اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ

اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ

اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ ، کار در دیجیتال مارکتینگ مزایای مختلفی برای افزایش خلاقیت شما دارد. فرقی نمی‌کند در بخش فروش، PPC (پرداخت به ازای کلیک) یا SEO کار می‌کنید، خلاقیت کلید تکامل و توسعه ذهن شماست.
با این حال، امروز، ما در حال غواصی در عمق سئو هستیم و با نهنگ توهمی که وبلاگ نویسی می کند مقابله می کنیم.

اکنون، رابطه وبلاگ نویسی با دیجیتال مارکتینگ رابطه ای است که به نوعی روشن و خاموش است … کمی شبیه راس و ریچل از دوستان – گاهی اوقات واقعاً خوب کار می کند، گاهی اوقات یک قطار خراب است. نکته این است که در پایان (امیدوارم) همه خوشحال باشند.

اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ
اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

وبلاگ نویسی در بازاریابی دیجیتال- اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ

در حال حاضر، در دنیای دیجیتال، یکی از بحث های اصلی این است که آیا وبلاگ نویسی هنوز جایگاهی – یا حداقل یک مکان موثر – در محیط بازاریابی رسانه های اجتماعی امروزی دارد یا خیر. خوب، من اینجا هستم تا سریع و موثر به این سوال با یک بله بزرگ، چاق و جذاب پاسخ دهم.

همچنین شایان ذکر است که اندازه مهم نیست. بنابراین، اگر یک کسب و کار کوچک یا یک شرکت چند ملیتی هستید، وبلاگ نویسی جزء لاینفک استراتژی بازاریابی محتوای آنلاین شما است.

در اینجا 4 دلیل برای ایجاد وبلاگ وجود دارد:

1. وبلاگ نویسی ترافیک ارگانیک را به وب سایت شما هدایت می کند
2. وبلاگ نویسی SEO/SERP شما را افزایش می دهد
3. وبلاگ نویسی می تواند نام تجاری شما را به عنوان یک پیشرو در صنعت قرار دهد
4. وبلاگ نویسی به ایجاد روابط شخصی بهتر با مشتری کمک می کند

بنابراین، بیایید با صحبت در مورد افزایش ترافیک به وب سایت خود شروع کنیم!

نوشتن باعث ایجاد ترافیک در وب سایت شما می شود

بهترین چیز در مورد داشتن یک وبلاگ شرکتی این است که شما به طور کامل بر آنچه می خواهید مردم ببینند، یا به طور خاص، بخوانند، کنترل دارید.

داشتن یک وبلاگ به شما این امکان را می دهد که محتوای مناسب برای مشتریان خود ایجاد کنید. راه‌های مختلفی برای «فروش» نوشته‌هایتان به صورت آنلاین وجود دارد، اما تنها چیزی که باید نگران آن باشید این است که این ترافیک را هدایت کنید!

این مقاله را مطالعه کنید  نوشتن پیشنهاد دیجیتال مارکتینگ

سبک نوشتن شما بدون شک ارزشمندترین سلاحی است که در دنیای دیجیتال دارید. در واقع، این شمشیر زره شماست. مطمئناً، زره شما قرار است از اکثر چیزهای دنیای دیجیتال محافظت کند و در برابر آن مقاومت کند.

Armor یک شبکه ایمنی است، PPC است، AdWords است، فروش است، چیزهایی که از قوانین و الگوها پیروی می کنند. با این حال، نوشتن از هیچ الگوی پیروی نمی کند، کاملا ذهنی است. نوشتن شمشیر شماست، آن را تیز کنید، صاف کنید، آن را با یک گرز غول پیکر عوض کنید، هر کاری که لازم است انجام دهید تا ذهن خوانندگان خود را با محتوای باکیفیت در هم بشکنید (به معنای واقعی کلمه سر آنها را با سلاح له نکنید، این کار عاقلانه ای نیست).

وبلاگ شما باید مرکز تمام پلتفرم های رسانه های اجتماعی شما باشد. اگر مانند بسیاری از مشاغل دیگر در فیس بوک، توییتر، لینکدین یا اینستاگرام هستید، بهتر است از این پلتفرم ها برای تبلیغ وبلاگ خود استفاده کنید. این را می توان با ارسال تصاویر/تصاویر مرتبط از مقالات خود یا به طور کلی با دادن دلیلی به دنبال کنندگان اجتماعی خود برای کلیک کردن و خواندن بیشتر انجام داد!

علاوه بر این، عاقلانه است که پیوندهای ورودی را مستقیماً در مقالات خود ارسال کنید. این یک ایده خوب است زیرا ممکن است افراد برای ادامه خواندن مقاله به آن پیوندها ضربه بزنند، یا ممکن است آنها را به قسمت دیگری از وب سایت هدایت کند که در آن تبدیل ممکن است انجام شود.

اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ
اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

سئوی خود را بهینه کنید- اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ

همانطور که همه باید بدانند، سئو برای رشد برند و کسب و کار بسیار مهم است. انتشار محتوای تازه، جذاب و پیشگامانه تضمینی برای شکست دادن رقبای شما در بخش نتایج موتورهای جستجو است.

یکی از مهم‌ترین ابزارهای سئوی شما، تحقیق در مورد کلمات کلیدی است. استفاده از کلمات کلیدی در وبلاگ به شما کمک می کند تا برای کلمه، محصول یا برندی که می خواهید تبلیغ کنید رتبه بندی کنید. دانستن نحوه استفاده از تحقیقات کلمات کلیدی فوق العاده مفید است، دانستن اینکه شرکت شما می خواهد با چه دسته بندی ها، موضوعات و لیست هایی قرار گیرد، اولین و مهم ترین گام برای نشان دادن بالاتر در آن عبارت جستجو است.

البته، چه بخواهید به طور کامل از تحقیقات کلمات کلیدی (قرار دادن فعال کلمات کلیدی در مقاله خود) استفاده کنید، چه نه، واقعیت ساده این است که اگر در مورد کسب و کار، محصول و خدمات خود می نویسید، به احتمال زیاد برای این کلمات کلیدی رتبه خواهید داشت. به هر حال. با این حال، اگر بدانید چگونه از تحقیق کلمات کلیدی به درستی استفاده کنید، مطمئناً رتبه خود را افزایش خواهید داد.
چرا تحقیق کلمات کلیدی مهم است؟ خوب، کلمات کلیدی و موضوعات در وب سایت شما راه مهمی هستند که در آن گوگل (و سایر موتورهای جستجو) سایت شما را برای این کلمات جستجو شده پیدا می کند. هنگامی که گوگل (یا هر موتور جستجوی دیگری) این کلمات کلیدی را تشخیص داد و به سایت شما اعتماد کرد، باید مشاهده کنید که وب سایت شما از سیستم رتبه بندی بالا می رود.

این مقاله را مطالعه کنید  اصول اولیه دیجیتال مارکتینگ

خودت را ثابت کن! یک رهبر برند شوید

هیچ چیز بدتر از پیدا کردن وب‌سایتی نیست که فکر می‌کنید به آن اعتماد دارید، فقط متوجه می‌شوید که چیزی را اشتباه نوشته‌اند، یا در صورت عدم نیاز، یک کاما تصادفی انداخته‌اند.

درست است، این از یک دیدگاه تا حدی جانبدارانه می آید، زیرا من یک نویسنده هستم.

با این حال، نظر من همچنان پابرجاست:
محتوای ضعیف نوشته شده = ضربه بزرگی در شانس شما برای تضمین یک تبدیل یا ادامه خواندن.

با نشان دادن دانش خود از طریق محتوا، خوانندگان را درگیر می کنید و یک رابطه قابل اعتماد ایجاد می کنید. در تئوری، این بدان معناست که خوانندگان برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت شما بازخواهند گشت.

به طور خلاصه، بازدیدکنندگان بیشتر = اعتماد بیشتر = رتبه بالاتر. ساده!

با این حال، بسته به خدماتی که ارائه می دهید، همه چیز تغییر می کند. به عنوان مثال، اگر شما یک خرده فروش هستید، در مورد محصولات خود مطالبی بنویسید. مشتریان شما رشد خواهند کرد تا سبکی را که شما اتخاذ می کنید درک کنند، و امیدواریم که این بخشی از دلیل خرید محصول شما باشد.

اگر در B2B هستید، می‌خواهید مقالاتی با قلم و تحقیق در مورد خدمات خود پست کنید.

آنچه که این همه به آن خلاصه می شود اعتماد است. هرچه بتوانید به فالوورهای خود اعتماد بیشتری نشان دهید، آنها بیشتر به سایت شما بازخواهند گشت. به مردم آنچه را که نیاز دارند و به گونه ای متفاوت یا عجیب تر از رقبا است، عرضه کنید.

ایجاد روابط بهتر با مشتری و استفاده از YouTube!
مشابه نکات قبلی، ایجاد رابطه با مشتریان شما کلیدی است.

به عنوان مثال به یوتیوب نگاه کنید. افراد بیشتر و بیشتری به دلیل قرار گرفتن در معرض تبلیغات یوتیوب به بازار بازاریابی یوتیوب می روند.

بنابراین، فرض کنید می خواهید محصول خود را بفروشید، فرض کنید که محصول شما یک میله انرژی، میان وعده و هر چیزی است. شما تمام محتوای خود را نوشته اید و تحقیقات خود را انجام داده اید، اما می خواهید در معرض دید بیشتری قرار بگیرید. به یوتیوب می روید و به دنبال افراد متعصب باشگاه/تناسب اندام که در مورد موضوع خود صحبت می کنند (معمولاً تناسب اندام) می پردازید. شما به آنها نزدیک می شوید و برای تبلیغ نوار انرژی جدید خود به آنها پیشنهاد می دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  نحوه انجام تحلیل رقبا در دیجیتال مارکتینگ

چرا یوتیوب؟ زیرا اساساً در حال تبدیل شدن به شکل جدیدی از تلویزیون است.

محبوبیت شخصیت‌های یوتیوب هر روز افزایش می‌یابد و نفوذ آن‌ها بسیار زیاد است، فقط نگاه کنید یوتیوب‌هایی مانند Zoella، PewDiePie و Joe Weller آنقدر مورد اعتماد مخاطبان خود هستند که می‌توانند به شما یک بادام زمینی بفروشند و به نظر برسد که گویی همان چیزی است که شما دارید. همیشه در زندگی شما مورد نیاز است

نه، این کار مزخرف نیست و از مخاطب سوء استفاده نمی کند. آنچه هست، اعتمادی است که در طی چند ماه (حتی سالها) ایجاد شده است و این یک شکل بسیار هوشمندانه از بازاریابی هزاره است.

بنابراین، بروید و جستجوی YouTube را برای یافتن شخصیت‌های بالقوه برای کمک به رشد نام تجاری خود شروع کنید. ارزش یک ضربه را دارد، اینطور نیست؟

اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ
اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

بنابراین، قلم خود را بگیرید (یا صفحه کلید!)- اهمیت وبلاگ نویسان در دیجیتال مارکتینگ

در بازار رسانه امروزی، وبلاگ نویسی دیگر فقط سرگرمی یک فرد نیست. در عوض، به ابزار مهمی برای تجارت دنیای مدرن تبدیل شده است. بهترین چیز در مورد وبلاگ نویسی؟ یک پنی هم هزینه ندارد مطمئناً، می‌توانید برای ساختن یک وب‌سایت پول خرج کنید، اما محتوا در اینجا عامل کلیدی است.

وب‌سایت‌هایی مانند gottagettablogger.com همیشه به دنبال وبلاگ‌نویسان مهمان هستند تا وب‌سایت خود را با محتوای عجیب و غریب بسازند، آنها معمولاً پیشنهادهای تخفیف‌خورده بسیار خوبی نیز دارند. این سایت‌ها هستند که به ترویج محتوای با کیفیت کمک می‌کنند و به وبلاگ‌نویس‌های جدید کمک می‌کنند پای خود را در دنیای دیجیتال پیدا کنند.

وبلاگ نویسی دیگر فقط سرگرمی یک فرد نیست. به ابزاری تاثیرگذار برای کسب و کارهای امروزی تبدیل شده است. وبلاگ نویسی زمینه بازی یکنواختی را در بین کسب و کارها ایجاد کرده است و به فروشگاه های مادر و پاپ اجازه می دهد تا با شرکت های Fortune 500 رقابت کنند. برای نگهداری یک وبلاگ به میلیون ها دلار نیاز ندارید. این به سادگی نیاز به شخصی دارد که در زمینه شما تحصیل کرده باشد یا حتی مایل به انجام تحقیق باشد تا به طور مداوم به خوانندگان خود به روز و آموزش دهد.

بنابراین، به آنجا بروید و شروع به استفاده از تخیل خود کنید! در دام کپی برداری از دیگران نیفتید، علامت خود را بگذارید و محتوای جدیدی را منتشر کنید که باعث می شود مردم صحبت کنند (و به اشتراک بگذارند!).

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 + شش =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟