5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما ، دیجیتال مارکتینگ برای موفقیت بسیاری از مشاغل مدرن حیاتی است. علاوه بر اینکه یک کانال ارتباطی اصلی است، به ویژه برای مشاغل کوچک مفید است زیرا استفاده از آن تا حد زیادی رایگان است و استفاده از آن با کمپین های بازاریابی مقرون به صرفه است.

تعداد فزاینده ای از مشتریان نیز روزانه با کانال های رسانه های اجتماعی از جمله توییتر، فیس بوک، اینستاگرام و لینکدین درگیر می شوند. در نتیجه، کسب‌ و کارهای هوشمند به دنبال راه‌هایی برای ایجاد برند و تعامل آنلاین با مشتری خود هستند.

5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما
5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما – کالج نوین

5 نکته بازاریابی دیجیتال برای کسب و کار شما

یک یا دو کانال را انتخاب کنید و آنها را “مالک” کنید

برخی از کسب و کارها در دام راه اندازی پروفایل های رسانه های اجتماعی در چندین پلتفرم می افتند. به نظر می رسد پلتفرم های جدید رسانه های اجتماعی هر روز ظهور می کنند، و هیچ تضمینی وجود ندارد که مد امروز فردا همچنان مورد استفاده قرار گیرد (کسی MySpace را به خاطر می آورد؟). به جای نگرانی در مورد تلاش برای همگام شدن با دنیای دیجیتال که همیشه در حال تغییر است، روی یک یا دو پلت فرم رسانه اجتماعی تمرکز کنید که برای شما مناسب است. بازاریابی کسب و کار به تجارت از لینکدین و توییتر سود می برد. کسب و کار به مصرف کننده می تواند متوجه شود که فیس بوک و اینستاگرام به خوبی کار می کنند، به خصوص در جایی که محصولات بصری هستند و جامعه متعهد خریداران احتمالاً برای خرید بیشتر باز خواهند گشت. زمانی را صرف تمرکز بر روی کانال/های انتخابی خود کنید و واقعاً آنها را توسعه دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  نیاز به خدمات دیجیتال مارکتینگ

نمی دانید کدام را انتخاب کنید؟ راهنمای ما در مورد پلتفرم های رسانه های اجتماعی را برای کمک به انتخاب مناسب برای کسب و کار خود بررسی کنید.

بازاریابی کسب و کار به تجارت از لینکدین و توییتر سود می برد. کسب و کار به مصرف کننده می تواند متوجه شود که فیس بوک و اینستاگرام به خوبی کار می کنند، به خصوص در جایی که محصولات بصری هستند و جامعه متعهد خریداران احتمالاً برای خرید بیشتر باز خواهند گشت. زمانی را صرف تمرکز بر روی کانال/های انتخابی خود کنید و واقعاً آنها را توسعه دهید.

اطلاعات را به اشتراک بگذارید

هنگامی که کانال های خود را راه اندازی کردید، روی توسعه آنها سرمایه گذاری کنید. استراتژی های پیام رسانی و بازاریابی خود را در نظر بگیرید و اطلاعات را با دنبال کنندگان و مشتریان احتمالی خود به اشتراک بگذارید. در مورد محصولات خود صحبت کنید و مشتریان راضی را تشویق کنید که همین کار را انجام دهند. از فروش سنگین که افراد را در فضای اجتماعی دور می کند، اجتناب کنید، اما به آرامی کاری را که انجام می دهید در یک زمینه گسترده تر از اشتراک گذاری اطلاعات جالب و مفید قرار دهید. محتوای ارزش افزوده کلید موفقیت آنلاین است.

بدانید با چه کسی صحبت می کنید

دنیای آنلاین از نظر ناشناس بودن عجیب است، اما بازاریابان باید بدانند که با چه کسی صحبت می کنند. فرصت‌هایی را بیابید تا دنبال‌کنندگان رسانه‌های اجتماعی خود را به وب‌سایت خود بازگردانید تا بتوانید اطلاعات دقیق‌تری را جمع‌آوری کنید و مشتریان بالقوه را شناسایی کنید. مسابقات را برای افزایش ثبت نام امتحان کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  15 استراتژی برتر دیجیتال مارکتینگ

در مورد بازار هدف خود تحقیق کنید یا با شرکت در یکی از رویدادهای آنلاین ما از سایر صاحبان مشاغل کوچک مشاوره، راهنمایی و ایده بگیرید.

5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما
5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما – کالج نوین

گوش کن و یاد بگیر- 5 نکته دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار شما

مشاوران دیجیتالی زیادی وجود دارند که برای ایجاد استراتژی‌های پیچیده رسانه‌های اجتماعی برای کسب‌وکار شما، ثروت اندکی دریافت می‌کنند. اما بسیاری از شرکت‌های کوچک با شروع کارهای کوچک، سازگاری و یادگیری به خوبی مدیریت می‌کنند. صدای معتبر کلیدی است، همانطور که این حس که برند توسط شخصیت های واقعی به جای یک شرکت بی چهره اداره می شود. تماشا کنید و از اتفاقات اطرافتان درس بگیرید و از اشتباه کردن نترسید. باز، صادق و متواضع بمانید و ارزش هایی را که شما و کسب و کارتان به صورت آفلاین تجسم می دهید نشان دهید – و مشتریان شما پاسخ خواهند داد.

در مورد علایق خود وبلاگ بنویسید

وبلاگ ها یک راه عالی برای ایجاد دنبال کنندگان آنلاین هستند، اما باز هم محتوا کلیدی است. به سادگی وبلاگ ایجاد نکنید تا کلمات کلیدی مناسب سئو را در محتوا قرار دهید. در مورد چیزهایی که به آنها اهمیت می دهید، هیجان زده هستید و در مورد آنها می دانید صحبت کنید. این موارد به طور طبیعی با پیشنهاد کسب و کار شما هماهنگ است و به شما امکان می دهد ارزش واقعی را به دنبال کنندگان خود نشان دهید. با گذشت زمان، این امر به طور فزاینده ای باعث افزایش فروش و حفظ مشتری می شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟