انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای

انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای

انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای ، در فیلیپین، آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ ناجیان فردا هستند – زیرا اینترنت امروزه پلتفرم همه مشاغل است. با این حال، اشتباه رایج اکثر شرکت‌ها در انتخاب آژانس‌هایی که در این زمینه متخصص هستند این است که نمی‌دانند چه چیزی در تجارت خود نیاز دارند. همه آنها به اظهارات امیدوارکننده آژانس های بازاریابی دیجیتال که حتی معتبر نیستند تکیه می کنند – بنابراین اساساً فقط “غیر مستقیم” مورد سرقت قرار می گیرند. در حالی که برخی از آژانس های بازاریابی دیجیتال ممکن است با کیفیت باشند، اکثر آنها اینطور نیستند. بنابراین چگونه یک آژانس دیجیتال مارکتینگ را انتخاب می کنید؟ برای اینکه بتوانید با آژانسی که خدمات با کیفیت ارائه می دهد شریک شوید، چه نکات کلیدی را باید در نظر گرفت؟ در اینجا برخی از عواملی است که شما باید بدانید در صورت انتخاب خدمات آژانس بازاریابی دیجیتال.

انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای
انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای – کالج نوین

چگونه یک آژانس بازاریابی دیجیتال مانند یک حرفه ای را انتخاب کنید؟

مشکل خود را تعریف کنید

به معنای واقعی کلمه مهم است که قبل از انتخاب یا حتی گوگل کردن یک آژانس بازاریابی دیجیتال در اینترنت، مشکل کسب و کار خود را شناسایی کنید. شما باید قبل از استخدام شخص ثالث برای کنترل جنبه خاصی از کسب و کار خود دست بالا را داشته باشید. می دانید دنیا مهربان نیست، پس چگونه شروع می کنید؟ در تعریف مشکل کسب و کار خود یا حداقل آنچه که برای رشد کسب و کار خود نیاز دارید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با تیم خود صحبت کنید و در مورد وضعیت فعلی و کمبود شرکت در زمینه بازاریابی صحبت کنید. . اساساً، شما باید آنها را فهرست کنید – از چیزی که شرکت شما بیش از همه به آن نیاز دارد تا کمترین – تا به وضوح ببینید که ابتدا باید با کدام قسمت سر و کار داشته باشید، جایی که ممکن است یکی از آنها باشد:
. بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO)
. بازاریابی از طریق رسانه های اجتماعی
. بازاریابی ایمیلی
. مدیریت محتوا
. تولید چند رسانه ای
. تجزیه و تحلیل
. بازاریابی درونگرا
. توسعه / بهینه سازی وب سایت و غیره

این مقاله را مطالعه کنید  7 راه موفقیت آژانس دیجیتال مارکتینگ

هنگامی که مشکل را تعریف کردید و آنچه را که برای استراتژی بازاریابی شرکت خود نیاز داشتید فهرست کردید، می توانید این موضوع را با شریک آژانس بازاریابی دیجیتال آینده خود در میان بگذارید – پس از انتخاب یکی از آنها.

نقاط قوت آنها را شناسایی کنید- انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای

در تعریف مشکل خود، شناسایی نقاط قوت آژانس بازاریابی دیجیتالی انتخابی شما نیز مهم است. این به این دلیل است که شما به سختی آژانس را می شناسید، به علاوه، همانطور که قبلاً در بالا ذکر شد، جهان مهربان نیست – و این آژانس ها برابر نیستند. توجه به این نکته مهم است که نوع آژانسی که استخدام می کنید باید با کسب و کار شما مطابقت داشته باشد. اگر کسب و کار شما در زمینه کفش تخصص دارد، بدیهی است که نیازی به استخدام یک آژانس بازاریابی دیجیتال بزرگ ندارید که عمدتاً به مشاغل خارج از تخصص شما پاسخ می دهد. اگرچه ممکن است یافتن آژانس دیجیتال مارکتینگ مناسب برای شما سخت باشد، اما بهتر از آن است که آژانسی نادرست داشته باشید. همچنین باید به خاطر داشت که البته، همه آژانس های بازاریابی دیجیتال به شما اطمینان نمی دهند و به رشد شما کمک نمی کنند. کسب و کار. بیایید با آن روبرو شویم: برخی این کار را نمی کنند. آنها فقط پول شما را غارت می کنند و شما را برای قسمت اول با سرعت و همه چیز تحت تاثیر قرار می دهند، سپس همه شما را برای قسمت دوم آن چیزهایی که فقط فرو می ریزند و شما را شبیه آن چیزهای عمومی در مجموعه آنها می کنند تحت استرس قرار می دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  تأثیر فناوری جدید بر کمپین های دیجیتال مارکتینگ

اعتبار آنها را بررسی کنید

با توجه به ملاحظات بالا، نکته دیگری که باید بررسی کنید اعتبار آنهاست. جهل هرگز سعادت نیست. در استخدام یک آژانس بازاریابی دیجیتال، مهم است که به کار آژانس یا وب سایت آنها نگاه کنید. اگر وب سایت آنها خوب به نظر می رسد و در 10 نتیجه برتر گوگل قرار گرفته است، می توانید آنها را در نظر بگیرید. جدای از این، شما باید مشتریان فعلی آنها را نیز بررسی کنید (تا ببینید آیا آنها نیز با همان اندازه شرکت شما کار کرده اند)، نظرات مشتریان، و نظرات – مثبت و منفی. همچنین باید بررسی کنید که آیا توصیفات و نظرات مشتریان آنها جعلی نیستند، زیرا برخی از آژانس ها، متأسفانه، توصیفات و بررسی های جعلی را انجام می دهند تا خوب به نظر برسند. یک عامل امتیازی که آژانس بازاریابی دیجیتال بالقوه شما می تواند داشته باشد این است که برای خدمات خود شناخته شده باشد و جایزه دریافت کرده باشد. علاوه بر این، از آن دسته از آژانس های بازاریابی دیجیتال که یک وب سایت افتضاح دارند اجتناب کنید – این یک پرچم قرمز بزرگ است.

انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای
انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای – کالج نوین

قیمت آنها را بدانید- انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ حرفه ای

هنگامی که تمام نیازها و انتخاب ها حل شد، اکنون به سؤال نهایی می روید: “چقدر هزینه می کنید؟” ممکن است این که چقدر حاضرید به خاطر کسب و کار خود بپردازید ناراحت کننده و کمی گیج کننده باشد – اما پس از آن، همه چیز به خدمات با کیفیت بالا خلاصه می شود. که ارزان نیست. بیایید با آن روبرو شویم: اگر می خواهید نتایج خوبی کسب کنید، باید برای به دست آوردن بازیگران کلیدی که آژانس بازاریابی دیجیتال انتخابی شما دارد، پول بیشتری بپردازید. شما نمی توانید با آنها بحث کنید – آموزش، تجربه، سخت کوشی و خلاقیتی که آنها باید داشته باشند تا بتوانند در این زمینه متخصص خوانده شوند، مورد سوال قرار نمی گیرند. کسانی که قیمت باورنکردنی پایینی را برای خدمات خود ارائه می دهند – این فقط به نتایج رضایت بخشی منجر می شود.

این مقاله را مطالعه کنید  تجربه کاربری (UX) چیست ، 10 روش نوشتن

برخورد یا عدم برخورد با آنها

شما می دانید که در کسب و کار خود به چه چیزهایی نیاز دارید، بنابراین، باید مانند کارمندان خود، با آژانس بازاریابی دیجیتال خود ارتباط باز داشته باشید. اگر متوجه شدید که جهت فرآیندها طبق توافق پیش نمی رود، با آژانس صحبت کنید و صحبت کنید. شما و آژانس دیجیتال مارکتینگ باید به خاطر داشته باشید که با شرایط خاصی موافقت کرده اید – که ممکن است شامل درک ایده های خود، ارائه بازخوردها و به روز رسانی ها در مورد پروژه در دست شما باشد، و البته، واقعاً به تجارت خود اهمیت دهید. با این حال، همچنین مهم است که بدانید آنها در این زمینه متخصص هستند، بنابراین، گاهی اوقات باید در برابر تصمیمات آنها که باید برای بهبود تجارت شما انجام دهند، باز باشید. صفحه و تعهد به طرح کسب و کار شرکت و در عین حال حصول اطمینان از نتیجه بهتر برای هر دو طرف.

غذای آماده کلیدی

اینها تنها از جمله عوامل اصلی هستند که باید در استخدام یک آژانس بازاریابی دیجیتال در نظر بگیرید. هنوز هم بستگی به این دارد که کدام آژانس خاص برای نیازهای کسب و کار شما مناسب است، زیرا آژانس های زیادی وجود دارد که می توانید پیدا کنید. با این حال، همیشه باید به یاد داشته باشید که همه آنها متفاوت هستند. به همین دلیل، هنگام انتخاب یک آژانس دیجیتال مارکتینگ خاص، همیشه باید عاقل باشید. مطمئن شوید که یکی را انتخاب می کنید که به رشد و موفقیت کسب و کار شما کمک می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟