10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ

10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ ، گزارش Statista که پیش بینی می شود تا سال 2024، هزینه تبلیغات دیجیتال در سراسر جهان از 645 میلیارد دلار فراتر رود که از سال 2019 تقریباً دو برابر شده است. این رقم خیره کننده است و نشان می دهد که چه تعداد از مشاغل به تبلیغات آنلاین به عنوان روش اصلی بازاریابی محصولات خود روی آورده اند. و خدمات

در چنین محیط رقابتی، داشتن افراد مناسب در تیم بازاریابی برای اطمینان از موفقیت شما ضروری است. اما این صنعت به طور مداوم در حال توسعه است و بسیاری از صاحبان کسب و کار سر خود را می خارند و به این فکر می کنند که چگونه می توانند جلوتر از منحنی ها بمانند و در عین حال کانال های بازاریابی بی شماری را نیز مدیریت کنند. اینجاست که آژانس دیجیتال مارکتینگ وارد می شوند.

10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

آژانس دیجیتال مارکتینگ چیست؟- 10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ

اساسا، یک آژانس بازاریابی دیجیتال شرکتی است که کمپین ها و استراتژی های تبلیغات آنلاین را برای دستیابی به اهداف تجاری شما ارائه می دهد. اگرچه بسیاری از صاحبان مشاغل ترجیح می دهند به تنهایی این کار را انجام دهند، استخدام یک آژانس دیجیتال خوب به شما امکان می دهد به مشاوره سطح بالا و یک تیم تبلیغاتی با مهارت های تخصصی دسترسی داشته باشید، بنابراین قطعاً چیزی است که ارزش فکر کردن را دارد.

آژانس های دیجیتال مارکتینگ انواع مختلفی دارند. اغلب آنها در انواع خدماتی که ارائه می دهند تخصص دارند یا از نظر فرهنگی متفاوت هستند. قوی‌ترین و جامع‌ترین آنها آژانس‌های خدمات کامل هستند، مانند The Brains، که می‌توانند در تمام طیف بازاریابی دیجیتال تخصص ارائه دهند و در همه زمینه‌ها مشاوره ارائه دهند.

عملکرد اساسی یک آژانس افزایش ROI (بازده سرمایه گذاری) با بهبود ROAS (بازده هزینه تبلیغات) شما است. به عبارت دیگر، این بدان معناست که وظیفه آنها این است که اطمینان حاصل کنند که برای پولی که در تبلیغات سرمایه گذاری می کنید، پول بیشتری دریافت می کنید، و آنها از تمام سلاح های موجود در زرادخانه خود استفاده می کنند تا مطمئن شوند که این اتفاق می افتد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کاری هستید که آژانس های بازاریابی دیجیتال انجام می دهند، بررسی عمیق ما در مورد این موضوع را در اینجا بخوانید.

10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ

داشتن یک آژانس دیجیتال خوب در تیم شما می تواند نتایج باورنکردنی را برای موفقیت کسب و کار شما به همراه داشته باشد و ROAS شما را به سطوح کاملا جدیدی از کارایی هدایت می کند. شما از دانش تخصصی، مهارت‌های خاص صنعت، بینش‌های ارزشمند و خدمات عالی برای بهبود کمپین‌های بازاریابی خود استفاده خواهید کرد و مطمئن شوید که تبلیغات آنلاین شما به ثمر می‌رسد.

در اینجا، ما 10 مزیت اصلی را که می توانید در هنگام استخدام یک آژانس بازاریابی دیجیتال از آنها بهره مند شوید، بیان کرده ایم.

1. از مزایای بینش متخصص لذت ببرید- 10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ

وقتی صحبت از تبلیغات به میان می‌آید، دانش قدرت است و با یک آژانس بازاریابی دیجیتال شما در کنار بهترین‌ها در تجارت کار خواهید کرد. تیم آنها پر از متخصصان با تجربه است که از طیف گسترده ای از عملکردهای خاص (مانند تولید سرنخ یا اتوماسیون بازاریابی) انتخاب شده اند، زیرا آنها درک عمیقی از کاری که انجام می دهند دارند و می دانند چگونه مهارت های خود را به درآمد تبدیل کنند.

به زبان ساده، یک آژانس بازاریابی دیجیتال تیم و تخصص لازم را برای انجام کارهایی دارد که یک فریلنسر نمی تواند انجام دهد. با استخدام یک آژانس، به کپی رایترهای با تجربه، طراحان متخصص، متخصصان با تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی، استراتژیست های خبره، توسعه دهندگان وب استاد و غیره دسترسی خواهید داشت. مانند استخدام A-Team برای تماشای محله شما است – آنها پرسنل آزمایش شده، آزمایش شده و مورد اعتماد در زمینه خود هستند.

علاوه بر این، هنگامی که یک آژانس بازاریابی دیجیتال را استخدام می کنید، تحلیلی عینی از تلاش های بازاریابی فعلی خود دریافت می کنید. شاید سال‌هاست که کمپینی را راه‌اندازی کرده‌اید، چیزی که با خشم الهام‌بخش نوشته‌اید، و احساس می‌کنید به آن وابسته شده‌اید. اما واقعیت این است که بازاریابی دیجیتال یک صنعت متمرکز بر نتایج است و اگر کمپین نتایج مطلوبی را ایجاد نکند، فضایی برای بهبود وجود دارد. تیم متخصص یک آژانس دیجیتال تضمین می کند که شما بهترین نتایج را در تمام تلاش های تبلیغاتی خود دریافت می کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  دیجیتال مارکتینگ بخشی از فرآیند

2. یک برنامه بازاریابی SMART کامل دریافت کنید

استفاده از خدمات یک آژانس دیجیتال مارکتینگ به معنای چیزی بیش از خرید کتاب درسی «بازاریابی چگونه انجام شود» است. آنها هیچ روش بازاریابی جادویی یکسانی را نمی فروشند. در عوض، شما خدمات تیمی را به دست خواهید آورد که به شما در ایجاد، اجرا و نظارت بر استراتژی های بازاریابی دیجیتال متناسب با اهداف تجاری منحصر به فرد شما کمک می کند.

یک آژانس بازاریابی دیجیتال با خدمات کامل، زمان می‌برد تا شما و مشتریانتان را بشناسد تا استراتژیست‌های آن بتوانند دقیقاً بفهمند که برای دستیابی به اهداف تجاری شما چه اتفاقی باید بیفتد. آنها به شما کمک می کنند تا یک برنامه بازاریابی شخصی و جامع که به تکنیک های تبلیغاتی SMART متکی است، تنظیم کنید. این به این معنی است که کمپین های بازاریابی جدید و باشکوه شما عبارتند از:

. خاص
. قابل اندازه گیری
. قابل دستیابی
. مربوط
. به موقع

شما این ضرب المثل قدیمی را می دانید که “به اندازه کافی گل بیندازید و برخی می چسبند”؟ استراتژیست های آنلاین این کار را نمی کنند. آنها تحقیقات تخصصی انجام می دهند تا مطمئن شوند هیچ یک از تبلیغات شما به طور تصادفی انجام نمی شود. در عوض، استراتژی بازاریابی دیجیتال آنها بر روی شما، تجارت شما، مشتریان و اهداف شما متمرکز خواهد بود.

شما همچنین از این مزیت برخوردار خواهید بود که می‌توانید دقیقاً از کدام خدمات خاص استفاده کنید. به عنوان مثال، شاید از مدیریت بازاریابی رسانه های اجتماعی خود در داخل خوشحال باشید، اما می خواهید به طور خاص با تبلیغات SEO (بهینه سازی موتور جستجو) و PPC (پرداخت به ازای کلیک) مشارکت داشته باشید. یک آژانس خدمات کامل با دسترسی به تمام زمینه های بازاریابی آنلاین این انتخاب را به شما می دهد.

10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

3. تیم بازاریابی داخلی خود را گسترش دهید- 10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ

برای اکثر مشاغل، استخدام یک متخصص برای هر مسیر بازاریابی آنلاین عملی نیست. تصور کنید که یک صاحب کسب و کار با اندازه متوسط ​​هستید و یک تیم بازاریابی متشکل از 20+ سر را به کار می گیرید و هر فرد خدمات یا عملکرد فوق العاده خاصی را انجام می دهد. امکان پذیر نخواهد بود اما وقتی با یک آژانس همکاری می‌کنید، همه آن متخصصان را روی نیمکت خود می‌بینید و آماده هستند تا هر زمان که به آنها نیاز داشتید وارد بازی شوند. استخدام یک آژانس به معنای استخدام یک سرویس با تخصص های متعدد است، و ما در مورد یک جک از همه مشاغل صحبت نمی کنیم. این تیمی از کارشناسان حوزه خاص است.

شاید تیم بازاریابی داخلی شما تنها یک یا تعداد انگشت شماری از افراد باشد، اما فرصت های زیادی وجود دارد که آنها را با یک آژانس خدمات کامل کار کنند. این یک سرمایه گذاری آموزشی است، زیرا آنها پتانسیل یادگیری از متخصصان در تمام زمینه های بازاریابی دیجیتال را خواهند داشت. این می تواند مزایای زیادی برای آینده داشته باشد، زیرا شما به طور موثر کارکنان فعلی خود را با مجموعه مهارت های جدید مجهز می کنید که فقط ارزش و کارایی آنها را افزایش می دهد.

4. از به روز رسانی های یک صنعت در حال تغییر مطلع شوید

اگر زمانی را صرف یادگیری نکات و نکات بازاریابی دیجیتال کرده اید، می دانید که ممکن است گیج کننده باشد. اصطلاحات بسیار زیاد، و با به‌روزرسانی‌های پیچیده‌تر… می‌تواند گیج‌کننده باشد. روندهای بازاریابی دائماً در حال تغییر هستند و این احتمال وجود دارد که شما زمان (یا حوصله!) برای ماندن در همه این موارد را نداشته باشید.

و خبر خوب این است که با یک آژانس، شما مجبور نیستید. وظیفه آن‌ها این است که در صدر همه پیشرفت‌ها در دنیای بازاریابی دیجیتال قرار بگیرند، مطمئن شوند که همه استراتژی‌های شما به‌روز هستند و کمپین‌های شما از جدیدترین راه‌حل‌ها استفاده می‌کنند.

متخصصان اختصاصی آنها اخبار، روندها و تحولات صنعت را در زمینه خاص خود نگه می دارند و هر اطلاعاتی را که ممکن است به آن نیاز داشته باشید به صورت واضح و ساده منتقل می کنند. هر منطقه خدماتی از روندهای متفاوتی پیروی می کند، و این کار روزانه یک آژانس دیجیتال است که در تمام آن باقی بماند، به این معنی که شما مجبور نیستید.

علاوه بر این، یک آژانس (خوب) نه تنها با جدیدترین‌های بازاریابی دیجیتال به‌روز می‌ماند، بلکه در واقع در تکامل صنعت شرکت می‌کند و در کنار آن رشد می‌کند. مزایای همکاری با یک آژانس پیشرو در صنعت می تواند بسیار زیاد باشد، زیرا به شکل دادن به دنیای تبلیغات آنلاین فردا کمک می کند. شروع به کار، کسب و کار شما را با بهترین شانس ممکن برای موفقیت مسلح می کند.

این مقاله را مطالعه کنید  شرح شغل مدیر دیجیتال مارکتینگ

5. از ابزارهای بازاریابی گران قیمت استفاده کنید

مانند همه متخصصان خوب، بازاریابان دیجیتال دارای ابزارهایی هستند که مملو از ابزارهای پیچیده و گران قیمت است. مگر اینکه در تبلیغات دیجیتال حرفه ای داشته باشید، این ابزارها نه تنها می توانند مبهم باشند، بلکه اغلب استفاده از آنها بسیار گران است. و اینطور نیست که فقط یک یا دو پلتفرم وجود داشته باشد که بخواهید به آنها دسترسی داشته باشید: تقریباً هر جنبه ای از بازاریابی آنلاین ابزارهای مرموز و پرهزینه خود را برای بهینه سازی دارد.

در یک نگاه، پلتفرم‌های تحلیلی مختلف، خدمات ارسال ایمیل انبوه، زمان‌بندی‌های پست، کمک‌های آماده‌سازی گزارش یا نرم‌افزارهای اتوماسیون را مشاهده خواهید کرد، و هزینه‌های زیادی را به همراه دارید. خوشبختانه، یک آژانس با کیفیت خوب از قبل به این ابزارهای بازاریابی مجهز شده است و می داند که چگونه از آنها استفاده کند. شما از نیاز به پرداخت اجتناب خواهید کرد، زیرا آژانس قبلاً مشترک این خدمات است، و از آنجایی که آنها از دانش خود استفاده می کنند، نیازی به یادگیری نحوه استفاده از این سیستم های اغلب پیچیده نخواهید داشت.

بینشی که می توانید از ابزارهای مختلف بازاریابی آنلاین به دست آورید، می تواند بسیار ظریف و بسیار ارزشمند باشد. با استخدام یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، سطوح بی‌سابقه‌ای از درک را در زمینه‌های کلیدی، مانند ترجیحات و رفتارهای مشتری، عملکرد کمپین فردی، دیده شدن برند یا مهم‌ترین جریان‌های درآمدتان به دست خواهید آورد. این همه اطلاعاتی است که به کاهش مسافت پیموده شده بیشتر از تبلیغات آنلاین شما کمک می کند.

6. به خدمات حرفه ای اعتماد کنید- 10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ

وظیفه یک آژانس دیجیتال اطمینان از رشد کسب و کار شما است. زمانی که شما برنده شوید، برنده می شوند. در نتیجه، از خدمات مشتری از سوی کسب‌وکاری که دقیقاً در راستای اهداف شما کار می‌کند، لذت خواهید برد.

شما یک نقطه تماس آژانس اختصاصی خواهید داشت، شخصی که می توانید در هر زمان با او تماس بگیرید تا عملکرد کمپین یا پیشرفت توسعه را بررسی کنید. آژانس شما همیشه برای مشاوره و گفتگو با شما در دسترس است. در حالت ایده‌آل، با افرادی که در کمپین‌های شما کار می‌کنند، روابط برقرار خواهید کرد و آنها را منبعی قابل اعتماد و قابل اعتماد برای مشاوره تخصصی خواهید یافت. به هر حال، شما مشتری هستید و این مسئولیت آژانس است که خدمات خوبی به شما ارائه دهد.

علاوه بر قابلیت اطمینان، می‌توانید آژانس خود را در قبال موفقیت‌ها یا شکست‌هایی که تبلیغات شما در طول مسیر با آن مواجه می‌شود، مسئول نگه دارید. البته نه این که به دنبال خون باشید، اما اگر بخش‌های خاصی از بازاریابی شما عملکرد ضعیفی داشته باشد، می‌دانید با چه کسی تماس بگیرید، و (امیدواریم) آنها دلایلی برای این کار داشته باشند. کار با یک آژانس یک فرآیند سازنده و سازنده است و ارتباط خوب اولین گام برای قرار گرفتن کمپین ها در یک پایه قوی تا حد ممکن است.

10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ
10 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

7. بازاریابی خود را خریدار ایده آل هدف قرار دهید

زمانی که یک شرکت به دلیل محدودیت‌های زمان و منابع تصمیم می‌گیرد به تنهایی بازاریابی دیجیتال را انجام دهد، احتمالاً محدود به فعالیت در سطوح پایه از نظر تبلیغات آنلاین خواهد بود. برای مثال، اگر می‌خواهید یک کمپین Google PPC را بدون کمک آژانس اجرا کنید، به احتمال زیاد برای فضای تبلیغاتی هزینه می‌کنید و سپس همه چیز را در آنجا رها می‌کنید.

با کمک یک آژانس، می توانید کارها را یک گام بزرگ جلوتر ببرید. یک تیم بازاریابی دیجیتال از تخصص خود برای هدف قرار دادن تبلیغات با دقت لیزر بر روی مشتریان ایده آل شما استفاده می کند. و البته، از آنجایی که آن‌ها با شما همکاری می‌کنند، دقیقاً می‌دانند که کدام نوع از کاربران را هدف قرار دهند! نکات فنی اجرای تبلیغات بسیار هدفمند می تواند کمی خشک باشد، اما مزایای آن به طور بالقوه یک تغییر بازی برای کسب و کار شما است.

از نظر قدمت به آن فکر کنید. اگر تبلیغات آنلاین خود را به تنهایی اجرا می کنید، یک ثبت نام خوب در ویترین فروشگاه می گذارید و اساسا امیدوار هستید که افراد مناسب از کنار آن عبور کنند و آن را ببینند. بعضی ها این کار را می کنند، اما خیلی ها این کار را نمی کنند. با این حال، با استفاده از یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، در هر دو انتهای خیابان یک مامور راهنمایی و رانندگی مستقر می کنید، در مورد مشتریان ایده آل توضیح می دهید و دقیقاً آن دسته از افراد را راهنمایی می کنید که از جلوی ویترین مغازه عبور کنند. این همان قدرت تمرکز بیش از حدی است که تبلیغات شما زمانی که توسط یک آژانس بازاریابی دیجیتال هدف قرار می گیرد، خواهد داشت.

8. از مزایای محتوای با کیفیت بالا بهره مند شوید

“محتوا پادشاه است”. این به چیزی شبیه به یک بیانیه مد روز در بازاریابی آنلاین تبدیل شده است و دلیل خوبی هم دارد. محتوای با کیفیت چیزی است که کسب و کار شما را از رقبایتان متمایز می کند. این شانس شماست که اجازه دهید شخصیت برندتان بدرخشد، قرار گرفتن در معرض دیدتان را افزایش دهید، مشخصات خود را در فضای صنعت بسازید، و خود را به عنوان یک رهبر فکری معرفی کنید که ارزش شنیدن دارد.

این مقاله را مطالعه کنید  بهترین کار در یک آژانس دیجیتال مارکتینگ

اگر به درستی انجام شود، محتوای خوب ارتباطی بین برند شما و مشتریان شما ایجاد می کند و برای یک تجارت، این یک بلیط طلایی است. شما به طور بالقوه می توانید یک خریدار علاقه مند را به یک مشتری مادام العمر و پرشور تبدیل کنید.

اما آسان نیست. محتوای بد همان اثر شیر کهنه است. کاربران می توانند آن را یک مایل دورتر استشمام کنند و این یک خاموشی بزرگ است. محتوای باکیفیت، نوعی که تاثیر ماندگاری بر جای می گذارد، باید خلاقانه و بدیع باشد. باید به خوبی اجرا شده و به موقع، مختص کاربر و مرتبط باشد. محتوای شما باید مفید و جالب باشد، در عین حال برند شما را تقویت کند، و علاوه بر همه اینها، باید منظم باشد.

فشارهای ناشی از تولید یک سری محتوای دائماً خوب می تواند دشوار باشد، به خصوص زمانی که نگرانی های تجاری دیگری دارید که باید به آنها رسیدگی کنید. هنگامی که یک آژانس بازاریابی دیجیتال را استخدام می کنید، آنها یک تیم تخصصی بازاریابی محتوا را در این مورد قرار می دهند. نویسندگان، طراحان و استراتژیست های آن ها در تولید محتوای باکیفیت باتجربه هستند تا مطمئن شوند که شرکت شما اولین نامی است که در مغز مشتری ایده آل شما ظاهر می شود.

9. نتایج کمپین های تبلیغاتی خود را رصد کنید

آژانس دیجیتال یک عملیات مبتنی بر عملکرد است. تجارت آنها و کل شهرت آنها به این بستگی دارد که کمپین هایی که تولید می کنند غرق شوند یا شنا کنند. بنابراین، آنها تمام تلاش خود را انجام می دهند تا مطمئن شوند کاری که انجام می دهند بهترین نتایج ممکن را به همراه دارد. استخدام خدمات یک آژانس، این نوع تعهد مبتنی بر داده ها را در تلاش های تبلیغاتی شما انجام می دهد.

می‌توانید عملکرد هر کمپین را با وضوح نظارت کنید، زیرا آژانس موظف است اطلاعات کامل را به شما ارائه دهد. آنها تمام نتایج تبلیغاتی شما را متمرکز نگه می دارند، به این معنی که اهداف کسب و کار شما کاملاً با استراتژی های آنلاین شما همسو هستند و این خبر خوبی برای بازگشت سرمایه شماست.

علاوه بر این، شما، یا بهتر است بگوییم آژانس، می‌توانید نظرسنجی‌های تحلیل رشد را برای تعیین اینکه چه چیزی برای کسب و کار شما درآمد ایجاد می‌کند و چه چیزی نمی‌تواند انجام دهید. این سطح از تجزیه و تحلیل بینش های عملی و عملی به دست می دهد که می توانید از آنها برای افزایش کارایی بازاریابی در کمپین های آینده استفاده کنید.

10. روی رشد کسب و کار خود تمرکز کنید

با داشتن یک آژانس با خدمات کامل که بازاریابی آنلاین شما را کنترل می کند، دستان شما باز است و می توانید روی چیزهایی تمرکز کنید که واقعاً مهم هستند: رشد تجارت خود. در نهایت، دلیل اینکه شما در تجارت هستید، درآمدزایی است، و با قرار دادن تیمی متشکل از متخصصان بازاریابی مسئول تبلیغات آنلاین خود، زمان، منابع و فضا را خواهید داشت تا خودتان را به این کار اختصاص دهید.

این بدان معنا نیست که بازاریابی دیجیتال شما ذهن خود را به خود گرفته و به سرعت به دوردست ها می رود. دور از آن. به عنوان مشتری آژانس، شما کنترل اجرایی تبلیغات کسب و کار خود را خواهید داشت – اما شما کسی نخواهید بود که کار سختی را انجام دهید. این آژانس افرادی دارد که وظیفه آنها این است که مطمئن شوند کمپین های شما تا حد امکان موثر اجرا می شوند. با استخدام یک آژانس دیجیتال مارکتینگ، به خود این آزادی را می‌دهید که انرژی خود را بر روی آن نتیجه بسیار مهم متمرکز کنید.

به دنبال کمک حرفه ای با آژانس های بازاریابی دیجیتال

مزایای استخدام یک آژانس با خدمات کامل چند برابر است و با وجود این همه تخصص که در همین مسیر است، می تواند تأثیر زیادی بر موفقیت کسب و کار شما داشته باشد. در بازاریابی دیجیتال واقعاً هیچ جایگزینی برای داشتن افراد مناسب در کار وجود ندارد.

اغلب، صاحبان مشاغل ممکن است کمی در مورد استفاده از خدمات آژانس شک داشته باشند. آنها گاهی اوقات از قیمت منصرف می شوند یا در مورد اثربخشی واقعی خدمات شک دارند و این رزروها باعث سردرد برخی از آنها می شود. با این حال، واقعیت این است که استخدام یک آژانس دیجیتال هزینه کمتر و بیشتر یک سرمایه گذاری است. شما از بودجه بازاریابی خود برای دریافت متخصصان آموزش دیده و خدمات با کیفیت بالا در تبلیغات آنلاین خود استفاده می کنید و در دنیای امروز، این چیزی است که اکثر مشاغل واقعاً نمی توانند بدون آن انجام دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × سه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟