4 روند دیجیتال مارکتینگ

4 روند دیجیتال مارکتینگ

4 روند دیجیتال مارکتینگ ، موز، گروپون و برخی از تاکتیک های بازاریابی دیجیتال. همه اینها منقضی می شوند. و پول شما را از دست بدهد. دیجیتال مارکتینگ همیشه در حال پیشرفت است. در حالی که پایه و اساس محکم می ماند، برخی تغییرات آسان در استراتژی شما می تواند کسب و کار جدیدی را برای شما به ارمغان بیاورد. نگاهی به 4 روند بازاریابی دیجیتال بیندازید که دقیقاً مانند موزهای قدیمی قهوه ای می شوند.

4 روند دیجیتال مارکتینگ
4 روند دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

4 روند دیجیتال مارکتینگ

فیس بوک ارگانیک

فیس بوک چند بازدید داشته است. هنوز هم یک بازیکن بزرگ در استراتژی رسانه های اجتماعی شماست. اما نه آنطور که شما ممکن است فکر کنید. اگر تنها به ترافیک ارگانیک فیس بوک متکی هستید، این خبر قدیمی است. در واقع، تنها حدود 6 درصد از مردم پست های ارگانیک فیس بوک را می بینند. این یکی را با آن ماست یک ساله بریز بیرون. یک شرط بهتر سرمایه گذاری در تبلیغات فیس بوک است. شما بر اساس نیازها و اهداف خود به مخاطبان هدف خود خواهید رسید.

کتاب های الکترونیکی طولانی

دامنه توجه ما از یک پشه است. همین طور است که هست. کتاب‌های الکترونیکی با فرمت‌های PDF و سایر فرمت‌های متنی خبر قدیمی هستند. مردم فقط آنها را نمی خوانند. نسخه‌های کوتاه‌تر با همان اطلاعات درگیر خواهند شد. به ویدیوهای کوتاه، آزمون ها یا حتی انیمیشن فکر کنید.

سئوی فقط متنی

در مورد شماره 2 صحبت می کنیم، مطمئن شوید که محتوای تعاملی شما نیز SEO بهینه شده است. با پایبندی به سئوی متنی در سایت خود، می‌توانید کل فرصت تعامل را از دست بدهید. مصرف کنندگان هنگام بازدید انتظار چندرسانه ای دارند. این نشان می دهد که شرکت در حال پیشرفت است. این باعث می شود آنها را به اطراف بچسبانند. گام بعدی را با بهینه سازی این رسانه برای سئو برای بالا ماندن بردارید.

این مقاله را مطالعه کنید  9 ابزار ضروری برای دیجیتال مارکتینگ
4 روند دیجیتال مارکتینگ
4 روند دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

کسب درآمد از تلاش های دیجیتال

بسیاری از برندها هنوز از کانال های دیجیتال خود برای آگاهی از برند استفاده می کنند و هنوز متوجه نشده اند که چگونه می توانند کسب درآمد کنند و موفقیت رویکرد دیجیتال خود را پیگیری کنند. برای هر کسب و کاری که در مورد موفقیت در عصر دیجیتال جدی است، امسال باید تغییر کند.

کسب‌وکارها باید از چگونگی تلاش‌هایشان در رسانه‌های اجتماعی آگاه باشند. به عنوان مثال، گوگل به حضور کلی و در نهایت فروش آنها کمک می کند. بازاریابان دیجیتال باید کل سفر مشتری را دنبال کنند و درک دقیقی از نحوه مشارکت هر کانال در روند تجارت الکترونیک داشته باشند. این امر در حصول اطمینان از سرمایه گذاری دیجیتال مارکتینگ در جهت دستیابی به نتایج بهینه بسیار مهم است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 11 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟