6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو - کالج نوین

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، رشد وب سایت شما و رشد کسب و کار دست به دست هم می دهند. اگر می‌خواهید مشتریان بیشتری را در خانه خود جذب کنید، باید کلیک‌ها، بازدیدها و برداشت‌های بیشتری در وب‌سایت خود داشته باشید.

فقط با باز کردن این مقاله متوجه شدید که وب سایت شما برای موفقیت به یک استراتژی سئو نیاز دارد. ما چندین استراتژی SEO را که در زیر به آنها اشاره شده است، در این مقاله اجرا کردیم، از جمله کلمات کلیدی مانند “استراتژی SEO” برای کمک به جستجوگران آنلاین به این پست.

سئو به چندین مؤلفه مختلف متکی است – از جمله برچسب ها، کلمات کلیدی، توضیحات، پیوندها و موارد دیگر. در این پست، 6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو و چند نکته برای افزایش بازدید ارگانیک وب سایت شما را پوشش خواهیم داد.

سئو چیست؟

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، SEO مخفف بهینه سازی موتورهای جستجو است. زمانی که کاربر کلمه یا عبارت خاصی را در نوار جستجو وارد می‌کند، نشان می‌دهد که وب‌سایت شما چقدر در موتورهای جستجو رتبه بالایی دارد.

این مقاله را مطالعه کنید  بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو - کالج نوین
6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو – کالج نوین

چگونه یک استراتژی سئو ایجاد کنیم؟

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، ایجاد یک برنامه قبل از شروع هر نوع سئو بسیار مهم است. هرچه از قبل اطلاعات بیشتری داشته باشید، بهتر اجرا می شود و در نتیجه نتیجه بهتری ارائه می شود. چهار جنبه مختلف سئو وجود دارد:

. فنی: محتوای شما چقدر می تواند توسط موتورهای جستجو خوانده شود و برچسب گذاری شود

. محتوا: داشتن مرتبط ترین پاسخ ها به سؤالات جستجوگر

. در سایت: بهینه سازی تمام محتوا، عناوین و صفحات وب سایت برای کلمات کلیدی هدف شما

. خارج از سایت: داشتن تعداد زیادی وب سایت معتبر به وب سایت شما پیوند داده می شود

این چهار جنبه از سئو با هم می توانند به افزایش دید و بازدید صفحات شما کمک کنند. برای ایجاد یک استراتژی سئو موثر، باید به قسمت پشتی وب سایت خود دسترسی داشته باشید تا بتوانید محتوا، عناوین و صفحات جدیدی را که به برچسب های مرتبط شما مرتبط هستند ویرایش و وارد کنید.

مرحله 1: وضعیت فعلی خود را ارزیابی کنید

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، به احتمال زیاد وب سایت شما برای مدتی راه اندازی شده است، اما ترافیک مورد نظر شما را دریافت نمی کند یا گردش مالی بالایی برای مشتریان جدید ایجاد نمی کند. با شروع از صفحه اصلی، به هر صفحه نگاه کنید و هر قسمت از محتوا را بخوانید.

وب سایت شما باید یک جریان ثابت داشته باشد که کاربر را به پاسخ سؤال خود برساند. اگر وب سایت شما برای پاسخ به این سؤالات بیش از حد طول می کشد، احتمالاً نرخ پرش بالایی خواهید داشت – و وب سایت شما در گوگل و سایر موتورهای جستجو کاهش می یابد.

موتورهای جستجو می خواهند فوراً اطلاعات مناسب را برای جستجوگران آنلاین پیدا کنند. هنگامی که خزنده‌های موتور جستجو می‌بینند که کاربر به سرعت از وب‌سایت شما باز می‌گردد، نشان می‌دهد که اطلاعات غیرضروری یا اشتباه در صفحه شما وجود دارد و همه اعتبار را از بین می‌برد.

مرحله 2: موضوعات خود را پیدا کنید

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، اکنون، ما شروع به ایجاد استراتژی جدید SEO شما می کنیم. اولین کاری که باید انجام دهید این است که مشتری ایده آل خود را ایجاد کنید. در مورد آنها تصمیم بگیرید:

اکنون، ما شروع به ایجاد استراتژی جدید SEO شما می کنیم. اولین کاری که باید انجام دهید این است که مشتری ایده آل خود را ایجاد کنید. در مورد آنها تصمیم بگیرید:

. سن

. تحصیلات

. کار

. درآمد سالانه

. دوست دارد

. سرگرمی ها

. زندگی خانوادگی

. محل

هنگامی که مشتری ایده آل خود را ایجاد کردید، می توانید کمی نقش بازی کنید. آنها را برای خدمات به شما مراجعه کنید. خود را به جای مشتریان ایده آل خود قرار دهید و در مورد موضوعاتی که ممکن است در مورد آنها صحبت کنید و سؤالاتی که ممکن است داشته باشند فکر کنید.

از این رو، باید بتوانید در مورد موضوعات مشترک تصمیم بگیرید. اگر دندانپزشک هستید، این سوالات متداول ممکن است شامل موضوعاتی در مورد دندانپزشکی کودکان، مراقبت های اورژانسی دندانپزشکی، و بیمه نامه باشد.

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ،  موضوعات رایج خود را در یک لیست جمع آوری کنید و مشتری ایده آل خود را فراموش نکنید!

مرحله 3: کلمات کلیدی خود را پیدا کنید

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، از فهرست موضوعات متداول خود در مرحله 2، اکنون می خواهید 10 کلمه کلیدی برای هر موضوع پیدا کنید. به عنوان مثال، برای موضوع دندانپزشکی کودکان، برخی از کلیدواژه های ما عبارتند از:

. دندانپزشکی کودکان نزدیک من

. دندانپزشکی کودکان برای کودکان اوتیسم

. دندانپزشکی کودکان در شهر

. دندانپزشکی کودکان

. دندانپزشک کودکان

. چه زمانی فرزندم را نزد دندانپزشک ببرم

. دندانپزشک کودکان

. دندانپزشک کودکان

. دندانپزشک کودکان نزدیک من

. دندانپزشک کودکان بدون بیمه

لیست شما می تواند بسیار طولانی باشد، اما یک مکان خوب برای توقف 10 است. حتی ممکن است از 10 کلمه کلیدی استفاده نکنید، اگر آنها به طور ارگانیک در صفحات وب سایت شما قرار نگیرند. ساده ترین راه برای یافتن کلمات کلیدی خود جستجو کردن است. یک ابزار رایگان عالی Keyword Tool.io است.

مرحله 4: صفحات خود را بسازید

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، اکنون که موضوعات و کلمات کلیدی خود را انتخاب کرده اید، تنها چیزی که باقی می ماند ساخت صفحات وب سایت شماست.

هر موضوعی که ایجاد کردید صفحه خودش خواهد بود، مگر اینکه موضوعی داشته باشد که مستقیماً با آن مرتبط باشد – سپس می توانید موضوعات را در یک صفحه ادغام کنید. فراموش نکنید که کمتر، بیشتر است.

اکنون، آن کلمات کلیدی را که لیست کردیم به خاطر بسپارید، می خواهید از آنها به صورت ارگانیک در محتوای خود استفاده کنید. حتما موقعیت مکانی خود را نیز در محتوا و کلمات کلیدی وب سایت خود درج کنید.

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، محتوای شما باید با در نظر گرفتن کاربر ایجاد شود نه موتور جستجو.

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو - کالج نوین
6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو – کالج نوین

مرحله 5: یک طرح شهرت ایجاد کنید

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، گوگل و نظرات آنلاین در دنیای مدرن بسیار مهم هستند – آنها اساساً می توانند کسب و کار شما را ایجاد کنند یا شکست دهند.

برای پیشبرد کسب و کار خود، کنترل شهرت آنلاین خود مهم است. اگر قبلاً ثبت نکرده اید، کسب و کار خود را برای پلتفرم ها/دایرکتوری های بررسی آنلاین رایگان ثبت کنید.

پس از ثبت نام و به روز رسانی تمام اطلاعات دقیق، شروع به درخواست از مشتریان خود کنید تا برای شما نظر بدهند. موتورهای جستجو هنگام بالا بردن وب سایت ها در بالای جستجو، نظرات را در نظر می گیرند.

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، اساساً، مروری را به عنوان فردی در نظر بگیرید که به گوگل می‌گوید «بله، این وب‌سایت قانونی است و این کسب‌وکار همان کاری را که می‌گوید انجام می‌دهد».

مرحله 6: ارزیابی و تجزیه و تحلیل

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، هر ماه یا بیشتر، نگاهی به عملکرد وب سایت خود بیندازید. شما باید بتوانید ببینید که کاربران شما از کجا آمده اند (رسانه های اجتماعی، گوگل و غیره) و از چه کلماتی برای یافتن شما استفاده می کنند.

می‌توانید به فهرست کلمات کلیدی‌ای که قبلاً ساخته‌اید نگاهی بیندازید و برخی از آن‌هایی که محبوب‌تر هستند را جایگزین کنید. هر روز، نحوه جستجوی افراد در اینترنت تغییر می کند، برای مرتبط نگه داشتن کسب و کار شما، باید از محتوا و کلمات کلیدی خود آگاه باشید.

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، مدرن و دقیق نگه داشتن وب سایت شما یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از رشد پایدار است.

چگونه به طور ارگانیک ترافیک وب سایت خود را افزایش دهیم؟

کلمات کلیدی مناسب را هدف بگیرید

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، کلمات کلیدی محبوب وجود دارد و سپس کلمات کلیدی طاقچه بیشتری وجود دارد. به عنوان مثال، دندانپزشک کودکان یک اصطلاح بسیار گسترده است.

این بسیار رقابتی است، و برای کسب و کارهای کوچکتر ممکن است تقریبا غیرممکن باشد که در چند صفحه اول برای کلمه کلیدی مانند این رتبه بندی شوند. بهتر است با کلمات کلیدی کوچکتر که مختص مشتری هدف شما هستند استفاده کنید.

اصطلاحی مانند دندانپزشک اطفال بسیار رقابتی است، در حالی که دندانپزشک کودکان در تورنتو یا دندانپزشک کودکان اورژانسی مورد هدف قرار گرفته است و به شما شانس بالاتری برای رتبه بندی می دهد.

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، محتوای وب سایت خود را صفحه به صفحه مرور کنید. همانطور که فایل های دفاتر خود را سازماندهی می کنید، محتوای وب سایت خود را نیز با عناوین زیر سازماندهی می کنید:

. نگاه داشتن
. بهتر کردن
. ادغام
. حذف

اگر وب سایت شما دارای تعداد زیادی متن و تکه های بزرگ محتوا است، به احتمال زیاد چیزهای زیادی برای حذف و ادغام خواهید داشت. فراموش نکنید که فقط به سؤالات اساسی مشتریان پاسخ دهید و سؤالات عمیق تر را برای تماس تلفنی یا مراجعه حضوری ذخیره کنید.

شروع به بررسی تجزیه و تحلیل کنید

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، بسته به ارائه دهنده خدمات خود، ممکن است از قبل به تجزیه و تحلیل وب سایت خود دسترسی داشته باشید.

داده های یافت شده در صفحه تجزیه و تحلیل شما بسیار مهم است – می تواند به شما بگوید دقیقا چه چیزی برای شما کار می کند و چه چیزی باعث می شود کاربران صفحه شما را ترک کنند و به جستجو بازگردند.

تجزیه و تحلیل خود را ماهانه بررسی کنید، وب سایت شما باید رشد ماهانه ثابتی داشته باشد. اگر نه، وقت آن است که تغییراتی ایجاد کنید.

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، بهترین مکان برای شروع بررسی رفتار صفحه و زمان صرف شده در صفحات است. اگر زمان صرف شده در یک صفحه کم است، باید مراحل حذف فهرست شده در بالا را طی کنید.

Google Analytics یک ابزار رایگان برای کاربرانی است که به تجزیه و تحلیل وب سایت خود دسترسی ندارند. دکتر مارکتینگ همچنین گزارش های داده ماهانه را مستقیماً به صندوق ورودی شما و همچنین دسترسی به صفحه تجزیه و تحلیل وب سایت شما ارائه می دهد. شما می توانید عملکرد وب سایت خود را ردیابی و مشاهده کنید.

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو - کالج نوین
6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو – کالج نوین

سایر ابزارهای رایگان

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، ابزارهای آنلاین رایگان دیگری نیز وجود دارد که می توانید از آنها برای پیگیری عملکرد وب سایت خود استفاده کنید. یکی از موارد مورد علاقه ما SEMrush است – این صفحه به شما کمک می کند تا ببینید استراتژی سئو وب سایت شما چگونه عمل می کند.

شما می توانید ببینید که وب سایت شما در موتورهای جستجو با یک کلمه کلیدی خاص در کجا رتبه بندی می شود – و همچنین کلمات کلیدی که به هر صفحه متصل شده اند و رتبه آن صفحه چگونه است.

شما می توانید صدها ابزار آنلاین برای کمک به بهبود سئو و رتبه بندی وب سایت خود پیدا کنید – اما نکته کلیدی نحوه استفاده از آنها است. پیگیری تجزیه و تحلیل و تعیین اهداف بهترین راه برای اطمینان از رشد کسب و کار شما است!

بهینه سازی برای کاربران

6 مرحله برای ایجاد یک استراتژی سئو ، هنگام اجرای هر گونه استراتژی سئو، حتما از تاکتیک هایی استفاده کنید که برای کاربران ارگانیک باشد نه موتورهای جستجو. نکته در مورد ترافیک ارگانیک این است که باید ارگانیک باشد.

کاربران باید به طور تصادفی وب سایت شما را پیدا کنند زیرا محتوای شما با معیارهایی که آنها جستجو می کنند مطابقت دارد. هنگام نوشتن محتوای وب سایت خود، نگاهی گذرا به فهرست کلمات کلیدی و موضوعات خود بیندازید – حتماً به آن مراجعه کنید و ببینید چگونه می توانید آنها را در نوشته خود پیاده سازی کنید. قانون ساده کمتر بیشتر است را فراموش نکنید.

بهینه سازی موتورهای جستجو یک فرآیند است – و برای درست کردن آن زمان و تلاش لازم است. حرکات سریع کوچکی وجود دارد که می توانید امروز برای بهبود وب سایت خود انجام دهید.

با این حال، اگر به دنبال بهبود قابلیت استفاده در طول عمر هستید، باید یک استراتژی ایجاد کنید. با دانلود کاربرگ رایگان استراتژی SEO ما (در بالا) شروع کنید.

همانطور که از طریق آن کار می کنید، وب سایت خود را به صورت استراتژیک و موفقیت آمیز به روز می کنید تا به مشتریان بالقوه بیشتری دسترسی پیدا کنید و ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟