مزایای تصاویر متحرک در دیجیتال مارکتینگ

مزایای تصاویر متحرک در دیجیتال مارکتینگ

مزایای تصاویر متحرک در دیجیتال مارکتینگ ، برای اینکه حضور آنلاین خود را برای یک بازار هدف بزرگتر قابل مشاهده کنید، تصاویر متحرک را در محتوای خود قرار دهید. در کمک یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در فیلیپین سرمایه‌گذاری کنید تا راه‌هایی را در مورد چگونگی ادغام بهتر تصاویر متحرک با برند خود استراتژی‌سازی کنید. تصاویر متحرک می توانند به صورت گرافیکی متحرک، ویدیویی یا از طریق فرمت تبادل گرافیکی (GIF) شکل بگیرند. تصاویر متحرک نه تنها بازار هدف شما را تشویق می‌کند تا چندین بار از سایت شما بازدید کند، بلکه مصرف اطلاعات را آسان‌تر می‌کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد مزایای تصاویر متحرک در دیجیتال مارکتینگ، ادامه مطلب را بخوانید.

مزایای تصاویر متحرک در دیجیتال مارکتینگ
مزایای تصاویر متحرک در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

مزایای تصاویر متحرک در بازاریابی دیجیتال چیست؟

1. می تواند توجه مردم را جلب کند
2. زمان اقامت را افزایش می دهد
3. متن را جالب تر می کند
4. با این نسخهها کار بر روی انواع دستگاه
5. یک هویت نام تجاری به یاد ماندنی ایجاد می کند
6. بازده بزرگ، سرمایه گذاری اندک

می تواند توجه مردم را جلب کند

از آنجایی که دامنه توجه افراد کوتاه‌تر و کوتاه‌تر می‌شود، ضروری است که فوراً در چند ثانیه اول علاقه‌شان را جلب کنید. حرکت تصاویر متحرک می تواند فوراً توجه چشمان مخاطب را به خود جلب کند و آنها را به سمت نگاه کردن به محتوای شما هدایت کند. اگر آنها علاقه مند به دانستن زمینه آن هستند، در نهایت محتوای شما را بیشتر مصرف می کنند. سعی کنید تصاویر متحرک را در بین پاراگراف ها در مقالات ادغام کنید یا به جای آن از یک ویدیو برای اشتراک گذاری اطلاعات با بینندگان خود استفاده کنید. هنگامی که آنها برای مصرف محتوای شما متوقف می شوند، زمان اقامت مخاطبان شما در صفحه شما شروع به افزایش می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  اصطلاحات دیجیتال مارکتینگ

زمان اقامت را افزایش می دهد

برای یافتن بهترین نوع تصویر متحرک برای محتوای خود، توجه داشته باشید که باید بتواند مضمون متن شما را تکمیل کند. همچنین باید به اندازه کافی چشم نواز باشد تا زمان ماندگاری فرد برای بازدید از صفحه شما افزایش یابد. زمان ماندن بر اساس مدت زمانی است که یک فرد پس از کلیک کردن بر روی آن از صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) به دیدن آن صفحه می گذراند. هرچه تصاویر متحرک شما از نظر بصری جذاب تر باشند، افراد زمان بیشتری را در صفحه شما صرف می کنند. سعی کنید از رنگ های چشم نواز در گرافیک خود یا یک تصویر کوچک جالب برای ویدیوی خود استفاده کنید تا توجه را به خود جلب کنید. علاوه بر جلب توجه بینندگان از طریق تصاویر متحرک عجیب، همچنین می تواند علاقه آنها را به موضوع محتوای شما جلب کند.

متن را جالب تر می کند

برانگیختن احساسات در بازاریابی بر تصمیم گیری در مصرف کنندگان تأثیر می گذارد. تصاویر متحرک این قابلیت را دارند که واکنش خاصی را از بیننده شما خارج کنند. با ادغام دقیق تصویر متحرک مناسب در روایت محتوای خود، می توانید زمان جالب تری را به خوانندگان ارائه دهید. این منجر به مصرف بیشتر محتوای شما می شود و می تواند آنها را به یک مصرف کننده وفادار تبدیل کند. اگر بیننده کاملاً از تصاویر متحرکی که در محتوای شما دارید لذت می برد، می تواند به راحتی آن را از طریق دستگاه های دیجیتال خود با همتایان خود به اشتراک بگذارد.

این مقاله را مطالعه کنید  استراتژی بازاریابی دیجیتال: 10 نکته برای مبتدیان
مزایای تصاویر متحرک در دیجیتال مارکتینگ
مزایای تصاویر متحرک در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

روی همه نوع دستگاه کار می کند

محتوای تصاویر متحرک به راحتی قابل اشتراک گذاری است زیرا به کمک پخش کننده های ویدیو نیاز ندارند. این بدان معنی است که بینندگان می توانند محتوای شما را در تلفن همراه، تبلت، رایانه یا سایر وسایل دیجیتال مشاهده کنند. این امر محتوای شما را کاربرپسند می کند و می تواند دسترسی شما را به بازار هدف شما افزایش دهد. اطمینان حاصل کنید که محتوای خود را طوری قالب بندی کنید که به راحتی در انواع دستگاه ها قابل مصرف باشد. از کانال های رسانه های اجتماعی استفاده کنید که به شما امکان می دهد به راحتی محتوا را با تصاویر متحرک به اشتراک بگذارید. اگر مانور دادن آسان باشد، احتمال بیشتری وجود دارد که مردم به آن نگاه کنند. هنگامی که به انتشار محتوا با تصاویر متحرکی که مردم از آن لذت می برند ادامه دهید، می توانید هویت برند به یاد ماندنی تری را به صورت آنلاین ایجاد کنید.

یک هویت برند به یاد ماندنی ایجاد می کند

عامل موفقیت این نوع محتوای جدید برای شما بر اساس آگاهی از برند و تداعی برند است. با محتوای پرترافیک دائمی، مردم شروع به ارتباط گرافیکی متحرکی می کنند که شما از آن استفاده می کنید با شرکت شما. سعی کنید از نظر انواع تصاویر متحرکی که در محتوای خود قرار می دهید، موضوعی در حال اجرا داشته باشید. تصاویر متحرک می تواند به شما کمک کند پیام برند خود را از طریق ابزارهای بصری مستحکم کنید. اگر به طور مداوم ویدیوهای راهنما بسازید که منجر به نتایج مثبت شود، مردم به کسب و کار شما اعتماد بیشتری خواهند کرد. این نوع محتوا می تواند به شما کمک کند بدون نیاز به سرمایه گذاری در رسانه های گران قیمت، فالوورهای وفاداربیشتری ایجاد کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  نحوه ردیابی کمپین های بازاریابی دیجیتال

بازدهی بزرگ، سرمایه گذاری اندک

برخلاف رسانه‌های سنتی، تولید محتوا برای دنیای دیجیتال نیازی به صرف مقدار زیادی پول ندارد. تصاویر متحرک بدون حق امتیاز را می توان به راحتی در اینترنت یافت که می توانید از آنها برای مقالات خود استفاده کنید. ارسال پست در کانال های رسانه های اجتماعی نیز رایگان است و به شما این امکان را می دهد تا بدون نیاز به هزینه زیاد به تعداد زیادی از افراد دسترسی پیدا کنید. کانال های رسانه های اجتماعی مورد نظر خود را به خوبی انتخاب کنید تا ایده آل ترین راه را برای اشتراک گذاری محتوای خود بیابید. اینها تنها برخی از مزایای تصاویر متحرک در بازاریابی دیجیتال است. برای آشنایی با روش های بیشتر برای ادغام تصاویر متحرک در محتوای خود، ادامه مطلب را بخوانید.

غذای آماده کلیدی

ادغام تصاویر متحرک در حضور دیجیتال شما می تواند به تقویت هویت برند شما در ذهن بسیاری از مصرف کنندگان کمک کند. با تقسیم متون طولانی با گرافیک های متحرک یا با تبدیل مقاله های آموزشی به ویدیو، مصرف محتوای خود را آسان تر می کنید. همچنین می تواند به شما کمک کند بدون نیاز به صرف هزینه زیاد برای تولید محتوا، به بازار گسترده تری برسید. با کمک یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در فیلیپین، می‌توانید محتوای خود را بسازید تا اطلاعاتی را به مشتریان خود ارائه دهید. از یک آژانس بازاریابی دیجیتال قابل اعتماد در فیلیپین سرمایه‌گذاری کنید تا تصاویر متحرک را به طور یکپارچه در محتوای خود ادغام کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یازده + 7 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟