انجام مقاله ارزان - کالج نوین

انجام مقاله ارزان

انجام مقاله ارزان قیمت در ذهن دانشجویان به معنی کمتر شدن هزینه هاست. نگارش یک مقاله ارزان قیمت همیشه هم برایتان ارزان در نمی آید. همیشه ارزانی هم خوب نیست مخصوصا در کارهای علمی. یادتان باشد که شما می خواهید انجام مقاله کنید و آن را در ژورنال های معتبر به چاپ برسانید.

انجام مقاله علمی پژوهشی و انجام مقاله ISI

مقاله تحقیق به دو دسته تقسیم می شود. یکی مقاله تحقیقی مفهومی و دیگری مقاله پژوهشی تجربی. مقاله تحقیق مفهومی ، ادبیات را مرور و ترکیب می کند ، تحقیقات موجود را ارزیابی می کند و تحقیقات آینده را که می تواند در مورد موضوع انجام شود ، پیشنهاد می کند.

این مقاله در مورد مدل های نظری توضیح می دهد. همچنین علاوه بر توضیح روند نظری ، مقدمه ای در مورد موضوع ارائه می دهد. این یافته ها زمینه تحقیقات آینده در مورد این موضوع را فراهم می کند. تحقیق تجربی در مورد فرضیه موضوع بحث خواهد کرد.

این مقاله تحقیقاتی شامل مولفه های مختلفی از جمله مقدمه ، چکیده ، فرضیه ، روش های مختلف تحقیقاتی مورد استفاده و بحث در مورد موضوع ، نتیجه گیری و استنادات می باشد.

انجام مقاله ارزان
انجام مقاله ارزان – کالج نوین

قیمت مقاله دانشجویی

قالب مقاله نویسی
یک مقاله باید به شکلی مناسب تنظیم شود تا توجه خوانندگان را به خود جلب کند. رئوس مطالب اصلی برای قالب مقاله نویسی است

عنوان / عنوان
خطی با نام نویسنده
متن (قسمت اصلی مقاله ، ۲ تا ۳ پاراگراف)
نتیجه گیری (پاراگراف آخر مقاله با نظر یا توصیه ، پیش بینی یا درخواست تجدیدنظر)

مراحل قالب نویسی مقاله
به موضوعی فکر کنید که می خواهید درباره آن مقاله بنویسید. فقط پس از تصمیم گیری درباره موضوع خود می توانید پیش بروید و مراحل بعدی را یکی یکی طی کنید:

مخاطب هدف: گروه مربوط به خواندن را مشخص کنید
هدف: هدف یا هدف نوشتن مقاله را پیدا کنید
جمع آوری و انتخاب: تا آنجا که ممکن است اطلاعات جمع آوری کنید. همچنین جزئیاتی را که بیشترین اهمیت را دارند شناسایی کنید
سازماندهی: اطلاعات و حقایق را به روشی منطقی مرتب کنید
هنگامی که از تمام مراحل بالا مراقبت کردید ، به مرحله آخر می روید – نوشتن.

هنگام نوشتن مقاله ، همیشه از دستور زبان ، هجی و علائم نگارشی مناسب استفاده کنید
از مهارت واژگان استفاده کنید
معرفی موضوع جذاب ، جالب و کوتاه را حفظ کنید
در مورد نظر و موضوع به صورت سازمان یافته و توصیفی بحث کنید
اشتباهات رایج در قالب نوشتن مقاله
اکنون که مراحل نوشتن مقاله و قالب مقاله نویسی را می دانید ، وقوع اشتباهات آشکار می شود. برخی از اشتباهات رایج عبارتند از:

عدم استفاده از حقایق یا نقل قول ها یا موارد مشابه
زبان نباید خیلی رسمی باشد
مقاله برای درک بهتر باید به زبان آسان باشد
عنوان مقاله باید جذاب و قابل فهم باشد
بدون استفاده از پاراگراف
بیان دیدگاه های شخصی خوب است اما نویسنده هرگز نباید در مورد خودش صحبت کند.

چاپ مقاله

چاپ مقاله از اهمیت بالایی برخوردار است اما متاسفانه به دلیل مشکلاتی از جمله هزینه های بسیار بالای ویرایش و ترجمه و چاپ مقالات بسیاری از دانشجویان توان پرداخت آنرا ندارند و منصرف می‌شوند. و یا حداقل به دنبال راهی هستند که بتوانند کمی در هزینه های موجود صرفه جویی کنند.

کالج نوین با درک این شرایط و در راستای همکاری با شما عزیزان شرایطی فراهم آورده است تا بتوانید مقالات خود را با پایین ترین هزینه در ژورنالهای دلخواهتان ثبت نمایید. شما برای چاپ مقاله علمی پژوهشی در کلیه ژورنالها مجبور به پرداخت هزینه آن می‌باشید و کلیه ژورنالهای دارای اعتبار بین المللی یا داخلی برای انتشار مقاله شما هزینه آنرا دریافت می‌کنند.

ژورنالهای معتبر و شناخته شده جهانی از جمله مجلات ISI, ISC, SCOPUS, PUBMED  هزینه چاپ را از نویسنده دریافت می‌کنند و استناد به مقالات این ژورنالها به صورت رایگان انجام می‌شود. و اصطلاحا گفته می‌شود که این ژورنالها OPEN ACCESS می‌باشند اما مجلات دارای ایمپکت که مقالات با ضریب تاثیر بسیار بالا را پذیرش می‌کنند مانند مجلات معتبر JCR هزینه ای برای چاپ از نویسنده دریافت نمی‌کنند و استناد به مقالات این نوع از ژورنالها به صورت رایگان نمی‌باشد و اصطلاحا گفته می‌شود ژورنالهای دارای ایمپکت فکتور به صورت CLOSE ACCESS می‌باشند.

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟