طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی با هدف جذب مشتری صورت می گیرد. این مشتریان هستند که کسب و کار را معنا می بخشند. کسب و کارهای تجاری هر چه می خواهند قوی تر عمل کنند باید مشتریان خود را بهتر بشناسند. درک رفتار مصرف کننده بسیار مهم است و برای طراحی سایت  از اهمیت زیادی برخوردار است. چه چیزی بازرگانان را رغبت می آورد که به فکر سود بیشتری باشند مسما مشتریان هستند که این کار را خواهند کرد.

 

بهترین در گوگل

با ما بهترین در بین رقبای خود باشید. ما شما را با صفحه اول گوگل آشنا می کنیم و می دانیم که دانش ما در این زمینه بهترین است. همیشه باید به بهترین شدن فکر کنید. سئو سایت را در خدمتتان هستیم.

پشتیبانی

تیم کالج نوین می تواند پشتیبان سایت شما باشد. یک سایت بازرگانی برای بهتر شدن نیازمند یک تیم طراحی سایت و پشتیبانی همیشگی است که بتواند به شما در زمینه های مختلف مشاوره دهد.

طراحی سایت خلاق

طراحی سایت با خلاقیت در زمینه بازرگانی کمک بزرگی برای جذب مشتریان شماست. توانایی در خلق سایت و سرویس دهی به موقع در خدمات بازرگانی می تواند مشتریان شما را وفادار کند. 

سایت بازرگانی

طراحی سایت بازرگانی (business websites) در واقع طراحی اعتبار و حضور همیشگی شما در عرصه جهانی است. توجه به طراحی سایت کسب و کارهای مختلف از آنجایی اهمیت دارد که تا به امروز حدود 2 میلیارد وب سایت آنلاین ثبت شده در دسترس هستند. هر کدام از اینها خدمات و ویژگی های مخصوص به خود را دارند. اما یک سردرگمی نیز اینجا ایجاد می شود، آن هم این است که برای کار شما کدام نوع وبسایت مناسب تر است؟ پس بیایید با هم ویژگی های طراحی سایت را مرور کنیم. ما در کالج نوین به مشاوره کسب و کار به برای شما هستیم. شما به عنوان یک کسب و کار، باید با انواع وب پیج های مناسب حرفه ی خود آشنایی داشته باشید. که کدام سک از طراحی سایت را برای خود انتخاب کنید.

طراحی سایت بازرگانی
طراحی سایت بازرگانی و صادراتی
طراحی سایت بازرگانی
طراحی سایت صادرات و واردات

سایت بازرگانی صادرات و واردات

سالهاست که طراحی سایت برای شرکت های بازرگانی که واردات، صادرات یا اخذ و اعطای نمایندگی می کنند، بسیار مهم و ضروری می باشد. کالاهایی که میخواهید صادر نمایید را با قرار دادن در این سایت می توانید به جهانیان باکمترین هزینه ممکن معرفی نمایید. کالایی که وارد نمودید را نیز میتوانید باکمترین هزینه ممکن به سراسر کشور معرفی نمایید. اگر نمایندگی از کمپانی معتبری در دنیا اخذ نموده اید، طراحی سایت مطمئنا میتوانید به شما در مسیر کمک فراوانی نماید و به راحتی میتوانید در سایت بازرگانی به معرفی محصول یا خدمات خود بپردازید.

طراحی سایت بازرگانی

 

 

نکات مهم در  سایت بازرگانی

  • معرفی محصولات یا خدمات به صورت متنی و تصویری
  • امکان مشاوره آنلاین و فوری برای جمعیت هدف
  • چند زبانه بودن
  • امکان چت آنلاین با افرادی که در سایت هستند برای سایت های صادراتی
  • امکان معرفی نمایندگان و همچنین اخذ و اعطای  نمایندگی
  • شرح قوانین گمرکی و شرایط ترانسپورت
  • معرفی محصولات مهم و وارداتی یا صادراتی به دسته ایی خاص از مشتریان
  • ریسپانسیو بودن (نسخه موبایلی داشتن)

 


امکانات طراحی سایت

فضای هاست

سرعت سایت

بهینه سازی سایت

زمان تحویل

پشتیبانی

پایه

8 میلیون

برای کسب و کار نوپا

1 گیگابایت

**

ندارد

10 روز کاری

3 ماه

حرفه ای

13 میلیون

برای شروع اوج کسب و کار

5 گیگابایت

***

دارد

12 روز کاری

6 ماه

VIP

20 میلیون

رشد کسب و کار و توسعه آن

10 گیگابایت

*****

دارد

14 روز کاری

یک سال

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟