بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید - کالج نوین

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، محتوا در حال تبدیل شدن به بخش مهمی از استراتژی های بازاریابی است.

Semji – یک پلت فرم بهینه سازی محتوا و متخصص سئو – همراه با YouLoveWords – یک رهبر بازاریابی محتوا – روندهای اصلی در بازاریابی محتوا و سئو را با شما به اشتراک می گذارند.

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، با بیش از 100 تصمیم گیرنده از صنایع و پروفایل های مختلف مصاحبه شده است، این مطالعه یک مرور کلی از کارشناسان سئو و محتوا ارائه می دهد که هر روز بر روی این موضوعات کار می کنند.

حالا، بیایید نگاهی به آن بیندازیم و بفهمیم کجا ایستاده‌اید!

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید - کالج نوین
بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید – کالج نوین

سئو چقدر برای بازاریابی محتوا ضروری است؟

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، طبق مقاله ای که توسط Ahrefs بر اساس 63 آمار SEO در سال 2020 منتشر شده است، 53.3 درصد از کل ترافیک وب سایت از جستجوی ارگانیک است.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که 92.96٪ از کل ترافیک از Google، Google Image و Google Maps است. همانطور که می بینید، گوگل همچنان انحصار را در اختیار دارد و قوانینی را برای مشاهده آنلاین تعیین می کند.

امروزه محتوا سوخت موتور جستجو است! هدف این است که به کاربران مرتبط ترین پاسخ را برای درخواست آنها ارائه دهیم. این با ورود الگوریتم RankBrain با هدف رمزگشایی بهتر سؤالات جستجوی کاربران، بیشتر پیاده‌سازی شده است.

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، امروزه، با نمایش قطعات برجسته، نمودارهای دانش، بلوک‌های AAP… گوگل به سمت AEO در حال تکامل است و دیگر تنها یک موتور جستجو نیست، بلکه یک موتور پاسخ است.

اگر سئو مطابق با ریتم الگوریتم‌های گوگل باشد و همچنان یک زمینه دائماً در حال تغییر باقی بماند، مطمئناً محتوا بیش از هر زمان دیگری عامل عملکرد و دید وب سایت است.

در شرایط کنونی که تبلیغ‌کنندگان باید با مخاطبان خود پیوندی ایجاد کنند (نگاه کنید به Testimonials of Decathlon، La Vie Claire، Uni-médias، Packdiscount در مورد تأثیر ویروس کرونا بر استراتژی دیجیتال خود)، تبدیل شدن به پاسخ عناصر کلیدی خواهد بود. یک استراتژی سئو کارآمد، سودآور و پایدار!

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، در اینجا 10 چالش بازاریابی محتوا و سئو تحت پوشش در این مطالعه آمده است:

. اهداف تولید محتوای سئو،
. سرعت تولید،
. نحوه سازماندهی تیم های داخلی،
. برون سپاری تولید محتوا،
. آموزش سئو برای تیم های تحریریه
. سرمایه گذاری های اختصاص داده شده به بازاریابی محتوا / SEO،
. سرمقاله در تولید محتوا کجاست،
. پرکاربردترین ابزار نوشتن محتوا،
. مشکلات اصلی در اجرای استراتژی محتوا،
. اندازه گیری ROI ابتکارات بازاریابی محتوا.

این مقاله را مطالعه کنید  سئو برای وبلاگ نویسان: 8 نکته ضروری برای بهینه سازی وبلاگ

5 رقم کلیدی از مطالعه محتوا و سئو در سال 2020

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، در طول سال‌ها، تولید محتوا به یک ابزار مهم برای کسب بازاریابی تبدیل شده است. سودآوری کلیدی است، ارزیابی مزایا و مزایای واقعی یک استراتژی محتوای خوب مهم است.

افزایش دید، بهبود ترافیک SEO، افزایش اعتبار و اعتبار نزد گوگل و کاربران اینترنت، وفاداری مخاطبان… استراتژی‌های جذب و حفظ تأثیر می‌گذارند. در دنیای امروز، ایجاد محتوایی که هیچ نتیجه ای برای کسب و کار شما ایجاد نمی کند غیرقابل تصور است.

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، با این حال، این آماری است که ما اغلب در Semji بر آن تاکید می کنیم: 91٪ از محتوای وب ترافیک ارگانیک و در نهایت درآمد (Ahrefs) ایجاد نمی کند.

اما پس از آن، چگونه می توانید محتوای قابل مشاهده و بهینه شده برای سئو را دریافت کنید؟

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، در اینجا 10 مرحله ای که باید هنگام نوشتن محتوا دنبال کنید تا اطمینان حاصل کنید که برای مخاطبان شما و عملکرد سئو مرتبط است، آمده است:

ایجاد محتوا: ابزاری قدرتمند برای جذب مشتری و تبدیل برای 40 درصد از شرکت ها

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، در طول سال ها، تولید محتوا به یک موضوع مهم خرید بازاریابی تبدیل شده است. سودآوری مهم است، ارزیابی مزایا و مزایای واقعی که یک استراتژی محتوای خوب می تواند به همراه داشته باشد، مهم است.

افزایش دید، بهبود ترافیک سئو، توسعه اعتبار، کسب اعتبار نزد کاربران گوگل و اینترنت، وفاداری مخاطبان… استراتژی های جذب و حفظ تاثیر می گذارد.

بنابراین امروزه غیر قابل تصور است که محتوایی ایجاد کنید که هیچ نتیجه ای برای کسب و کار شما ایجاد نکند. و با این حال، این آماری است که ما اغلب در Semji ارائه می کنیم: 91٪ از محتوای وب ترافیک ارگانیک و در نهایت درآمد ایجاد نمی کند (Ahrefs).

اما پس از آن، چگونه می توانید محتوای قابل مشاهده و بهینه شده برای سئو را دریافت کنید؟
در اینجا 10 مرحله برای اطمینان از ارتباط آن با مخاطبان و عملکرد سئوی آن در هنگام نوشتن محتوا آورده شده است:

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، با دنبال کردن این مراحل، 80٪ از محتوای ایجاد شده با پلتفرم Semji، ترافیک ارگانیک ایجاد می کند و به شما کمک می کند مشتریان جدیدی به دست آورید.

75 درصد از شرکت ها محتوای خود را به تیمی از نویسندگان داخلی می سپارند

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، از آنجایی که محتوا یک رکن مهم فزاینده است، شرکت ها در حال سازماندهی خود هستند. 75 درصد نویسندگان داخلی برای تولید محتوا دارند.

36٪ از پشتیبانی سرمقاله خارجی (سازمان های محتوا، مترجمان آزاد…) برای رعایت مهلت های برنامه سرمقاله خود استفاده می کنند.

این مقاله را مطالعه کنید  معنی سئو در بازاریابی کسب و کار شما ، 3 گام

اجرای صحیح یک برنامه سرمقاله برای تیم های تحریریه کلیدی است، این یک ابزار سازمانی و پیگیری است. متأسفانه، به روز رسانی این برنامه از طریق صفحه گسترده یا ابزار دیگری خسته کننده و زمان بر است.

ماژول برنامه پلتفرم Semji به شما این امکان را می دهد که هم دیدی جهانی و هم با جزئیات از زنجیره تولید خود داشته باشید. شما می توانید با اولویت بندی محتوایی که برای هر نویسنده تولید می شود، به عنوان یک تیم همکاری کنید و به لطف امتیاز محتوا می توانید از کیفیت هر نشریه اطمینان حاصل کنید.

این مطالعه نشان می دهد که تنها 18 درصد از شرکت ها کل فرآیند نوشتن خود را برون سپاری می کنند. فراتر از حفظ فرآیند تولید در داخل، شرکت‌ها همچنین می‌خواهند در عین بهینه‌سازی کیفیت SEO محتوای تولید شده، تخصص خود را نیز به همراه داشته باشند.

این رویکرد با معیارهای E.A.T (تخصص، اختیار، اعتماد) مورد نیاز Google مطابقت دارد. هرچه میزان تخصص خود را در برخورد با یک موضوع یا درخواست کاربران وب بیشتر ثابت کنید، به محتوای خود اعتماد بیشتری می کنید و اعتبار سایت خود را با موتور جستجو تقویت می کنید.

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، علاقه به محتوا ناشی از کپی رایتینگ و موضوع است. بهینه سازی سئو برای نویسندگان می تواند دردسرساز باشد، جستجوی کلمات کلیدی مرتبط طولانی و خسته کننده است… این خود یک کار کامل است!

استفاده از ابزاری برای شناسایی کلمات کلیدی که در آن موقعیت خود را در آن قرار دهید می تواند یک مزیت واقعی باشد. این همان چیزی است که Hamidou Diallo، مدیر SEO در Uni-medias بر آن تاکید می‌کند: «پلتفرم Semji جای تخصص آنها را نمی‌گیرد، آن را بیشتر دیده می‌کند و آن را در چشم کاربران آنلاین و گوگل افزایش می‌دهد. ”

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید - کالج نوین
بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید – کالج نوین

سرمقاله محبوب ترین قالب محتوا برای 81 درصد از شرکت ها است

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، این آماری است که ممکن است شگفت‌انگیز به نظر برسد، زیرا قالب‌های مختلفی برای محتوا وجود دارد: مقالات، ویدیوها، پادکست‌ها، جلسات زنده و غیره. برخلاف ویدئو/صوت/پادکست، مقاله‌ها “برنده سریع” هستند. آن‌ها به دانش فنی کمتر و سرمایه‌گذاری کمتری برای دستیابی به سئوی خوب در گوگل نیاز دارند.

با این حال، اگر این کار سئو به خوبی سازماندهی نشده باشد، این قالب می تواند به سرعت زمان بر شود. سئو مانند هر فعالیت دیگری است، برای اینکه کارآمد باشید باید روی کارهایی تمرکز کنید که بیشترین تولید را دارند و آنها را اولویت بندی کنید.

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، با Semji، قبل از شروع هر گونه بهینه سازی SEO، این پلتفرم ایده های کلمه کلیدی و سوالات مرتبط را در مورد موضوع کلمه کلیدی عمومی انتخاب شده پیشنهاد می کند.

اولویت بندی پیشنهادات با توجه به حجم جستجو تعریف می شود و به شما کمک می کند فرصت های جدید SEO را کشف کنید و نویسندگان را فقط در محتوای با کارایی بالا اختصاص دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  ابزارهای تحقیق کلمات کلیدی ؛ 9 ابزار برتر

تقاضا برای کمک نوشتن خودکار در حال افزایش است

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، سه چهارم پاسخ دهندگان از هیچ ابزار اتوماسیونی برای کمک به نوشتن محتوای خود استفاده نمی کنند.

دلایل می تواند چندگانه باشد: مسائل مربوط به بودجه، عدم تمایل به افزودن یک فرآیند جدید به یک تیم تحریریه که از قبل به خوبی کار می کند، ترس از دست دادن “لحن تحریریه” با استفاده از هوش مصنوعی…

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، پلتفرم Semji برای هر محتوای ایجاد شده یا بهینه سازی شده و با توجه به کلمه کلیدی مورد نظر، توصیه های پیشرفته SEO را به موارد زیر ارائه می دهد:

. یک دیدگاه قابل توجه و متمایز را تعریف کنید،
. یک رویکرد عمیق در مورد یک موضوع برای پیشی گرفتن از رقبای خود،
. به سرعت یک برنامه محتوا را ساختار دهید و به موضوعات مورد انتظار مخاطبان خود بپردازید
. یک خوشه موضوعی واقعی برای افزایش اعتبار وب سایت خود بسازید.

مسئله اصلی اندازه گیری عملکرد محتوا است

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، اندازه گیری عملکرد محتوا برای 54 درصد از تیم های تحریریه یک مسئله واقعی است. با این حال، ردیابی بازگشت سرمایه (ROI) اقدامات خود یا تعریف نکردن شاخص های عملکرد غیرقابل تصور به نظر می رسد.

تعیین کمیت تاثیر استراتژی شما به طور موثر مانند توجیه سرمایه گذاری انسانی/بودجه، برآورد بهره وری تیم های شما و کمک به شما در تصمیم گیری است.

پس از بهینه‌سازی سئو محتوای یک وب‌سایت، خواندن منحنی‌های عملکرد ممکن است دشوار باشد، به‌ویژه برای شرکت‌هایی که در خواندن داده‌ها مشکل دارند. کنسول جستجو یا گوگل آنالیتیکس ابزارهای ضروری هستند اما استفاده و درک آنها نیز ممکن است دشوار باشد.

ابزاری مانند Semji نمای جامعی از نتایج تولید شده توسط محتوای شما را در اختیار شما قرار می دهد. از منابع مختلف داده شما (کنسول جستجوی گوگل، گوگل آنالیتیکس، گوگل ادز، AT Analytics)، داشبورد می تواند عملکرد سئوی یک قطعه از محتوا را به شما نشان دهد و تاثیر کلی تمام محتوای ایجاد شده و به روز شده بر روی وب سایت شما را نشان دهد. پلت فرم ترافیک، فروش، تراکنش ها، کلیک ها، میانگین مدت جلسه، نرخ پرش… پلتفرم Semji ردیابی همه KPI های شما را آسان می کند.

بازاریابی محتوا و سئو: 5 چهره کلیدی که باید بدانید ، عناصر دیگری که باید از SEO – مطالعه محتوا به خاطر بسپارید

. 55٪ از تیم ها در زمینه SEO آموزش دیده اند، اما تنها 13٪ با اصطلاح “Answer Engine Optimization” (AEO) آشنا هستند.

. شرکت‌ها هنوز روی محتوا سرمایه‌گذاری بسیار کمی می‌کنند: 39 درصد بودجه‌ای بین 5 تا 20 هزار یورو دارند و 21 درصد هیچ بودجه‌ای ندارند.

. 59 درصد از شرکت ها محتوای خود را در عرض 24 تا 48 ساعت پس از تولید آنلاین قرار می دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟