تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال

تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال

تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال ، جهان امروز بیش از پیش دیجیتالی می شود. تقریباً دو سوم جمعیت جهان اکنون آنلاین هستند و این ارقام هر روز افزایش می‌یابد. رسانه های دیجیتال تاثیر قابل توجهی بر زندگی روزمره بیش از سه میلیارد کاربر جهانی گذاشته است. کسب‌ و کارها در سراسر جهان این فرصت را برای دیجیتال مارکتینگ برای پاسخگویی به اهداف تجاری در فروش، بازاریابی، CRM، توسعه محصول و تحقیق درک کرده‌اند. بدون شک انقلاب دیجیتال فرا رسیده است. به طور متوسط 60٪ از زمان یک بازاریاب به فعالیت های بازاریابی دیجیتال اختصاص داده شده است که باعث تقاضا برای بازاریابان دیجیتال شده است. در این مقاله توضیح خواهیم داد که برای تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال باید چه دوره هایی را مطالعه کنید.

برای تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال چه چیزهایی را مطالعه کنیم؟

کسب و کارها سرمایه گذاری زیادی روی تکنیک های دیجیتال مارکتینگ انجام می دهند
این تکنیک‌ها، برای مثال، بازاریابی محتوا و داده‌های بزرگ برای به حداکثر رساندن تعامل در کانال‌های ورودی مختلف از جمله جستجوی ارگانیک و پولی هستند. این به این معنی است که ضروری است شما در بازاریابی دیجیتال واجد شرایط باشید و سطح آموزش و تجربه لازم را داشته باشید.

دیجیتال مارکتینگ حوزه جدیدی است که در آن متخصصان با تجربه یا واجد شرایط فاقد تجربه هستند. با دوره های مختلف بازاریابی دیجیتال موجود، می توانید به رفع نیاز بازاریابان دیجیتال واجد شرایط کمک کنید.

برای موفقیت به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، باید موارد زیر را بدانید:

این مقاله را مطالعه کنید  تقویت دیجیتال مارکتینگ

. مفاهیم بازاریابی،
. اصطلاحات اولیه دیجیتال مارکتینگ،
. تجزیه و تحلیل وب و
. حوزه های مختلف بازاریابی دیجیتال

تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال
تبدیل شدن به یک بازاریاب دیجیتال – کالج نوین

بهینه سازی موتورهای جستجو
هنگامی که مجموعه مهارت های اساسی بازاریابی دیجیتال را درک کردید، راه رو به جلو توسعه مهارت در زمینه خاصی از بازاریابی دیجیتال مانند SEO، PPC یا رسانه های اجتماعی است.

در ابتدا، ما به مطالعه برای تبدیل شدن به یک متخصص سئو خواهیم پرداخت. پس سوال اینجاست که چرا برای متخصص سئو شدن درس بخوانیم؟ زیرا این شغل پردرآمدترین شغل بازاریابی دیجیتال است – به همین دلیل است!

موتورهای جستجو همیشه در حال تغییر الگوریتم های خود هستند و کسب و کارها باید با استخدام کارشناسان سئو به روز بمانند تا در نتایج موتورهای جستجو رتبه بالایی کسب کنند. مهارت هایی که از یک دوره بازاریابی دیجیتال برای متخصصان سئو کسب خواهید کرد عبارتند از:

. آشنایی با ابزارها و تکنیک های سئو،
. بازاریابی محتوا، و
. تجزیه و تحلیل وب

تبلیغات پرداخت به ازای کلیک
اگر یک دوره آموزشی SEO برای شما جالب نیست، شاید تبدیل به یک متخصص PPC شود.

مطالعه PPC در مورد یادگیری یک مدل بازاریابی اینترنتی پرداخت به ازای کلیک است که در وب‌سایت‌هایی استفاده می‌شود که تبلیغ‌کنندگان تنها زمانی که روی تبلیغ آنها کلیک می‌شود، به هاست خود پرداخت می‌کنند. مهارت هایی که از دوره بازاریابی دیجیتالی تبلیغات پولی یاد خواهید گرفت عبارتند از:

. آشنایی با تکنیک های بازاریابی PPC
. نمایش تبلیغات،
. بهینه سازی تبدیل و
. تجزیه و تحلیل وب

بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
مطالعه بازاریابی رسانه های اجتماعی در مورد چگونگی تولید، به اشتراک گذاری یا تبادل محتوا در قالب اطلاعات، ایده ها، تصاویر یا ویدئوها در جوامع کامپیوتری است.

این مقاله را مطالعه کنید  توسعه استراتژی دیجیتال مارکتینگ

مهارت هایی که از دوره مدیریت رسانه های اجتماعی کسب می کنید عبارتند از:

. آشنایی با کانال های رسانه های اجتماعی و شیوه های بازاریابی،
. بازاریابی محتوا، و
. تجزیه و تحلیل وب

بازاریابی دیجیتال
برای تبدیل شدن به یک متخصص بازاریابی دیجیتال خوب، باید یک دوره بازاریابی دیجیتال را بگذرانید. پس از اتمام این دوره، شما:

. درک عمیق و دانش پیشرفته ای از هشت حوزه مهم بازاریابی دیجیتال داشته باشید که عبارتند از:
. بهینه سازی موتور جستجو،
. بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی،
. پرداخت برای هر کلیک،
. بهینه سازی تبدیل،
. تجزیه و تحلیل دیجیتال،
. بازاریابی محتوا،
. بازاریابی موبایلی و
. بازاریابی ایمیلی.

شرکت ها دیگر نمی توانند نیاز به استراتژی بازاریابی دیجیتال و رسانه های اجتماعی را نادیده بگیرند. پس چرا برای یک دوره بازاریابی دیجیتال ثبت نام نکنید و یک بازاریاب دیجیتال واجد شرایط شوید و به شرکت ها در ایجاد استراتژی های دیجیتال و رسانه های اجتماعی کمک نکنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − چهارده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟