ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ، 4 نکته

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛ اگر کسب و کاری دارید، ایده خوبی است که یک صفحه تجاری فیس بوک ایجاد کنید.

می توانید از آن برای اطلاع رسانی به مردم در مورد کسب و کار، محصولات و خدمات خود استفاده کنید. و می تواند به شما کمک کند تا به میلیون ها مشتری بالقوه و همچنین “دوستان” آنها دسترسی پیدا کنید.

راهنمای مفید ما را بخوانید و در مورد صفحات تجاری فیس بوک و نحوه ایجاد آن برای خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک
ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک – کالج نوین

ایجاد پروفایل شرکت

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛هنگام تنظیم یک تجربه رسانه اجتماعی برای تجارت خود در فیس بوک – یا در هر کانال اجتماعی دیگر – با ایجاد یک نمایه شرکت شروع می کنید.

برای تکمیل نمایه شرکت خود، باید دارایی هایی از جمله تصاویر نمایه و عکس های جلد را ایجاد و آپلود کنید.

از تصاویر جذاب استفاده کنید

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛ایجاد یک تاثیر اولیه قوی در رسانه های اجتماعی حیاتی است، زیرا کاربران بسیار سریع بین پروفایل ها و فیدها حرکت می کنند.

بنابراین همیشه تصاویری را انتخاب کنید که برند شما را به شیوه ای مثبت یا جذاب نشان می دهند. به عنوان مثال، از یک لوگوی برند به عنوان تصویر نمایه کسب و کار خود یا یک تصویر جذاب که نام تجاری شما را نشان می دهد استفاده کنید.

این ممکن است شامل محصولات یا افراد شما باشد. این تصویر را می توان به طور مرتب به روز کرد تا متناسب با تقویم بازاریابی شما باشد. به عنوان مثال، ممکن است در زمان کریسمس برف را به لوگوی خود اضافه کنید یا در روز ولنتاین قلب های عاشقانه را دوست داشته باشید و غیره.

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛ وقتی نوبت به عکس روی جلد می رسد، مطمئن شوید که یک نقطه کانونی در عکس وجود دارد. می‌توانید تماس‌های ساده برای اقدام مانند شماره تلفن یا پیشنهادات ویژه فعلی را در نظر بگیرید، اما فراموش نکنید که آنها را به طور مرتب به‌روزرسانی کنید.

بیوگرافی شرکت را وارد کنید

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛برای تکمیل مشخصات شرکت خود، همچنین باید یک بیوگرافی کوتاه برای معرفی کسب و کار خود و کارهایی که انجام می دهید اضافه کنید.

مطمئن شوید که لحن بیو برای مخاطبان شما مناسب است و با لحن صدای برند شما سازگار است. برخی از کانال های اجتماعی همچنین به شما امکان می دهند بخش «جزئیات تماس» و پیوندهایی را به وب سایت خود وارد کنید.

با مشتری هدف خود صحبت کنید

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛مهمترین بخش ایجاد نمایه کسب و کار در رسانه های اجتماعی این است که به این فکر کنید که با چه کسی صحبت می کنید، چگونه دوست دارند با آنها ارتباط برقرار شود و چگونه می توانید آنها را با پیام برند و محتوای معنادار خود درگیر کنید.

بنابراین وقت بگذارید و تمام بخش ها را با در نظر گرفتن مشتری هدف خود پر کنید.

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛همچنین اطلاعاتی که پست می‌کنید تا حد امکان در همه سایت‌ها یکدست نگه دارید. اطمینان حاصل کنید که تصاویر، ویدئوها و متنی که استفاده می کنید با برند شما مطابقت دارد. ممکن است با افراد مشابهی در چندین پلتفرم مکالمه داشته باشید، بنابراین می‌خواهید برند خود را به گونه‌ای قرار دهید که تشخیص و تعامل با آن‌ها آسان باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  ضرورت دیجیتال مارکتینگ برای استارت آپ‌

 

مراحل راه اندازی یک صفحه تجاری در فیس بوک

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛حالا بیایید ببینیم چگونه می توانید یک صفحه تجاری در فیس بوک راه اندازی کنید. خوب، دو راه برای انجام این کار وجود دارد:

1. یک صفحه مستقل ایجاد کنید

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛اولین راه این است که یک صفحه مستقل از پروفایل شخصی فیسبوک فعلی خود ایجاد کنید. با این حال، این کاملاً اساسی است و عملکرد محدودی دارد.

2. یک حساب کاربری Business Manager ایجاد کنید

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛راه دوم ایجاد یک حساب کاربری Business Manager رایگان و ایجاد یا وارد کردن صفحات مشتری به آن حساب است.

Facebook Business Manager به شما امکان ارسال محتوا و ایجاد کمپین های تبلیغاتی را می دهد و کارآمدترین راه برای مدیریت حضور خود در فیس بوک برای تجارت است.

برای ایجاد یک حساب کاربری Business Manager مراحل زیر را دنبال کنید:

وارد فیس بوک شوید یا یک نمایه جدید بسازید
به https://business.facebook.com/ مراجعه کرده و Create an Account را انتخاب کنید
مشخصات خود را وارد کنید
به تنظیمات کسب و کار بروید
روی تب Pages کلیک کنید
روی Accounts و روی Pages کلیک کنید
در سمت راست صفحه، روی افزودن صفحات جدید کلیک کنید
ایجاد صفحه جدید را انتخاب کنید
نام صفحه و سایر جزئیات را وارد کنید و هنگامی که از شما خواسته شد دارایی های خلاقانه را آپلود کنید
نکته: همچنین می‌توانید صفحه موجودی را که متعلق به شماست اضافه کنید، یا از مشتری درخواست دسترسی به صفحه را بدهید.

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک
ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک – کالج نوین

مزایای استفاده از Facebook Business Manager

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛توصیه می‌شود که متخصصان دیجیتال مارکتینگ، فعالیت‌های اجتماعی را از طریق Facebook Business Manager اجرا و مدیریت کنند، زیرا این امکان را برای گزینه‌های هدف‌گیری دقیق‌تر، مدیریت متمرکز همه صفحات و کمپین‌های تبلیغاتی، ادغام با اینستاگرام، و سایر ویژگی‌های پیشرفته‌ای فراهم می‌کند.

به طور کلی، با Business Manager می‌توانید کارهای بیشتری انجام دهید و آن را سریع‌تر انجام دهید، و این به شما برتری نسبت به رقبایی می‌دهد که پلتفرم بومی را انتخاب می‌کنند.

 

بهترین روش ها هنگام ارسال پست در فیس بوک

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛وقتی صفحه کسب و کار خود را ایجاد کردید، می توانید مشغول ارسال پست شوید! هنگام ارسال محتوا در پلتفرم های اجتماعی مانند فیس بوک، بهترین روش های آزمایش شده وجود دارد که باید آنها را دنبال کنید.

در اینجا سه ​​قانون طلایی وجود دارد:

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛اول از همه، پست شما باید مختصر باشد. فاصله توجه برای انسان ها کوتاه تر از همیشه است، بنابراین باید سریعاً نقطه نظر خود را بیان کنید.
ثانیا، شما می خواهید مطمئن شوید که پست شما فوق العاده موضوعی و مرتبط با مخاطبان شما است.
ثالثاً، مطمئن شوید که پست‌های شما دارای ارزش هستند.

علاوه بر اینکه پست‌های شما مرتبط و موضوعی هستند، می‌خواهید مطمئن شوید که حاوی یک CTA یا یک پیوند صریح هستند، به طوری که مخاطبان شما دقیقاً بدانند که می‌خواهید با این اطلاعات چه کاری انجام دهند – برای مثال از آنها بخواهید نظر بدهند، مانند یا به اشتراک بگذارید.

 

انواع پست های صفحه فیس بوک

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛بیایید در مورد پست های صفحه صحبت کنیم. پست های صفحه فیس بوک راه های خوبی برای ایجاد تعامل با طرفداران و مخاطبان هدف شما هستند.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر استفاده از دیجیتال مارکتینگ

از طریق پست‌های صفحه، می‌توانید اخبار شرکت، اطلاعیه‌های محصول، نکات، مسابقات، رویدادها، داستان‌ها و موارد دیگر را به اشتراک بگذارید.

انواع پست های صفحه مختلف در فیس بوک در دسترس بازاریابان است. بیایید هر کدام را مرور کنیم:

پست های لینک به سادگی پست هایی هستند که به یک وب سایت خارج از پلت فرم فیس بوک لینک می شوند.
پست‌های پیشنهاد برای زمانی است که می‌خواهید فروش را در فروشگاه‌ها یا آنلاین خود افزایش دهید، تخفیف بدهید یا تبلیغی داشته باشید.

آنها یک راه عالی برای جلب توجه مردم و تشویق آنها به عمل هستند.

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛پست‌های رویداد قابلیتی است که به شما امکان می‌دهد گردهمایی‌ها را سازماندهی کنید، به دعوت‌ها پاسخ دهید و از کارهایی که دوستانتان انجام می‌دهند مطلع شوید.

به عنوان یک کسب و کار، می توانید رویدادهایی را برای برجسته کردن فعالیت های درون فروشگاهی یا آنلاینی که در حال برنامه ریزی هستید، ایجاد کنید.

هنگامی که کاربران موافقت کردند که “علاقه مند” یا “رفتن” هستند، هنگام ارسال به روز رسانی ها در صفحه رویداد خود به آنها اطلاع داده می شود.

بوم‌ها تجربه‌های تمام صفحه، بهینه‌سازی شده برای موبایل و پس از کلیک هستند که می‌توانند ترکیبی از تصاویر، ویدیو، متن و پیوندها را داشته باشند.

می توانید بوم را با بخش ابزارهای انتشار صفحه خود و آهنگساز صفحه خود ایجاد کنید. وقتی کارتان تمام شد، یک URL منحصر به فرد دریافت می کنید که می توانید از آن در تبلیغات کلیکی وب سایت و تبدیل وب سایت، تبلیغات برنامه تلفن همراه، و پست های صفحه عکس یا ویدیو استفاده کنید.

افرادی که روی تبلیغات یا پستی با بوم روی تلفن همراه یا تبلت خود ضربه می زنند، می توانند بدون خروج از فیس بوک از طریق متن، حرکت دادن و کشیدن انگشت با بوم تعامل داشته باشند.

پست های ویدیویی شامل یک ویدیوی بومی است که مستقیماً در فیس بوک آپلود شده است، به جای ارسال پیوند به یک ویدیو از یک سایت شخص ثالث. یک پیوند ویدیویی خارج از سایت یک پست پیوند در نظر گرفته می شود.

پست های نمایش اسلاید را می توان برای فیس بوک (و اینستاگرام) در تلفن همراه یا با استفاده از رایانه رومیزی ایجاد کرد.

ویدیوهای نمایش اسلاید مانند یک ویدیو در گوشی های هوشمند، تبلت ها و رایانه ها پخش می شوند. با استفاده از تبلیغات نمایش اسلاید، می توانید یک ویدیوی سفارشی و با کیفیت بالا بدون زحمت یا هزینه تولید ویدیو ایجاد کنید.

چندین تصویر، متن و صدا را در نمایش اسلاید خود ترکیب کنید تا توجه مخاطب را به خود جلب کنید و داستانی را با عکس بگویید.

پست های عکس را می توان با یا بدون متن به اشتراک گذاشت و البته شامل یک تصویر نیز می شود.

و در آخر، پست‌های متنی دقیقاً همین هستند – پست‌هایی که فقط متن دارند.

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک
ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک – کالج نوین

راه اندازی یک کمپین فیس بوک با استفاده از Business Manager

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛پس از ایجاد یک صفحه تجاری فیس بوک، می توانید مرحله بعدی را بردارید و یک کمپین تبلیغاتی پولی در این پلت فرم ایجاد کنید.

برای ایجاد یک کمپین پولی فیس بوک با استفاده از Business Manager مراحل زیر را دنبال کنید:

وارد Facebook Business Manager شوید
به تنظیمات کسب و کار و سپس ایجاد یا وارد کردن یک حساب تبلیغاتی بروید
در حساب تبلیغاتی خود، ایجاد آگهی جدید را انتخاب کنید
هدف خود را تعیین کنید و کمپین خود را نام ببرید
مخاطب، شبکه – فیس بوک، اینستاگرام یا هر دو – و دستگاه خود را در مجموعه تبلیغاتی خود تعریف کنید
بودجه و تاریخ اجرا را تنظیم کنید
قالب های خلاقانه خود را انتخاب کنید
کمپین خود را به صورت زنده اجرا کنید
هنگام ایجاد کمپین، موارد زیر را در نظر داشته باشید:

این مقاله را مطالعه کنید  فروش مشاوره ای چیست ؛ 7 تکنیک

اهداف

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛ مهم است که KPIها و اهدافی را که می‌خواهید مدیر تبلیغات برای بهینه‌سازی کمپین‌های فیسبوک خود انتخاب کنید:

KPIهای آگاهی شامل آگاهی از برند و دسترسی است.
KPIهای در نظر گرفته شده شامل ترافیک، تعامل، نصب برنامه، بازدیدهای ویدیویی، تولید سرنخ و پیام‌ها هستند.
KPIهای تبدیل شامل تبدیل، فروش کاتالوگ و بازدید از فروشگاه است.
توجه: فیس بوک و اینستاگرام معمولاً در مراحل آگاهی و بررسی سفر خریدار مؤثرتر هستند.

هدف گذاری

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛ هدف‌گیری مخاطب به شما کمک می‌کند تبلیغات خود را بر اساس موقعیت مکانی، جمعیت‌شناسی رسانه های اجتماعی و رفتار آنها در خارج از فیس‌بوک به افرادی که بیشترین ارتباط را با پیام شما دارند نشان دهید.

با انتخاب گزینه‌های هدف‌گیری مناسب، می‌توانید استراتژی‌ای را اجرا کنید که بر دسترسی و دقت در مقیاس تمرکز دارد و در عین حال ضایعات را حذف می‌کند.

عوامل افراد عبارتند از:

جمعیت شناسی اولیه، مانند سن، جنسیت و مکان
علایق، مانند تجارت، خانواده، سرگرمی ها، سرگرمی، خرید و فناوری
رفتارهایی مانند الگوهای خرید، سفر و استفاده از موبایل
اطلاعات دموگرافیک دقیق، مانند وضعیت روابط، تحصیلات، و عناوین شغلی
اتصالات، مانند افرادی که صفحه یا رویدادهای شما را دوست دارند یا نمی پسندند، یا کسانی که برنامه شما را نصب کرده اند
مخاطبان سفارشی، مانند آنهایی که از لیست های بازاریابی مجدد ایجاد شده اند

عوامل مکان آگهی عبارتند از:

مکان های شبکه مانند اینستاگرام، فیس بوک، مسنجر و وب سایت های شریک فیس بوک
دستگاه هایی مانند موبایل یا دسکتاپ
نوع موبایل، مانند IOS یا Android
بودجه، پیشنهادات، و تاریخ اجرا

 

تعدادی گزینه بودجه بندی و ارائه تبلیغات در فیس بوک وجود دارد

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛ اول، بیایید به بودجه نگاه کنیم. می‌توانید بودجه‌های روزانه و محدودیت‌های اختیاری هزینه کمپین را برای فعالیت‌های «همیشه فعال» بدون تاریخ پایان تنظیم کنید.

همچنین می‌توانید برای کمپین‌هایی که تاریخ پایان مشخصی دارند، بودجه مادام‌العمر تعیین کنید، بنابراین فقط تا سقف آن محدودیت بودجه هزینه می‌کنید.

بعد، بیایید به مناقصه بپردازیم. شما می توانید گزینه های پیشنهادی خود را در فیس بوک کنترل کنید.

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛ توصیه می شود قیمت پیشنهادی خود را روی هزینه بهینه سازی خودکار در هر هزار بار نمایش یا CPM تنظیم کنید. با این حال، می‌توانید قیمت پیشنهادی خود را برای نصب برنامه یا سرنخ‌ها روی CPC دستی یا هزینه هدف تنظیم کنید.

وقتی نوبت به زمان‌بندی تبلیغات شما می‌رسد، می‌توانید تبلیغات را طوری تنظیم کنید که فقط در زمان‌های خاصی با بودجه مادام العمر ارائه شوند.

بسته به هدف کمپین، می‌توانید به مدیر تبلیغات نیز اجازه دهید قالب‌های تبلیغاتی مختلف شما را بهینه کند تا اقدامات خاصی را برای آن هدف انجام دهد. مثلا:

بازدیدهای صفحه فرود آگهی شما را به افرادی نشان می دهد که به احتمال زیاد به صفحه فرود وب سایت شما مراجعه می کنند.

نمایش‌ها آگهی شما را تا آنجا که ممکن است نشان می‌دهند.

Daily Unique Reach تبلیغ شما را یک بار در روز به مخاطبان خود نشان می دهد.

 

فرمت های خلاقانه

ایجاد صفحه تجاری در فیس بوک ؛ تعدادی فرمت خلاقانه برای استفاده در فیس بوک وجود دارد. این شامل:

تک تصویر
تک ویدیو
نمایش اسلاید
ارائه می دهد
رویدادها، و بیشتر
قالب‌های خلاقانه مختلف را آزمایش کنید و آزمایش کنید تا ببینید چگونه مخاطبان شما را درگیر می‌کنند و چگونه به اهداف شما می‌رسند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − 13 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟