ایجاد وب سایت برای مربیان

ایجاد وب سایت برای مربیان

ایجاد وب سایت برای مربیان ، در CREATIVA، ما وب‌سایت‌های زیبایی می‌سازیم و عناصر برند خیره‌کننده ایجاد می‌کنیم. ما با انواع کسب‌ و کارها و سازمان‌ها، از برندهای کوچک زیبایی گرفته تا غیرانتفاعی، گروه‌های عمومی و غیره کار می‌کنیم. و ما همه آن را دوست داریم.

امروز ما در حال راه اندازی یک زیرمجموعه جدید در خدمات مشابه (برندینگ و وب سایت ها) هستیم، اما به طور خاص بر مربیان زن تمرکز می کنیم.

ایجاد وب سایت برای مربیان
ایجاد وب سایت برای مربیان – کالج نوین

چرا می خواهیم برای مربیان وب سایت بسازیم؟

ما نمی‌توانیم برای راه‌اندازی این سرویس و کار با مربیان از همه نوع هیجان‌زده باشیم، و همه اینها به این دلیل است که احساس می‌کنیم واقعاً با مربیان ارتباط برقرار می‌کنیم.

چه مربی کسب و کار، زیبایی، تغذیه، تناسب اندام، روابط یا هر چیز دیگری باشید، ما می‌دانیم که یک برند کوچک اما پرشور و با استعداد بودن که تلاش می‌کند از زمین خارج شود چگونه است.

ناگفته نماند، یکی از بزرگترین اهداف ما در CREATIVA همیشه حمایت و ارتقای زنان در تجارت بوده است. ما به عنوان زنان تاجر، معتقدیم که با کمک به ایجاد مربیان زن، می‌توانیم به افراد بیشتری دسترسی داشته باشیم و تأثیر بیشتری بر زندگی زنان در سراسر کشور داشته باشیم.

ما می دانیم که چقدر سخت کار می کنید و چقدر می خواهید به دیگران کمک کنید. ما همچنین می دانیم که سهیم شدن این اشتیاق با جهان چقدر می تواند سخت باشد.

ما نقاط درد شما را درک می کنیم
ما مدتی را صرف صحبت با مربیانی کرده‌ایم که می‌شناسیم تا درک بهتر و کامل‌تری از چالش‌هایی که هنگام ایجاد یک وب‌سایت و ساختن هویت برند با آن‌ها روبرو می‌شوید به دست آوریم.

این مقاله را مطالعه کنید  بودجه بندی برای طراحی مجدد وب سایت

اغلب، اولین چالش ایجاد یک وب سایت برای خودتان است. ما می دانیم که بسیاری از مربیان دارای انگیزه بالایی هستند، به همین دلیل است که سعی می کنند وب سایت خود را ایجاد کنند. در حالی که مطمئناً برخی از وب‌سایت‌های DIY قوی را دیده‌ایم، آنها معمولاً آنقدر حرفه‌ای یا استراتژیک نیستند که مربیان دوست دارند.

ما همچنین می دانیم که مربیان برای به روز نگه داشتن وب سایت خود تلاش می کنند، به خصوص زمانی که تجارت شروع به شلوغ شدن می کند و به روز رسانی ها در حال افزایش است.

یکی دیگر از مسائل کلیدی فقدان دانش فنی در مورد تعمیر و نگهداری وب سایت و امنیت و به روز رسانی عملکرد است. این دانش تخصصی است، به همین دلیل است که مربیان باید بتوانند آن را به یک متخصص بسپارند تا بتوانند روی مشتریان خود تمرکز کنند.

آنچه CREATIVA برای مربیان ارائه می دهد

بین تعهدمان به حمایت از مربیان و درک ما از بزرگترین موانع آنها، نمی‌توانیم بیشتر از این هیجان‌زده باشیم که به مربیان یک وب‌سایت تخصصی ارائه دهیم.

در اینجا همه چیزهایی است که ما در وب سایت خود برای خدمات مربیان ارائه می دهیم:

قالب های پیش طراحی خیره کننده
ما انواع وب سایت های زیبا و از پیش طراحی شده را با در نظر گرفتن مربیان ایجاد کرده ایم. هر یک از آنها را انتخاب کنید و ما آن را به طور خاص برای شما و برند شما سفارشی می کنیم. از امروز، ما چهار الگوی آماده برای انتخاب داریم، با ظاهری متفاوت و متناسب با انواع سبک‌های مربی. برنامه ما این است که به طراحی الگوهای بیشتر در آینده ادامه دهیم و گزینه های بیشتری را برای مشتریان خود ارائه دهیم.

این مقاله را مطالعه کنید  چگونه یک شرکت طراحی سایت انتخاب کنیم؟
ایجاد وب سایت برای مربیان
ایجاد وب سایت برای مربیان – کالج نوین

تیم فنی و طراحی خود شما
خدمات ما ترکیبی عالی بین یک راه حل DIY و یک طراحی وب سفارشی زیبا است. هنگامی که الگوی مورد علاقه خود را انتخاب کردید، لازم نیست خودتان آن را تنظیم کنید (همانطور که معمولاً در راه حل های قالب وب سایت کار می کند). تیم ما محتوا و تصاویر شما را آپلود می کند و مطمئن می شود که سایت شما زیبا به نظر می رسد و کار می کند و در زمان و استرس راه اندازی آن صرفه جویی می کند.

نگهداری و پشتیبانی مداوم
یک وب سایت یک پروژه یکباره نیست، هنگامی که سایت شما راه اندازی شد، نیاز به مراقبت و نگهداری دارد تا به خوبی کار کند و به طور موثر برای کسب و کار شما کار کند. ما مربیان زیادی را می بینیم که سعی می کنند خودشان این کار را انجام دهند، و اگرچه برخی از آنها با موفقیت وب سایت های خود را مدیریت می کنند، بسیاری دیگر نیز وجود دارند که برای ادامه دادن تلاش می کنند. و ما می فهمیم که چرا!

با استفاده از این سرویس ما نه تنها وب سایت شما را میزبانی می کنیم، بلکه از آن مراقبت می کنیم و مطمئن می شویم که به خوبی کار می کند و در وقت و انرژی شما صرفه جویی می کند تا روی کسب و کار مربیگری و مشتریان خود تمرکز کنید.

و، به عنوان بخشی از طرح مراقبت از وب سایت ما، می توانید برای هر گونه سؤال یا پشتیبانی که در مورد وب سایت خود نیاز دارید با ما تماس بگیرید! ما در هر مرحله اینجا خواهیم بود.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت آیکون ها در طراحی وب سایت شما

دسترسی به پاداش ها و کتابخانه منابع ما
ما سخت در پشت صحنه کار می کنیم و روی کتابخانه ای از صفحات و منابع اضافی کار می کنیم که می خواهیم از شما استفاده کنید و کسب و کار خود را توسعه دهید. بازاریابی محتوا، مواد تولید سرنخ، صفحات فروش و قیف، صفحات انتخاب، ابزارهای ضروری هستند که مربیان برای افزایش دسترسی خود و ترغیب افراد به ثبت نام برای خدمات خود به آنها نیاز دارند. و پیشکش ها

در این کتابخانه، صفحات اضافی از پیش طراحی شده ای داریم که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و آنها را برای شما تنظیم می کنیم تا بتوانید فوراً از آنها استفاده کنید. این صفحات با طراحی و ساختار زیبا بسیار در حال تبدیل هستند که به شما در متقاعد کردن کمک می کنند. بازدیدکنندگان شما برای ثبت نام و پیوستن به لیست پستی شما، دانلود رایگان خود و غیره.

لوگوی تایپوگرافی رایگان
اگر هنوز طراحی لوگوی خود را ندارید، ما مجموعه‌ای از فونت‌های خیره‌کننده را برای انتخاب شما داریم، می‌توانید چند فونت را از لیست ما انتخاب کنید و ما یک لوگوی چاپی با نام شما و یک برچسب تنظیم می‌کنیم. . ما مجموعه‌ای از فایل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهیم که می‌توانید در وب‌سایت خود و تمام مواد بازاریابی خود از آنها استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + دوازده =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟