6 دلیل زمان به روز رسانی طراحی وب سایت

6 دلیل زمان به روز رسانی طراحی وب سایت

6 دلیل زمان به روز رسانی طراحی وب سایت ، سال جدید فرا رسیده است که به معنای شروعی تازه برای شما و کسب و کارتان است! وب سایت شما ممکن است چند سال پیش جدیدترین و بهترین بوده باشد، اما از آنجایی که تکنولوژی و طراحی همچنان در حال تکامل هستند، مهم است که وب سایت خود را جدید و تازه نگه دارید.
موفقیت کسب و کار همه چیز در مورد برداشت اولیه است و وب سایت شما اولین چیزی است که مردم پس از جستجو برای محصولات یا خدماتی که ارائه می دهید با آن مواجه می شوند. ممکن است فکر کنید که داشتن یک وب سایت به اندازه کافی خوب است. با این حال، در اینجا چند دلیل وجود دارد که چرا باید به شدت در طراحی یک وب سایت جدید سرمایه گذاری کنید.

6 دلیل زمان به روز رسانی طراحی وب سایت
6 دلیل زمان به روز رسانی طراحی وب سایت – کالج نوین

6 دلیل که زمان به روز رسانی طراحی وب سایت شماست

1. طراحی وب سایت شما قدیمی است
به گفته فوربس، در مطالعه‌ای با عنوان اعتماد و بی‌اعتمادی به سایت‌های سلامت آنلاین، ۱۵ شرکت‌کننده به جست‌وجو در وب برای یافتن اطلاعات بهداشتی مرتبط با آن‌ها و تعیین اینکه چه عواملی بر اعتماد یک سایت به سایت دیگر تأثیر می‌گذارد، هدایت شدند. باور کنید یا نه، از همه عواملی که برای رد یا عدم اعتماد به یک وب سایت ذکر شد، 94 درصد به طور مستقیم به عناصر طراحی وب سایت مربوط می شد، در حالی که تنها 6 درصد مربوط به محتوا بود.
یک طراحی وب غیرجذاب می تواند غیرحرفه ای به نظر برسد. برندها، شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگی که سال‌هاست در این زمینه فعالیت می‌کنند، گاهی اوقات فکر می‌کنند که نام آنها و سال‌های بسیار زیادی که در آن حضور داشته‌اند برای بهانه‌گیری یک وب‌سایت غیرجذاب کافی است. این ممکن است برای مشتریان فعلی شما صادق باشد، اما برای هر کسی که در اینترنت برای یک محصول یا خدمات خاص جستجو می کند، یک وب سایت جذاب تر و تازه تر احتمالاً اعتماد آنها را جلب می کند.
گاهی اوقات تشخیص اینکه آیا وب سایت شما جذاب است یا غیرجذاب می تواند دشوار باشد. این مورد برای بسیاری از صاحبان مشاغلی است که سال ها پیش وب سایتی برای کسب و کار خود ایجاد کردند. بله، شما ممکن است به طراحی وب سایت فعلی خود کمک کرده باشید، بنابراین ممکن است وابستگی عاطفی به آن داشته باشید، اما این بدان معنا نیست که بازدیدکنندگان وب سایت شما نظر شما را به اشتراک بگذارند. این سوال را می توان با نگاه کردن به Google Analytics خود پاسخ داد. بازدیدکنندگان وب سایت شما چه مدت اقامت دارند؟ آیا آنها چند ثانیه مرور می کنند و به سرعت سایت شما را ترک می کنند؟

این مقاله را مطالعه کنید  طراحی وب سایت برای کسب و کار شما

2. تمایل به سرمایه گذاری روی خود و کسب و کارتان را نشان می دهد
اگر تمایلی به سرمایه گذاری در شرکت و برند خود ندارید، چرا دیگران باید روی شما یا محصولات و خدماتی که ارائه می دهید سرمایه گذاری کنند؟ جدید و تازه نگه داشتن وب سایت خود به مردم نشان می دهد که تلاش می کنید تا با روندهای فعلی به روز بمانید تا تجربه لذت بخشی را در هنگام مرور وب سایت خود به آنها ارائه دهید. بازگشت به نقطه اول، به جلب اعتماد آنها کمک می کند و نشان می دهد که در کنار محصولات و خدمات ارائه شده ایستاده اید.

3. وب سایت فعلی شما واکنش گرا نیست
اگر مردم از وب سایت شما با تلفن خود بازدید کنند، آیا فقط یک نسخه کوچک از وب سایت دریافت می کنند؟ در تبلت آنها چطور؟
طراحی واکنشگرا چیست؟ یک وب سایت واکنش گرا بر اساس عوامل متعددی واکنش نشان می دهد و تغییراتی را ایجاد می کند که قابل توجه ترین آنها اندازه صفحه نمایش است. یک وب‌سایت واکنش‌گرا، تصاویر، اندازه فونت، حاشیه‌ها و بالشتک‌ها را تغییر می‌دهد و همچنین عناصر را به گونه‌ای حرکت می‌دهد که متناسب با صفحه نمایش کاربر باشد. طراحی وب ریسپانسیو (RWD) اطمینان حاصل می کند که هر بازدید کننده از وب سایت شما تجربه خوبی دارد و به راحتی می تواند تمام تصاویر و محتوا را بدون نیاز به فشار دادن صفحه نمایش خود برای بزرگنمایی و بزرگنمایی مشاهده کند.
راستش را بخواهید، در این عصر و عصر، داشتن یک وب سایت واکنش گرا برای موبایل باید بدون فکر باشد. با افزایش شدید استفاده از دستگاه های تلفن همراه، اگر وب سایت شما برای پاسخگویی و سازگاری با تلفن های همراه و سایر دستگاه ها طراحی نشده باشد، به کسب و کار خود آسیب بزرگی می رسانید. یک مطالعه منتشر شده توسط Salesforce نشان داد که “83٪ از کاربران تلفن همراه می گویند که یک تجربه یکپارچه در همه دستگاه ها بسیار مهم است.” مردم می خواهند بتوانند سریع و آسان به اطلاعات مورد نیاز و مورد نیاز خود دست یابند. اگر وب سایت شما نتواند آن را به آنها تحویل دهد، آنها به جای دیگری نگاه می کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  تعمیر و نگهداری وب سایت چیست؟
6 دلیل زمان به روز رسانی طراحی وب سایت
6 دلیل زمان به روز رسانی طراحی وب سایت – کالج نوین

4. نام تجاری شما قدیمی است
اگر اخیراً تحت یک تغییر نام تجاری قرار گرفته اید، می خواهید وب سایت خود را به روز کنید تا این تغییرات را منعکس کند. هنگام به روز رسانی وب سایت خود، به خاطر داشته باشید که تغییر نام تجاری صرفاً تغییر یک لوگو یا به روز رسانی وب سایت با رنگ های جدید شرکت نیست – بلکه شامل محتوا و زبان مورد استفاده و همچنین ظاهر و احساس کلی وب سایت می شود. شما نمی خواهید مردم از وب سایت شما بازدید کنند و فکر کنند که شبیه شرکت شما نیست.

5. وب سایت رقیب شما نسبت به شما برتری دارد
به وب سایت خود و سپس به وب سایت رقیب اصلی خود نگاهی بیندازید. اکنون خود را به جای مشتری خود قرار دهید و بر اساس آنچه می بینید، تصمیم بگیرید که در ارائه کسب و کار خود به کدام وب سایت احساس راحتی می کنم؟ اگر پاسخ شما رقیب شماست، طراحی وب سایت جدید برای کسب و کار شما مدت هاست که به تعویق افتاده است.
6. وب سایت شما کار نمی کند
آیا تا به حال در وب سایتی بوده اید که استفاده از آن تقریبا غیرممکن باشد؟ پیمایش وب‌سایت دشوار است، بارگیری آن برای همیشه طول می‌کشد، پیشنهادات قدیمی هستند، بسیاری از پیوندها خراب هستند و طرح‌بندی برای مرورگرهای امروزی بهینه نشده است؟ نادیده گرفتن این مسائل برای مدت طولانی می تواند تأثیر منفی قابل توجهی بر ترافیک سایت شما و تلاش های تولید سرنخ داشته باشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟