8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل

8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل

8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل ، برای شما تعجب آور نیست که به دلیل تحول عظیم فناوری در چند سال اخیر، بازار به شدت رقابتی شده است. بنابراین، مزایای دیجیتال مارکتینگ در همه جا وجود دارد و همچنان همه را مجذوب خود می کند. مشتریان بیشتری به دنبال محصولات و خدمات آنلاین هستند. طبق تحقیقات اخیر یک پلتفرم درجه یک، حدود 82 درصد از مصرف کنندگان همه چیز را آنلاین جستجو می کنند. علاوه بر این، همان تحقیق از این واقعیت حمایت می کند که 79٪ از مردم بدون هیچ رزروی روی دکمه “خرید” کلیک می کنند. پس چگونه مشتریان خود را پیدا می کنید؟ پاسخ این است، دیجیتال مارکتینگ!

امروزه، هر کسب‌ و کاری، صرف نظر از اندازه‌اش، به بازاریابی دیجیتال متکی است، زیرا می‌تواند به طور موثر مشتریان را به صورت آنلاین جذب کند. انتظار می رود که ارزش خالص صنعت بازاریابی دیجیتال در ایالات متحده تا چند ماه آینده به تنهایی از 500 میلیارد دلار عبور کند. جای تعجب نیست که تاکتیک های بازاریابی دیجیتال بارها و بارها صحت خود را ثابت کرده اند.

8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل
8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل – کالج نوین

مزایای دیجیتال مارکتینگ- 8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل

بنابراین می خواهید بدانید که سر و صدا در مورد چیست؟ برای درک مزایای باورنکردنی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کارتان، در اصل این بحث عمیق‌تر شوید:

1. قدرتمند است
به زبان ساده، این قدرتمندترین شکل بازاریابی تا به امروز است. به هر حال، این پتانسیل را دارد که مشتریان شما را متحول کند و با همه درگیر شود. از آنجایی که بیش از 4 میلیارد نفر کاربر فعال پلتفرم های بازاریابی دیجیتال هستند، به اندازه کافی منصفانه است که بگوییم بازاریابی دیجیتال اینجاست. در مقایسه با تکنیک های بازاریابی سنتی مانند تکیه بر تبلیغات تلویزیونی، جزوه ها، آگهی ها و غیره، بهتر است دیجیتال مارکتینگ را در نظر بگیرید. ثانیاً، از آنجایی که ارزش پول را فراهم می کند، می توان در مورد استفاده حداکثری از آن مطمئن بود.

این مقاله را مطالعه کنید  راز دیجیتال مارکتینگ در مشاغل کوچک

2. قابل اندازه گیری است
چگونه متوجه می شوید که یک کمپین بازاریابی خاص کار می کند یا خیر؟ تنها راه برای حفظ موفقیت خود اندازه گیری آن در طول زمان است. در حالی که پیگیری موفقیت یک کمپین بازاریابی دیجیتال دشوار است، می توان به راحتی کمپین های بازاریابی دیجیتال را اندازه گیری کرد. برای اطلاع شما، هر تکنیک بازاریابی دیجیتال به راحتی قابل اندازه گیری است. این دلیل کافی برای سرمایه گذاری در کمپین بازاریابی دیجیتال است. پیش‌بینی‌های بازاریابی دیجیتال تعیین می‌کنند که آیا یک کمپین خاص نتایج مورد نظر را به همراه دارد یا خیر.

3. مقرون به صرفه است
یکی از خیره کننده ترین مزایای دیجیتال مارکتینگ این است که روشی مقرون به صرفه برای تبلیغ کسب و کار شما است. به خصوص هنگامی که بحث در مورد بازاریابی دیجیتال در مقابل بازاریابی متعارف مطرح می شود، به اندازه کافی منصفانه است که بگوییم که دومی باعث می شود تا کسب و کارهای کوچک به سختی در برابر مشتریان برجسته شوند و از رقبا پیشی بگیرند. از آنجایی که تبلیغات گران هستند، کسب و کارهای کوچک معمولاً در چند ماه اول فعالیت با شکست مواجه می شوند. با این حال، بازاریابی دیجیتال مقرون به صرفه است و کسب و کارهای کوچک می توانند بیشترین بهره را از آن ببرند.

4. خریداران ایده آل شما را هدف قرار می دهد
اگر روی یک بیلبورد یا یک تبلیغ معمولی سرمایه گذاری می کنید، معادل شلیک یک گلوله در تاریکی است، زیرا نمی دانید مخاطب هدف شما چه کسی است. اگرچه شانس افزایش موفقیت با بازاریابی سنتی نیز زیاد است، اما این امتیاز برای شما از قابلیت‌های هدف‌گیری در بازاریابی دیجیتال نیست. بنابراین وقتی به دیجیتال مارکتینگ تکیه می کنید، می توانید از یافتن مشتریان مناسب مطمئن باشید. ثانیاً، اگر وب سایت بهینه شود، به پلتفرم شما کمک می کند تا در موتور جستجو برای مشتریان برجسته شود. علاوه بر این، تبلیغات PPC و نمایشگر شما را قادر می سازد با افرادی که قبلاً به دنبال محصول یا خدمات شما هستند در تماس باشید.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر حرفه دیجیتال مارکتینگ

5. مشتریان بیشتری را با برنامه های موبایل هدف قرار دهید
جای تعجب نیست که اپلیکیشن های موبایل در همه جا وجود دارند و به بخش مهمی از هر کسب و کاری تبدیل شده اند. به هر حال، تبلیغات اپلیکیشن موبایل می تواند به جذب مشتریان بیشتر در مدت زمان کوتاه کمک کند. امروزه داشتن یک اپلیکیشن موبایل مهم است زیرا به راحتی قابل دانلود است و بدون هیچ تلاشی اطلاعاتی در مورد محصول/خدمت ارائه می دهد. ثانیا، از آنجایی که اتکا به تبلیغات اپلیکیشن در بالاترین حد خود است، کسب و کارها از آن به عنوان یک ابزار بازاریابی برای فروش محصول و خدمات خود به مشتریان استفاده می کنند. برعکس، نداشتن اپلیکیشن موبایل، کسب و کار شما را در درازمدت در معرض آسیب قرار می دهد. اگر می خواهید پتانسیل پنهان بازار آنلاین را برای محصول یا خدمات خود آزاد کنید، از Pangle دیدن کنید.

8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل
8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل – کالج نوین

6. بیشتر مردم با سفر آنلاین خریدار شروع می کنند- 8 مزیت دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل
به این فکر کنید که چگونه برای یک محصول یا خدمات خاص به Google تغییر می‌دهید تا اطلاعات مورد نیاز را جستجو کنید. از این گذشته، شما باید خود را به جای مشتریان بگذارید، زیرا آنها مانند شما هستند. 7. در واقع، حدود 90 درصد از تجربیات آنلاین با موتور جستجو شروع می شود. تا زمانی که مصرف کنندگان در مورد محصول یا خدماتی که می خواهند بدانند، موتورهای جستجو را جستجو می کنند تا پاسخ تمام سوالات خود را جستجو کنند. این همچنین به درک چالش‌های آن‌ها کمک می‌کند، بنابراین می‌توانید تجربه کاربری بهتری به آن‌ها بدهید. طبق یک مطالعه اخیر، حدود 59٪ از مصرف کنندگان قبل از تصمیم گیری برای خرید از یک پلت فرم خاص، کانال های مختلف را بررسی می کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  بازاریابی سنتی در مقابل دیجیتال مارکتینگ

7. شما مشتریان را در رسانه های اجتماعی هدف قرار می دهید
این شاید جذاب ترین مزیت بازاریابی دیجیتال باشد. برعکس، بازاریابی متعارف به شما کمک می کند تا همه چیز را در محدوده خاصی تجربه کنید. به عنوان مثال، اگر تبلیغات چاپی را در نظر بگیرید، می توان آنها را به یک مکان خاص و در یک زمان مشخص ارسال کرد. بنابراین اگر می خواهید افق های کسب و کار خود را گسترش دهید، می توانید برای آن بودجه تعیین کنید. با دیجیتال مارکتینگ، می‌توانید به راحتی راه بیشتری را طی کنید و مطمئن شوید که مشتریان بیشتری پیدا خواهید کرد. صرف نظر از صنعتی که کسب و کار شما در آن است، شانس زیادی وجود دارد، خریداران شما در حال حاضر به دنبال یک محصول یا خدمات در کانال های رسانه های اجتماعی هستند.

8. بازاریابی دیجیتال به شناسایی فرصت های جدید کمک می کند
بیش از هر چیز، بازاریابی دیجیتال به آزادسازی فرصت های جدید برای بازاریابی محصول یا خدمات شما کمک می کند. به عنوان مثال، وقتی قدرت بازاریابی رسانه های اجتماعی را درک می کنید، به شما کمک می کند تا به تنوع کسب و کار خود فکر کنید و به بازار بین المللی نیز نفوذ کنید. با این حال، تکنیک های بازاریابی مرسوم همیشه شما را به یک مکان و بازار خاص محدود می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + شش =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟