طراحی وب اولیه به طراحی واکنش‌گرا جدید

طراحی وب اولیه به طراحی واکنش‌گرا جدید

طراحی وب اولیه به طراحی واکنش‌گرا جدید ، امروزه مردم به وب سایت ریسپانسیو مراجعه می کنند. حالا وب سایت ریسپانسیو چیست؟ وب سایتی ریسپانسیو (Responsive) سایتی است که طراحی آن مطابق با سلیقه کاربر باشد. وب سایت های واکنش گرا با دیدی برای نمایش وب سایت هایی با تجربه بسیار درخشان، خواندن آسان، حداقل تغییر اندازه و پیمایش در طیف گسترده ای از شبکه ها طراحی شده اند. خود یک وب سایت واکنش گرا اندازه وب سایت را با توجه به اندازه دستگاه کاربر تغییر می دهد. بنابراین کاربران هیچ مشکلی در رابطه با اندازه وب سایت نخواهند داشت.

وب سایت های واکنش گرا با هدف مشاهده وب سایت های بزرگتر بر روی صفحه نمایش کوچک تلفن های همراه، آی پد، تبلت ها و غیره طراحی می شوند. امروزه بیش از 1,000,000,000 نفر از ترافیک وب موبایل در ابزارهای سئو گوگل استفاده می کنند. اکنون همه شرکت ها شروع به طراحی وب سایتی کرده اند که با انواع دستگاه ها سازگار باشد. امروزه اکثر شرکت ها دارای یک وب سایت واکنش گرا هستند که هم با کامپیوتر و هم با تلفن های همراه سازگار است. هنگام طراحی یک وب سایت واکنش گرا باید تمام جزئیات مهم را در نظر داشته باشید. نیاز به وب سایت ریسپانسیو روز به روز در حال افزایش است و هیچ نشانه ای از کاهش تقاضای آن دیده نمی شود. بنابراین وب سایت های واکنش گرا می توانند به راحتی به یک شرکت در کسب رتبه بهتر سئو کمک کنند. برخی از شرکت ها به عنوان طراحان موفق وب سایت های واکنش گرا ظاهر شده اند که طراحی وب سایت برای همه دستگاه ها سازگار است.

این مقاله را مطالعه کنید  یافتن بهترین آژانس های طراحی وب سایت
طراحی وب اولیه به طراحی واکنش‌گرا جدید
طراحی وب اولیه به طراحی واکنش‌گرا جدید – کالج نوین

طراحی وب سایت ریسپانسیو- طراحی وب اولیه به طراحی واکنش‌گرا جدید

اندازه برخی از تصاویر انعطاف پذیر در واحدهای نسبی تغییر داده می شود تا از دستگاه خارج نشود. این نه تنها به شما در افزایش ترافیک وب سایت شما کمک می کند، بلکه به شما در افزایش فروش نیز کمک می کند.

وب سایت های واکنش گرا برای افرادی که رستورانی با امکانات رزرو آنلاین دارند بسیار مفید هستند. همه ما می دانیم که امروز دنیای دستگاه های تلفن همراه است. بنابراین این امکان وجود ندارد که هر بار افراد در نزدیکی کامپیوتر خود حضور داشته باشند. بنابراین، آنها از تلفن همراه خود برای باز کردن وب سایت و رزرو استفاده می کنند. بنابراین وب سایت آنها باید با دستگاه های تلفن همراه سازگار باشد و همچنین باید بر روی صفحه نمایش تلفن همراه قرار گیرد. این نه تنها فروش و سود شرکت طراحی وب سایت را افزایش می دهد، بلکه برای افرادی که آن را برای تجارت خود انتخاب می کنند نیز افزایش می یابد.

اکنون هر شرکتی به مشتریان خود توصیه می کند که یک وب سایت ریسپانسیو داشته باشند که نه تنها با رایانه بلکه با تلفن های همراه، آی پد، آیفون، تبلت ها و غیره سازگار باشد. حال این سوال پیش می آید که چگونه تشخیص دهیم که آیا وب سایت یک وب سایت واکنش گرا است یا خیر. .

شما خودتان می توانید بررسی کنید که آیا یک وب سایت خاص یک وب سایت واکنش گرا است یا خیر. برای انجام این کار، باید یک روند ساده را دنبال کنید. ابتدا وب سایت را روی صفحه کامپیوتر خود باز کنید. سپس سعی کنید اندازه، طرح وب سایت را تغییر دهید و اگر تصاویر بر اساس اندازه آن در تلفن همراه می آیند، آن چیزی نیست جز یک وب سایت واکنش گرا. این یک فرآیند بسیار ساده است و با استفاده از آن می توانید به راحتی متوجه شوید که آیا یک وب سایت واکنش گرا است یا خیر.

این مقاله را مطالعه کنید  نحوه انجام وبلاگ نویسی وب سایت برای توسعه

هنگام تلاش برای مشاهده یک وب سایت، نیازی به انجام کار زیادی ندارید. فقط مرورگر پنجره خود را باریک کنید و ببینید که چگونه محتوای وب سایت با توجه به اندازه صفحه پنجره تغییر می کند. داشتن یک وب سایت واکنش گرا نسبت به یک وب سایت قدیمی دارای چندین مزیت است. مهمترین مزیت این است که وب سایت شما با انواع دستگاه ها سازگار خواهد بود. دوم اینکه فقط یک محتوا در وب سایت شما وجود دارد که باید آن را مدیریت کنید. شما مجبور نیستید مطالب زیادی را در وب سایت خود پست کنید و هر از چند گاهی آن را به روز کنید. تنها یک محتوا وجود دارد که در همه دستگاه ها نمایش داده می شود و به روز رسانی و مدیریت آن محتوا برای شما آسان خواهد بود. در نهایت، وب سایت های واکنش گرا برای بهینه سازی موتور جستجو (SEO) بهتر هستند. علاوه بر این مزایا، وب سایت های واکنش گرا نیز ارزان هستند و در زمان صرفه جویی می کنند. این وب سایت ها راه حلی آسان با هزینه کم برای مشکل داشتن یک وب سایت واحد برای همه دستگاه ها مانند آی پد، آیفون، تبلت، تلفن های هوشمند و غیره ارائه می دهند. همچنین می توان گفت که وب سایت های واکنش گرا تکاملی هستند که مورد نیاز اینترنت. بنابراین اگر می خواهید حاشیه سود خود را افزایش دهید، داشتن یک وب سایت واکنش گرا ضروری است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × دو =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟