چگونه یک قیف دیجیتال مارکتینگ بسازیم؟

چگونه یک قیف دیجیتال مارکتینگ بسازیم؟

چگونه یک قیف دیجیتال مارکتینگ بسازیم؟ ، دیجیتال مارکتینگ، در بیشتر موارد، بسیار ساده است. امروزه هر کسی می تواند یک کمپین تبلیغاتی در گوگل یا فیس بوک راه اندازی کند و شروع به افزایش کلیک کند. رقابت زیاد است و به نظر می رسد که همه یک قطعه از اکشن آنلاین را دوست دارند.

با ظهور فناوری عصر جدید و همچنین استارت‌آپ‌های مصرف‌کننده، هیچ محدودیتی در مورد روش‌هایی که می‌توانید توجه مردم را به خود جلب کنید، وجود ندارد. ما داریم:

. تبلیغات مبتنی بر کلیک،
. تبلیغات یوتیوب،
. تبلیغات بنری و همچنین
. تبلیغات داستانی

با این حال، در همان زمان، بازاریابی دیجیتال نیز چالش برانگیزتر می شود.

در حالی که اجرای تبلیغات نسبتاً آسان است، بزرگترین چالش برای اکثر استارت‌آپ‌ها و همچنین بازاریابان دیجیتال، دستیابی به ROI در هزینه تبلیغاتی است که در این کانال‌های مختلف خرج می‌شود. به دست آوردن بازگشت سرمایه بسیار چالش برانگیز است، زیرا تأمین مالی برای هزینه تبلیغات دشوار است، مگر اینکه مشتری با شما معامله کند و همچنین برای شما سود کند.

هر کسی می‌تواند در مراحل اولیه تبلیغات را با پول سرمایه‌گذار تامین کند، اما این یک راه پایدار برای ایجاد قیف بازاریابی دیجیتال برای بلندمدت نیست. مهم ترین سوالی که در بازاریابی دیجیتال باید پرسید این نیست که چگونه و کجا تبلیغات را اجرا کنیم، با این حال، چگونه می توان مطمئن شد که یک بازگشت سرمایه در هزینه های تبلیغاتی وجود دارد و کمپین ها را برای طولانی مدت حفظ می کند.

چگونه یک قیف دیجیتال مارکتینگ بسازیم؟
چگونه یک قیف دیجیتال مارکتینگ بسازیم؟ – کالج نوین

چگونه یک قیف دیجیتال مارکتینگ بسازیم؟

یک فرآیند فروش کارآمد
اگر می‌خواهید فرآیند فروش کسب‌ و کارتان تا حد امکان کارآمد باشد، واقعاً باید قیف بازاریابی دیجیتال خود را – که فرآیند تبدیل یک بازدیدکننده یا مرورگر به مشتری پرداخت‌کننده است – به درستی دریافت کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  4 نوع دیجیتال مارکتینگ

برخی از صاحبان شرکت‌ها از اصطلاح «قیف بازاریابی دیجیتال» دور می‌شوند، زیرا فکر می‌کنند برای توصیف دنباله‌ای که مشتریان از آگاهی به خرید می‌روند، بسیار مکانیکی یا ساده‌سازی است. این هنوز هم یک روش مفید برای تعریف یک فرآیند پیچیده است و یک تصویر بصری خوب برای تصور کل فرآیند از ابتدا تا انتها است.

چرا بازاریابی دیجیتال برای استراتژی شما بسیار مهم است؟

در عمل، چرا مفهوم قیف بازاریابی دیجیتال بسیار مهم است.

اولین و اصلی ترین مزیت دقیقاً انجام بخش بندی بهبود یافته اقدامات بازاریابی، هدایت محتوا، تبلیغات و همچنین سایر استراتژی ها با پیام هایی است که در کل سفر خریدار برای مخاطبان شما مفید خواهد بود.

در نتیجه، کار تولید سرنخ نیز بسیار کارآمدتر می‌شود و سرنخ‌های واجد شرایط بیشتری را به تیم فروش شما ارائه می‌کند و چالش تبدیل را ساده‌تر می‌کند. هنگامی که به قیف بازاریابی دیجیتال به درستی نزدیک شوید، به مشتریان نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شوید، و همیشه در سفر آنها مرتبط هستید.

علاوه بر این، زمانی که متخصصان خود را وقف تولید محتوای صحیح در زمان مناسب کنند، بدون اتلاف وقت و منابع برای اقداماتی که مؤثر نیستند، بهره‌وری کل تیم شما افزایش می‌یابد.

از آنجایی که مزیت اصلی تبلیغات دیجیتال دقیقاً تقسیم‌بندی اقدامات ارتباطی شماست، می‌توانید با مخاطبان مناسب صحبت کنید و البته مناسب‌ترین محتوا را برای هر مرحله ارائه دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟