9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، میلیون ها وبلاگ نویس در سراسر جهان هر روز محتوای تازه منتشر می کنند.

با وجود بسیاری از شرکت های دیگر که وبلاگ نویسی می کنند، چرا باید زمان و منابع خود را در وبلاگ نویسی کسب و کار سرمایه گذاری کنید؟ آیا بازار وبلاگ نویسی کاملاً اشباع شده است؟

وبلاگ نویسی تجاری دیگر برای شرکت شما خوب نیست، به دلایل مختلفی لازم است.

وبلاگ نویسی مهم است زیرا اطلاعات مفیدی را در اختیار مشتریان بالقوه شما قرار می دهد تا تصمیمات خرید آنها را مطلع کنند، که به بهبود اعتبار و رهبری فکری شرکت شما کمک می کند.

همچنین، 79 درصد از شرکت‌هایی که وبلاگ دارند، بازگشت سرمایه مثبتی را در تلاش‌های بازاریابی درون‌گرای خود گزارش کردند. بازاریابانی که در تلاش‌های وبلاگ‌نویسی سرمایه‌گذاری می‌کنند، در مقایسه با همتایان خود که وبلاگ‌نویسی نمی‌کنند، 67 درصد سرنخ بیشتری می‌بینند.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه یک استراتژی سئوی موثر ایجاد کنیم؟ ، 11 مرحله

اکنون که دلیل کافی برای شروع وبلاگ نویسی دارید، چه کاری می توانید انجام دهید تا پست های خود را از همه سر و صدایی که وجود دارد متمایز شود؟ با سئو دوستانه و مرتبط تر کردن وبلاگ های خود به موتورهای جستجو، می توانید بازدیدکنندگان و ترافیک وبلاگ خود را افزایش دهید.

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ - کالج نوین
9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ – کالج نوین

سئو چیست؟ چرا باید اهمیت دهید؟

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، بهینه سازی موتور جستجو (SEO) مجموعه ای از بهترین روش ها برای کمک به بهبود رتبه وبلاگ شما در صفحه نتایج موتورهای جستجو مانند گوگل است.

سئو شامل استفاده از کلمات کلیدی رایجی است که کاربران وب هنگام استفاده از موتورهای جستجو به دنبال آن می گردند و همچنین به سایر وب سایت ها و کانال های رسانه های اجتماعی لینک می دهند.

همه این اقدامات ارتباط وبلاگ شما را با موتورهای جستجو افزایش می دهد، که به پست های شما کمک می کند تا در رتبه بندی بالا بروند و در نهایت ترافیک بیشتری را به سایت شما هدایت کنند.

اگر سئوی وبلاگ خود را در اولویت قرار نمی دهید، چرا به فکر سرمایه گذاری هستید؟ سئو تضمین می کند که محتوای شما در جستجوهای مناسب ظاهر می شود تا بتوانید از مزایای وبلاگ نویسی مانند:

. ترافیک ارگانیک مقرون به صرفه

. ترافیک بسیار هدفمند و مرتبط

. سرنخ های با کیفیت، بازدیدکنندگان و تعامل

. ایجاد اعتبار برند شما

. جلب اعتماد مخاطبان

. ایجاد تصویر برند قوی

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ

پس چگونه از سئو دوستانه بودن پست های خود مطمئن می شوید؟ در اینجا 9 نکته ساده وجود دارد که به شما کمک می کند تا وبلاگ خود را برای سئو بهینه کنید.

1. کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، موتورهای جستجو برای تعیین اینکه چه چیزی به جستجوی کاربر وب مرتبط است و چه چیزی مرتبط نیست، بر کلمات کلیدی تکیه می کنند.

یک کاربر وب معمولاً کلمات یا مجموعه ای از کلمات را در موتور جستجوی مرتبط با موضوع انتخابی خود تایپ می کند. سپس موتور جستجو نتایج برتر را فهرست می‌کند که تشخیص می‌دهد بیشترین ارتباط را با موضوع دارند.

برای بهینه سازی وبلاگ خود، باید کلمات کلیدی را که بسیار مرتبط با موضوع مورد نظر شما هستند را شناسایی و در پست خود بگنجانید.

ابزار کلمات کلیدی گوگل یکی از منابع زیادی است که می توانید برای جستجوی میانگین ماهانه جستجوهای ماهانه، ارتباط و رقابت کلمه کلیدی و همچنین کلمات کلیدی مشابه استفاده کنید.

اطمینان حاصل کنید که کلمات کلیدی به صورت ارگانیک در سراسر پست شما وجود دارند. سعی نکنید کلمات کلیدی را به وبلاگ خود “اجباری” کنید، زیرا این امر به افزایش ارتباط پست شما کمک نمی کند.

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ - کالج نوین
9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ – کالج نوین

2. عنوان خود را بهینه کنید

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، 80 درصد از خوانندگان در واقع آن را از سرفصل نمی گذرانند، بنابراین ایجاد یک عنوان جذاب بسیار مهم است. شما باید علاقه یک خواننده را جلب کنید و ماهیت یا مفهوم کلیدی وبلاگ خود را به دست آورید.

در صورت امکان سعی کنید عنوان خود را کمتر از 66 کاراکتر نگه دارید، زیرا این اجازه می دهد تا کل عنوان در یک صفحه جستجو قرار گیرد. همچنین می‌خواهید عبارات کلیدی برتری را که در سرتاسر وبلاگ خود استفاده کرده‌اید، در عنوان برای افزایش ارتباط آن بگنجانید.

3. فقط محتوای اصلی ایجاد و منتشر کنید

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، ایجاد محتوای اصلی که اطلاعات مفیدی را در اختیار خوانندگان شما قرار می دهد بسیار مهم است. گوگل محتوای اصلی را دوست دارد زیرا به الگوریتم هایش کمک می کند کار خود را انجام دهند.

هیچ کس نمی خواهد روی سه وبلاگ کلیک کند که نکات یکسانی را به صورت کلمه به کلمه ارائه می دهند، زمانی که به پاسخ های ظریف نیاز دارند. گوگل این را می داند.

هنگام نوشتن وبلاگ خود، از عناوین فرعی برای کمک به شکستن کپی خود و همچنین کمک به موتورهای جستجو برای اسکن و فهرست بندی آسان تر پست شما استفاده کنید.

این به Google می گوید که وبلاگ شما در مورد چیست و به شما کمک می کند اثربخشی را از نسخه اصلی خود حذف کنید.

در صورت لزوم، حداقل سه پیوند به سایت‌ها، کانال‌های رسانه‌های اجتماعی یا صفحات دیگر را در وبلاگ خود قرار دهید تا به افزایش ترافیک پست شما کمک کند. وقتی به سایت‌های دیگر پیوند می‌دهید، آنها ممکن است محتوای خود را به سایت شما نیز پیوند دهند، که به افزایش ترافیک شما نیز کمک می‌کند – اما فقط در صورتی که اصلی باشد.

4. کپی باید طولانی باشد اما قابل اسکن باشد

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، محتوای طولانی تر – پست های بیش از 1000 کلمه – تمایل به رتبه بهتر در موتورهای جستجو دارد. در واقع، بهترین وبلاگ های بازاریابی حدود 5700 کلمه هستند. به طور کلی، مقالات بیش از 3000 کلمه عبارتند از:

. 3 برابر تعامل بیشتر

4 برابر سهم بیشتر

. 5 برابر بک لینک بیشتر

اما اگر وبلاگ شما یک بلوک متن بزرگ است، بینندگانی که در ابتدا آن را می بینند ممکن است از خواندن بیشتر دلسرد شوند. ترفندهای کوچک به شما کمک می کند از آن جلوگیری کنید.

برای مثال، می‌توانید پیش‌نمایش کوتاهی از وبلاگ خود را نشان دهید و از برچسب‌ها یا دکمه‌های «بیشتر بخوانید» استفاده کنید تا خوانندگان برای ادامه خواندن، روی آن کلیک کنند.

اکثر مردم همچنین تنها حدود 28 درصد از کلمات یک پست وبلاگ را در طول بازدید متوسط ​​از صفحه می خوانند. برای اینکه پست خود را راحت‌تر اسکن کنید، از پاراگراف‌های کوتاه، نقاط گلوله، لیست‌های اعداد و نقل قول‌های بلوک استفاده کنید تا به خوانندگانتان کمک کنید تا نکات کلیدی را به سرعت پیدا کنند و اطلاعات مورد نیاز خود را بیابند.

فراموش نکنید که دعوت به اقدام را در پست خود بگنجانید، مانند تبلیغ کانال های اجتماعی یا وبلاگ های دیگر، زیرا این به ایجاد ترافیک بیشتر برای سایت شما کمک می کند.

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ - کالج نوین
9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ – کالج نوین

5. همیشه تصاویر مربوطه را وارد کنید

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، به طور کلی، پست های وبلاگ دارای تصویر نسبت به آنهایی که تصویر ندارند محبوبیت بیشتری دارند.

مهمتر از همه، تصاویر به شکستن کپی شما کمک می کنند و می توانند وبلاگ شما را به یاد ماندنی تر کنند، زیرا مردم تصاویر را 6 برابر ساده تر از متن به خاطر می آورند.

مهمتر از آن، گوگل تصاویر شما را می خواهد. برنامه ها و موتورهای جستجو با عناصر جستجوی بصری و قطعه های درون SERP بازی تشخیص تصویر را ارتقا می دهند. به عبارت دیگر، شما باید از آنها پیروی کنید و تصاویر بیشتری را اضافه کنید.

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، فراموش نکنید که عناوین یا شرح تصاویر را با استفاده از کلمات کلیدی برتر خود به همراه تگ های ALT اضافه کنید و منابع خود را اعتبار دهید.

6. توضیحات و برچسب های متا خود را در نظر بگیرید

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، افزودن یک متا توضیحات کوتاه به وبلاگتان، یافتن پست شما را برای موتورهای جستجو آسان تر می کند. توضیحات متا باید به طور دقیق وبلاگ شما را خلاصه کند و کلیدواژه های اصلی شما را شامل شود.

همچنین می‌خواهید دسته‌ها و برچسب‌های مرتبط ایجاد کنید تا به سازمان‌دهی وبلاگ‌های خود کمک کنید، تا خوانندگان بتوانند پست‌های خاصی را به سرعت از صفحه اصلی یا صفحه اصلی وبلاگ شما پیدا کنند. برچسب ها همچنین می توانند خود را بر اساس محبوبیت یا عوامل دیگر با افزونه مناسب وردپرس سازماندهی کنند.

7. شامل تکمیل خودکار کلمات کلیدی مترادف و سوالات

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، در گوگل جستجو کنید و ده ها ایده برای کلمه کلیدی و موضوع را باز می کنید – ایده های مترادف. گوگل در اینجا اطلاعات ارزشمندی را ارائه می دهد.

موتور جستجو می خواهد به درخواست هر کاربر در سریع ترین زمان ممکن پاسخ دهد. بنابراین، اگر بتوانید به سؤالات مرتبط تر و سؤالات مترادف پاسخ دهید، سئو وبلاگ شما بهبود می یابد. ببینید چرا تعداد کلمات طولانی اینقدر مفید است؟

8. به عناوین فرعی و لیست های گلوله ای خود توجه کنید

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، همانطور که آن کلمات کلیدی مترادف و سوالات را مرور می کنید، آنها را به عنوان موضوعات فرعی برای عنوان های فرعی وبلاگ خود و لیست های گلوله ای در نظر بگیرید.

عناوین فرعی برای چیزی بیشتر از شکستن کپی شما مفید هستند – آنها همچنین به Google کمک می کنند تا آنچه در داخل وبلاگ شما وجود دارد را ببیند و کپی را درست مانند یک انسان اسکن کند.

همین امر در مورد لیست های گلوله ای و لیست های شماره گذاری شده نیز صدق می کند. چرا به گوگل آنچه را که می خواهد نمی دهید؟

9. در مورد پیوندهای خود دقیق باشید

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، لینک ها را فقط به این دلیل که تا حدودی مرتبط هستند در وبلاگ خود قرار ندهید. گوگل می خواهد لینک ها را در وبلاگ شما ببیند زیرا ثابت می کند که شما تحقیقات خود را انجام داده اید و به منابع خود اشاره می کنید.

اما گوگل نمی‌خواهد شما در مورد منبع قدیمی تحقیق و استناد کنید. نه، گوگل کیفیت می خواهد. به طور کلی، سایت هایی که از امتیاز الکسا پایینی برخوردار هستند، برای سئوی وبلاگ شما بهترین هستند.

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، با این حال، وب‌سایت‌های با محبوبیت پایین‌تر با امتیاز الکسا بالا ممکن است به معنای ارتباط بالا و اعتبار بالا در صنعت شما باشد، بنابراین اگر مهم هستند آنها را به حساب نیاورید – مانند سازمان‌های حرفه‌ای یا مقامات تخصصی.

اگر ROI جدی می خواهید، همیشه سئو را برای وبلاگ خود در اولویت قرار دهید

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، از خود بپرسید چرا با وبلاگ خود زحمت می دهید؟ این همه برای چیست؟

اگر مانند اکثر افراد هستید، می خواهید به جای پرداخت هزینه برای تبلیغات، از مزایای ترافیک ارگانیک بهره مند شوید. شما می خواهید از گوگل ترافیک کسب کنید، بازدیدکنندگان را به اندازه کافی جذب کنید تا بمانید و در نهایت آنها را به مشتری تبدیل کنید.

9 بهترین روش سئو برای ترافیک و تعامل وبلاگ ، شما نمی توانید هیچ یک از این کارها را بدون سئو برای وبلاگ خود انجام دهید – سئوی ثابت. سئو کاری نیست که یک یا چند ماه یکبار انجام دهید. شما باید سئو را در استراتژی کلی وبلاگ نویسی خود ادغام کنید. از انتخاب موضوع تا انتشار، سئو باید نقش اصلی را ایفا کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟