بازاریابی محتوا برای بازاریابان دیجیتال

بازاریابی محتوا برای بازاریابان دیجیتال

بازاریابی محتوا برای بازاریابان دیجیتال ، بازاریابی محتوا مطمئناً جدایی ناپذیرترین بخش دیجیتال مارکتینگ شده است. امروزه حدود 88 درصد از بازاریابان B2B از بازاریابی محتوا به عنوان بخشی از استراتژی بازاریابی خود برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده می کنند. به دلیل محبوبیت روزافزون، ابزارهای بازاریابی بی‌شماری برای آسان‌تر کردن و موفقیت‌آمیز کردن کارها وجود دارد. تحقیقات نشان می دهد که بازاریابان محتوا 7.8 برابر بیشتر از کسانی که هنوز استفاده از بازاریابی محتوا را شروع نکرده اند، ترافیک بیشتری می بینند.

در زیر چند نکته مهم نه تنها برای کسانی که استفاده از آن را شروع نکرده‌اند، بلکه برای کسانی که مدتی است از آن استفاده می‌کنند، ذکر شده است. این نکات به شما کمک می کند تا عملکرد شما را به سطح بالاتری برسانید.

بازاریابی محتوا برای بازاریابان دیجیتال
بازاریابی محتوا برای بازاریابان دیجیتال – کالج نوین

10 نکته فوری بازاریابی محتوا برای بازاریابان دیجیتال

محتوای خود را مرتبط کنید

درک مشتری و شناخت خوب آنها کلید دستیابی به آنهاست. مهم نیست که در کدام تجارت هستید، باید بتوانید مخاطبان خود را بشناسید و نیازهای آنها را درک کنید تا مطالب مرتبط را به آنها ارائه دهید. نکته این است که در هنگام نوشتن محتوا، خاص، مختصر و مرتبط باشید. در نوشتار خود خیلی رسمی یا فانتزی نباشید، در عوض سعی کنید واقعی تر و واقعی تر باشید.

این مقاله را مطالعه کنید  4 روند دیجیتال مارکتینگ

کیفیت آن را بهبود بخشد

منظور ما از این کار پرهیز از اشتباهات گرامری یا غلط املایی است. برای اینکه بتوانید کمپین بازاریابی محتوای موفقی را اجرا کنید، قبل از انتشار همه مطالب نوشته شده توسط شما را دوباره بررسی و تصحیح کنید. سعی کنید از سایت های مختلف استفاده کنید تا بررسی کنید که آیا محتوای شما منحصر به فرد و بدون خطا است.

از نوشتن مطالب خیلی کوتاه خودداری کنید

محتوای طولانی‌تر توجه بیشتری را هم از سوی گوگل و هم از طرف مردم به خود جلب می‌کند، همچنین تمایل دارد در نتایج جستجو رتبه بالاتری داشته باشد. نه تنها این، بلکه محتوای طولانی تر کلمات کلیدی و بهینه سازی سئو بیشتری را نیز در خود جای می دهد. اطلاعات مورد نیازی را که بینندگان شما ممکن است در جستجوی آن باشند را ارائه می دهد.

بهینه سازی سرفصل ها و سرفصل های فرعی

تیترهای ضعیف منجر به نتایج ضعیف می شوند، از این رو بسیار مهم است که عنوان خود را جذاب و جذاب نگه دارید. زیرا وقتی چیزی می نویسیم، هدف ما این است که تا حد امکان از طرفداران و دنبال کنندگان دعوت کنیم که صفحه شما را کلیک کنند، لایک کنند و در صفحه شما مشترک شوند و وقت ارزشمند خود را صرف خواندن آن کنند.

در به روز رسانی محتوای خود ثابت قدم باشید

سعی کنید منظم باشید و برنامه به روز رسانی محتوای خود را به شدت دنبال کنید تا نیازهای مشتریان خود را برآورده کنید. بدون نوشتن مداوم نمی توان انجام داد. به منظور ایجاد شهرت برند خود، باید به طور منظم محتوای ارزشمند ایجاد کرده و به اشتراک بگذارید.

این مقاله را مطالعه کنید  ایجاد استراتژی دیجیتال مارکتینگ

ایجاد دکمه فراخوان برای اقدام

به خواننده خود اجازه دهید تا محتوای شما را به راحتی و به سرعت به اشتراک بگذارد. یک دکمه call-a-action ایجاد کنید تا وقتی خوانندگان شما خواندن یک مقاله یا وبلاگ در سایت شما را به پایان رساندند، بلافاصله بتوانند محتوای شما را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارند.

زیاد در شبکه های اجتماعی زیاده روی نکنید

بهتر است در چند کانال اجتماعی ثابت باشید تا اینکه در بسیاری از آنها نامرئی باشید. نکته این است که روی ایجاد یک جامعه قوی در چند شبکه اجتماعی تمرکز کنید و دید خود را گسترش دهید. انتخاب کنید که کجا می خواهید توسط مشتریان خود دیده شوید و کجا می توانید آنها را پیدا کنید.

بازاریابی محتوا برای بازاریابان دیجیتال
بازاریابی محتوا برای بازاریابان دیجیتال – کالج نوین

بر آگاهی از برند تمرکز کنید

بگذارید آگاهی از برند اولین و مهمترین هدف استراتژی بازاریابی محتوای شما باشد. هرچه برند شما بیشتر دیده شود، کسب و کار شما موفق تر خواهد بود. بنابراین بیشتر روی گسترش دامنه برند تمرکز کنید.

به تحقیق کلمات کلیدی خود توجه کنید

کلمات کلیدی مناسب می توانند محتوای شما را قابل توجه کنند. عدم توجه به یافتن کلمات کلیدی مناسب یا بی توجهی به فرآیند تحقیق کلمات کلیدی بزرگترین اشتباه است. محتوای شما بدون کلمات کلیدی مهم چیزی نیست. هدف این است که ببینیم مشتریان چه می خواهند و همان را ارائه دهیم.

از طریق محتوای خود به مشتریان خود آموزش دهید

سعی نکنید بینندگان را فقط برای فروش خدمات یا محصولات خود جذب کنید، بلکه آنها را در مورد درست و غلط بودن آموزش دهید، صادقانه در مورد مزایا و همچنین معایب خدمات به آنها بگویید. هنگامی که آنها را آموزش دادید، تنها در این صورت باید به آنها پیشنهاد دهید که خدمات شما را امتحان کنند. به یاد داشته باشید که محتوا پادشاه است، هرچه بیشتر روی آن تمرکز کنید، کسب و کار شما موفق تر خواهد بود. به عنوان یک بازاریاب دیجیتال، استراتژی بازاریابی محتوا باید در جهت درست مورد استفاده قرار گیرد.

این مقاله را مطالعه کنید  چارچوب استراتژی دیجیتال مارکتینگ

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟