تقویم محتوا برای دیجیتال مارکتینگ

تقویم محتوا برای دیجیتال مارکتینگ

تقویم محتوا برای دیجیتال مارکتینگ ، هر فرد موفقی باید یک رویاپرداز بزرگ باشد. ما تصور می کنیم که آینده ما چه می تواند باشد، از هر نظر ایده آل. سپس هر روز برای رسیدن به آن چشم انداز، هدف یا هدف متمایز سخت کار می کنیم. با این حال، هدف بدون برنامه فقط یک آرزو است. با آماده نشدن، برای شکست آماده می شوید. برنامه‌ریزی از قبل با کمک یک تقویم محتوا – که هر چیزی است که برای برنامه‌ریزی، برنامه‌ریزی، و سازماندهی محتوا و سایر پروژه‌های بازاریابی استفاده می‌شود – در زمان شما در آینده صرفه‌جویی می‌کند و به شرکت دیجیتال شما اجازه می‌دهد تا به راحتی کار کند.

تقویم محتوا برای دیجیتال مارکتینگ
تقویم محتوا برای دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چرا به یک تقویم محتوایی نیاز دارید؟

اجتناب از ترافیک بسیار ضروری است و یک تقویم برای برنامه ریزی محتوای شما معمولاً قطعه گمشده پازل بین یک استراتژی بازاریابی دیجیتال موفق و متوسط ​​است.

خوانندگان شما معمولاً در مورد ناهماهنگی صبر ندارند. بنابراین، بسیار مهم است که فرآیندهای تولید محتوا را سرپا نگه دارید و به سرعت حرکت کنید.

ایده های خود را در هوا معلق نگذارید- تقویم محتوا برای دیجیتال مارکتینگ
عدم استفاده از تقویم محتوا و دست کم گرفتن هدف آن در استراتژی بازاریابی دیجیتال شما را خسته و ناامید می کند.

معلق ماندن ایده ها دلیلی برای فاجعه است، به خصوص اگر مجبور باشید هر بار که یک پست جدید می نویسید، به دنبال یک ایده محتوا باشید. در نهایت، با گذشت زمان، اشتیاق شما تبدیل به کار خواهد شد. چیزی که قبلاً سرگرم کننده بود، سخت می شود زیرا شما فاقد جهت و انسجام هستید.

این مقاله را مطالعه کنید  کسب و کار نیاز به دیجیتال مارکتینگ

ایجاد یک تقویم محتوا به هیچ وجه کار آسانی نیست. این به این دلیل است که شما را ملزم می کند که به آینده نامعلوم استراتژی دیجیتال خود نگاه کنید. بزرگترین مشکلی که اکثر بازاریابان دیجیتال با آن روبرو هستند برنامه ریزی و ایجاد محتوای برجسته به طور منظم است.

تقویم محتوای شما باید شامل موارد زیر باشد:

. موضوعات مرتبط با نسل،
. گزینه های ویرایشی، و همچنین
. ثبات در پست ها

برای اینکه هر مجموعه حرفه ای به خوبی کار کند، یک سیستم مورد نیاز است. اگرچه برنامه ریزی از قبل دشوار است، اما یک برنامه موفقیت را تضمین می کند. تقویم های محتوا را می توان در قالب های مختلف تولید کرد:

. چاپ که روش قدیمی است یا
. صفحات گسترده مانند صفحات اکسل و گوگل و همچنین
. برنامه ها

آن را ساده نگه دارید
سعی کنید تقویم محتوای خود را تا حد امکان ساده کنید. از یک طرح رنگی برای شناسایی سریع و آسان کمپین ها، ایده ها، تم ها، حالت های اعضای تیم کانال های رسانه های اجتماعی و غیره استفاده کنید.

استفاده از این فرم‌ها تضمین می‌کند که با قرار گرفتن هر قطعه در جای خود، دستگاهی که به خوبی روغن‌کاری شده است، کار می‌کند. این به شما اجازه می دهد تا روی جنبه های دیگر مانند رشد کمپین بازاریابی دیجیتال خود تمرکز کنید.

به یاد داشته باشید، استفاده از تقویم محتوا در یک نگاه نشان می دهد که در مورد چه چیزی می نویسید و به نوبه خود به شما این امکان را می دهد که از اتلاف زمانی که ترجیح می دهید برای مولد بودن صرف کنید جلوگیری کنید. یک تقویم محتوایی همچنین به شما کمک می کند روی اهداف خود ثابت و متمرکز بمانید.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت دیجیتال مارکتینگ برای موفقیت یک تجارت
تقویم محتوا برای دیجیتال مارکتینگ
تقویم محتوا برای دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چگونه با تقویم محتوای خود شروع کنید- تقویم محتوا برای دیجیتال مارکتینگ

تمام ایده های خود را بنویسید
اولین کاری که باید انجام دهید این است که هر ایده ای را که تا به حال برای یک پست وبلاگ داشته اید یادداشت کنید.

اهداف انتشار را تعیین کنید
اکنون، این در مورد تعیین اهداف واقع بینانه برای خود است. هر چند وقت یکبار می خواهید یک وبلاگ ارسال کنید و چقدر مطمئن هستید که می توانید با این سرعت محتوا تولید کنید؟ همانطور که قبلا ذکر شد، شما می خواهید با انتشار خود سازگار باشید.

برنامه ریزی را شروع کنید
اکنون که اصول اولیه را پوشش داده‌اید، با ترسیم پست‌های وبلاگی که می‌خواهید پست کنید و چه زمانی ارسال کنید، شروع کنید. به عنوان مثال، آیا هر یک از ایده های شما فصلی است؟ اگر چنین است، آنها را به ماه های مربوطه اختصاص دهید. این یک راه عالی برای اطمینان از به حداکثر رساندن تعامل است.

فرمت ها را تعیین کنید
به خاطر داشته باشید که بازاریابی محتوا فقط محتوای نوشتاری نیست. ویدئوها، اینفوگرافیک ها و پادکست ها همگی محتوا محسوب می شوند. با دانستن این موضوع، تصمیم بگیرید که روی کدام قالب‌ها تمرکز کنید.

برنامه خود را تولید کنید و به آن پایبند باشید
اکنون که یک استراتژی دارید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که شروع کنید. به برنامه پیشنهادی خود پایبند باشید و سعی کنید تا حد امکان با انتشار خود سازگار باشید.

استراتژی بازاریابی محتوا یک استراتژی بلندمدت است، بنابراین وقتی کشش کند است ناامید نشوید. به تولید محتوا ادامه دهید. ثبات کلیدی است!

این مقاله را مطالعه کنید  شناخت بهتر مشتریان ، 7 نکته

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 + 10 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟