8 روشی بهبود طراحی وب شما

8 روشی بهبود طراحی وب شما

8 روشی بهبود طراحی وب شما ، وقتی نوبت به وب سایت شما می رسد، همه چیز در مورد تبدیل است. خواه به دنبال افرادی برای ثبت نام آزمایشی، خرید محصول، ثبت نام در خبرنامه، دانلود کتاب الکترونیکی یا رزرو مشاوره هستید، ایجاد تبدیل، هدف بسیار مهم هر کسب و کاری است.

اما این فقط کیفیت کتاب الکترونیکی یا مقدار زیاد محصول نیست که باعث این تبدیل ها می شود. یکی از بزرگترین عوامل در تبدیل وب سایت، طراحی خود وب سایت است و راه های زیادی برای بهبود این طراحی وجود دارد تا میزان تبدیل شما افزایش یابد.

در اینجا هشت نکته برتر ما برای ایجاد تبدیل از طریق طراحی وب سایت زیرک آورده شده است.

8 روشی بهبود طراحی وب شما
8 روشی بهبود طراحی وب شما – کالج نوین

8 روشی که طراحی وب شما می تواند تبدیل شما را بهبود بخشد

1. یک ارزش پیشنهادی واضح ایجاد کنید
ارزش پیشنهادی شما بیانیه شما از ارزش خرید مشتری یا مشتری از شما است. این راه شما است که دقیقاً به آنها بگویید چرا باید آن خرید را انجام دهند یا برای آزمایشی ثبت نام کنند و چه چیزی برای آنها مفید است. ارزش پیشنهادی شما چیزی است که شما را از جمعیت متمایز می کند.

شما باید روشن باشید که نه تنها چه چیزی دریافت خواهند کرد، بلکه در مورد اینکه چگونه به آنها سود می رساند. به عنوان مثال، ما فقط طراحی وب را ارائه نمی دهیم – ما طراحی وب را ارائه می دهیم که عالی کار می کند، زیبا به نظر می رسد و به شما کمک می کند با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

این پیشنهاد باید در مرکز طراحی وب سایت شما باشد و باید در کانون توجه قرار گیرد. این معمولاً در بالای صفحه اصلی شما قرار دارد، که اولین چیزی است که بازدیدکنندگان هنگام ورود به سایت شما می بینند. هنگامی که آنها دقیقاً آنچه را که نیاز دارند، فوراً، واضح و با صدای بلند پیدا کنند، شما یک سرنخ گرم برای ادامه خواندن خواهید داشت.

2. از برندسازی و طرح‌بندی ثابت استفاده کنید- 8 روشی بهبود طراحی وب شما
در همه چیزهای برندسازی، ثبات کلیدی است.

از ساختار هر صفحه در یک وب سایت گرفته تا فونت ها، رنگ ها و سبک تصویر، ظاهر، احساس و عملکرد یک وب سایت باید یکسان باشد. این حتی شامل عناصر اساسی مانند طراحی دکمه‌های فراخوان و زبانی است که از یک صفحه به صفحه دیگر استفاده می‌کنید.

تناقضات در این زمینه‌ها می‌تواند باعث سردرگمی خواننده شما شود، و کسی که دقیقاً در مورد خرید یا ثبت‌نام کردن آن سردرگم است، کمتر احتمال دارد که واقعاً تبدیل شود.

برای مثال، اگر می‌خواهید افراد را تشویق کنید تا برای یک دوره آزمایشی رایگان ثبت‌نام کنند، اما فراخوان شما برای اقدام آزمایشی برای مشاوره رایگان خود ثبت نام کنید، ممکن است خوانندگان مطمئن نباشند که واقعاً این همان چیزی است که می‌خواهند یا خیر.

این مقاله را مطالعه کنید  طراحی وب سایت برای متمایز کردن سایت

به طور مشابه، اگر مشتری عادت داشته باشد در وب‌سایت شما با یک دکمه سبز رنگ در سمت راست بالای صفحه محصول خرید کند، سپس ناگهان با دکمه قرمز خرید اکنون در پایین سمت چپ روبرو شود، ممکن است طرح‌بندی متفاوت را نبیند. یا آنقدر با تغییر گیج شوید که از خرید منصرف شوید.

3. تعداد گزینه ها را محدود کنید- 8 روشی بهبود طراحی وب شما
آیا تا به حال در یک رستوران بوده اید و برای تصمیم گیری در مورد کدام وعده غذایی به سختی تلاش کرده اید زیرا حداقل نیمی از چیزها باورنکردنی به نظر می رسند؟ و حتی اگر احتمالاً همه آنها را دوست دارید، تصمیم گیری واقعاً برای شما سخت است؟

طبیعتاً وقتی گزینه های زیادی وجود دارد، انسان ها به راحتی غرق می شوند و این برای یک منوی عالی به همان اندازه که در طراحی وب سایت صادق است.

به عنوان مثال، به راحتی می توان فرض کرد که داشتن سه دکمه Buy now در صفحه فرود، ضربه زدن به یکی از آنها و خرید را برای مشتری آسان تر می کند. با این حال، احتمال بیشتری وجود دارد که گزینه های متعدد به سادگی آنها را گیج کنند – بهتر است فقط یکی را انتخاب کنید.

ممکن است مشکل مشابهی در مورد بسته های محصول داشته باشید. اگر فقط دو یا سه گزینه وجود داشته باشد، مشتریان می توانند به سرعت بهترین انتخاب را برای نیازهای خود محدود کنند. اگر نیم دوجین وجود داشته باشد، ممکن است برای تصمیم گیری با مشکل مواجه شوند، بین چند نفر سرگردان شوند و در صورت اشتباه بودن تصمیم نهایی را نخواهند.

گزینه های خود را محدود کنید تا مشتریان شما مجبور به انجام این کار نباشند.

4. یک فراخوان روشن برای اقدام ارائه دهید
فراخوان شما باید در مورد کاری که انجام می دهد واضح باشد و باید در مکانی منطقی باشد.

سعی کنید تا حد امکان از کلمات کمتری برای توضیح دقیق عملکرد دکمه استفاده کنید. در اینجا چند نمونه از فراخوان به اقدامات محبوب آورده شده است:

. هم اکنون خریداری کنید
. در خبرنامه ما ثبت نام کنید
. رزرو مشاوره
. دانلود کتاب الکترونیکی
. شروع کنید

هنگامی که فراخوان برای اقدام واضح است، به خواننده اطمینان می دهد که چه کاری را انجام می دهد. دعوت به اقدام جایی برای بازی هوشمندانه کلمات یا نشان دادن دایره لغات شما نیست – آن را ساده نگه دارید تا مخاطبان شما به سرعت و به راحتی گام بعدی را تشخیص دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  5 نکته طراحی وب برای یک سایت برجسته

همچنین، حتما فراخوان را در فضایی قرار دهید که منطقی باشد. این دکمه‌ها تقریباً هرگز در سمت چپ صفحه نیستند، بلکه معمولاً در پایین، پایین سمت راست یا بالا سمت راست قرار دارند. اینجا جایی است که مشتری شما انتظار دارد آن را پیدا کند، بنابراین مطمئن شوید که این انتظارات را برآورده می کنید.

8 روشی بهبود طراحی وب شما
8 روشی بهبود طراحی وب شما – کالج نوین

5. ناوبری خود را ساده کنید
یک ناوبری ساده کلیدی است که بازدیدکنندگان شما در وب سایت شما قدمی لذت بخش می دهد. یک منوی خوب سازماندهی شده و در عین حال ساده به بازدیدکنندگان شما کمک می کند تا آنچه را که به دنبال آن هستند خیلی سریع با حداقل میزان کلیک پیدا کنند.

ساده کردن پیمایش همچنین احتمال گم شدن، تلاش برای یافتن اطلاعات مناسب یا تسلیم شدن آنها را قبل از رسیدن به صفحه مناسب کاهش می دهد. باید به اندازه کافی ساده باشد تا کاربران بتوانند به راحتی راه خود را در وب سایت شما پیدا کنند.

وقتی هر روز سایت خود را می بینید، تشخیص اینکه چقدر ساده یا پیچیده است ناوبری شما دشوار است، بنابراین از یک دوست قابل اعتماد یا یکی از اعضای خانواده که با سایت شما ناآشنا است بخواهید ادامه دهد و سعی کند محصول یا خدمات خاصی را پیدا کند. آنها ممکن است بتوانند به مشکلاتی اشاره کنند که شما خودتان نمی توانید آنها را ببینید.

6. از تصاویر و گرافیک های معنادار استفاده کنید
تصاویر و گرافیک ها را نباید صرفاً برای پرکردن یک فضا انداخت و هر یک از آنها را باید با دقت انتخاب کرد.

برای مثال، تصاویری که عکس‌های سهام شرکتی هستند، می‌توانند برند شما را کمتر واقعی جلوه دهند، زیرا به وضوح صحنه‌سازی شده‌اند، بنابراین سعی کنید فقط آن‌هایی را بگنجانید که معنی‌دار و با برند هستند. اکنون، مایلیم توضیح دهیم که ما کاملاً مخالف عکس‌های استوک نیستیم، آنها منبع بسیار خوبی هستند و می‌توانند پیام برند شما را تا حد زیادی تقویت کنند، اما در مورد استایلی که برای مطابقت مناسب با برند خود نیاز دارید، کاملاً واضح باشید: عناصری که آنها نشان می دهند یا نشان می دهند، چه رنگ هایی باید روی خود داشته باشند و غیره. هنگام طراحی برند بصری شما، احتمالاً طراح شما مجموعه ای از عکس ها را با یک سبک خاص بر روی آنها پیشنهاد کرده است، سعی کنید موارد مشابه را پیدا کنید.

اگر می‌توانید عکس‌های برند حرفه‌ای بگیرید، حتی بهتر است! فقط مطمئن شوید که عکسی که در یک صفحه یا بخش خاصی از سایت خود استفاده می کنید واقعاً به بازدیدکنندگان کمک می کند تا قدم های بعدی را در سفر خود بردارند.

این مقاله را مطالعه کنید  10 عنصر موثر در طراحی وب سایت

اگر شک دارید، بهتر است هیچ تصویری نداشته باشید تا تصویری که با برند شما همخوانی ندارد. خوب است که فقط یک یا دو تصویر در هر صفحه داشته باشید و فضای سفید زیادی برای جلوگیری از شلوغ شدن فضا یا دور کردن توجه از فراخوانی برای اقدام خود بگذارید.

7. با اثبات اجتماعی اعتماد ایجاد کنید
اثبات اجتماعی به سادگی زمانی است که نشان می‌دهید دیگران از محصولات و خدمات شما لذت می‌برند و آن‌ها را توصیه می‌کنند، که به ایجاد اعتماد و الهام بخشیدن به مشتریان جدید کمک می‌کند.

یکی از رایج‌ترین راه‌ها برای انجام این کار، گنجاندن توصیفات یا نظرات در وب‌سایت خود است. نیازی نیست که یک صفحه فرود کامل یا بخش بزرگ باشد – می تواند یک بنر کوچک پیمایشی با نقل قول های کوتاه یا توصیفات مشتریان خوشحال باشد.

وقتی صحبت از تشویق ثبت نام های جدید به میان می آید، هیچ چیزی شبیه تبلیغات شفاهی نیست، و اطمینان از داشتن مدرک اجتماعی در وب سایت خود، تقریب خوبی از یک توصیه است.

8. برای موبایل و سرعت بهینه سازی کنید
بهینه سازی وب سایت شما برای استفاده از موبایل و سرعت به دو مورد از مهم ترین کارهایی تبدیل شده است که می توانید برای افزایش تبدیل خود انجام دهید، و نه فقط به دلایلی که ممکن است فکر کنید.

اولاً، بهینه سازی وب سایت شما برای تلفن همراه به سادگی به این معنی است که استفاده از آن برای کسانی که سایت شما را از طریق تلفن هوشمند خود مرور می کنند آسان خواهد بود. به عنوان مثال، این شامل اطمینان از خواندن آسان متن، بارگیری صحیح تصاویر، و پر کردن فرم ها با تلفن خود و موارد دیگر است. این اطمینان حاصل می کند که آنها قبل از تبدیل تسلیم نخواهند شد زیرا پیمایش با تلفن بسیار دشوار است.

در مرحله دوم، بهینه سازی سرعت وب سایت شما به این معنی است که صفحات بلافاصله بارگیری می شوند. قانون کلی صنعت در اینجا این است که هر صفحه باید در دو ثانیه یا کمتر بارگیری شود، و هر چه بعد از آن بیشتر طول بکشد، احتمال اینکه کاربر شما تسلیم شود و کار را ترک کند بیشتر است.

در نهایت، این عوامل طراحی وب سایت نیز برای بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) بسیار مهم هستند. وقتی هم برای موبایل و هم برای سرعت بهینه شده باشید، گوگل به احتمال زیاد وب‌سایت شما را در نتایج جستجو بالاتر می‌برد، به این معنی که ممکن است در وهله اول شانس بیشتری برای یافتن داشته باشید، علاوه بر افزایش تبدیل‌های موجود در سایت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + پنج =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟