آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب

آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب

آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب ، پیمایش در دنیای آژانس های دیجیتال مارکتینگ رایگان برای اکثر صاحبان کسب و کار که زمان آنها در حال حاضر بسیار کم است، یک کار دلهره آور است. بسیاری برای مدیریت نیازهای بازاریابی آنلاین خود به یک شریک دیجیتال قابل اعتماد و توانا نیاز دارند. افزایش تعداد سازمان های دیجیتال در سال های اخیر انتخاب صحیح را با مشکل مواجه کرده است. این کمکی نخواهد کرد که بسیاری از این گروه ها تجربه کمی دارند و در حال یادگیری پرواز هستند.
انتخاب شریک دیجیتالی مناسب برای خط پایه شما بسیار مهم است. اشتباه می تواند به سرعت بودجه شما را تخلیه کند و بر برند شما تأثیر منفی بگذارد. علاوه بر این، LogoChemist تمایل دارد خود را به عنوان بهترین منبع آنلاین برای ارتقاء کسب و کار شما و تسهیل کار شما ارائه دهد. بنابراین در اینجا استراتژی پیشنهادی من برای یافتن یک آژانس دیجیتال مارکتینگ است که به رشد کسب و کار شما کمک می کند.

آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب
آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب – کالج نوین

انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب شما

قبل از شروع صحبت با آژانس ها در مورد اعداد بازاریابی برای کسب و کارتان، ابتدا باید کارهایی را انجام دهید.

1. تحقیقات خود را انجام دهید.
اولین قدم در تصمیم گیری تجاری، تحقیق است. برای اطمینان از اینکه شما و شرکتتان در مسیر پیشرو هستید، مهم است که شما و کارکنانتان در مورد دامنه تصمیم خود بیاموزید. تحقیقات با خدمات بازاریابی دیجیتالی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید و میانگین قیمت صنعت برای این خدمات آغاز می شود. همچنین این ایده خوبی است که در کسب و کار خود رتبه نزدیکی داشته باشید. نگاهی بیندازید که چگونه برخی از کارهای آماری آنها و پیشرفت آن، ایده ای از اینکه برنامه های شما چگونه به نظر می رسد را می دهد.

2. ارزیابی بودجه.
برای توسعه بودجه بازاریابی خود باید سه چیز را در نظر بگیرید: چه چیزی می توانید هزینه کنید، چه نوع بازگشت سرمایه قابل قبول است و چه اهدافی را می خواهید به دست آورید. با تحقیق در مورد کل بودجه خود و تصمیم گیری در مورد آنچه از خرج کردن لذت می برید شروع کنید. این بار به فکر کردن ادامه دهید.

3. تجربه در صنعت.
اکثر آژانس های بازاریابی دیجیتال طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهند و به طیف گسترده ای از مشتریان مختلف پاسخ می دهند. برخی از سازمان ها ممکن است تجربه خاصی در صنایع خاصی از مشتریانی که برای کار با آنها انتخاب می کنند داشته باشند. برای برخی از سازمان‌ها، این ممکن است به این معنی باشد که بخش بزرگی از مشتریان آنها در صنعت زیبایی و سبک زندگی هستند، که به آنها بیشترین تجربه را در کمک به این نوع کسب‌وکارها می‌دهد. بسته به ماهیت کسب‌وکارتان، توصیه می‌کنیم که یک آژانسی که به طور خاص محتوای دیجیتالی را برای کسب و کار خاص شما یا مشاغل اطراف ایجاد می کند. این ضروری نیست، اما اغلب توسط صاحبان مشاغل ترجیح داده می شود تا اطمینان حاصل شود که آژانسی که انتخاب می کنند به بهترین وجه محتوا را درک می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟

4. برنامه ریزی کار.
آیا می خواهید تلاش های خود را به شخص ثالثی بسپارید و از آنها بخواهید که همه چیز را مدیریت کنند تا بتوانید روی تجارت اصلی خود تمرکز کنید؟ آیا می خواهید یک شرکت بازاریابی دیجیتال به عنوان توسعه دهنده تیم بازاریابی خود داشته باشید؟ شما و تیمتان چقدر می توانید برای کار با یک گروه وقت بگذارید؟ آیا ترجیح می دهید با یک سازمان بزرگ که طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد یا یک آژانس تخصصی که در نوع خاصی از تجربه بازاریابی عمیق تخصص دارد کار کنید؟

5. ارزیابی شبکه.
اکنون زمان آن رسیده است که به دنبال استراتژی های دیجیتال مارکتینگ خاص باشیم. با نگاه کردن به محتوای آنلاین و مطالب بازاریابی، می‌توانید درک درستی از نحوه تفکر یک دفتر کسب کنید. اگر آنها به تنهایی اشتباهات تایپی یا چیزهای بدی دارند، ممکن است مستقیماً بپرسید که چگونه با کار شما برخورد می کنند. شما همچنین می توانید با چیزی که به نمایش می گذارند درک کنید که آنها برای چه چیزی ارزش قائل هستند.

6. فرهنگ شرکت را ارزیابی کنید.- آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب
نگاهی به فرهنگ شرکت و رویکرد آن مهم است. شما می خواهید با تیمی کار کنید که برای درک واقعی ماموریت شما وقت بگذارد. بسیاری از شرکت‌ها یک استراتژی بازاریابی دیجیتال گسترده را کنار گذاشته و از آن در بسیاری از مشاغل استفاده می‌کنند. هر موقعیت تجاری منحصر به فرد است و نیاز به راه حل خاصی دارد.

7. پرس و جو درباره کار روی حساب شما.
اغلب اوقات افرادی که برای کسب و کار شما پیش می روند، افرادی نیستند که کار را انجام می دهند. می خواهید بپرسید چه کسی روی سرمایه گذاری شما کار خواهد کرد و چه تجربه ای دارد. در دفاتر بزرگ، شغل شما ممکن است تحت یک تیم کوچک یا کوچک قرار گیرد. آیا در آن موفق هستید؟

این مقاله را مطالعه کنید  9 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ برای مشتریان
آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب
آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب – کالج نوین

8. گواهینامه های آنها را بررسی کنید.
قبل از اینکه کارمندی را استخدام کنید، مراجع را بررسی می کنید. با هر شماره بازاریابی که مصاحبه می کنید همین کار را انجام دهید. سوالاتی برای بررسی شرایط نظرسنجی و ارجاع ارجاع به مشتریان فعلی و گذشته. سپس، با مشتریان خود پیگیری کنید تا ببینید آیا آنچه را که به شما گفته اند ارائه می دهند یا خیر. اگر نتایج خود را اغراق کنند، ممکن است بیش از حد قول دهند که چه کاری می توانند برای شما انجام دهند.

9. فرآیند آنها را درک کنید.
هیچ دو دفتری به طور یکسان با هم کار نمی کنند، اما روندی که آنها به کار می گیرند شباهت هایی دارد. شما می خواهید مطمئن شوید که نحوه کار آنها با مشتریان و فرآیندی که برای ارائه نتایج انجام می دهند را درک می کنید. به دنبال سازمانی باشید که اقدامی مشابه این را دنبال می کند:

. مقدمه: تحقیق و درک محصولات، خدمات و USP (پیشنهاد فروش منحصر به فرد).
. عمیق شدن: موضوع کسب و کار را درک کنید و خود را در ژانر خود غرق کنید.
. توضیحات: روش‌های خاصی را توسعه دهید تا بر اساس KPI به آنها اختصاص داده شود.
. نجات: شناسایی، نظارت و مدیریت پروژه ها برای دستیابی به اهداف.
. درآمد: تست، تنظیم و بهبود عملکرد برای به حداکثر رساندن تأثیر و بازگشت سرمایه.

10. اشتیاق آنها را بسنجید.
شما می خواهید افرادی روی تیم بازاریابی شما کار کنند که عاشق کاری هستند که انجام می دهند و شخصاً آن را ارائه می دهند. ترکیبی از حرفه ای بودن، تجربه و اشتیاق می تواند کار قدرتمندی ایجاد کند. به این ترتیب، در نهایت بهترین آژانس دیجیتال را پیدا خواهید کرد.

11. شفافیت همه چیز را می طلبد.
وقتی نوبت به قیمت گذاری می رسد، بازاریابی دیجیتال بسته به محصولات و خدمات مورد استفاده و نحوه استفاده از آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. شما باید توضیح واضحی در مورد آنچه به دست می آورید، نتایج سازمان و آنچه برای هر مورد پرداخت خواهید کرد، داشته باشید.

12. ایجاد گزارش و ارتباطات.
مطمئن شوید که شما و آژانس در مورد نحوه ارتباط در بازاریابی آنلاین به توافق رسیده اید. می خواهید در مورد اینکه چه کسی مخاطب خواهد بود، هر چند وقت یک بار گزارش ها را می بینید یا بازبینی دریافت می کنید و در چه مرحله ای می توانید عملکرد را اندازه گیری کنید، بحث کنید. بسیاری از روابط بین مشتری و آژانس دیجیتال مارکتینگ به دلیل انتظارات متفاوت یکی از طرفین به هم ریخته است.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر دیجیتال مارکتینگ

13. به ایده های آنها گوش دهید.
هنگامی که بررسی های لازم را انجام دادید و فکر کردید که ممکن است برای شما مفید باشند، وقت آن است که آنها را بررسی کنید. اطلاعاتی در مورد هدف خاص خود به آنها بدهید و از آنها بخواهید راه حلی ارائه دهند. شما می خواهید به آنها این فرصت را بدهید تا روند خود را نشان دهند و به شما نشان دهند که چگونه رفتار می کنند که گویی قبلاً آنها را استخدام کرده اید.

14. تجارت امن! اما، خواندن چاپ را فراموش نکنید!
هنگامی که بعد از سفارش دادن سر خود را در مناقصه قرار می دهید، به نظر می رسد که حول محور ایده های بازاریابی دیجیتال، راه حل ها و همه چیز می چرخد. اکنون زمان آن است که در مورد بودجه، اهداف و آنچه که هر بخش نشان داده است که می تواند برای شما انجام دهد فکر کنید. وقت خود را صرف کاهش گزینه های خود کنید، تیم خود را درگیر کنید و به همه جوانب این گزینه فکر کنید. وقتی کارتان تمام شد، وقت آن است که قراردادتان را امضا کنید! بله، به عنوان یک صاحب کسب و کار با آن آشنا هستید، و هر قراردادی که در قرارداد وجود دارد، همیشه باید چاپ خوب را بخوانید!

خط پایین:

هر پروژه، بزرگ یا کوچک، شایسته توجه یک متخصص واقعی صنعت است. با این حال، انتخاب آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب اغلب می تواند کاری دلهره آور به نظر برسد. این تعجب آور نیست، زیرا ده ها هزار آژانس برای انتخاب وجود دارد.
اما اکنون می دانید که به دنبال چه چیزی باشید، از چه چیزی اجتناب کنید و چگونه تیم خود را آماده کنید. دفعه بعد که به دنبال یک آژانس بازاریابی دیجیتالی هستید که آماده است ایده های شما را زنده کند، از نکات و ویژگی هایی که در مورد آنها صحبت کردیم استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 − 13 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟