ایجاد سرنخ با دیجیتال مارکتینگ

ایجاد سرنخ با دیجیتال مارکتینگ

ایجاد سرنخ با دیجیتال مارکتینگ ، عصر دیجیتال نحوه انجام کسب و کار ما را تغییر داده است، و برای بازاریابان مهم است که با ساختن یک ماشین تولید سرب که به خوبی روغن کاری شده اند، خواسته های مشتریان بالقوه خود را برآورده کنند.

 

چگونه با بازاریابی دیجیتال خود سرنخ ایجاد کنید

1. از بازاریابی محتوا برای ایجاد رهبری فکری استفاده کنید
2. اهرم اجتماعی پولی
3. سایت خود را برای سئوی محلی بهینه کنید
4. بازاریابی ایمیلی بخش

تولید سرنخ به مجموعه‌ای از فعالیت‌های بازاریابی تقسیم می‌شود که با مراحل سفر خریداران مطابقت دارد، با ایجاد ترافیک شروع می‌شود، سپس بازدیدکنندگان را به سرنخ تبدیل می‌کند و در نهایت آن سرنخ‌ها را به مشتری تبدیل می‌کند. در واقع، طبق گزارش 2018 State of Inbound، اولویت شماره یک بازاریاب تبدیل سرنخ ها به مشتریان است.

با این حال، حتی با وجود نرم‌افزارهای تولید سرنخ موجود، تولید سرنخ برای اکثر افراد یک چالش واقعی باقی می‌ماند. همانطور که داده ها نشان می دهد، 88 درصد از مصرف کنندگان قبل از خرید در مورد خرید خود به صورت آنلاین تحقیق می کنند. به عنوان بازاریاب، ما باید یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ بسازیم که از طریق آن فرآیند تحقیقاتی، ارزشی را برای خریدار فراهم کند و نه تنها ترافیک، بلکه سرنخ های واجد شرایط ایجاد کند.

در زیر ما چهار نکته را ارائه می‌دهیم که به شما کمک می‌کند تا یک ماشین تولید سرنخ و دیجیتال مارکتینگ خوب بسازید.

ایجاد سرنخ با دیجیتال مارکتینگ
ایجاد سرنخ با دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

از بازاریابی محتوا برای ایجاد رهبری فکری استفاده کنید

اگر قبلاً تولید محتوا را شروع نکرده اید، این باید یکی از اولین گام ها در استراتژی تولید سرنخ شما باشد. طبق یک نظرسنجی توسط Demand Gen Report، 96 درصد از خریداران B2B محتوایی با ورودی بیشتر از رهبران فکری صنعت می‌خواهند و 47 درصد از خریداران قبل از تعامل با یک نماینده فروش، سه تا پنج قطعه محتوا را مشاهده کردند.

این مقاله را مطالعه کنید  نحوه وبلاگ نویسی ، 5 نکته کلیدی

گارنر با تبدیل شدن به یک متخصص موضوع در موضوعات یا نکات دردناکی که محصول یا خدمات شما حل می کند، رهبری می کند. به طور منظم وبلاگ ها، اخبار و نکات مربوط به صنعت خود را ارسال کنید. همچنین، راهنماهای گسترده ای تولید کنید که بازدیدکنندگان می توانند در وب سایت شما دانلود کنند. این به شما امکان می‌دهد داده‌هایی را از افرادی که راهنماهای شما را دانلود می‌کنند جمع‌آوری کنید تا بتوانید آنها را در برنامه‌های پرورش لید ثبت‌نام کنید و با اشتراک‌گذاری بیشتر درباره محصول یا خدمات خود، آنها را درگیر نگه دارید. حتی ممکن است آنها را به مشتری تبدیل کنید.

فراموش نکنید که محتوایی را که ایجاد می کنید با استفاده از روش های بازاریابی آنلاین مانند SEO، اجتماعی و ایمیل، تبلیغ کنید. اگر مردم نتوانند آن را پیدا کنند، محتوای عالی تفاوتی ایجاد نخواهد کرد. نظرسنجی انجام شده توسط FormStack نشان می دهد که جستجوی ارگانیک بزرگترین منبع سرنخ های با کیفیت بالا است، بنابراین مطمئن شوید که مدتی را صرف بهینه سازی محتوای خود برای موتورهای جستجو کنید.

اهرم اجتماعی پولی- ایجاد سرنخ با دیجیتال مارکتینگ

رسانه های اجتماعی می توانند کانالی قدرتمند برای تولید سرنخ باشند. برای اینکه بتوانید در به دست آوردن سرنخ ها از طریق رسانه های اجتماعی موفق باشید، باید زمان و تلاش خود را برای ایجاد یک مخاطب درگیر صرف کنید تا بتوانید آن افراد را به سرنخ تبدیل کنید. اولین چالش این است که بفهمید کدام ابزار برای کسب و کار شما مناسب است. می توانید تبلیغات اجتماعی پولی را در فیس بوک، توییتر، لینکدین، اینستاگرام و حتی پینترست اجرا کنید.

اکثر کاربران اینترنت در فیس بوک هستند، بنابراین حدود 84 درصد از بازاریابان استفاده از این پلتفرم را برای هدایت ترافیک و به دست آوردن سرنخ انتخاب می کنند. یکی از موارد مورد علاقه من برای تولید سرنخ، تبلیغات سرب فیس بوک است. این قالب تبلیغاتی به مخاطبین اجازه می دهد تا اطلاعات خود را بدون ترک فیس بوک ارسال کنند. استراتژی‌های کمپین‌ها می‌تواند شامل «اشتراک در خبرنامه ما» یا «پیشنهاد زمان محدود – 20 درصد تخفیف برای اولین خرید شما» باشد. Lead Ads همچنین یک خروجی عالی برای کمپین های بازاریابی مجدد است زیرا در اکثر مواقع بازدیدکنندگان وب سایت شما آگهی را مشاهده می کنند و شما می توانید از این فرصت برای ایجاد انگیزه برای ارسال مجدد آنها به قیف فروش خود استفاده کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  کمپین دیجیتال مارکتینگ قاتل

فیس‌بوک اصطکاک را از بین می‌برد و هزینه خرید را کاهش می‌دهد، تجربه کاربری بسیار بهتری را ارائه می‌دهد و امیدواریم مشتریان بیشتری را برای کسب‌وکار شما هدایت کند.

ایجاد سرنخ با دیجیتال مارکتینگ
ایجاد سرنخ با دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

سایت خود را برای سئوی محلی بهینه کنید- ایجاد سرنخ با دیجیتال مارکتینگ

جستجوی ارگانیک مسلماً یکی از با ارزش ترین استراتژی های تولید سرنخ طولانی مدت است. با این حال، با وجود بیش از 200 عامل موثر بر نحوه رتبه بندی گوگل وب سایت شما در SERP (صفحات نتایج موتور جستجو)، دشوار است که بدانید از کجا شروع کنید. من معتقدم که یک عامل مهم برای تولید سرنخ، صرف زمان برای بهینه سازی سئوی محلی است. بر اساس WordStream، 72 درصد از مشتریانی که جستجوی محلی انجام دادند، از فروشگاهی در فاصله 5 مایلی از محل جستجوی خود بازدید کردند.

سئوی محلی به کسب و کار شما اجازه می دهد تا از جامعه اطراف استفاده کند و به کاربران کمک می کند تا زمانی که بیشتر به شما نیاز دارند، شما را پیدا کنند. با تسلط تلفن همراه، سئوی محلی می تواند تفاوت بزرگی در هدایت مشتریان بیشتر به درب ورودی شما ایجاد کند. با اطمینان از سازگاری NAP (نام، آدرس و تلفن) خود در وب‌سایت و فهرست‌هایی مانند Yelp، Facebook، و Google My Business شروع کنید. ایده خوب دیگر این است که از مشتریان راضی بخواهید نظر خود را بنویسند یا بررسی کسب و کار شما را برای مشتریان بسیار آسان کنید. بررسی‌ها بر روی پلتفرم‌های شخص ثالث شانس شما را برای یافتن توسط مشتریان واجد شرایط بدون نیاز به پرداخت یک سکه افزایش می‌دهد! همچنین، مطمئن شوید که برچسب عنوان وب‌سایت شما شامل یک عبارت کلیدی اصلی است که می‌خواهید علاوه بر شهر، ایالت یا محله‌تان برای آن رتبه‌بندی کنید (مثلاً «در کلرادو با پرواز یک شبه ماهیگیری»). کمی به آن زمان بدهید و سپس با جستجوی کلمات کلیدی خود و مشاهده رتبه بندی کسب و کار خود را امتحان کنید.

این مقاله را مطالعه کنید  سرنخ های دیجیتال مارکتینگ

بازاریابی ایمیلی تقسیم شده

اگرچه ممکن است این یکی از تاکتیک‌های قدیمی‌تر باشد، بازاریابی ایمیلی می‌تواند ابزار بسیار قدرتمندی برای دستیابی به مشتریان بالقوه یا فروش بیشتر مشتریان فعلی باشد. مهم است که استراتژی بازاریابی ایمیلی خود را با تنظیم کردن پیام های خود برای هدف قرار دادن بخش های خاصی از پایگاه داده مشتریان خود تطبیق دهید. در حال حاضر، اتوماسیون بازاریابی یک روش محبوب برای کمک به بازاریابان برای ارسال خودکار ایمیل های بسیار هدفمند به سرنخ ها است. همگام‌سازی با CRM شما، سرنخ‌ها را می‌توان در یک گردش کار قرار داد، بنابراین پس از پر کردن فرم وب‌سایت، محتوایی که با علایق خاص آنها مطابقت دارد، پرورش می‌یابد. این می‌تواند شامل ایمیل‌های بعدی با محتوای عالی و CTA (تماس برای اقدام) برای اشتراک در وبلاگ شما باشد.

همانطور که درباره هر سرنخ اطلاعات بیشتری کسب می‌کنید، می‌توانید پیام‌های خود را طوری تنظیم کنید که آنها را به سمت پایین حرکت دهید. طبق تحقیقات Forrester، شرکت‌هایی که پیشروهای خود را پرورش می‌دهند، 50 درصد بیشتر از همتایان غیر پرورش‌دهنده خود با 33 درصد هزینه کمتر، سرنخ‌های آماده فروش بیشتری را مشاهده می‌کنند. داشتن توانایی جمع‌آوری داده‌های بازدیدکنندگان وب‌سایت و تطبیق آن داده‌ها با محرک‌های رفتاری، به بازاریابان این امکان را می‌دهد که در مورد صندوق ورودی هوشمندتر شوند.

اگرچه ما فقط تعداد معدودی از استراتژی‌های تولید سرنخ را نام‌گذاری کرده‌ایم، هر کدام را که بعداً برای آزمایش انتخاب می‌کنید، مطمئن باشید که به آزمایش ادامه می‌دهید. این به شما کمک می کند تا درک عمیقی از نحوه استراتژیک و اجرای موثر کمپین های بازاریابی دیجیتال به منظور حرکت به نتیجه نهایی کسب کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 14 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟