9 نکته برای بازاریاب دیجیتال ماهر

9 نکته برای بازاریاب دیجیتال ماهر

9 نکته برای بازاریاب دیجیتال ماهر ، اگر به حرفه دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید، سال 2019 زمان خوبی برای شروع است. طبق تحقیقات، اقتصاد دیجیتال سه برابر سریعتر از کمپین های بازاریابی سنتی (مانند چاپ، رادیو و تلویزیون) در حال رشد است.

 

یک بازاریاب دیجیتال چه کاری انجام می دهد؟

بخشی از مسئولیت های یک بازاریاب دیجیتال توسعه، پیاده سازی و مدیریت کمپین های بازاریابی دیجیتال است. اینها باید یک شرکت و محصولات و/یا خدمات آن را تبلیغ کنند.

بازاریاب آنلاین نقش بسیار مهمی در افزایش آگاهی از برند در فضای دیجیتال دارد. او ترافیک را به یک وب سایت خاص هدایت می کند و برای صاحب آن سایت مشتری جذب می کند. شناسایی و ارزیابی فناوری‌های دیجیتال جدید باید علاقه بازاریابان دیجیتال باشد. آنها از ابزارهای تجزیه و تحلیل وب برای اندازه گیری ترافیک سایت استفاده می کنند. این به این دلیل است که آنها بتوانند کمپین های بازاریابی دیجیتال، بازاریابی ایمیلی، رسانه های اجتماعی و همچنین تبلیغات نمایش و جستجو را بهتر بهینه کنند.

چه متوجه نشوید و چه همه ما تجربه ای در بازاریابی دیجیتال داریم. هر بار که حساب های رسانه های اجتماعی خود را به روز می کنید، نوعی بازاریابی دیجیتال را با تبلیغ برند شخصی خود برای خانواده و دوستان خود تمرین می کنید.

اگر می‌پرسید برای مهارت بیشتر چه چیزی لازم است، در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در تسلط بر اصول بازاریابی دیجیتال کمک می‌کند.

9 نکته برای بازاریاب دیجیتال ماهر
9 نکته برای بازاریاب دیجیتال ماهر – کالج نوین

شبکه سازی- 9 نکته برای بازاریاب دیجیتال ماهر
اگرچه سیل اطلاعات آنلاین موجود است، هیچ چیز بهتر از صحبت با افرادی که در این صنعت کار می کنند نیست. مهارت های خود را با شرکت در کارگاه ها و کنفرانس های صنعتی برای تقویت روابط با دیگر بازاریابان دیجیتال تقویت کنید. روابطی که ایجاد می‌کنید می‌توانند حمایت، راهنمایی و کمک به باز کردن درها به روی فرصت‌هایی باشند که ممکن است در غیر این صورت پیدا نمی‌کردید.

این مقاله را مطالعه کنید  7 مهارت مورد نیاز یک متخصص دیجیتال مارکتینگ

تمایل به یادگیری
کارشناسان بازاریابی دیجیتال در سراسر جهان مورد تقاضا هستند. در این صنعت به سرعت در حال رشد و به شدت رقابتی، اشتیاق و میل به موفقیت مورد نیاز است. بنابراین، برای کسب‌وکارها آسان است که بین نامزدهایی که تمایل به یادگیری دارند و کسانی که در کنار آن هستند، تفاوت قائل شوند. اشتیاق به یادگیری به نفع شما خواهد بود.

بروز بمان
با دنبال کردن سایت های اصلی بازاریابی دیجیتال و افراد با نفوذ در رسانه های اجتماعی، از اخبار، محتوا و به روز رسانی های مختلف صنعت مطلع شوید. بازیکنان بزرگی مانند گوگل، فیس بوک، اینستاگرام و توییتر به طور مداوم پلتفرم ها و الگوریتم های تبلیغات پولی خود را به روز می کنند. یک بازاریاب دیجیتال خوب همیشه باید از آخرین تغییرات آگاه باشد.

برند شخصی خود را بسازید
اگر می‌خواهید به کارفرما نشان دهید که می‌توانید دیده شدن شرکت او را افزایش دهید، یک برند شخصی برای خودتان ایجاد کنید. حضور آنلاین قوی به طور بالقوه می تواند عامل تعیین کننده بین دو نامزدی باشد که برای یک شغل درخواست داده اند. برند شما نباید چیز پیچیده ای باشد. چیزی را که دوست دارید پیدا کنید، با افراد همفکر خود در ارتباط باشید – و این برند شخصی شماست!

اصطلاحات را بیاموزید
بازاریابان دیجیتال باید با مفاهیمی مانند بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، پرداخت به ازای کلیک (PPC)، بازاریابی نمایش دیجیتال (Ad Ops)، تجزیه و تحلیل وب و گزارش گیری راحت باشند. این مفاهیم به راحتی با هم ترکیب می شوند و برای تجزیه و تحلیل کمپین های بازاریابی دیجیتال و درک اینکه چه عناصری کار کرده یا شکست خورده اند باید تسلط پیدا کنند. توانایی انجام این کار به توانایی شما در درک اصطلاحات تخصصی صنعت بستگی دارد.

این مقاله را مطالعه کنید  شش استراتژی دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

پروژه های شخصی
فقط به این دلیل که شخصی بیشتر از شما در این صنعت بوده است، لزوماً به این معنی نیست که همه پاسخ ها را دارد. پروژه های شخصی برای آزمایش تئوری های خود داشته باشید. دست خود را در چندین رشته مانند SEO، PPC، رسانه های اجتماعی یا بازاریابی محتوا امتحان کنید. به عنوان مثال، اگر در زمینه سئو سرعت کافی ندارید، در یک دوره آموزشی SEO شرکت کنید! مسئولیت موفقیت یا شکست پروژه های خود را بپذیرید.

استاد تولید محتوا
محتوا پایه و اساس همه بازاریابی است. وقتی محتوا به خوبی انجام شود، و شما ارزش برتر را به مخاطبان خود ارائه دهید، شاهد افزایش تعامل، سرنخ ها، فروش و دید کلی ارگانیک خواهید بود. اما ایجاد محتوای خوب همیشه آسان نیست. مهمترین مؤلفه هایی که باید یاد بگیرید و درک کنید عبارتند از:

. ایجاد یک استراتژی بازاریابی محتوا که بتوانید به آن افتخار کنید،
. طراحی محتوای باورنکردنی “10x”. این محتوایی است که 10 برابر بهتر از رقبای شماست،
. محتوای خود را به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنید و
. دانستن نوع محتوای مورد نظر مخاطبان.

برای The Grind آماده باشید
درک دیجیتال مارکتینگ اغلب بسیار پر زرق و برق است. اما، صادقانه بگویم، اغلب بیشتر از آن چیزی است که ما می خواهیم اعتراف کنیم، اطلاعات فنی و داده محور است. یک بازاریاب دیجیتال همیشه استراتژی بازاریابی خود را به تیمی از توسعه دهندگان یا طراحان منتقل می کند. آنها مسئولیت دارند که توصیه های شما را به کار گیرند. دانش اولیه HTML و طراحی گرافیک مفید خواهد بود.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برون سپاری دیجیتال مارکتینگ

گواهینامه
اگر واقعاً می خواهید در صنعت بازاریابی دیجیتال نامی برای خود دست و پا کنید، گذراندن دوره معتبر بازاریابی دیجیتال کمک خواهد کرد. انواع دوره های دیجیتال مارکتینگ در دانشکده بازاریابی دیجیتال موجود است تا به شما در دستیابی به اهداف شغلی خود کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه − دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟