7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ

7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ

7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ ، در چشم‌انداز فناوری امروز، یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ مستحکم به نان و کره جدید CMO تبدیل شده است. تنها سوالی که اکنون وجود دارد این است که چگونه می توان آن را به بهترین نحو ارائه کرد. موفقیت کسب و کار شما به نوع استراتژی مناسب بستگی دارد و نوع صحیح استراتژی به نوبه خود می تواند منجر به فروش بالاتر، مشتریان جدید و رشد بلندمدت شود.

تبلیغات آنلاین سنتی متعلق به گذشته است. چرا؟ خلاصه، بیشتر آزاردهنده است تا موثر. یک مطالعه نشان داد که افراد 18 تا 34 ساله به احتمال زیاد تبلیغات بنر و دیجیتال آنلاین را بیشتر از تبلیغات تلویزیونی و رادیویی یا روزنامه ها نادیده می گیرند. علاوه بر این، 54 درصد از کاربران اینترنت صرفاً به این دلیل که به تبلیغات بنری اعتماد ندارند، روی تبلیغات کلیک نمی کنند.

اکنون این وظیفه یک مدیر ارشد اقتصادی است که از منحنی بازاریابی دیجیتال جلوتر بماند، روندها را به روز نگه دارد و از درهم و برهمی عبور کند. در اینجا هفت نکته برای بهینه سازی استراتژی بازاریابی دیجیتال شما آورده شده است.

7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ
7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

7 نکته ضروری برای هر استراتژی بازاریابی دیجیتال

1. اولویت دادن به نیازهای مشتری بر زنگ ها و سوت ها.

در حالی که تیم شما مشغول ایجاد حضور در وب و توسعه محصول یا خدمات شما است، به راحتی می توانید مشتری مورد نظر خود را از دست بدهید. تونی دلمرکادو، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل هاوک مدیا، می گوید: «هنگام ساختن یک نام تجاری به صورت آنلاین، افراد زیادی برای خرید تبلیغات و کسب ترافیک عجله می کنند تا با زور بی رحمانه درآمد کسب کنند. “پیشرفت‌های کوچک کارایی در نرخ تبدیل، جذب ایمیل و هدف‌گیری مجدد می‌تواند سود زیادی به همراه داشته باشد – ابتدا تله ماوس را محکم کنید، سپس چشم‌ها را بخرید. مشتریان را با هزینه‌های بیشتر به‌دست خواهید آورد و حفظ خواهید کرد و پول را در خزانه‌های خود نگه می‌دارید تا هزینه‌های بالاتری داشته باشید. استراتژی های بازاریابی ریسک.”

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت اتوماسیون محتوا در دیجیتال مارکتینگ

2. سئوی خود را بیشتر ممیزی و به روز کنید.- 7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ

ممکن است بدانید محصول یا خدمات شما عالی است، اما آیا به همه افرادی که می تواند باشد دسترسی پیدا می کند؟ بهینه سازی موتورهای جستجو می تواند به طور قابل توجهی به برند شما کمک کند تا به افرادی که می خواهند آنچه شما ارائه می دهید دسترسی پیدا کند. کارشناسان صنعت توصیه می کنند سئوی خود را هر سه ماه یک بار به روز کنید. به هر حال، گوگل بیش از 500 بار در سال الگوریتم خود را به روز می کند. کلمات کلیدی را پیدا کنید که باعث افزایش یا از دست دادن قدرت کسب و کار شما در چرخه موتور جستجو می شود تا نام تجاری خود را تا حد امکان قابل کشف و جستجو کنید.

7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ
7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

3. وبلاگ نویسی را به عنوان ابزار تولید سرنخ در اولویت قرار دهید.

صحبت از سئو: ارسال محتوای مرتبط و ارزشمند باعث افزایش ترافیک به وب سایت و صفحات رسانه های اجتماعی می شود و در عین حال رتبه شما را در موتورهای جستجو افزایش می دهد. در واقع، بازاریاب هایی که وبلاگ می نویسند، 13 برابر بیشتر احتمال دارد که بازده سرمایه گذاری مثبتی را تجربه کنند و شرکت هایی که وبلاگ نویسی می کنند، 67 درصد بیشتر از کسانی که این کار را انجام نمی دهند، سرنخ ایجاد می کنند.

هر پستی که ایجاد می کنید یک صفحه نمایه شده دیگر در وب سایت شما است، که باعث می شود مشتریان هنگام جستجوی آنلاین شما را پیدا کنند. همچنین به موتورهای جستجو نشان می دهد که وب سایت شما فعال است، که کمک می کند محتوای شما در بالای نتایج موتورهای جستجو قرار گیرد. بعلاوه، وبلاگ نویسی به برند شما صدایی می بخشد و 91 درصد از مصرف کنندگان می گویند که به احتمال زیاد از برندی معتبر به جای عمومی خرید می کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  برترین روندهای دیجیتال مارکتینگ در سال 2022

4. میزبانی وبینارها و رویدادهای زنده با کیفیت بالا.- 7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ

منابع متنوعی برای بازاریابی دیجیتال وجود دارد که می توانید از آنها برای تعامل با مخاطبان خود استفاده کنید، از جمله وبینارها، پادکست ها و تبلیغات آنلاین رویدادهای زنده. برای ساده‌سازی فرآیند تبلیغ رویداد، سعی کنید از یک شخص ثالث استفاده کنید تا فرآیند یکپارچه شود. پلت‌فرم‌های فناوری رویداد مانند Eventbrite به برندها کمک می‌کنند تا یک رویداد را ایجاد و بازاریابی کنند، همچنین فروش بلیط را ارتقا داده و مخاطبان خود را مدیریت کنند. با دریافت کمک خارجی در مورد جزئیات، می‌توانید روی تصویر بزرگ تمرکز کنید و تجربه‌ای ایجاد کنید که مشتریانتان مدت‌ها پس از پایان آن به خاطر بسپارند.

5. تلاش های توزیع ایمیل خود را گسترش داده و اصلاح کنید.

بازاریابی ایمیلی هنوز هم یکی از بهترین راه‌ها برای دستیابی به مخاطبان است و این واقعیت که اجرای آن تقریباً هیچ هزینه‌ای ندارد، آن را به یکی از بهترین ابزارها برای افزودن به جعبه ابزار شما تبدیل می‌کند. نرخ باز شدن ایمیل از سال 2014 در دستگاه های تلفن همراه 180 درصد افزایش یافته است و بیش از نیمی از دارندگان تلفن همراه در ایالات متحده به ایمیل خود به جای دسکتاپ از طریق تلفن خود دسترسی دارند.

ایمیل بهتر از سایر اشکال اعلان‌های تلفن همراه (مانند پیام‌های متنی) کار می‌کند، زیرا هزینه‌ای برای مصرف‌کننده ندارد، در دستگاه‌هایی غیر از تلفن قابل دسترسی است و فضای بیشتری برای ارسال پیام دارد. ایمیل‌ها باعث می‌شوند مخاطبان شما در همه پلتفرم‌ها درگیر شوند، که به نوبه خود کمک می‌کند برند شما را در ذهن خود نگه دارید.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای موفقیت یک تجارت
7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ
7 نکته استراتژی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

6. رسانه های اجتماعی را کوتاه نکنید.

رسانه های اجتماعی به یکی از بزرگترین ابزارها برای بازاریابی هر برندی تبدیل شده اند. با پیدا کردن اینکه مخاطبان شما از چه پلتفرم هایی استفاده می کنند، می توانید پست های خود را در بهترین زمان ها و تاریخ ها برای اشتراک گذاری هدف قرار دهید. با شروع گفتگو و پاسخ دادن به تمجیدها و نارضایتی ها، با مخاطبان خود در رسانه های اجتماعی درگیر شوید. شصت و هفت درصد از مصرف‌کنندگان از رسانه‌های اجتماعی برای درخواست خدمات مشتری استفاده می‌کنند، بنابراین مطمئن شوید که بخشی از این روایت هستید تا بتوانید آن را به سمت یک نتیجه مثبت هدایت کنید.

7. بازاریابی خود را موبایل کنید.

حتی اگر نسخه دسکتاپ محتوای بازاریابی شما عالی به نظر می‌رسد، حتماً بررسی کنید که در همه دستگاه‌ها ترجمه شود. مشتریان انتظار انسجام بین پلتفرم‌ها را دارند و هرچه دسترسی بهتری به مخاطبان خود ارائه دهید، احتمال خرید آنها بیشتر می‌شود.

به یاد داشته باشید که اصالت در هر یک از این استراتژی ها حاکم است. هنگامی که آن را به دست آورید، حضور آنلاین به شما امکان می دهد تا با مخاطبان خود به روش هایی که قبلاً ناشناخته بود ارتباط برقرار کنید و برندی بسازید که آنها دائماً بخواهند با آن درگیر شوند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه − 1 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟