اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ 360 چیست؟

اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ 360 چیست؟

اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ 360 چیست؟ ، استراتژی دیجیتال مارکتینگ 360 روشی برای شماست تا مطمئن شوید مشتریانتان وقت خود را به صورت آنلاین در کجا می گذرانند و آنها را از طریق پلتفرم های مورد علاقه خود هدف قرار می دهید. اهمیت این کار در پوشش همه پایگاه های شما و همچنین دستیابی به حجم بیشتری از افراد است.

این امر در مورد تبلیغات دیجیتال نیز صدق می کند. استفاده از روش های مختلف دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می کند تا با همه مشتریان مختلف خود صحبت کنید و پایگاه مشتریان خود را گسترش دهید. یک استراتژی بازاریابی دیجیتال 360 شامل موارد زیر است تا به چند مورد اشاره شود:

اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ 360 چیست؟
اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ 360 چیست؟ – کالج نوین

اهمیت استراتژی دیجیتال مارکتینگ 360 چیست؟

سئو
بهینه سازی برای موتورهای جستجو اقدامی است برای افزایش رتبه شما در نتایج موتورهای جستجو به منظور افزایش ترافیک به وب سایت شما. این مهم است زیرا به شما به عنوان یک تجارت اعتبار می بخشد، پیدا کردن شما را آسان می کند و آگاهی از برند را افزایش می دهد.

آمارها نشان می دهد که 93 درصد از تجربیات آنلاین با جستجو با استفاده از موتور جستجو شروع می شود. این امر اهمیت استخدام یک متخصص سئو را برای مقابله با بازاریابی کسب و کار شما در این موتورها نشان می دهد تا از تعامل با مشتری پشتیبانی کند زیرا از نظر آماری این اولین نقطه تماس شما است.

این امر از هدف ایجاد این رویکرد 360 پشتیبانی می کند زیرا تعامل با شخصی که از نظر تحلیل ساختارهای بازاریابی حرفه ای است و حمایت از شرکت شما در رسیدن به نتایج جستجو در بالای صفحه می تواند برای قرار گرفتن در معرض اولیه و بنابراین تعامل ناشی از آن ضروری باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  برترین روندهای دیجیتال مارکتینگ در سال 2022

بازاریابی ایمیلی
برای ارائه اطلاعات بیشتر به مخاطبین لیست ایمیل خود در مورد تبلیغات، خدمات جدید و هر گونه اخبار در مورد کسب و کار شما مهم است.

رسانه های اجتماعی
بازاریابی رسانه های اجتماعی به شما این شانس را می دهد که به دلیل ماهیت گاه به گاه و شخصی آن، جامعه ای با مشتریان خود بسازید، شما را به مشتریان احتمالی خود متصل می کند و به شما کمک می کند تا از روندهای مصرف کننده به روز بمانید.

رسانه های اجتماعی یک راه بسیار مهم برای اطمینان از رضایت این رویکرد 360 است زیرا این یک دروازه بالقوه به بازار بسیار بزرگتر و در نتیجه به طور کلی مخاطب معرفی می کند. استاتیک از Sprout Social اهمیت اینستاگرام را نشان می‌دهد، به‌عنوان مثال، می‌گوید که «اینستاگرام همچنان برای مخاطبان جوان‌تر جذاب است و ۷۲ درصد از نوجوانان می‌گویند که از این پلتفرم استفاده می‌کنند».

بنابراین، شرکت شما تنها از طریق معرفی تمرکز بر پیاده سازی بازاریابی رسانه های اجتماعی و ایفای نقش اساسی در اطلاع رسانی این استراتژی بازاریابی کلی سود می برد.

راهی که اتفاق می افتد احتمالاً به شکل یک مدیر رسانه های اجتماعی است که احتمالاً تجربه سنجش بازارها از طریق بررسی سایر مشاغل و همچنین تهیه گزارش تحلیلی در مورد بهترین روش رقابت با آنها دارد. به عنوان مثال، آمار Wyzol نشان می دهد که 87٪ از بازاریابان ویدیو می گویند که ویدیو ترافیک وب سایت آنها را افزایش داده است. این مدیران با کنار هم قرار دادن محتوایی که می‌تواند در استوری‌هایی پست شود که می‌توان روزانه آن‌ها را چرخاند، این توانایی را خواهند داشت که ترافیک را به سمت وب‌سایت اصلی شما هدایت کنند و همچنین کالاها و خدمات شما را با استفاده از قالب‌هایی که برای غصب بازار جذاب می‌دانند تبلیغ کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  9 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

بنابراین، استخدام این مدیران – مطابق با یک متخصص سئو – یک راه فوق العاده برای سنجش دو حوزه ممکن مختلف برای جذب مشتریان به سمت کسب و کار شما است. به عنوان مثال، متخصص سئوی شما ممکن است محتوای رسانه های اجتماعی را تبلیغ کند در حالی که مدیر می تواند زمان زیادی را به کار با متخصص سئو اختصاص دهد تا بهترین راه را برای جذب کاربران برای اولین بار هدف قرار دهد و بنابراین ترافیک را به سمت وب سایت تجاری شما هدایت کند.

تبلیغات PPC
تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک مدلی است که از طریق آن یک شرکت هر بار که شخصی بر روی تبلیغ آنها کلیک می کند به ناشر پول پرداخت می کند. این به افزایش سریع آگاهی از برند کمک می کند، افراد بیشتری را به وب سایت شما هدایت می کند و به دستیابی به مشتریان جدید کمک می کند.

سایت اینترنتی
بازاریابی وب سایت معمولاً برای افرادی انجام می شود که قبلاً به تجارت شما علاقه مند هستند. این به ارائه اطلاعات عمیق در مورد تجارت شما، آنچه ارائه می کنید و کاری که انجام می دهید کمک می کند. سایر استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال شما مسئول آوردن ترافیک به وب‌سایت شما هستند، زیرا در اینجا تصمیم‌گیری نهایی برای خرید انجام می‌شود، بنابراین مهم است که مطمئن شوید وب‌سایت شما هیچ سؤالی در مورد ارزش خدمات شما بدون پاسخ نمی‌گذارد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − نه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟