5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک ، گروهی از مشتریان بالقوه که به صورت آنلاین یافت می شوند، گروهی بسیار بزرگتر از افرادی هستند که احتمالاً می توانید به صورت محلی جذب کنید. با استفاده از دیجیتال مارکتینگ، می توانید به گونه ای که هم مقرون به صرفه و هم قابل اندازه گیری باشد، به مخاطبان زیادی دست پیدا کنید. این مقاله به شما کمک می کند تا مزایای دیجیتال مارکتینگ را بهتر درک کنید تا به ابزارهایی که برای بهینه سازی کسب و کار کوچک خود نیاز دارید، بهتر مجهز شوید.

5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک
5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک – کالج نوین

5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

1. بودجه دوستانه:

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک، احتمالاً باید در مورد نحوه مصرف بودجه بازاریابی خود بسیار خاص باشید. در حالی که روش‌های سنتی تبلیغات در بیلبوردها و روزنامه‌ها می‌توانند خیلی سریع گران شوند، بازاریابی در کانال‌های دیجیتال معمولاً به سرمایه‌گذاری کمتری نیاز دارد و می‌توانید دقیق‌تر بدانید که تبلیغات شما چه کسی را هدف قرار می‌دهد تا بدانید که دلارهای بازاریابی خود را صرف افرادی می‌کنید که برای کسب و کار شما مهم است در ابتدا، من توصیه می کنم مقدار بودجه ای را که کاملاً با آن راحت هستید سرمایه گذاری کنید و نتایج را اندازه گیری کنید. با مشاهده افزایش عملکرد، می توانید با اطمینان سرمایه گذاری خود را در طول زمان افزایش دهید. علاوه بر این، نتایج از طریق کانال‌های دیجیتال سریع‌تر به دست می‌آیند، بنابراین می‌توانید به سرعت بازگشت سرمایه خود را مشاهده کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  طرح بسته فروش چیست؟ ؛ 6 مرحله

2. رسیدن به:

دیجیتال مارکتینگ به شما این امکان را می دهد که به سرعت به مخاطبان زیادی دسترسی پیدا کنید. مردم به طور مداوم زمان بیشتری را روی صفحه نمایش می گذرانند و تبلیغات دیجیتال تقریباً در هر وب سایتی که بازدید می کنیم وجود دارد. با سرمایه گذاری در بازاریابی دیجیتال، برند خود را فوراً در مقابل مردم به نمایش خواهید گذاشت. این احتمال وجود دارد که 60 درصد از ترافیک وب سایت شما امروز از دستگاه های تلفن همراه باشد و بنابراین یک فرصت عالی برای دسترسی به این مشتریان تلفن همراه در هر کجا که هستند نهفته است. پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی از هدف‌گیری مخاطب خاص استفاده می‌کنند و به شما این امکان را می‌دهند تا به افرادی دسترسی پیدا کنید که احتمالاً محتوای شما را می‌خوانند و به آن پاسخ می‌دهند.

3. مخاطب خود را تعریف کنید:

احتمالاً ایده ای دارید که مخاطبان هدف شما چه کسانی هستند و کجا می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید. با دیجیتال مارکتینگ، معیارهای گزارش‌دهی دقیقاً به شما نشان می‌دهند که چه کسی با تبلیغات شما و در چه کانال‌هایی تعامل دارد – ممکن است مخاطبان جدیدی پیدا کنید که قبلاً به آنها فکر نمی‌کردید. همچنین متوجه خواهید شد که برخی از گروه‌های مخاطب بهتر از دیگران عمل می‌کنند، بنابراین می‌توانید دلارهای رسانه را بر این اساس تنظیم کنید.

5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک
5 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک – کالج نوین

4. زمان موثر:

برای چاپ تمام مواد شما منتظر چاپخانه های شخص ثالث نیست. شما حتی مجبور نیستید صندلی اداری خود را ترک کنید تا محتوای با بالاترین کیفیت را مستقیماً به مخاطبان خود ارائه دهید. با توجه به اینکه تمام بازاریابی شما به شیوه ای موثر انجام می شود، در طول روز زمان بیشتری برای فکر کردن به سایر جنبه های کسب و کار خود خواهید داشت. با دیجیتال مارکتینگ، خیلی سریع به پشت پلتفرم های اجتماعی خود بروید و تجزیه و تحلیل های خود را دنبال کنید تا مطمئن شوید که پول شما به روش درست خرج می شود و تا حد امکان به افراد بیشتری دسترسی پیدا می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  دریافت نظرات از مشتریان ، 5 تاکتیک

5. افزایش آگاهی از برند:

جای تعجب نیست که یک فرد معمولی یک تن از روز خود را آنلاین می گذراند. در واقع، Nielsen Total Audience دریافت که یک فرد بزرگسال به طور متوسط ​​11 ساعت در روز را صرف تعامل با برخی از رسانه های آنلاین می کند. به طور همبستگی، به طور متوسط ​​3.2 میلیارد کاربر رسانه های اجتماعی در سراسر جهان وجود دارد. استفاده از پلتفرم های رسانه های اجتماعی به عنوان بخشی از برنامه بازاریابی دیجیتال شما، تعداد افرادی را که از کسب و کار شما اطلاع دارند و می توانند نام شما را تشخیص دهند، افزایش می دهد. مشتریان شما در حال حاضر در رسانه های اجتماعی هستند، همچنین می توانید نام تجاری خود را در آنجا و در مقابل چهره آنها قرار دهید تا کسب و کار خود را سریعتر تبلیغ کنید.

در عصر فناوری که مصرف‌کنندگان بیشتری از اینترنت برای خرید، معاشرت و جستجو بیشتر از قبل استفاده می‌کنند، اگر می‌خواهید به مخاطبان امروزی دسترسی پیدا کنید، استفاده از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال ضروری است. هر یک از این استراتژی‌های برتر به شما کمک می‌کند تا آگاهی لازم را به عنوان شروعی برای ایجاد یک برند پایدار آنلاین ایجاد کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − ده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟