6 مورد ضروری برای صفحه اصلی وب سایت عالی

6 مورد ضروری برای صفحه اصلی وب سایت عالی

6 مورد ضروری برای صفحه اصلی وب سایت عالی ، صفحه اصلی شما مانند خانه شماست: شما می خواهید بازدیدکنندگان شما احساس خوش آمد گویی کنند، احساس کنند “در خانه” هستند و آنقدر از شرکت شما لذت ببرند که بخواهند مدتی بمانند.

به این فکر کنید که چه زمانی به خانه‌های دیگران می‌روید و چه احساسی دارید، بسته به نحوه ارائه، سازمان‌دهی و سلیقه‌ای بودن دکوراسیون و فضای کلی. معمولاً بازتابی از شخصیت و سلیقه صاحبان آن است.

بنابراین، صفحه اصلی وب سایت شما باید با توجه به اینکه چه کسی هستید و چه کاری انجام می دهید تزئین شود، اما مهمتر از همه، این است که مخاطبان شما در هنگام بازدید از شما چه احساسی خواهند داشت.

نه تنها این، صفحه اصلی شما باید در عرض چند ثانیه حال و هوا و ظاهری را که می خواهید ایجاد کند؟ بازدیدکنندگان می توانند به راحتی آن دکمه برگشت را بزنند اگر اولین برداشت آنها جذابیت نداشته باشد.

در اینجا شش عنصر اصلی وجود دارد که باید به آنها توجه کنید تا مطمئن شوید بازدیدکنندگان شما علاقه مند می مانند و به پیمایش ادامه می دهند.

6 مورد ضروری برای صفحه اصلی وب سایت عالی
6 مورد ضروری برای صفحه اصلی وب سایت عالی – کالج نوین

6 مورد ضروری برای صفحه اصلی وب سایت عالی

1. فورا ارزش پیشنهادی خود را تعریف کنید
UVP (پیشنهاد ارزش منحصربفرد) یک بیانیه واضح است که مزایای خدمات شما و نحوه حل مشکلات مشتری را توضیح می دهد. UVP شما چیزی است که شما را از رقبایتان متمایز می کند و باید به طور برجسته در صفحه اصلی شما ظاهر شود.

بنابراین، باید فوراً این گزاره را روشن کنید. شما می توانید این کار را با قرار دادن آن در جایی که خواننده نتواند از دست بدهد، مانند هدر صفحه، انجام دهید. باید به سرعت کارهایی که انجام می‌دهید، کارهایی که می‌توانید برای آنها انجام دهید و اینکه چرا شما باید این کار را انجام دهید (بر خلاف رقبایتان) به اشتراک بگذارد.

این مقاله را مطالعه کنید  مجموعه ابزار طراح وب نهایی

به عنوان مثال، هر بازدید کننده از CREATIVA با این پیام خوشامد می‌آید که تمام کادرهای بالا را علامت می‌زند:

ما CREATIVA هستیم.
یک آژانس طراحی، برندینگ و بازاریابی یکپارچه.
ما روی نتایج زیبا، ساده و موثر تمرکز می کنیم
که تأثیر مثبتی بر مشتریان ما دارد؟ کسب و کارها و مخاطبان.»

2. یک Call to Action اضافه کنید
سایت شما باید هدف یا اقدام واضحی داشته باشد که می خواهید بازدیدکننده شما انجام دهد.

این Call To Action (CTA) نامیده می‌شود، و به شما کمک می‌کند تا بازدیدکننده شما را به سمت پایین قیف فروش هدایت کند. به عنوان مثال، می‌تواند یک دکمه «اکنون رزرو کنید»، گزینه‌ای برای دانلود کتاب الکترونیکی یا فرم رزرو برای تعیین قرار.

مطمئناً می‌توانید بیش از یک CTA داشته باشید، اما موردی که می‌خواهید روی آن تمرکز کنید باید در موقعیتی قرار داشته باشد که به عنوان «بالای تا» شناخته می‌شود. این هر مکانی در صفحه اصلی است که بازدیدکنندگان می توانند بدون پیمایش صفحه به پایین آن را ببینند.

3. آن را زیبا کنید
چرا قبل از اینکه بازدیدکننده داشته باشیم خانه هایمان را مرتب می کنیم؟ زیرا ما می خواهیم خانه ای زیبا و دلپذیر را به آنها هدیه دهیم! به هم ریختگی و بهم ریختگی ممکن است فقط یک بازدیدکننده مودب خانه را در درون خود دچار تنبلی کند، اما به راحتی می تواند بازدیدکننده وب سایت را برای همیشه دور کند.

صفحه اصلی شما، با ارزش پیشنهادی منحصر به فرد، نام تجاری و سایر عناصر کلیدی شما، باید به شیوه ای جذاب ارائه شود تا تاثیر اولیه خوبی داشته باشد. تصویر مهم است زیرا به جلب توجه کمک می کند و کل تجربه را به یک تجربه دلپذیر تبدیل می کند، اما همچنین به ارائه پیام به بهترین شکل کمک می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  6 روند طراحی وب

4. به مخاطبان خود فکر کنید
همه چیز در وب سایت باید برای مخاطبان شما ساخته شود، از محتوا، طرح‌بندی و ویژگی‌ها.

با فکر کردن به جایگاه خود یا شخصیت مشتری ایده آل خود شروع کنید، سپس یک طراحی صفحه اصلی ایجاد کنید که احساسات را برای آن مخاطب خاص برانگیزد. این را می توان با تصاویر خاص، کلمات و عبارات کلیدی و از طریق رنگ ها و فونت ها به دست آورد.

به همین دلیل است که یک طراح حرفه ای بیشتر از رنگ مورد علاقه شما درخواست می کند. برای ایجاد یک طراحی زیبا و موثر باید روانشناسی رنگ و نیازهای مخاطب را عمیقاً بررسی کنیم.

نکته مهم دیگری که باید هنگام فکر کردن به مخاطبان خود، از نظر طراحی و کپی، در نظر بگیرید، این است که نشان دهید آنچه را که آنها به دنبال آن هستند، با ابراز همدردی با آنچه که نیاز دارند و ارائه راه حلی روشن برای مشکلاتشان دارید.

6 مورد ضروری برای صفحه اصلی وب سایت عالی
6 مورد ضروری برای صفحه اصلی وب سایت عالی – کالج نوین

5. ناوبری ساده را ارائه دهید
یکی از جنبه های ضروری، اما اغلب نادیده گرفته شده هر وب سایت، ناوبری ساده و شهودی است.

پیمایش شما باید به کاربران اجازه دهد تا در سایت شما مرور کنند، به راحتی آنچه را که به دنبال آن هستند بیابند (خواه این اطلاعات محصول، جزئیات تماس یا چیز دیگری باشد)، و در اندازه های مختلف صفحه نمایش به خوبی کار کند، از جمله در تلفن ها، تبلت ها و رایانه های رومیزی. .

اگر بازدیدکنندگان شما برای دسترسی به بخشی از سایت مورد نظر خود تلاش کنند، ممکن است ناامید شوند و به جای آن مستقیماً به سراغ یک رقیب بروند. در این مورد، بنابراین، باید ناوبری خود را ساده نگه دارید.

این مقاله را مطالعه کنید  بهبود بخشیدن وب سایت خود

6. مطمئن شوید که وب سایت شما به سرعت بارگذاری می شود
هیچ کس زمانی را دوست ندارد که بارگذاری یک وب سایت خیلی طول بکشد، درست است؟

در واقع، 40 درصد از بازدیدکنندگان اگر بیش از سه ثانیه طول بکشد، صفحه را رها می کنند.

ناگفته نماند، صفحات با بارگذاری آهسته در گوگل رتبه کمتری دارند، بنابراین زمان بارگذاری سریع می تواند به افزایش سئوی شما کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟