را بررسی می کند ارائه دهید. نیاز به تغییر در فرهنگ شرکت است.)

پس از اینکه محتوا یا اطلاعاتی را برای مشتری خود ایجاد کردید، دوباره آن را مطالعه کنید و به دنبال هر نوع خود تبلیغی باشید و آن را برای تمرکز بر نیازهای آن‌ها دوباره بیان کنید. متوجه خواهید شد که وقتی این کار را انجام می دهید، می توانید پیام خود را به اشتراک بگذارید، اما آن را به گونه ای ارائه دهید که با مشتری شما طنین انداز شود و کسب و کار شما را به عنوان یک رهبر فکری قرار دهد.

3 اصل دیجیتال مارکتینگ
3 اصل دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

از اصل 80:20 به عنوان یک راهنما استفاده کنید

قانون 80:20 (AKA the Pareto Principle) نسبتاً در دنیای تجارت رایج است.

اصل 80:20، هنگامی که در بازاریابی دیجیتال اعمال می شود، به این معنی است که 80 درصد از پست های رسانه های اجتماعی، محتوا و اطلاعات وب سایت شما باید به گونه ای قالب بندی شوند که نیازهای مشتری شما را برآورده کنند و تجربه مشتری برتر را ارائه دهند. بیست درصد از محتوای شما می تواند در مورد شرکت شما صحبت کند. هنگامی که این را در سفر خریدار خود اعمال می کنید، متوجه می شوید که 80٪ در مراحل اول قیف قرار می گیرد و سپس با 20٪ در مراحل نهایی سفر خریدار مخلوط می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  11 نوع کمپین دیجیتال مارکتینگ

هنگام پیروی از این قانون، به یاد داشته باشید که این یک دستورالعمل است، نه یک قانون جهان. ممکن است کسب و کاری داشته باشید که از نسبت متفاوتی از محتوای مشتری محور به محتوای تبلیغاتی بهره مند شود. آن را آزمایش کنید و ببینید چه چیزی با کسب و کار شما بهتر عمل می کند.

مشتری خود را از طریق لنزهای جدید ببینید

یادگیری نگاه کردن و برقراری ارتباط از طریق لنز مشتری چیزی نیست که یک شبه اتفاق بیفتد. این کار مستلزم تمرین، عزم و نظم و انضباط شخصی است، اما با ارائه یک تجربه مشتری برتر از طریق هر تعامل با مشتری، پاداش‌ها به طور تصاعدی جواب می‌دهند.

آنچه را که باید به مشتریان فعلی و بالقوه خود ارائه دهید از دست ندهید. شما به دلیلی در تجارت هستید. چیزی در مورد آنچه شما باید ارائه دهید وجود دارد که به زندگی مشتری شما ارزش می بخشد. فقط این موضوع است که با چه چیزی و چگونه ارتباط برقرار می کنید که آیا آنها به عنوان منبعی برای نیازهای خود به کسب و کار شما بیشتر نگاه می کنند یا خیر.

همانطور که نیازهای مشتریان خود را در نظر می گیرید، استرس ناشی از واکنش پذیری را تا حد زیادی کاهش می دهد زیرا این تغییرات راه را برای تصمیم گیری های پیشگیرانه تری باز می کند. تفکر مشتری مداری بیش از افزایش نتیجه عمل می کند، این فرصت را برای کارفرمایان و کارمندان فراهم می کند تا فراتر از خودشان فکر کنند و تجربه هدفمندتری ایجاد کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده − 8 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟