چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، 3 کار اساسی - کالج نوین

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، 3 کار اساسی

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، به نویسندگان گفته می شود که به عنوان بخشی از تلاش های بلندمدت بازاریابی کتاب و پلت فرم نویسنده، یک وب سایت ایجاد و نگهداری کنند.

چرا به حضور آنلاین نیاز دارید؟ چگونه یک وب سایت نویسنده ایجاد می کنید؟ از کدام CMS باید استفاده کنید؟ برای یادگیری نحوه ایجاد یک سایت و دیدن نمونه های وب سایت نویسنده به خواندن این مقاله ادامه دهید.

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، 3 کار اساسی
چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، 3 کار اساسی – کالج نوین

وب سایت چیست؟

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، یک وب سایت مجموعه ای از اسناد، اطلاعات و پرونده هایی است که از متن، گرافیک، رنگ، لینک و قالب بندی تشکیل شده است.

وب‌سایت مجموعه‌ای از صفحات وب در دسترس عموم و به هم پیوسته است که یک نام دامنه مشترک دارند. وب سایت ها را می توان توسط یک فرد، گروه، کسب و کار یا سازمان برای اهداف مختلف ایجاد و نگهداری کرد.

همه وب‌سایت‌های در دسترس عموم با هم، شبکه جهانی وب را تشکیل می‌دهند.

اگرچه گاهی اوقات به آن “صفحه وب” می گویند، این تعریف اشتباه است، زیرا یک وب سایت از چندین صفحه وب تشکیل شده است. یک وب سایت همچنین به عنوان “حضور وب” یا به سادگی “سایت” شناخته می شود.

چرا نویسندگان به یک وب سایت نیاز دارند؟

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، ساختن یک پلت فرم نویسنده برای هر نویسنده متفاوت به نظر می رسد، اما یک وب سایت مرکز تمام تلاش های آنلاین شما است.

چه شما منتشر نشده باشید، چه نویسنده ای که برای اولین بار خود منتشر کرده اید، یا یک نویسنده باتجربه، به مکانی مرکزی نیاز دارید تا داستان منحصر به فرد خود را بگویید، آثار خود را به نمایش بگذارید، و برای خوانندگان هدف خود بازاریابی کنید.

یک وب سایت به شما این فرصت را می دهد که در بین پروژه ها به روز بمانید – می توانید وبلاگ بنویسید، خوانندگان را از آخرین رویدادهای خود مطلع کنید و با باشگاه های کتاب در ارتباط باشید. یک وب سایت متفکر سرمایه گذاری معناداری در اهداف بلند مدت شماست.

وب سایت نویسنده شما 3 کار اساسی انجام می دهد:

1. به گوگل و سایر موتورهای جستجو دقیقاً می گوید که شما چه کسی هستید. اینجا جایی است که خوانندگان و موتورهای جستجو برای اطلاعات معتبر در مورد شما مراجعه می کنند.

2. این پلت فرمی را در اختیار شما قرار می دهد (در مقابل یک حساب توییتر یا صفحه نویسنده آمازون) که از طریق آن می توانید با طرفداران و منابع رسانه ای ارتباط برقرار کنید.

3. این یک مکان منطقی برای دیگران فراهم می کند تا وقتی در مورد شما و کار شما می نویسند، به آن لینک دهند.

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، 3 کار اساسی - کالج نوین
چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، 3 کار اساسی – کالج نوین

وب سایت های نویسنده با طراحی خوب:

. اعتبار خود را به عنوان یک نویسنده تثبیت کنید

. پیدا کردن و خرید کتاب های خود را برای مردم آسان کنید

. بازدیدکنندگان را تشویق کنید تا در لیست ایمیل شما ثبت نام کنند

. اجازه دهید افراد به راحتی با شما تماس بگیرند

. ظاهری حرفه ای ارائه دهید و برند نویسنده خود را ایجاد کنید

. خوانندگان خود را از امضای کتاب و حضور در جشنواره آگاه کنید

چگونه یک وب سایت نویسنده ایجاد می کنید؟

مرحله 1. دامنه خود را بخرید

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، قبل از انجام هر کار دیگری، یک دامنه خریداری کنید. به طور معمول، این نام نویسنده شما خواهد بود. اگر yourname.com در دسترس نیست، yournameauthor.com، yournamebooks.com، یا yournamewriter.com را در نظر بگیرید. جان گرین، نویسنده کتاب The Fault In Our Stars، از نامگذاری اخیر برای وب سایت خود استفاده می کند.

همچنین خرید دامنه‌ها را برای عناوین کتاب‌های جداگانه در نظر بگیرید – ممکن است فوراً برنامه‌ای برای این موارد نداشته باشید، اما می‌توانند در آینده مفید باشند. مهم است که مالکیت دامنه و وب سایت خود را حفظ کنید.

مرحله 2. دارایی های خود را جمع آوری کنید

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، حتی اگر یک حرفه ای برنامه های بازاریابی وب سایت و ایمیل شما را اجرا کند، برای شروع باید چند اصول اولیه را به آنها ارائه دهید. کارهای ساده ای که امروز می توانید انجام دهید:

. تصاویر. تصاویر وب سایت شامل هد شات شما و هر جلد کتاب می شود. شاید شما نیز جلدهای خارجی برای نمایش یا سایر مطالب بازاریابی ارائه شده توسط ناشر خود داشته باشید.

اگر با یک طراح وب کار می کنید، آنها می توانند به شما در انتخاب سایر عکس ها یا آثار هنری که ممکن است سایت شما به آن نیاز داشته باشد کمک کنند.

. بیوگرافی نویسندگان. اغلب یک بیوگرافی کوتاه را در صفحه اصلی نمایش می دهند که به یک بیوگرافی دقیق تر در صفحه درباره پیوند می دهد.

. توضیحات کتاب. توضیحاتی در مورد هر کتاب آماده داشته باشید.

. لینک های خرید. بازدیدکنندگان شما از کجا می توانند کتاب های شما را بخرند؟ Amazon، Barnes & Noble، و IndieBound نسبتا استاندارد هستند. فهرستی از پیوندها را برای هر کتابی که به تمام خرده فروشان اصلی منتهی می شود، رعایت کنید.

. اطلاعات تماس. بیشتر نویسندگان جدید شامل فرم تماسی هستند که به صندوق ورودی آنها هدایت می شود. همچنین ممکن است بخواهید اطلاعات مربوطه را برای یک نماینده یا تبلیغ کننده درج کنید.

. پروفایل های رسانه های اجتماعی. اطلاعات ورود و/یا پیوندهایی به صفحه نویسنده فیس بوک، توییتر، Goodreads و غیره خود را جمع آوری کنید. شما می خواهید این پلتفرم ها را با پیوندی به سایت جدید خود به روز کنید.

. بررسی ها. هر گونه شناخت مثبت یا نقدی را که کار شما در رسانه ها به دست آورده است جمع آوری کنید. بررسی ها اثبات اجتماعی ارائه می کنند و می توانند به فروش کار شما کمک کنند.

مرحله 3. یک وب سایت ساز را انتخاب کنید

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، آیا در حال بحث هستید که از کدام پلتفرم وب برای سایت نویسنده خود استفاده کنید: WordPress در مقابل Squarespace؟ چه بخواهید خودتان را خودتان انجام دهید یا یک حرفه ای استخدام کنید، Squarespace بهترین سازنده وب سایت را برای نویسندگان، نویسندگان و وبلاگ نویسان حرفه ای ارائه می دهد (برای اطلاعات بیشتر به پایین بروید).

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، 3 کار اساسی - کالج نوین
چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، 3 کار اساسی – کالج نوین

مرحله 4. محتوای خود را سازماندهی کنید

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، اکثر وب سایت های نویسنده دارای صفحات مورد انتظار هستند: صفحه اصلی، درباره، کتاب/ها، تماس، رویدادها و شاید یک وبلاگ. محتوای اضافی ممکن است شامل نسخه‌های خارجی، باشگاه‌های کتاب، مطبوعات، پرسش‌های متداول، خط‌مشی رازداری، منابع، یا سایر مواد جایزه باشد. این سایت شماست، شما باید انتخاب کنید!

مرحله 5. سایت را بهینه کنید

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، بهینه سازی وب سایت یک موضوع گسترده است، اما با اصول سئو آشنا شوید. با محتوای مناسب SEO شروع کنید، از عناوین و عناوین غنی از کلمات کلیدی استفاده کنید و متن جایگزین را برای تصاویر خود به خاطر بسپارید. اگر شک دارید، یک متخصص را برای مشاوره سئو استخدام کنید.

مرحله 6. کتاب یا نوشته خود را تبلیغ کنید

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، به نمایش گذاشتن کار شما یکی از حیاتی ترین جنبه های وب سایت است. در حالی که مهم است که خود را به خوانندگان معرفی کنید، مطمئن شوید که جلو و مرکز کار خود را ارائه می دهید.

بازدیدکنندگان سایت باید فورا بدانند که شما نویسنده ای هستید و کتاب هایی برای خرید دارید. برای تشویق بازدیدکنندگان سایت به کاوش در سایت و انجام اقدام، از فراخوان های قوی برای اقدام استفاده کنید.

مرحله 7. جذب بازدیدکنندگان سایت

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، اکثر سایت های نویسنده از آهنربای سرب برای گرفتن آدرس های ایمیل استفاده می کنند. این به شما امکان می‌دهد خوانندگان علاقه‌مند را جذب کنید و فهرستی را برای انتشارات بعدی به طور همزمان بسازید.

چگونه این کار را انجام می دهید؟ برای شروع، به یک برنامه بازاریابی ایمیلی نیاز دارید که در آن ایمیل ها را جمع آوری کنید (یعنی MailChimp). سپس می توانید در ازای اطلاعات تماس بازدیدکنندگان سایت، هدایایی برای محتوا ارائه دهید.

ثبت نام ایمیل را به صورت برجسته در سایت خود قرار دهید و از یک پاپ آپ استفاده کنید. فصلی از کتاب جدید یا محتوای دیگر خود را ارائه دهید تا بازدیدکنندگان را وادار به اشتراک در لیست شما کنید.

مرحله 8. محتوای فعلی را حفظ کنید

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، حتی اگر کتاب تازه منتشر شده ای ندارید، این دلیلی نیست که اجازه دهید خانه آنلاین شما گرد و غبار جمع شود. وب سایت یکی از ساده ترین راه ها برای فعال ماندن آنلاین است.

وقتی افراد از سایت شما بازدید می کنند، هر بار چیز جدیدی به آنها بدهید تا ببینند: فیدهای اجتماعی به روز شده، پست های وبلاگ معمولی، یا لیستی از موارد اخیر. سپس وقتی کتاب بعدی شما منتشر شد، احساس نخواهید کرد که دارید تار عنکبوت را از فضای دیجیتال خود پاک می کنید.

به یاد داشته باشید، هر چیزی که در وب مربوط به بازاریابی کتاب شما باشد – انتشارات مطبوعاتی، بررسی کتاب‌ها و غیره – می‌تواند بازدیدکنندگان را به وب‌سایت شما بازگرداند، بنابراین مطمئن شوید که می‌درخشد!

مرحله 9. سایت را حفظ کنید

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، به نکته بالا در مورد اهمیت به روز ماندن توجه کنید. اما اگر قصد ندارید زمان زیادی را برای به روز رسانی سایت خود صرف کنید، به مرور زمان می خواهید صفحات محتوا را حذف کنید زیرا آنها نامربوط می شوند.

برای مثال، اگر آخرین انتشار کتاب شما سه سال پیش بود، صفحه رویدادهای خود را پنهان کنید تا زمانی که دوباره مورد نیاز باشد.

اگر به ندرت وبلاگ می نویسید، تاریخ ها را در پست های وبلاگ پنهان کنید و در مورد موضوعات همیشه سبز بنویسید. و اگر مشغول نوشتن کتاب بعدی خود هستید، اجازه دهید شخص دیگری در تعمیر مداوم وب سایت کمک کند.

بهترین سازنده وب سایت برای نویسندگان چیست؟

چگونه یک وب سایت نویسنده بسازیم؟ ، Squarespace پلت فرم وب سایت ترجیحی ما برای نویسندگان و نویسندگان است. چرا؟ سازنده وب‌سایت همه‌کاره، قالب‌های وب‌سایت نویسنده برنده جایزه را ارائه می‌دهد که می‌توانند به سلیقه شما سفارشی شوند.

ابزارهای بازاریابی جامع و ویژگی های قدرتمند وبلاگ نویسی به شما کمک می کند تا با مخاطبان خود تعامل داشته باشید. و Squarespace به شما میزبانی نامحدود و امنیت برتر می دهد.

نویسندگانی که از وردپرس به Squarespace نقل مکان می کنند از نگهداری آسان تر لذت می برند. و به لطف این پلتفرم، نمایه نویسنده Goodreads شما به همراه سایر نمادهای رسانه های اجتماعی شما نمایش داده می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  جدول زمانی پروژه طراحی وب

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟