5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک ، مهم نیست که چند سال گذشته چقدر بر تجارت شما تأثیر گذاشته است، اطمینان از حضور آنلاین به روز و تعامل با مشتریان شما هرگز مهمتر بوده است. افزودن یک جزء دیجیتال مارکتینگ به استراتژی کسب و کار شما می تواند به رشد کسب و کار شما کمک کند حتی در شرایطی که با عدم اطمینان پیش رو مواجه است.

در اینجا پنج استراتژی کلیدی بازاریابی دیجیتال برای رشد کسب‌وکارهای کوچک وجود دارد که می‌توانید برای تقویت کسب‌وکار خود از آنها استفاده کنید:

5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک
5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک – کالج نوین

5 استراتژی بازاریابی دیجیتال برای مشاغل کوچک

1. مشتریان خود را در جریان نگه دارید

ارتباطات دیجیتال بیش از هر زمان دیگری مهم است. بسیاری از مشاغل تغییرات قابل توجهی در نحوه تعامل با مشتریان خود ایجاد کرده اند. اشتراک‌گذاری به‌روزرسانی‌های انجمن مرتبط با کسب‌وکارتان و آگاه کردن فعالانه مشتریانتان برای رشد کسب‌وکارتان بسیار مهم است.

چه در حال شروع به فروش محصولات یا خدمات خود به صورت آنلاین باشید، یا به سادگی ارتباطات و تعامل بیشتری را ارائه دهید، با ادامه ارتباطات دیجیتال خود اعتماد و آگاهی از برند خود را بیشتر خواهید کرد.

نکات عملی:

. با هر تغییری که در کسب و کار خود ایجاد می کنید، وب سایت و صفحات فرود خود را به روز نگه دارید.
. مطمئن شوید اطلاعاتتان در «Google برای کسب‌وکار من» و کانال‌های دیگر (مثلاً صفحه فیسبوک شما)، از جمله اطلاعات تماس، ساعات کاری و هرگونه تغییر در سرویس‌هایتان، مانند گزینه‌های خروج و تحویل، درست است.
. به روز رسانی های مرتبط را در صفحات رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.
. از طریق ایمیل مارکتینگ، مشتریان خود را از هرگونه تغییر و محصول ویژه مطلع کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

2. مطمئن شوید که بازاریابی شما به افراد مناسب دسترسی دارد

به مخاطبان هدف خود و آنچه واقعاً نیاز دارند فکر کنید. به طور فعال و همدلانه نیازها و نگرانی های آنها را در نظر بگیرید و روی نحوه ارائه ارزش کار کنید. از اینکه از مشتریان خود بپرسید که چه می خواهند نترسید – و مطابق با آن پاسخ دهید.

اطمینان حاصل کنید که با وجدان تبلیغات خود را برای حداکثر تأثیرگذاری انجام می دهید. بسته به صنعت خود، باید بین تمرکز بر نیازهای کوتاه مدت مشتریان خود تعادل برقرار کنید و در عین حال به اهداف بلند مدت خود نیز توجه داشته باشید.

نکات عملی:

. تصمیم بگیرید که چگونه محصولات یا خدمات شما می توانند تقاضا را از راه دور تامین کنند.
. محتوایی ایجاد کنید و به اشتراک بگذارید که با نیازها و نگرانی های فعلی مشتریان شما صحبت کند.
. با کمپین‌های هدف‌گیری مجدد، عملکردی را افزایش دهید، که تبلیغات هدفمند متمرکز و به‌موقع را به افرادی که قبلاً با کسب‌وکار شما به صورت آنلاین تعامل داشتند، ارائه می‌دهد.
. از طریق بازاریابی جست و جوی پولی و تبلیغات رسانه های اجتماعی، به مشتریان جدید دست یابید، که به شما امکان می دهد تا اطلاعات جمعیتی کلیدی شما را هدف گیری کنید.

5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک
5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک – کالج نوین

3. با جامعه آنلاین خود درگیر شوید- 5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

برای کسب‌وکارهای کوچکی که به جامعه اطراف خود متکی هستند، تلاش‌های بازاریابی محلی و تعامل باید محور استراتژی شما باشد.

به طور فزاینده‌ای، جامعه شما (یا جامعه مجازی) می‌خواهد از کسب‌وکارهای محلی حمایت کند – چه از طریق بیرون بردن یا تحویل از رستوران‌های محله، خرید آنلاین از فروشگاه‌های محلی، یا استفاده از خدمات به صورت مجازی.

به‌عنوان کسب‌وکاری که توسط جامعه هدایت می‌شود، مطمئن شوید که استراتژی محتوای شما هدف محلی را در نظر می‌گیرد و محصولات یا خدماتی را برای بازار خود ارائه دهید.

نکات عملی:

این مقاله را مطالعه کنید  تقویت دیجیتال مارکتینگ

. وب سایت خود را با بهینه سازی موتورهای جستجوی محلی (SEO) بهینه کنید تا از حضور وب با هدف جغرافیایی اطمینان حاصل کنید.
. به روز رسانی های انجمن را در وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی خود ارسال کنید و تلاش مجدد را بر روی خدمات با کیفیت به مشتریان متمرکز کنید.
. از مشتریان و دنبال کنندگان خود در کانال های رسانه های اجتماعی خود تشکر کنید و تمام راه هایی را که می توانند برای حمایت از کسب و کار شما ادامه دهند به اشتراک بگذارید.
. به هر کسب و کاری که با آنها شریک هستید، فریاد بزنید.

4. از کانال های جدید برای نوآوری در کسب و کار خود استفاده کنید

بسته به صنعت خود، تمام راه‌های ارتباط خلاقانه با مخاطبان را در نظر بگیرید. چگونه می توانید موقعیت مناسبی برای کسب و کار و محصولات آن داشته باشید؟ در صورت امکان، ارائه محصولات یا خدمات خود را به صورت آنلاین یا تنظیم استراتژی تجارت الکترونیک فعلی خود در نظر بگیرید.

مطمئن شوید محتوایی که به اشتراک می گذارید با موقعیت و برند شما مرتبط باشد. با انجام این کار، می توانید به صورت مجازی به دنبال کنندگان خود آموزش دهید یا سرگرم کنید و به کسب و کار خود صدایی انسانی بدهید. نشان دهید که چرا مردم باید از شما، کارمندان و کسب و کارتان حمایت کنند.

نکات عملی:

. یک فروشگاه آنلاین در وب سایت خود یا از طریق خرید اینستاگرام راه اندازی کنید تا محصولات یا خدمات خود را به صورت آنلاین ارائه دهید.
. نکات آموزشی در مورد محصولات یا خدمات خود را در وبلاگ وب سایت خود و در کانال های رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.
. محتوای ویدیویی جذاب ایجاد کنید، یک پخش زنده انجام دهید یا یک پلتفرم جدید مانند TikTok را امتحان کنید.
. آنچه کسب و کار شما را منحصر به فرد می کند، از جمله مرتبط ترین محصولات یا خدمات، کارکنان سخت کوش و هر یک از تخصص های کسب و کارتان را تبلیغ کنید.

5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک
5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک – کالج نوین

5. افزایش وفاداری به برند از طریق مثبت اندیشی- 5 استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

در حال حاضر، جهان به اخبار خوب و سخاوت بیشتری نیاز دارد. با همسویی با ارزش های شرکت خود، به روشی مفید و معتبر الهام بخش باشید که با مخاطبان شما ارتباط برقرار کند و در شرایط فعلی اعمال شود. دیدگاهی خوش‌بینانه و مفید در مورد محصولات خود به نمایش بگذارید یا خدمات اضافی را ارائه دهید که در این مدت کاربردی و ضروری هستند.

این مقاله را مطالعه کنید  قدرت یادگیری در دیجیتال مارکتینگ

در تکمیل استراتژی توسعه محلی، به دنبال راه هایی برای الهام بخشیدن و حمایت از جامعه خود باشید. اگر برای کسب و کار شما امکان پذیر است، راه هایی برای اهدای محصولات خود یا ارائه خدمات داوطلبانه پیدا کنید. با حمایت یا دادن به جامعه، تشویق خود را پخش کنید، و سپس با جامعه آنلاین خود به اشتراک بگذارید که چگونه به دیگران کمک می کنید!

نکات عملی:

. با به اشتراک گذاشتن اخبار تشویقی و محتوای مرتبط و الهام بخش، استراتژی محتوای خود را به طور واقع بینانه مثبت نشان دهید.
. تصاویر بصری جذاب و محتوای تولید شده توسط کاربر را برای تعامل با مشتریان وفادار خود ارسال کنید.
. ارزش های شرکت و کارهای بشردوستانه خود را در وب سایت و کانال های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارید.
. یک مسابقه هدایایی با محصولات یا خدمات خود برگزار کنید تا برای کسب و کار خود هیجان و انگیزه ایجاد کنید. برای تأثیر بیشتر، با مارک های دیگر برای یک هدیه مشترک همکاری کنید.

 

از این فرصت برای تقویت ارتباطات دیجیتال استفاده کنید

چه استراتژی کسب‌وکار شما در حال حاضر بر رشد کوتاه‌مدت متمرکز باشد یا برنامه‌ریزی بلندمدت، بازاریابی دیجیتال می‌تواند یک تقویت بسیار مورد نیاز برای نتیجه کسب‌وکار شما باشد. اختلال مداوم در عادی بودن و افزایش عدم اطمینان می تواند به ویژه برای مشاغل کوچک نگران کننده باشد. این نکات بازاریابی دیجیتال می تواند به شما کمک کند تا استراتژی کسب و کار خود را به طور متفکرانه و خلاقانه تنظیم کنید و بر آنچه کسب و کار شما ارائه می دهد تأکید کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − چهارده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟