تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ، 10 روش

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛برای اینکه کسب و کار شما رقابتی بماند و کارمندان را جذب کند، باید فرصت های یادگیری و توسعه ای را ارائه دهد که باعث پیشرفت شغلی شود.

در این دوره جدید از کار انعطاف پذیر و ترکیبی، یادگیری آنلاین به عنوان راهی برای ارتقاء مهارت و تغییر نیروی کار شما اهمیت بیشتری پیدا می کند.

ارائه آموزش های اولیه یا امید به اینکه مردم بتوانند «در حین کار» یاد بگیرند کافی نیست. کارمند امروزی یک نقشه راه برای پیشرفت شغلی می خواهد که شامل آموزش شخصی در مهارت های مورد نیاز در عصر دیجیتال باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  13 اصل دیجیتال مارکتینگ

طبق مجله Training، 100 سازمان برتری که در آموزش سرآمد هستند، میانگین بودجه آموزشی 16.2 میلیون دلاری دارند که بیش از 5 درصد از حقوق و دستمزد را برای توسعه کارکنان نشان می دهد.

برای بسیاری از سازمان‌ها، به‌ویژه آن‌هایی که دارای نیروی کار جهانی هستند، ارائه آموزش آنلاین به بهبود رضایت شغلی، مشارکت مشتری و افزایش درآمد کمک کرده است.

با توجه به اینکه یادگیری و توسعه در حال حاضر راهی کلیدی برای جذب نسل هزاره و ژنرال زرز است، همراه با حفظ کارکنان، ارائه محتوای آموزشی آنلاین می تواند راه درازی برای جذب استعدادهای مورد نیاز شما و ایجاد کسب و کار شما به عنوان یک برند کارفرمای پیشرو داشته باشد.

آیا هنوز نیاز به قانع کردن دارید؟ به 10 روشی که یادگیری آنلاین می تواند کسب و کار شما را متحول کند، نگاهی بیندازید، به خصوص در مورد مهارت هایی – مانند دیجیتال – که باید به طور مداوم به روز شوند.

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین
تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین – کالج نوین

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین

1. در زمان صرفه جویی می شود و نتیجه می گیرد

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛یادگیری آنلاین به 40 تا 60 درصد زمان کمتری نسبت به یادگیری سنتی نیاز دارد.

2. سود را افزایش می دهد

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛42 درصد از سازمان های ایالات متحده شاهد افزایش درآمد در نتیجه آموزش الکترونیکی بوده اند

3. پیشنهاد یادگیری را افزایش می دهد

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛ 57 درصد از متخصصان L&D انتظار دارند برای ارتقاء مهارت و مهارت مجدد کارکنان در سطح جهانی برای یادگیری آنلاین بیشتر هزینه کنند.

4. دسترسی بیشتری به دست آورید و دسترسی بیشتری را ارائه دهید

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛شرکت‌های امروزی خواهان ظرفیت ارتقاء مهارت و مهارت مجدد کارکنان در مقیاس جهانی و کاهش اتکای آن‌ها به آموزش‌های تحت رهبری مربی هستند.

5. انعطاف پذیری را ارائه می دهد

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛ یادگیری آنلاین به کارکنان اجازه می‌دهد تا مهارت‌های خود را در برنامه کاری شلوغ خود تطبیق دهند زیرا می‌توان در صورت لزوم و در صورت نیاز به آن دسترسی داشت.

6. تقاضای کارکنان را برآورده می کند

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛ 74 درصد از کارکنان آماده یادگیری مهارت های جدید یا آموزش مجدد هستند تا در آینده قابل اشتغال بمانند.

7. مشاغل را ارتقا می دهد

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛ 94 درصد از زبان آموزان مزایای وقت گذاشتن برای یادگیری را با 86 درصد از یادگیری آنلاین در طول هفته کاری می بینند.

8. نیروهای جوان را جذب می کند

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛ 59 درصد از Millennials، 44 درصد از Gen Xers و 41 درصد از Baby Boomers می گویند فرصت های یادگیری و رشد در هنگام درخواست شغل بسیار مهم است.

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین
تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین – کالج نوین

9. سرخوردگی را کاهش می دهد

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛ 82 درصد از کارمندان اگر هیچ چشم‌اندازی برای پیشرفت در نقششان وجود نداشت، شغل خود را ترک می‌کردند، در حالی که از هر 10 نفر 9 نفر از کارفرمایان می‌خواهند که دوره‌های آموزشی بیشتری برای توسعه مهارت‌های جدید ارائه دهد.

10. به رشد کمک می کند

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛63 درصد از متخصصان L&D موافق هستند که یادگیری و توسعه در میز C-suite جای دارند و آن را به عنوان “نیاز به داشتن” برای رشد سازمانی ذکر می کنند.

 

باعث رشد کارمندان و کسب و کار شود

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛شکوفایی در عصر دیجیتال یک امکان واقعی است، اما برای دستیابی به آن به استعداد در کنار فناوری نیاز دارید.

موسسه دیجیتال مارکتینگ با شرکت هایی در هر اندازه همکاری می کند تا آموزش های تخصصی، مرتبط و به روز دیجیتال مارکتینگ و فروش را برای نیروی کار شما ارائه دهد.

 

5 مزیت آموزش آنلاین

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛یادگیری آنلاین در حال رونق است زیرا دانشگاه‌ها و کسب‌وکارهای بیشتری مزایایی را که برای دانش‌جویان به ارمغان می‌آورد و اینکه چگونه می‌تواند به کارکنان در حفظ برتری حرفه‌ای خود کمک کند، می‌شناسند.

در واقع، انتظار می رود تا سال 2020 آموزش الکترونیکی بیش از 37 میلیارد دلار درآمد داشته باشد.

این روند نه تنها در حال افزایش محبوبیت است، بلکه ممکن است به زودی راه اصلی حضور فراگیران در مدرسه، آموزش در مشاغل خود و شرکت در آموزش های مداوم برای حفظ دانش و مهارت های خود در دنیای پرشتاب امروزی باشد.

در ادامه بخوانید تا دریابید که چرا این گزینه بسیار هیجان انگیز و در دسترس برای افراد در تمام مراحل شغلی است.

1. ارتقاء مهارت به طور فزاینده ای ضروری می شود

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛ارتقاء مهارت اصطلاحی است که به نیاز افراد به استفاده از مهارت های موجود و ارتقاء آنها اشاره دارد تا بتوانند در نقش های فعلی بهتر عمل کنند یا پتانسیل بیشتری برای ارتقاء به سطوح بالاتر داشته باشند.

همچنین برای به روز ماندن در مورد روندهای فناوری به منظور رقابتی تر شدن در بازار مهم است.

در دنیای فناوری محور امروزی، ارتقاء مهارت صرفاً به این دلیل که فناوری به سرعت تغییر می کند، اهمیت فزاینده ای پیدا می کند.

اما فراتر از آن، افراد بیشتری نیز انتخاب می‌کنند که در میانه‌ی شغلی و همچنین تنوع بخشیدن به مهارت‌های خود در مراحل بعدی زندگی خود را انتخاب کنند.

این یک حرکت هوشمندانه در یک اقتصاد نامطمئن است و به افراد اجازه می‌دهد تا مهارت‌های غیرمعمول را ادغام کنند تا خود را از رقبا متمایز کنند.

2. یادگیری خود گام

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛یک مزیت کلیدی برای یادگیری آنلاین این است که دانشجویان می توانند آموزش خود را در زمان خود و طبق برنامه زمانی خود تکمیل کنند.

درس‌های ضبط‌شده، محتوای نوشتاری، وبینارها و نرم‌افزارهای یادگیری آنلاین مشارکتی، دسترسی به همه چیزهایی که نیاز دارند را برای هر کسی که به اینترنت متصل است، آسان می‌کند.

بنابراین اکنون سرایداران پرمشغله، کارمندان تمام وقت یا کسانی که به سادگی وقت ندارند به طور تمام وقت به دانشگاه برگردند، فرصت های زیادی برای یافتن دوره های پاره وقت دارند که در آن می توانند کارهای مدرسه خود را عصرها بعد از کار انجام دهند.

آخر هفته ها یا هر زمان که بتوانند وقت بگذارند. همچنین یک گزینه عالی برای کسانی است که جغد شب هستند، مشکلات سلامتی دارند یا دلایل دیگری برای اینکه نمی توانند در برنامه سنتی “9-5” مدرسه قرار بگیرند.

Class Central تخمین می زند که بیش از 23 میلیون نفر در سال 2017 اولین دوره آموزشی MOOC (دوره آزاد گسترده آنلاین) خود را گذرانده اند و تعداد کل زبان آموزانی که از این فناوری های جدید استفاده کرده اند به بیش از 81 میلیون نفر می رسد.

به طور فزاینده‌ای، دانشگاه‌های بزرگ مانند هاروارد، ییل و ام‌آی‌تی به مردم امکان دسترسی به مطالب آموزشی مشابه دانشجویانی که در دانشگاه‌ها حضور دارند، و اغلب به صورت رایگان را در اختیار مردم قرار می‌دهند.

این دوره‌ها اغلب شامل سخنرانی‌های ضبط‌شده از اساتیدی است که در کلاس‌های درس خود در مدرسه به دانش‌جویان سنتی خود تدریس می‌کنند، انجمن‌های گفتگو که در آن دانش‌جویان می‌توانند تکالیف خود را ارسال کنند، در مورد مطالب با یکدیگر ارتباط برقرار کنند، از اساتید و دانشجویان دیگر سؤال بپرسند، و موارد دیگر.

3. یادگیری آنلاین به ما کمک می کند در دنیایی که به سرعت در حال تغییر است مرتبط بمانیم

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛یادگیری آنلاین چالش های دنیای پر سرعت ما را به گونه ای حل می کند که تنظیمات کلاس درس سنتی هرگز نمی توانستند.

سرعتی که جهان در حال تغییر است، حفظ را به یک مانع بزرگ تبدیل می کند.

کتاب‌های درسی به سرعت منسوخ می‌شوند، که نه تنها هزینه قابل‌توجهی برای مدارس، دانش‌جویان و کسب‌وکار است، بلکه برایدانش‌جویانی که در حال یادگیری اطلاعاتی هستند که ممکن است منسوخ شده‌اند، ضرر ایجاد کند.

در دوره آموزش الکترونیکی، مطالب را می توان به سرعت و به راحتی در زمان واقعی به روز کرد.

هنگامی که اطلاعات جدید و پیشرفت‌های فناوری در دسترس قرار می‌گیرد، به جای نیاز به به‌روزرسانی و چاپ مجدد کتاب‌های درسی گران‌قیمت و ناسازگار با محیط‌زیست، اطلاعات آنلاین را می‌توان به سادگی اضافه یا به روز کرد تا اطلاعات به طور مداوم تازه و به روز بماند.

فقط اطلاعاتی که باید به روز شوند نیاز به ویرایش دارند که مدارس و کارفرمایان را از هزینه هنگفت چاپ مداوم مطالب جدید صرفه جویی می کند.

همانطور که می دانیم، این هزینه اغلب باعث می شود کودکان و یادگیرندگان بزرگسال در حال مطالعه اطلاعاتی باشند که دیگر مرتبط یا جاری نیستند.

4. آموزش الکترونیکی منابع کارآمد است

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛یادگیری آنلاین مزایای بسیاری را در مورد کارایی کلی ارائه می دهد. اولاً، آنها به ساختمان ها، اتاق ها یا تجهیزات جداگانه و اختصاصی نیاز ندارند.

دانشجویان این فرصت را دارند که از آنچه در خانه دارند استفاده کنند و معمولاً مجبور نیستند چیز اضافی بخرند که در نهایت دور ریخته می شود.

و با این صرفه جویی ها به طور کلی کاهش زمان و منابعی است که برای رسیدن به کلاس درس و بازگشت از آن استفاده می کنیم.

وقتی در زمان و هزینه‌های سفر صرفه‌جویی می‌کنیم، منابع گرانبهای بیشتری را برای انجام کارهایی که باید انجام دهیم (مانند قرار ملاقات با پزشک، جلسات PTA) و عشق (مانند مسافرت یا صبحانه‌های تعطیلات یکشنبه) در اختیار داریم.

این مزایا منجر به پیروزی برای دانشجویان و ارائه دهندگان آموزش می شود. کاهش هزینه همچنین این نوع یادگیری را برای هر دو طرف بسیار ارزان تر می کند.

5. آموزش آنلاین برای همه قابل دسترس تر است

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛محیط های آموزشی سنتی، آگاهانه یا غیر آگاهانه، می توانند موانع جدی برای بسیاری از یادگیرندگان بالقوه ایجاد کنند.

هزینه های بالاتر مرتبط با ایجاد و نگهداری دروس حضوری، بسیاری از افراد کم درآمد را از بهره مندی از آموزش که ممکن است ارزش زندگی آنها را به میزان قابل توجهی افزایش دهد، باز می دارد.

کسانی که از نظر جسمی یا روانی قادر به حضور در یک کلاس درس نیستند نیز می توانند آسیب پذیر باشند.

علیرغم تصویب قوانین مهم برای دسترسی بیشتر به ساختمان ها برای طیف وسیع تری از مردم، هنوز هم بسیاری هستند که به این دلایل نمی توانند مشارکت کنند.

همچنین افراد زیادی هستند که شرایط زندگی آنها را از حضور در کلاس ها یا آموزشی که در زمان و مکان خاصی برگزار می شود، باز می دارد.

افرادی که فرزندان خردسال دارند، یا کسانی که مشاغل سختی دارند، ممکن است نتوانند در ساعات صبح در کلاس درس حاضر شوند، اما شاید چند ساعت در شب وقت داشته باشند تا به مطالب آموزشی مورد نیاز خود اختصاص دهند.

برای آن دسته از ما که علاقه مند به دسترسی برابر به آموزش هستیم، حمایت از یادگیری آنلاین کار بیهوده ای است.

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین
تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین – کالج نوین

یادگیری آنلاین برای همه افراد درگیر سودمند است

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛مزایای مرتبط با یادگیری آنلاین گسترده و در همه طیف ها متفاوت است.

کسب و کارها به طور فزاینده ای به دنبال یادگیری آنلاین برای آموزش کارکنان در محصولات جدید، برنامه های کاربردی نرم افزاری یا سایر نوآوری های تجاری هستند که کارمند برای برتری در نقش خود به آنها نیاز دارد.

در دنیای تجارت امروز، شرکت‌ها اغلب دارای مکان‌ها و دفاتر متعدد و همچنین، با سرعت رو به رشد، کارگران از راه دور یا دورکار هستند.

اگر شما مسئول ارائه آموزش های جدید برای کارمندان خود هستید یا فردی هستید که به دنبال کسب مهارت های جدید برای یک شغل جدید یا فعلی هستید، فرصت های زیادی برای یادگیری، تعامل و ارتباط با همکاران و سایر یادگیرندگان خواهید یافت.

کارفرمایانی که به دنبال آموزش تعداد زیادی کارمند در مناطق جغرافیایی بزرگ هستند، اگر مجبور شوند این افراد را به یک مکان متمرکز بیاورند، یا از سوی دیگر، مربیان شرکتی را به مکان های مختلف سفر کنند، با هزینه های قابل توجهی روبرو خواهند شد.

با یادگیری آنلاین، کاربران می توانند به مواد آموزشی دسترسی داشته باشند، سخنرانی های زنده یا ضبط شده را تماشا کنند، ارزیابی کنند، با مربیان و سایر فراگیران تعامل داشته باشند، همه اینها از خانه یا دفتر خود در هر کجا که ممکن است واقع شوند.

از منظر کسب و کار، صرفه جویی در هزینه های این روش واضح است. شرکت ها از پرداخت هزینه های قابل توجه سفر، اقامت و فضای اداری اختصاص داده شده به آموزش همراه با تجهیزات لازم برای انجام این فعالیت ها اجتناب می کنند.

به عنوان یک دانشجو، هزینه های کمتر مرتبط با اجرای این برنامه ها می تواند هزینه های شهریه را که شامل در نظر گرفتن هزینه های سربار ارائه این برنامه ها در یک اداره یا مدرسه متمرکز است، تا حد زیادی کاهش دهد.

و با پیشرفت تکنولوژی، کیفیت آموزشی قابل ارائه کمتر از دست می رود یا قربانی می شود. در واقع، استفاده از فناوری‌های چند رسانه‌ای می‌تواند آموزش را بسیار قوی‌تر و تعاملی‌تر کند و به دانش‌جویان آموزش باکیفیت‌تر بدهد.

 

افکار نهایی

تحول کسب و کار با یادگیری آنلاین ؛یادگیری آنلاین، در بیشتر موارد، یک روش آموزشی قابل دسترس تر، انعطاف پذیرتر و کارآمدتر است که افراد در هر سن و صنعت می توانند از آن بهره مند شوند.

اما دانش‌جویان و کارآفرینان باید اطمینان حاصل کنند که آموزشی که دریافت می‌کنند قانونی است و منجر به صدور گواهینامه رسمی می‌شود، به خصوص اگر برای سرمایه‌گذاری قابل توجهی برنامه‌ریزی می‌کنند.

با یادگیری آنلاین، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که از رقابت حرفه‌ای خود جلوتر می‌مانید و در عین حال یک گواهی ارزشمند به مجموعه مهارت‌های خود اضافه می‌کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 6 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟