ساخت یک وب سایت چقدر طول می کشد؟

ساخت یک وب سایت چقدر طول می کشد؟

ساخت یک وب سایت چقدر طول می کشد؟ ، با هر پیشنهاد وب‌سایتی که برای مشتریان ارسال می‌کنیم، همیشه بخشی را برای زمان‌بندی با ارزیابی کلی از مدت زمانی که فکر می‌کنیم پروژه طول می‌کشد، در نظر می‌گیریم. این تخمین بر اساس تجربه ما از ساخت وب‌سایت‌های مشابه است و میانگین زمان صرف شده برای هر فاز مختلف پروژه را در نظر می‌گیرد.

قبل از شروع یک توسعه وب سایت جدید، مهم است که بدانید کل فرآیند چقدر طول می کشد و نقاط عطف را با طراح / توسعه دهنده / آژانس خود به توافق برسانید. به این ترتیب هیچ غافلگیری وجود ندارد و شما از همان ابتدا انتظارات واقع بینانه را ایجاد می کنید.

ساخت یک وب سایت چقدر طول می کشد؟
ساخت یک وب سایت چقدر طول می کشد؟ – کالج نوین

زمان بندی طراحی و توسعه وب سایت معمولی

از زمان شروع Pixel Kicks و تکامل ما به یک آژانس خدمات کامل، احتمالاً روی حدود 300 پروژه وب سایت جداگانه کار کرده ایم. اگر بخواهیم همه اینها را در یک صفحه گسترده قرار دهیم و مدت زمان کامل پروژه را اضافه کنیم، تصور می کنم چیزی شبیه به زیر خواهید دید:

< 1 هفته یا کمتر: 5٪
1 تا 4 هفته: 10%
4 تا 12 هفته: 25%
12 تا 20 هفته: 25 درصد
6 تا 12 ماه: 20%
12 تا 24 ماه: 10%
24 ماه +: 5%

بنابراین می توانید ببینید، پاسخ ساده برای مدت زمان ساخت یک وب سایت می تواند 1 هفته یا 2 سال باشد.

اما این خیلی مفید نیست، اینطور است؟ بنابراین بیایید در هنگام برنامه ریزی، طراحی و ساخت یک وب سایت مدرن با کیفیت بالا، دقیقاً به چه چیزی مربوط می شود.

این مقاله را هم مطالعه کنید. نحوه چیدمان و طراحی وب سایت

 

تعیین نقاط عطف پروژه و انتظارات مشتری

همه وب‌سایت‌هایی که تولید می‌کنیم معمولاً به شش مرحله رایج زیر تقسیم می‌شوند:

این مقاله را مطالعه کنید  انواع طراحی سایت

ورود و کشف

حتی با وجود اینکه ممکن است خلاصه خیلی خوبی از مشتری دریافت کرده باشیم، مهم است که تا جایی که می‌توانیم به موضوعات بپردازیم و سؤالات درست را بپرسیم تا مطمئن شویم که در پروژه «مناطق خاکستری» وجود ندارد. ما باید مطمئن شویم که هم خودمان و هم مشتری دامنه دقیق کار را درک می کنند.

همچنین موارد دیگری مانند UX، SEO، مدیریت پروژه و جایی که وب سایت در نهایت میزبانی خواهد شد را مورد بحث قرار خواهیم داد.

نمونه سازی طراحی

هنگامی که ما خوشحالیم که تیم ما همه چیزهایی را که برای شروع به کار نیاز دارد در اختیار دارد، طراح منتخب شما سپس از Adobe XD برای ارائه ایده هایی برای وب سایت شما استفاده می کند.

با استفاده از نقشه سایت، دستورالعمل های برند، الزامات کلیدی و سایر اطلاعات مهم ارائه شده، به دنبال ایجاد یک سفر کاربر واضح برای وب سایت کامل شما خواهیم بود. این ممکن است به شکل وایرفریم شروع شود، یا ممکن است تصمیم بگیریم که خیلی زودتر به سمت طرح های با وفاداری بالا برویم.

معمولاً قبل از رفتن به سایر صفحات کلیدی، ابتدا کار را در صفحه اصلی شروع می‌کنیم و همزمان طرح‌های دسکتاپ و موبایل را ایجاد می‌کنیم. با بازخورد شما، ما یک سری از بازنگری‌های طراحی را انجام می‌دهیم تا تأیید کامل و «خروج» شما را دریافت کنیم.

ما به دنبال طراحی تمام صفحات کلیدی در نقشه سایت هستیم تا بتوانید به وضوح تصور کنید که در پایان همه چیز چگونه به نظر می رسد. برای صفحات خاصی که ممکن است نیازی به کار کامل نداشته باشند، مجموعه‌ای از «بلوک‌های طراحی» را به نمایش می‌گذاریم، که می‌توانیم از آنها برای ساختن آسان صفحات آینده استفاده کنیم.

این مقاله را مطالعه کنید  6 مرحله از فرآیند طراحی و توسعه وب
ساخت یک وب سایت چقدر طول می کشد؟
ساخت یک وب سایت چقدر طول می کشد؟ – کالج نوین

توسعه- ساخت یک وب سایت چقدر طول می کشد؟

با امضای طرح‌های سایت، می‌توانیم با استفاده از HTML، CSS، جاوا اسکریپت و سایر زبان‌های مختلف، به همراه ادغام دقیق با سیستم مدیریت محتوای انتخابی (CMS)، ساخت سایت شما را به صورت واقعی آغاز کنیم.

در فواصل زمانی منظم شما را به‌روز می‌کنیم، ما یک سایت استیجینگ، سازگار با موبایل از ابتدا ایجاد می‌کنیم، و هر بخش منحصربه‌فردی از سایت را قبل از اینکه به آرامی شروع به جمع شدن کند، جداگانه می‌سازیم، و به شما امکان می‌دهد از صفحه‌ای به صفحه دیگر کلیک کنید.

به آرامی اما مطمئناً وب سایت جادویی جدید شما شروع به زنده شدن می کند.

اضافه کردن محتوا

اگر محتوا از قبل آماده باشد، تیم ما می تواند بلافاصله از طریق CMS شروع به اضافه کردن آن به وب سایت کند. از طرف دیگر، آنچه را که داریم اضافه می‌کنیم و از محتوای نگهدارنده مکان برای هر چیز دیگری استفاده می‌کنیم. این اجازه می دهد تا محتوای نهایی پس از آماده شدن در آینده اضافه شود.

در این مرحله، ممکن است واقعاً تصمیم بگیرید که صفحات خاصی با محتوای جدید کاملاً کار نمی کنند، یا ممکن است ایده های کمی بهبود یافته در مورد اینکه چگونه بخش ها باید به نظر برسند. ما با هر پروژه ای که روی آن کار می کنیم درجه ای از “عدم اطمینان مشتری” را پیش بینی می کنیم، بنابراین مطمئناً می توانیم این اجازه را بدهیم.

البته تغییرات برنامه‌ریزی نشده می‌تواند به کل زمان پروژه اضافه کند، و ما مرتباً بررسی می‌کنیم که چقدر در مقابل مدت زمانی که پیش‌بینی می‌کنیم باقی مانده است.

این مقاله را مطالعه کنید  7 بهترین ابزار نرم افزاری برای طراحی وب

بررسی، آزمایش و اصلاحات

ما می دانیم که ممکن است برای تکمیل و راه اندازی سایت عجله داشته باشید، اما تا زمانی که به طور گسترده آزمایش نشده باشد، وب سایت شما را راه اندازی نمی کنیم. همه سایت‌های تولید شده توسط Pixel Kicks یک سری ممیزی‌های فشرده را انجام می‌دهند که شامل موارد زیر است:

بررسی دستگاه، مرورگر و سیستم عامل
کارکرد، محتوا و املا
بهینه سازی سرعت بارگذاری
ممیزی SEO

وقتی خوشحال شدیم، از شما می‌خواهیم چک‌های خود را انجام دهید. آخرین چیزی که ما می خواهیم این است که شما مشکلات سایت را پیدا کنید، بنابراین وظیفه ما این است که از قبل آنها را برای شما پیدا کنیم.

مهاجرت و راه اندازی

هنگامی که همه چیز کامل شد و هر دو طرف 100٪ از سایت جدید راضی بودند، می‌توانیم به دنبال انتشار وب‌سایت جدید باشیم.

در طول حالت اولیه ورود، در مورد گزینه‌های میزبانی و پشتیبانی بحث خواهیم کرد، و بسته به اینکه آیا ما وب‌سایت را برای شما میزبانی می‌کنیم یا نه، تیم ما تغییرات DNS مورد نیاز را برای فعال کردن سایت با هر سروری که انتخاب شده است، انجام می‌دهد.

بررسی‌های نهایی پس از راه‌اندازی انجام می‌شود تا مطمئن شویم همه چیز کار می‌کند، شامل فرم‌های تماس، SSL، بهینه‌سازی سرعت و تغییر مسیرهای وب‌سایت 301 برای اهداف سئو.

وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک بزرگ‌تر که نیاز به انتقال سفارش‌ها، مشتریان، محصولات و سایر اطلاعات ضروری دارند، ممکن است بسیار طولانی‌تر طول بکشد، زیرا مراحل متعددی وجود دارد که باید انجام شوند و همچنین آزمایش‌های اضافی برای اطمینان از اینکه همه چیز به درستی انجام شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − هفده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟