اهمیت محتوا در دیجیتال مارکتینگ

اهمیت محتوا در دیجیتال مارکتینگ

اهمیت محتوا در دیجیتال مارکتینگ ، دیجیتال مارکتینگ در حال حاضر بسیاری از نحوه ارتباط یک تجارت با مصرف کنندگان فعلی و بالقوه را در بر می گیرد. و دلیل این امر ساده است: افراد بیشتری به نوعی با سرعت فزاینده ای به اینترنت متصل می شوند. کسب‌ و کارها باید استراتژی‌هایی را در تمام پلتفرم‌های آنلاین توسعه دهند تا توجه آنلاین جامعه آنلاین به تدریج باهوش را به خود جلب کنند.

تلاش‌های بازاریابی چندگانه در کنار هم برای ایجاد بازاریابی دیجیتال مؤثر کار می‌کنند. برای مثال، هیچ کمپین ایمیلی منجر به موفقیت بزرگ و فراگیر در بازاریابی نخواهد شد. قطعات باید به هم وصل شوند. بنابراین، به طور خاص، چگونه می‌توانیم در طرح بزرگ‌تر یک کمپین بازاریابی دیجیتال متصل به یک تعریف بازاریابی محتوا برسیم؟ بیایید با درک هدف محتوای دیجیتال شروع کنیم.

اهمیت محتوا در دیجیتال مارکتینگ
اهمیت محتوا در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

محتوای دیجیتال به چه معناست؟- اهمیت محتوا در دیجیتال مارکتینگ

مصرف کنندگان به طور مداوم به منابع آنلاین به عنوان راهی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مارک ها و محصولات مورد علاقه خود نگاه می کنند. اما محل اتصال مخاطبان متفاوت است: ایمیل، رسانه‌های اجتماعی، وب‌سایت‌ها، وبلاگ‌ها و سایر کانال‌های دیجیتالی می‌توانند در مراحل مختلف سفر خریدار به مشتریان ایده‌آل برند شما دسترسی پیدا کنند. محتوای دیجیتال شامل ایجاد استراتژی بر روی پلتفرم های متعدد است که مخاطب را به محتوای مرتبط متصل می کند، جایی که امیدواریم هر آنچه که برند شما می خواهد تولید کنید – معمولاً افزایش فروش. شاید این توییتی باشد که مشتری را به یک پادکست سوق می دهد، یا یک پست وبلاگی که ترافیک را به کاغذ سفید نسل سرنخ هدایت می کند، البته تا زمانی که مخاطب خود را درگیر کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  ایجاد یک استراتژی رسانه های اجتماعی ، 10 گام

سئو، محتوای حمایت‌شده، بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی ایمیلی – محتوای دیجیتال طیف وسیعی از راه‌های ارتباط با مصرف‌کنندگان را اجرا می‌کند. بازاریابان محتوا می دانند که چگونه کار آنها با سایر بازیگران ارتباط برقرار می کند.

به عنوان مثال، به دستگاه خاصی که مصرف کننده استفاده می کند و نحوه تعامل آنها را دیکته می کند.

مصرف کنندگان به طور فزاینده ای به تلفن های هوشمند خود برای اتصال آنلاین به صورت اجتماعی و به عنوان مصرف کننده متکی هستند. محتوای کوتاه مانند رسانه‌های اجتماعی، اعلان‌های پاپ و کمپین‌های ایمیلی رایج هستند و در رسانه موبایل به خوبی کار می‌کنند. اما این‌ها می‌توانند دروازه‌ای برای محتوای توسعه‌یافته‌تر و طولانی‌تر باشند که ممکن است در زمانی که در حال حرکت نیستند به آنها دسترسی داشته باشند.

یک وب‌سایت به وبلاگی پیوند می‌خورد که منجر به کاغذ سفیدی می‌شود که منجر به فروش می‌شود. اینجاست که تعریف بازاریابی محتوا واضح است، و جایگاه خود را در بازاریابی دیجیتال پیدا می‌کند – گذار از ارتباط سریع و غیر تعهدی با مخاطبان به درک عمیق‌تر پیام شما.

چه نوع محتوایی پرطرفدارتر است؟

بازاریابی محتوای موثر، مخاطبان را با اطلاعات ارزشمند مرتبط می کند. و به همین دلیل است که وبلاگ ها هنوز در زمینه محتوای آنلاین تسلط دارند – و دلیل خوبی هم دارد. جلب توجه یک جامعه آنلاین بی ثبات دشوار است، اما وبلاگ ها به عنوان تعادل کامل بین اطلاعات تخصصی موضوعی و مختصر عمل می کنند. اما برای به دست آوردن خوانندگان قابل توجه، هر هفته بیش از 600 کلمه در مورد برند شما لازم است.

این مقاله را مطالعه کنید  مزایای دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

آیا می توان وبلاگ شما را از وبلاگ های دیگر در یک سری بک لینک داد؟ آیا وبلاگ شما به پست های مرتبط دیگر یا به یک وایت پیپر یا کتاب الکترونیکی ممکن پیوند دارد؟ بر اساس تجزیه و تحلیل و میزان موفقیت خوانندگان برای یک کمپین وبلاگ خاص، ممکن است یک وب سایت اضافی ایجاد کند که به محتوای اضافی منجر شود.

تعریف بازاریابی محتوا و اینکه چه محتوایی پرطرفدارتر است دشوار است – بازاریابی دیجیتال به چیزی بیشتر از آنچه بیشتر دیده می شود یا تعداد مشتریانی که از یک سایت بازدید می کنند متکی است. مخاطبان می‌خواهند در هر جایی که برند شما حضور دارد، ارزش پیدا کنند، بنابراین باید یک خط داستانی ملموس برای آن‌ها فراهم کنید تا با کسب اطلاعات بیشتر در مورد برند شما، حرکت کنند.

اهمیت محتوا در دیجیتال مارکتینگ
اهمیت محتوا در دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چرا به یک استراتژی بازاریابی محتوا نیاز دارید؟- اهمیت محتوا در دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی محتوا، اگر درست انجام شود، مصرف‌کنندگان را به سمت رسانه‌های آموزنده‌تر و جذاب‌تر هدایت می‌کند. با داشتن یک استراتژی بازاریابی محتوا، توجه مصرف کننده را به بخش های بیشتری از محتوا معطوف می کنید، برند خود را بیشتر تثبیت می کنید و همچنین به شما فرصتی می دهد که مخاطبان خود را بیشتر بشناسید.

تولید محتوا یک شبه اتفاق نمی افتد. چندین کمپین، آزمون و خطا طول می‌کشد، اما در پایان هر کمپین، باید تصور بهتری از ارزش مخاطبان خود داشته باشید. از ابزارهای تجزیه و تحلیل محتوا برای دیدن مدت زمانی که خواننده در یک وبلاگ یا صفحه وب خاص صرف می کند قبل از رفتن به وبلاگ بعدی استفاده کنید. اندازه گیری کنید که یک پیوند چقدر موفق بوده است که خواننده را به وبلاگ یا کاغذ سفید دیگری متصل کند.

این مقاله را مطالعه کنید  مزیت های دیجیتال مارکتینگ برای مشاغل کوچک

شما به یک استراتژی بازاریابی محتوا نیاز دارید تا بتوانید موفقیت محتوای خود را برنامه ریزی، اجرا و اندازه گیری کنید. DemandJump مجموعه منحصر به فردی از ابزارها را ارائه می دهد، بنابراین شما فضایی دارید که می توانید محتوا را سازماندهی و توسعه دهید، اندازه گیری و تجزیه و تحلیل کنید و اینکه چگونه با اهداف بازاریابی دیجیتال بزرگتر شما کار می کند. همانطور که به کشف پتانسیل بازاریابی محتوا به عنوان بخش اصلی استراتژی بازاریابی دیجیتال برند خود ادامه می دهید، برای آزمایش رایگان DemandJump ثبت نام کنید تا ببینید چقدر می توانید در مورد مخاطبان خود و خواسته های آنها بیاموزید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟