مراحل سفر خریدار

مراحل سفر خریدار ؛ 8 قالب محتوا

مراحل سفر خریدار ؛هیچ کس صبح از خواب بیدار نمی شود و تصمیم نمی گیرد، “امروز می خواهم چیزی بخرم.” در عوض، آنها مسیری را برای خرید طی می‌کنند که شامل تحقیق و ارزیابی قبل از تعهد به تماس فروش است.

به آن سفر، سفر خریدار می گویند. از آنجایی که مصرف‌کنندگان بیش از هر زمان دیگری آگاه‌تر و توانمندتر هستند، مهم است که شخصیت خریدار و سفری که انجام می‌دهند را عمیقاً درک کنید تا بتوانید محتوایی ایجاد کنید که به آن‌ها در این مسیر کمک کند و در عین حال شما را به عنوان یک مرجع در ذهن خود قرار دهند.

مراحل سفر خریدار
مراحل سفر خریدار – کالج نوین

آشنایی با سفر خریدار در بازاریابی

مراحل سفر خریدار ؛در بیشتر موارد، به استثنای خریدهای ناگهانی، یک فرد سفر خود را در «مرحله ای ناآگاه» آغاز می کند. این فرد احتمالاً با جمعیت شناسی مشتری ایده آل شما (که به عنوان شخصیت خریدار شما نیز شناخته می شود) مطابقت دارد، اما آنها از محصول شما آگاه نیستند یا به آن نیاز ندارند.

با این حال، آنها ممکن است یک رویداد محرکی را تجربه کنند که وضعیت آنها را تغییر می دهد یا دردی که باید حل شود. این سفر خریدار آنها را آغاز می کند.

مراحل سفر خریدار ؛وقتی درک کاملی از مخاطبان خود نداشته باشید، بین کسب و کار شما و مشتریان بالقوه شما قطع ارتباط ایجاد می شود. برای بازاریابان محتوا، این معمولاً به این معنی است که شما محتوایی را منتشر می کنید که خوانندگان شما واقعاً با آن ارتباطی ندارند، که می تواند باعث از دست دادن آنها شود.

مراحل سفر خریدار ؛همانطور که در همه رشته‌های بازاریابی وجود دارد، مهم است که مخاطبان خود را درک کنید: اینکه چگونه فکر می‌کنند، پاسخ‌هایی که به دنبال آن هستند و مسیری که تمایل دارند برای یافتن راه‌حل طی کنند. از آن تحقیق، می توانید شروع به ایجاد یک استراتژی محتوای مستند کنید که محتوای شما را با مراحل مختلف سفر خریدار ترسیم می کند.

مراحل سفر خریدار ؛توسعه سفر خریدار برای کسب و کار شما اولین قدم برای ایجاد محتوایی است که با خریدار شما طنین انداز شود و قیف بازاریابی خود را ایجاد کنید تا بتوانید در هر مرحله از سفر با آنها ملاقات کنید.

قیف بازاریابی چیست؟

مراحل سفر خریدار ؛ یک قیف بازاریابی – که بیشتر به عنوان قیف فروش شناخته می شود زیرا خروجی آن درآمد است – مراحل مختلفی را که مشتری طی می کند تا خرید خود را طی می کند، از نگاه کردن به وب سایت شما برای اولین بار و اشتراک در لیست ایمیل شما تا خواندن ایمیل های شما را توصیف می کند. و صحبت با یکی از همکاران فروش..

تصویر قیف بازاریابی با بازاریابی در بالا، فروش در وسط و مشتریان در پایان. همچنین نشان می دهد با استراتژی جذب، تعامل و لذت مطابقت دارد.

مراحل سفر خریدار ؛نحوه کار قیف، ساده است. بالای قیف نشان می دهد که آنها از تصمیم خرید دورتر هستند در حالی که کسانی که به انتهای قیف می روند به تصمیم خرید نزدیک تر هستند.

این مقاله را مطالعه کنید  کشف طرح دیجیتال مارکتینگ

اغلب، این وظیفه یک بازاریاب است که شخصیت خریدار شما را در مراحل اولیه سفر جذب کند و مشتریان بالقوه را به تیم فروش بسپارد تا آنها را درگیر کند. هنگامی که آنها مشتری می شوند، تیم خدمات شما آنها را خوشحال می کند تا بارها و بارها از شما خرید کنند و به همه دوستان خود اطلاع دهند.

مراحل سفر خریدار ؛قیف ،ابزار مفیدی است زمانی که در زمینه سفر خریدار استفاده می شود. با این حال، به خاطر داشته باشید که قیف یک مشکل دارد: مشتریان را به عنوان خروجی قرار می دهد. در INBOUND 18، HubSpot رسماً قیف را به نفع فلایویل بازنشسته می کند.

نتیجه، مشتریان را در مرکز قرار می‌دهد، که رویکردی یکپارچه‌تر و کمتر خطی برای تمام فعالیت‌های بازاریابی، فروش و خدمات شما ایجاد می‌کند.

مراحل قیف بازاریابی

مراحل سفر خریدار ؛با این حال، قیف هنوز نقطه شروع خوبی است قبل از اینکه به سمت استراتژی چرخ فلایویل حرکت کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید سفر خریدار را طی کنید و این سوال را بپرسید: “چگونه این شخص را جذب و علاقه مند کنیم تا مشتری شود؟”

چه در روش قیف یا فلایویل مشترک شوید، کسب درآمد از مشتریان بالقوه به سه چیز ساده خلاصه می شود:

جذب غریبه ها

چشم‌اندازهای جذاب

خوشحال کردن مشتریان

مراحل سفر خریدار ؛همانطور که محتوایی را ایجاد می کنید که این کارکردها را انجام می دهد، مرحله ای که آنها در سفر خود در آن هستند و بهترین کانال ها برای قرار دادن محتوا در مقابل آنها را در نظر خواهید گرفت.

مراحل سفر خریدار ؛ اینترنت برای بازاریابان (و فروشندگان) درگیر کردن مشتریان در مراحل مختلف سفرشان با استفاده از بازاریابی محتوا آسان‌تر شده است. این یکی از دلایل اصلی است که 60٪ از بازاریابان محتوا را برای استراتژی کلی خود “بسیار مهم” یا “بسیار حیاتی” می دانند.

با این حال، ایجاد محتوای مناسب، برای افراد مناسب، در زمان مناسب می تواند چالش برانگیز باشد.

 

کانال های بازاریابی برای هر مرحله از قیف

مراحل سفر خریدار ؛با ساخت یک استراتژی محتوا و شناسایی کانال هایی که در آن به مخاطبان خود دسترسی خواهید داشت ، شروع می شود.

مراحل سفر خریدار ؛به یاد داشته باشید، اکثریت بزرگی از مشتریان احتمالی شما حتی ممکن است در مرحله آگاهی از سفر خریدار خود باشند، زمانی که شما شروع به جذب آنها می کنید. این بدان معناست که هدف شما این است که با ایجاد محتوایی که به راحتی می توانند کشف و مصرف کنند، دردها/مشکلات آنها را حل کنید.

در این مرحله، خریدار در تلاش است تا مشکلات را حل کند، پاسخی دریافت کند یا نیازی را برطرف کند. آنها به دنبال محتوای آموزشی سطح بالا هستند تا به آنها کمک کند تا به یک راه حل هدایت شوند، مانند پست های وبلاگ، محتوای اجتماعی و کتاب های الکترونیکی.

ارزش آنها به عنوان سرنخ پایین است زیرا هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها از شما خرید کنند. اما کسانی که محتوای شما را مفید و جالب می دانند ممکن است به وسط قیف بروند.

کانال های ایده آل برای مرحله جذب شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

وبلاگ نویسی
بازاریابی موتورهای جستجو
بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
کانال های بازاریابی برای مرحله تعامل

مرحله تعامل: مرحله روش‌شناسی درون‌گرا که در آن با ارائه بینش‌ها و راه‌حل‌هایی که با نقاط درد و اهداف آن‌ها هماهنگی دارد، روابط پایداری با افراد ایجاد می‌کنید.

مراحل سفر خریدار ؛وقتی شخصی به وسط قیف شما حرکت می کند، به این معنی است که توجه او را به خود جلب کرده اید. آنها می دانند که مشکلی دارند که باید حل شود و اکنون در تلاش هستند تا بهترین راه حل را پیدا کنند. نیاز به تعهد خرید در آینده با ارزیابی گزینه های خود افزایش می یابد.

این مقاله را مطالعه کنید  انواع رایج دیجیتال مارکتینگ چیست؟

در حالی که بالای قیف برای آموزش یک مشتری بالقوه طراحی شده است، این مرحله ای است که می خواهید نشان دهید چرا راه حل های شما به طور خاص بهترین مناسب هستند.

(شما همچنین می خواهید به افراد کمک کنید تا تشخیص دهند که مناسب هستند یا خیر، که بعداً برای حفظ مشتری سالم بسیار مهم خواهد بود. اگر مشتریانی را متقاعد کنید که خرید کنند که در درازمدت برای کسب و کار شما مناسب نیستند، شما ممکن است بعداً به شکل نرخ بالای ریزش داشته باشید.

مراحل سفر خریدار ؛وسط قیف معمولاً نقطه ای از تعامل طولانی است که در آن شما در حال پرورش یک رهبر، ایجاد رابطه و ایجاد اعتماد بین مخاطب و برند خود هستید.

مراحل سفر خریدار
مراحل سفر خریدار – کالج نوین

کانال های ایده آل برای مرحله تعامل شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

بازاریابی ایمیلی

هدف گذاری مجدد / بازاریابی مجدد

رسانه های اجتماعی

همچنین باید مشتریان بالقوه را در انتهای قیف خود درگیر کنید.

مراحل سفر خریدار ؛انتهای قیف جایی است که شخصی در حال تصمیم گیری واقعی برای خرید است. آنها آماده خرید هستند، اما این هنوز تضمین نمی کند که آنها قصد خرید از شما را دارند. این آخرین انتخابی است که باید انجام دهند: راه حلی را که به دنبال آن هستند از کجا می‌آورند؟

در بیشتر موارد، سرنخ‌ها در انتهای قیف شما فقط به آن فشار نهایی و آن فراخوان برای اقدام قانع‌کننده نیاز دارند تا آنها را وادار به تصمیم خرید کنند. پیشنهاد و محتوای مناسب در این مرحله می تواند تأثیر چشمگیری در افزایش تبدیل شما داشته باشد.

همچنین می‌توانید برای جذب مشتریان واجد شرایط، گسترش فروش را در نظر بگیرید و از طریق شخصی‌سازی و بازاریابی متنی به مشارکت آنها ادامه دهید.

 

کانال های بازاریابی برای مرحله لذت

مرحله لذت: مرحله روش‌شناسی ورودی که در آن تجربه‌ای عالی ارائه می‌کنید که ارزش واقعی می‌افزاید و افراد را قادر می‌سازد تا به اهداف خود برسند و مروج شرکت شما شوند.

مراحل سفر خریدار ؛وقتی کسی مشتری شد، بازاریابی نباید متوقف شود. ایجاد رابطه با مشتری فراتر از فروش می تواند به ارزش طول عمر مشتری بالاتر و همچنین ارجاعات دهان به دهان و موارد دیگر منجر شود.

نکته کلیدی در اینجا این است که فراتر از انتظارات آنها بروید و تجربه ای آسان و بدون اصطکاک برای مشتری ارائه دهید.

کانال های ایده آل برای مرحله لذت شما ممکن است شامل موارد زیر باشد:

بازاریابی ایمیلی
هدف گذاری مجدد / بازاریابی مجدد
کانال های سلف سرویس مانند پایگاه های دانش
چت زنده و چت ربات برای سرویس
برنامه های وفاداری

در ظاهر، این فرآیند واقعاً خطی به نظر می‌رسد، اما می‌توانید چندین مرحله از سفر خریدار در کانال‌ها را نیز هدف قرار دهید.

به عنوان مثال، ممکن است هنوز بتوانید فردی را در مرحله بررسی جذب کنید یا کسی را که هنوز مشتری نیست خوشحال کنید. پایگاه دانش شما ممکن است فردی را که در مرحله بررسی است متقاعد کند که خرید کند، زیرا او متوجه می شود که شما خدمات عالی دارید، یا فردی در مرحله آگاهی می تواند چت بات شما را برای یافتن محتوای مورد نیاز خود درگیر کند.

مراحل سفر خریدار ؛یکی از لذت های بازاریابی محتوا، تفکر خارج از چارچوب است.

 

ایجاد محتوا برای هر مرحله از سفر خریدار

مراحل سفر خریدار ؛هنگامی که ایده خریدار خود را پیدا کردید و چه کانال هایی برای کسب و کار شما بهتر کار می کنند، می توانید شروع به تولید محتوا برای خریدار خود در مراحل مختلف کنید و آن محتوا را در هر کانال تنظیم کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  بازاریابی سنتی در مقابل دیجیتال مارکتینگ

انجام این کار می تواند به شما کمک کند محتوای خود را به مراحل مربوطه سفر خریدار برای ساخت قیف خود ترسیم کنید.

Top of the Funnel: مرحله “آگاهی”، جایی که افراد به دنبال پاسخ، منابع، آموزش، داده های تحقیق، نظرات و بینش هستند.

وسط قیف: مرحله “ارزیابی”، که در آن افراد در حال انجام تحقیقات سنگین در مورد اینکه آیا محصول یا خدمات شما برای آنها مناسب است یا خیر، انجام می دهند.
پایین قیف: مرحله «خرید»، که در آن افراد دقیقاً متوجه می‌شوند که برای تبدیل شدن به مشتری چه چیزی لازم است.

مراحل سفر خریدار ؛ بسته به عواملی مانند صنعت، مدل کسب‌وکار، محصول، قیمت و مخاطب، قیف شما ممکن است بسیار متفاوت به نظر برسد.

به عنوان مثال، برخی از مشتریان B2C در مقایسه با مشتریان B2B که قبل از خرید نیاز به پرورش، تعامل و توسعه روابط بسیار بیشتری دارند، زمان بسیار کمی را در وسط قیف صرف می کنند.

به عنوان مثال، یک جفت کفش کتانی 50 دلاری در هنگام تصمیم‌گیری برای خرید، نسبت به سرمایه‌گذاری نرم‌افزار تجاری 10000 دلاری، نیاز به نگه‌داری بسیار کمتری دارد.

 

ایده های محتوا برای هر مرحله از سفر خریدار

مراحل سفر خریدار ؛از آنجایی که مخاطبان می توانند بر اساس صنعت و هدف بسیار متفاوت باشند، تحقیق در مورد شخصیت از اهمیت بالایی برخوردار است. تنها با درک فرآیند منحصربه‌فرد آن‌ها برای آگاهی و ارزیابی، می‌توانید یک استراتژی بازاریابی محتوای واقعاً مؤثر، مملو از محتوای سفارشی ایجاد کنید که به بهترین وجه از سفر آنها به سمت خرید پشتیبانی می‌کند.

قالب های محتوا برای مرحله آگاهی

پست وبلاگ
پست رسانه های اجتماعی
کاغذ سفید
چک لیست
ویدیو آموزشی
کیت یا ابزار
کتاب الکترونیکی یا برگه نکته
وبینار آموزشی

پست وبلاگ

مراحل سفر خریدار ؛یک پست وبلاگ یک محتوای ایده آل است که مرحله آگاهی را هدف قرار می دهد. با هدف قرار دادن درد، مشکل یا موضوع دیگری که مخاطب هدف شما می‌خواهد آن را کشف کند و سپس آن را در وب‌سایت خود پست می‌کند، دارید نام تجاری را ایجاد می‌کنید که توسط Google قابل خزیدن و توسط کاربران موتور جستجو قابل کشف است. همچنین می توانید محتوای وبلاگ خود را در کانال های دیگر تبلیغ کنید.

پست رسانه های اجتماعی

مراحل سفر خریدار ؛ رسانه‌های اجتماعی کانالی هستند که می‌توان از آن برای تبلیغ محتوای دیگر خود استفاده کرد و همچنین می‌توانید به‌طور اختصاصی برای کانال محتوا ایجاد کنید.

تحقیقات Pew ، نشان میدهد ، 72٪ از مردم از نوعی رسانه اجتماعی استفاده می کنند، بنابراین به احتمال زیاد مخاطبان شما بومی این کانال هستند. برخلاف پست‌های وبلاگ، پست‌های رسانه‌های اجتماعی احتمالاً کوتاه‌تر هستند و مصرف ویدیو نیز در حال افزایش است.

کاغذ سفید

مراحل سفر خریدار ؛ وایت پیپر ،گزارش یا راهنمای سازمان در مورد یک موضوع خاص است. کاغذهای سفید مخصوصاً به عنوان پیشنهادهای قابل دانلود زمانی مفید هستند که خواننده بخواهد در مورد موضوع خاصی که در حال مطالعه در مورد آن است، عمیق تر صحبت کند.

برای کاغذهای سفید، مهم است که اطلاعاتی را ارائه کنید که در جای دیگری یافت نمی شوند تا مخاطبان شما ارزش گزارش را درک کنند و مجبور به دریافت آن شوند.

مراحل سفر خریدار ؛HubSpot هر سال یک نظرسنجی در مورد وضعیت بازاریابی منتشر می کند تا راهنمایی های مفیدی بر اساس رهبری فکری به بازاریابان، متخصصان فروش و صاحبان مشاغل ارائه دهد.

خوانندگان ، آماری را از یک نظرسنجی گسترده و همچنین نظرات کارشناسان صنعت در مورد معنای داده ها و اینکه صنعت به کجا می رود، پیدا می کنند.

مراحل سفر خریدار
مراحل سفر خریدار – کالج نوین

چک لیست

مراحل سفر خریدار ؛برای کارهایی که پیچیده هستند و دارای قطعات متحرک زیادی هستند، افراد ممکن است به سادگی طرحی بخواهند که مشخص کند برای رسیدن به هدف نهایی خود چه کاری باید انجام دهند.

خرید خانه نمونه کاملی از این موضوع است، و Opendoor با ارائه یک چک لیست مفید (به شکل اینفوگرافیک!) برای خواننده که تمام مراحلی را که باید انجام شود، به طور کامل پاسخ می‌دهد. این گرافیک از نظر زیبایی شناسی دلپذیر است و حتی در طول مسیر به نکاتی اجازه می دهد.

ویدیو آموزشی

مراحل سفر خریدار ؛گاهی اوقات بهترین راه برای حل یک درد یا مشکل یادگیری یک مهارت جدید است. مطمئناً ممکن است در طول مسیر به نوعی خرید نیاز باشد، اما ممکن است لازم باشد مخاطبان در مورد مشکل و نحوه حل آن اطلاعات بیشتری کسب کنند. اینجاست که محتوای ویدیویی آموزشی وارد می شود.

مراحل سفر خریدار ؛ Whiteboard Fridays یک مجموعه ویدیویی محبوب توسط Moz است که در آن اصول سئو به زبان و تصاویری قابل درک برای مخاطبان شکسته می شود. Moz می‌داند که سئو موضوعی دشوار است و قصد دارد آن را برای بینندگان خود در دسترس قرار دهد.

کیت یا ابزار

مراحل سفر خریدار ؛محتوای اطلاعاتی ارائه شده به مخاطبان ممکن است همیشه برای شخصیت خریدار شما برای تصمیم‌گیری یا اقدام به نوعی کافی نباشد. در برخی موارد، ممکن است کمی بیشتر به ابزار یا شخصی سازی نیاز داشته باشند. به همین دلیل است که کیت ها و ابزارها محتوای خوبی برای ایجاد هستند تا به خواننده در مسیر خرید کمک کنند.

Nerdwallet در مورد چندین موضوع مالی ،محتوا ایجاد می کند که یکی از آنها بودجه بندی است. با این حال، ایجاد یک بودجه ممکن است دشوار باشد، بنابراین آنها ماشین حسابی را توسعه دادند که به کاربر اجازه می دهد اعداد خود را برای دریافت یک توصیه سفارشی ارائه کند.

کتاب الکترونیکی یا برگه نکته

مراحل سفر خریدار ؛مشابه کاغذهای سفید، کتاب‌های الکترونیکی و برگه‌های راهنمایی گزینه‌های عالی برای محتوای قابل دانلود هستند. در مقابل، آنها معمولاً فرم کوتاه‌تر و قابل اجراتر هستند.

CoSchedule چند تاکتیک را با ترویج ابزار تحلیل سرفصل خود با یک پست وبلاگ در مورد نوشتن عناوین عالی که باعث افزایش ترافیک می شود ترکیب می کند. در آن پست وبلاگ، شامل یک برگه راهنمایی عالی از کلمات قدرتمند هستند که اگر می خواهید توجه خواننده را جلب کنید، در سرفصل ها قرار دهید.

وبینار آموزشی

مراحل سفر خریدار ؛وبینار یک سمینار وب است که در آن اطلاعات معمولاً از طریق ویدئو ارائه می شود. یک وبینار را می توان از قبل ضبط کرد یا به صورت زنده پخش کرد، و این فرصت های زیادی را برای انتشار اطلاعات به مخاطبانی که خواهان محتوای دیداری و شنیداری بیشتری هستند، باز می کند.

SEMrush وبینارها را به بخشی کلیدی از استراتژی بازاریابی محتوایی خود تبدیل می‌کند، و اغلب یک موضوع ارزشمند را چندین بار اجرا می‌کند تا مسافت پیموده‌تری از محتوا دریافت کند.

فرمت های محتوا برای مرحله بررسی

راهنمای مقایسه محصول
مطالعه موردی
نمونه مجانی

راهنمای مقایسه محصول

در مرحله بررسی، شخصیت خریدار هنوز در حال بررسی راه حل هایی برای درد یا مشکل خود است. به همین دلیل، مقایسه محصول راهی عالی برای کمک به تصمیم گیری آنهاست.
Verywell Fit چنین مقایسه‌ای را ارائه می‌کند تا به خوانندگان خود کمک کند بین تمرین‌های با شدت بالا در مقابل تمرینات هوازی با حالت ثابت انتخاب کنند، و مزایا و معایب و موارد استفاده را برای هر کدام ارائه می‌کند.

مطالعه موردی

مراحل سفر خریدار ؛یک مطالعه موردی را می توان در مرحله بررسی و تصمیم به طور همزمان استفاده کرد و خواننده را متقاعد کرد که راه حل با تثبیت اینکه ارائه دهنده با اجرای راه حل به نتایجی برای مشتریان خود دست می یابد، کار می کند. یک مطالعه موردی خوب با ارائه اطلاعات دقیق و داده‌های کمی در مورد راه‌حل نهایی، احساسات و منطق شخص را جذب می‌کند.

آژانس شریک HubSpot Blueleadz این کار را با بیان داستانی در مورد مشتری خود و مشکلاتی که داشتند و در عین حال شرح مفصلی از نحوه حل آن ارائه می دهد.

نمونه مجانی

مراحل سفر خریدار ؛نمونه رایگان نمونه دیگری از محتوا یا پیشنهادی است که بین مراحل سفر خریدار همپوشانی دارد. این را در نظر بگیرید: فردی می خواهد داخل خانه خود را رنگ کند، اما نمی داند چه رنگی ؟

همانطور که آنها رنگ (راه حل) را در نظر می گیرند، کارت های تراشه رنگ را از فروشگاه سخت افزار خود می گیرند. این کارت ها توسط یک ارائه دهنده بر اساس راه حل فردی آنها ایجاد می شوند. هنگامی که فرد عاشق رنگی می شود، از قبل می داند که ارائه دهنده آن چه کسی است.

مراحل سفر خریدار ؛ SILKCARDS با ارائه نمونه هایی از روش های چاپ منحصر به فرد خود بر روی محتوایی که ایجاد می کند، از این رفتار خرید استفاده می کند. آن‌ها می‌دانند که تجارتشان لمسی است و محتوای دیجیتال به تنهایی برای بستن یک معامله کافی نیست. هنگامی که مشتری بالقوه آنها نمونه را در دستان خود نگه می دارد، سایر کارت های ویزیت شرمنده می شوند.

نقشه برداری محتوا در تمام مراحل چرخه قیف و خرید

مراحل سفر خریدار ؛ هر کسب و کاری دارای یک قیف فروش منحصر به فرد است که در حول و حوش سفر منحصر به فرد خریدار طراحی و ساخته شده است. این دستور العملی است که لزوماً نمی توان آن را از یک تجارت به تجارت دیگر تکرار کرد. هنگام ایجاد سفر خریدار خود، تعدادی فاکتور خاص برای کسب و کار شما وجود دارد که باید در نظر بگیرید.

همانطور که گفته شد، رویکرد کلی یکسان است: مخاطبان خود را درک کنید، قیف خود را حول صنعت و هدف مخاطبان خود توسعه دهید، و یک استراتژی بازاریابی محتوای مستند ایجاد کنید که محتوای سفارشی را به طور خاص برای هر مرحله از سفر آنها در قیف ترسیم کند.

این کار را به خوبی انجام دهید و این فرآیند بیشترین تأثیر ممکن را بر روابط شما با مشتری و همچنین بیشترین افزایش ممکن را در تبدیل کلی شما خواهد داشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 + 10 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟