8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر ؛ توییتر یک پلتفرم شلوغ است. تا پایان سال 2020، این پلتفرم دارای 192 میلیون کاربر فعال روزانه قابل کسب درآمد (mDAU) بود.

به منظور افزایش دسترسی و تعامل بین کاربران خود، باید بدانید که آنها چگونه از رسانه های اجتماعی استفاده می کنند، نیازهای آنها چیست و چگونه با یکدیگر ارتباط برقرار می کنند.

از این ابزارهای مفید برای شناسایی هشتگ های توییتر که هم به کسب و کار و هم به مخاطبان شما مرتبط هستند، استفاده کنید.

این مجموعه عظیمی از کاربران است. اما با توجه به اینکه همه سیاستمداران، مشاغل و افراد مشهور برای جلب توجه افراد رقابت می‌کنند، دیدن توییت‌های شما می‌تواند دشوار باشد، چه رسد به اینکه درگیر شدن با دیگران باشد.

هشتگ های توییتر کلید انجام هر دوی این کارها هستند.

هشتگ کوچک اما قدرتمند توییتر (#) به سازمان‌ها کمک می‌کند تا با گروه‌بندی موضوعات و گرایش‌ها به روشی آسان و قابل جستجو، با مصرف‌کنندگان ارتباط برقرار کنند.

وقتی از آنها به عنوان یک بازاریاب استفاده می کنید، به شما کمک می کند تا بهتر به افرادی که به این موضوعات علاقه مند هستند دسترسی پیدا کنید.

بهتر از آن، می‌توانید کمپین‌های هشتگ توییتر را بدون هیچ هزینه‌ای راه‌اندازی کنید و این فرصت را به شما می‌دهد تا به بازگشت سرمایه باورنکردنی برسید.

این وبلاگ هشت ابزار تحقیق هشتگ توییتر را پوشش می دهد که می توانید از آنها برای موفقیت کمپین بعدی خود استفاده کنید.

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر
8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر – کالج نوین

انواع هشتگ ها

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر ؛ قبل از اینکه به ابزارهای تحقیق نگاه کنیم، بیایید به سرعت انواع مختلف هشتگ هایی را که ممکن است بخواهید در کمپین خود بگنجانید، پوشش دهیم.

این مقاله را مطالعه کنید  اجزای اصلی یک طرح دیجیتال مارکتینگ چیست؟

چهار نوع کلی هشتگ وجود دارد:

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر ؛ مبتنی بر سبک زندگی (#زمستان، #مد و غیره)، مبتنی بر رویداد (#فروش، #ModCloth و غیره)، مبتنی بر برند (#HaveaSnickers، #ShareaCoke)، و مبتنی بر محصول- (#LBD، #ColeHaan، و غیره).

ایجاد هشتگ خود می‌تواند به ویروسی شدن محتوای شما کمک کند، اما اگر بودجه تبلیغاتی زیادی نداشته باشید، کار سختی است.

اینجاست که تحقیقات هشتگ وارد می‌شود. با تحقیق، می‌توانید ببینید که کدام هشتگ‌ها ترند هستند تا بتوانید از آنها استفاده کنید.

ابزار تحقیق هشتگ توییتر

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر ؛با تحقیق در مورد هشتگ هایی که در بین پرسونای خریدار شما محبوب هستند، بهتر می توانید کاربرانی را که بخشی از مخاطبان ایده آل شما هستند هدف قرار دهید.

با این حال، ابزارهای زیادی برای کمک به شما در انجام این کار وجود دارد.

هر کدام مزایا و مشکلات خود را دارند، اما به طور کلی، شما می‌خواهید به دنبال ابزارهایی باشید که می‌توانند به شما کمک کنند: کشف جمعیت‌شناسی، نظارت بر هشتگ‌ها، بهبود دسترسی افراد تأثیرگذار، درک احساسات و مکان‌یابی داده‌های جغرافیایی.

1. توییتر

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر ؛شاید واضح ترین مکان برای جستجوی ترندهای هشتگ خود توییتر باشد، اگرچه گاهی اوقات بازاریابان این واقعیت را فراموش می کنند.

در کنار داشتن دقیق ترین و به روزترین اطلاعات، بسیار راحت است. هشتگ‌ها را در سمت چپ صفحه توییتر خود پیدا کنید یا از نوار جستجو برای یافتن اطلاعات بیشتر استفاده کنید.

با ضربه زدن به ترندهای هشتگ فعلی، ممکن است بتوانید از آنها استفاده کنید و در معرض دید بیشتری برای توییت های خود قرار بگیرید.

و با افزایش تعداد کلمات توییتر به 280 کاراکتر، برقراری ارتباط بین یک برچسب پرطرفدار و نام تجاری شما آسان تر است.

2. RiteTag

RightTag برای یافتن و ردیابی هشتگ های فعلی عالی است، در حالی که به شما کمک می کند بهترین هشتگ های مرتبط را برای تصاویر و متن پیدا کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ را چگونه می سنجید؟

و با افزونه مفید کروم سایت، می‌توانید متن را برجسته کنید یا با کلیک راست روی تصاویر، پیشنهادات هشتگ فوری دریافت کنید.

قیمت این ابزار 49 دلار سالانه برای حداکثر 1000 درخواست تصویر و متن در هر ماه است، با سایر طرح‌های پیشرفته‌تر نیز در دسترس است، از جمله ویژگی‌های انتشار و نوشتن.

3. بایگانی توییت

این ابزار جستجوی رایگان (همچنین در نسخه پولی موجود است) داده‌های بی‌درنگ از روز جستجوی شما با تعداد نمایش‌ها و توییت‌ها در روز ارائه می‌کند.

گزارش‌های رایگان نشان‌دهنده URL‌های برتر مرتبط با هشتگ، زبان‌های استفاده‌شده، کلمات مرتبط برتر، نام‌های کاربر، شاخص تاثیرگذار و هشتگ‌های مرتبط را نشان می‌دهد.

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر
8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر – کالج نوین

4. Hashtagify کنید

اگر تازه شروع به تحقیق در مورد هشتگ کرده اید، Hashtagify یک منبع عالی است.

بصری و درک آن ساده است، به شما کمک می‌کند هشتگ‌های مرتبط، و همچنین اطلاعاتی درباره محبوبیت هشتگ در طول زمان، داده‌های تأثیرگذاران، و اطلاعات مربوط به مناطق جغرافیایی و زبان‌های مورد استفاده پیدا کنید.

هر دو نسخه رایگان و پولی در دسترس هستند.

نسخه پولی این ابزار از 9 دلار در ماه شروع می شود و دو ماه ذخیره داده، ردیاب هشتگ، ویژگی نشانک و دسترسی کامل به هشتگ های برتر را اضافه می کند.

5. سوراخ کلید

Keyhole یک تابع جستجوی رایگان ارائه می دهد که برای جمع آوری اطلاعات عمومی استفاده می شود.

می‌توانید داده‌های بی‌درنگ مانند کاربران، تعداد پست‌ها، جمعیت‌شناسی، برداشت‌ها، دسترسی، منابع برتر و احساسات را دریافت کنید.

6. نقشه روند

کسب‌وکارهای محلی می‌توانند از Trendsmap برای یافتن هشتگ‌ها در منطقه خاص خود استفاده کنند – اگر شرکتی دارید که از ترافیک محلی (مانند رویدادها و غیره) پیشرفت می‌کند، عالی است.

این ابزار محبوب ترین موضوعات پرطرفدار را بر اساس جغرافیا نشان می دهد. اگرچه می‌توانید این اطلاعات را در توییتر ببینید، اما به همان اندازه موضوعاتی را که با استفاده از این ابزار می‌بینید، دریافت نخواهید کرد.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت تجزیه و تحلیل دیجیتال مارکتینگ

با Trendsmap، کلمات پرطرفدار محلی، کاربران و هشتگ ها را دریافت می کنید. روی بزرگنمایی نقشه تعاملی کلیک کنید تا آنچه را که با نسخه رایگان به دنبال آن هستید بیابید.

با طرح پولی، می‌توانید جستجوی خود را به شهرهای خاص و مکان‌های دیگر محدود کنید و نوع داده‌هایی را که می‌بینید سفارشی کنید.

Trendsmap دارای گزینه های رایگان و پولی است که از 25 دلار در ماه شروع می شود. نسخه رایگان فقط داده های زمان واقعی را ارائه می دهد، در حالی که برنامه های پولی نیز داده های تاریخی را نشان می دهند.

7. SocialAlert

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر ؛این ابزار مقرون به صرفه برای مشاغل کوچک یا کاربران فردی مناسب است.

جستجوی رایگان را امتحان کنید، سپس در صورت تمایل به طرح پولی ارتقا دهید. جستجوی رایگان به شما این امکان را می دهد که 300 توییت را در یک دوره 7 روزه مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید، از جمله نرخ برداشت، دسترسی هشتگ، احساسات و داده های جغرافیایی.

نسخه پولی داده‌های تاریخی اضافه شده، تجزیه و تحلیل عمیق، ردیابی تأثیرگذار و موارد دیگر را ارائه می‌دهد و برای دو کمپین از 10 دلار در ماه شروع می‌شود. سپس می توانید برنامه خود را در صورت نیاز ارتقا دهید.

8. DrumUp

این یک ابزار متصدی کلی است که شامل هشتگ های محبوب برای پست های شما نیز می شود.

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر
8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر – کالج نوین

نتیجه گیری

8 ابزار تحقیق هشتگ توییتر ؛ هشتگ ها برای بازاریابی موفق توییتر کاملا ضروری هستند. از این منابع برای شروع کار استفاده کنید و سعی کنید هر کدام را تعیین کنید که کدام نوع از ابزارهای منابع برای کسب و کار شما بهترین کار را دارند.

امتحان کردن نسخه‌های رایگان و آزمایشی به شما کمک می‌کند تا بفهمید می‌خواهید روی چه چیزی سرمایه‌گذاری کنید و چقدر سرمایه‌گذاری کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟