یک متحد مهم دیجیتال مارکتینگ

یک متحد مهم دیجیتال مارکتینگ

یک متحد مهم دیجیتال مارکتینگ ، تعداد کمی از ما می توانیم استدلال کنیم که دنیایی که در آن زندگی می کنیم اکنون کاملاً تغییر کرده است. COVID-19 بشریت را در مسیری متفاوت و محتاطانه تر قرار داده است. اکنون باید بیشتر مراقب باشیم. انجام کارها از فاصله ایمن؛ راه های جایگزین برای در تماس ماندن با یکدیگر پیدا کنید. اگر چنین زمینه ای مانند دیجیتال مارکتینگ وجود نداشت، هیچ کس نمی داند که صنعت تجاری در حال حاضر در کجا قرار می گرفت. دیجیتال مارکتینگ به برندها این امکان را داده است که با مخاطبان هدف خود در ارتباط باشند و تبلیغات را در سراسر همه گیری ادامه دهند. اگر این به اندازه کافی ثابت نشده باشد که بازاریابی دیجیتال بهترین دوست یک برند در مواقع بحرانی است، این چهار مورد شما را متقاعد خواهند کرد:

یک متحد مهم دیجیتال مارکتینگ
یک متحد مهم دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چرا بازاریابی دیجیتال در حال حاضر به یک متحد مهم تبدیل شده است؟

نقاط تماس بیشتر
اغلب نشان داده شده است که نقاط تماس برند نقش مهمی در کسب سرنخ ایفا می کنند. بازاریابی دیجیتال چندین راه اضافی برای تبلیغات (مانند ایمیل، رسانه‌های اجتماعی، محتوای وب‌سایت، انجمن‌ها) باز می‌کند که در آن برندها فرصت‌های بیشتری برای ارتباط و تعامل با مشتریان فعلی و بالقوه خود دارند. برای مثال، کسب‌وکارهایی که به تبلیغات دهان به دهان متکی هستند و از درهای خود عبور می‌کنند، مجبور شدند پس از شروع قرنطینه، تکنیک را به‌طور اساسی تغییر دهند و در عوض به سمت تبلیغات دیجیتال و فروش آنلاین حرکت کنند.

شهرت بهتر برند- یک متحد مهم دیجیتال مارکتینگ
عرشه برندهای قدیمی در حال بهم ریختن است و برخی از کارت ها به بیرون پرتاب می شوند. برندهای قدیمی که در زمان بحران خودخواهانه عمل می کنند، برای مدت طولانی تری در بازار عادی جدید، برندهای قدیمی نخواهند بود، و استارت آپ هایی که خود و منابع خود را وقف بهبود زندگی مخاطبان هدف خود می کنند، ممکن است جایگاه میراثی پیدا کنند. کانال های دیجیتال جایی هستند که قرار است شهرت برند ایجاد شود یا از بین برود – و هر یک می تواند یک شبه اتفاق بیفتد (به معنای واقعی کلمه همانطور که رویدادهای اخیر نشان داده اند).

این مقاله را مطالعه کنید  عمده بازاریابی دیجیتال در مقابل بازاریابی سنتی

جلب اعتماد بازار
اقتصاد اعتماد در راه است و پلتفرم های بازاریابی دیجیتال مسلما بهترین مکان برای برندها برای ایجاد و حفظ اعتماد در بازار هستند. صرف گفتن “به ما اعتماد کنید” برای اطمینان از اعتماد مشتریان کافی نیست و ممکن است برعکس عمل کنید. امروزه اعتماد از طریق نظرات مشتریان، انجمن ها و به اشتراک گذاری تجربیات برند در کانال های رسانه های اجتماعی به دست می آید. بنابراین، اگر به دنبال افزایش وفاداری و اعتماد به نام تجاری هستید، مطمئن شوید که در جایی که مشتریان در حال بحث درباره برند شما هستند، در ارتباط هستید.

همه چیز اتفاق می افتد
*CTAها برای وادار کردن افراد به اقدامات استفاده می شوند

مشتریان اقداماتی را انجام می دهند که قبلاً هرگز انجام نشده بود. اقداماتی برای محافظت از درآمد آنها، اقداماتی برای محافظت از فرزندانشان در برابر عفونت ویروسی، و اقداماتی برای بهبود زندگی آنها با تصمیم گیری های دقیق خرید. بازاریابی دیجیتال به عنوان یک راه حل عمل محور وارد می شود، جایی که به مخاطبان هدف تمام اطلاعات مورد نیازشان داده می شود – سپس فرصت هایی برای انجام اقدامات (اکنون تماس بگیرید، بیشتر بدانید، قرار ملاقات رزرو کنید). برند باید از طریق بازاریابی دیجیتال محتوای بهبود دهنده زندگی را ارائه دهد، سپس به مکان‌هایی پیوند دهد که مصرف‌کنندگان می‌توانند از خانه خود (بدون نیاز به بازدید از فروشگاه) اقدام کنند.

دنیا به سرعت در حال دیجیتالی شدن است و اینترنت اشیا روش های اتصال و استفاده ما از اینترنت را تغییر می دهد. دیجیتال مارکتینگ ابزاری حیاتی برای برند در مواقع مشکل است و می‌تواند تضمین کند که کسب‌وکار ادامه می‌یابد.

این مقاله را مطالعه کنید  کمک دیجیتال مارکتینگ به کسب و کار

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

8 + 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟