طراحی وب سایت سفارشی در مقابل قالب ها

طراحی وب سایت سفارشی در مقابل قالب ها

طراحی وب سایت سفارشی در مقابل قالب ها ، وب سایت یکی از با ارزش ترین دارایی های تجاری است.

این مکانی است که مردم آن‌ها را به صورت آنلاین پیدا می‌کنند، برای اطلاعات بیشتر مرور می‌کنند و درباره ثبت نام یا عدم ثبت‌نام برای خدمات یا خرید تصمیم‌گیری می‌کنند. به این ترتیب، واقعاً درک درستی از اهمیت وجود ندارد.

طراحی خوب وب سایت پایه های یک وب سایت عالی را می گذارد. مسئولیت چیدمان، عملکرد، زیبایی بصری و تجربه کلی کاربر را بر عهده دارد، که همگی باید کادرهای مناسبی را علامت بزنند تا مشتری بالقوه قدم بعدی را بردارد.

برای صاحبان مشاغل، تصمیم گیری در مورد طراحی وب سایت مهم است. هنگام نزدیک شدن به این تصمیم اساساً دو گزینه وجود دارد. وب سایت های سفارشی و قالب های وب سایت.

در اینجا کمی بیشتر در مورد اینکه چه قالب و طراحی وب سایت سفارشی مستلزم آن است، و اینکه چگونه می توانید تصمیم بگیرید که بهترین گزینه برای کسب و کار شما است، توضیح داده شده است.

طراحی وب سایت سفارشی در مقابل قالب ها
طراحی وب سایت سفارشی در مقابل قالب ها – کالج نوین

طراحی سایت سفارشی چیست؟

طراحی وب سایت سفارشی جایی است که یک طراح حرفه ای یک وب سایت کامل را از ابتدا دقیقاً مطابق با نیازهای شما ایجاد می کند.

این فرآیند با به اشتراک گذاشتن نیازها، امیدها و اهداف خود برای وب سایت آغاز می شود، از احساس عمومی آن گرفته تا نحوه عملکرد و ظاهر آن. به آن‌ها اطلاع می‌دهید که از نظر عملکرد به چه چیزی نیاز دارد، مانند گالری تصاویر، بخش تجارت الکترونیک یا صفحات تعاملی.

این مقاله را مطالعه کنید  پنج عنصر طراحی وب خیره کننده

طراح وب سایت زمانی را صرف طراحی برنامه هایی برای وب سایت شما می کند تا نیازهای شما را برآورده کند و در طول فرآیند با شما مشورت می کند تا مطمئن شود همه چیز در مسیر درست است.

محصول نهایی چیزی است که کاملاً برای تجارت و برند شما ساخته شده است، درست مانند یک کت و شلوار یا لباس سفارشی که کاملاً با فرم و استایل بدن شما مطابقت دارد.

مزایای طراحی وب سایت سفارشی

. طرحی که به طور خاص برای نیازهای تجاری شما ساخته شده است
. طراحی انعطاف پذیر با در نظر گرفتن نیازهای آینده شما برای مقیاس پذیری
. طراحی منحصر به فردی که در هیچ جای دیگری پیدا نخواهید کرد

معایب طراحی وب سایت سفارشی

. به بودجه بالاتری نیاز دارد
. برنامه ریزی، طراحی و توسعه زمان می برد
. نیاز به ورودی بیشتری از شما دارد

قالب های وب سایت چیست؟

طراحی وب سایت قالبی است که در آن از یک طرح از پیش ساخته برای ساخت وب سایت خود استفاده می کنید.

به طور معمول، شما قادر خواهید بود از میان طیف وسیعی از الگوهای از پیش ساخته شده مرور کنید و یکی را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد. برخی از قالب‌های وب‌سایت با در نظر گرفتن صنایع خاصی ساخته می‌شوند، مانند وب‌سایت‌های مربیان، وب‌سایت‌هایی برای متخصصان بهداشت و تغذیه، یا وب‌سایت‌های فروشگاه‌های تجارت الکترونیک.

هزاران قالب و تم موجود در بازار و همچنین پلتفرم‌ها و ابزارهای مختلف برای ایجاد یک وب‌سایت قالب وجود دارد، بنابراین یافتن قالب مناسب برای کسب‌وکارتان می‌تواند کمی سخت باشد. این گزینه معمولاً یک راه حل DIY است، بنابراین می توانید صاحب کسب و کار یا فردی از تیم آنها را در حال ساخت و نگهداری وب سایت بیابید. یا می توانید یک طراح را استخدام کنید تا قالب را برای شما سفارشی کند.

این مقاله را مطالعه کنید  8 ابزار بهینه سازی وب سایت

مزایای قالب های وب سایت

. مقرون به صرفه
. تقریباً بلافاصله آماده رفتن است
. تنوع برای انتخاب

معایب قالب های وب سایت- طراحی وب سایت سفارشی در مقابل قالب ها

. به طور خاص برای کسب و کار شما ساخته نشده است
. پیدا کردن پشتیبانی مشکل است
. مشکلات بالقوه انعطاف پذیری با رشد کسب و کار شما و نیاز به گسترش

طراحی وب سایت سفارشی در مقابل قالب ها
طراحی وب سایت سفارشی در مقابل قالب ها – کالج نوین

وب سایت سطح ورودی ما: راه حلی جدید بین وب سایت های سفارشی و قالب

پس از کار با بسیاری از مشاغل و دیدن مشکلات و نیازهای آنها، ما یک راه حل جدید ایجاد کردیم: وب سایت های سطح ورودی ما. یک صندلی سرویس بین طراحی وب سفارشی و قالب های وب سایت. یک راه حل عالی برای مشتریانی که نمی توانند یک وب سایت سفارشی تهیه کنند، اما همچنان می خواهند از سبک طراحی و تخصص ما بهره مند شوند.

طرح‌های ما به زیبایی طراحی شده‌اند، با فونت‌های زیبا، طرح‌بندی‌های واکنش‌گرا و امکانات طراحی انعطاف‌پذیر.

ما تعدادی طرح یا قالب از پیش طراحی شده ایجاد کرده ایم که مشتریان ما می توانند با توجه به نیازها و اهداف خود انتخاب کنند و سپس بقیه را انجام می دهیم! ما نه تنها محتوای آنها را آپلود و تنظیم می کنیم، بلکه الگو را مطابق با برند مشتری و اهداف تجاری سفارشی می کنیم.

ما قالب هایی ایجاد می کنیم که می توانند برای طیف وسیعی از صنایع و سبک ها کار کنند. به عنوان مثال، یکی از محبوب ترین الگوهای ما Matilda است که ما آن را با در نظر گرفتن گلفروشان می سازیم، آنقدر همه کاره است که مشتریانی از سایر صنایع داریم که از همان الگو استفاده می کنند، اما برای صنعت آنها سفارشی شده است.

این مقاله را مطالعه کنید  مزایای وب سایت وردپرس

تنها کاری که باید انجام دهید این است که قالب مورد نظر خود را انتخاب کنید و برند و محتوای خود را به تیم ما ارائه دهید. ما نام تجاری شما را در قالب وارد می کنیم، محصول نهایی را به شما نشان می دهیم و شما آماده هستید!

چگونه تصمیم بگیرید که کدام یک برای کسب و کار شما بهترین است

تصمیم گیری در مورد اینکه آیا یک قالب یا یک وب سایت سفارشی برای شما مناسب است یا خیر، به این معنی است که به اولویت های خود فکر کنید.

اگر چیزی می خواهید که سریع و مقرون به صرفه باشد اما همچنان عالی به نظر برسد، طراحی قالب ممکن است بهترین گزینه باشد. با Entry-Level خود می‌توانیم آن را بسیار سریع راه‌اندازی و اجرا کنیم، و همیشه می‌توانید زمانی که زمان و بودجه بیشتری برای اختصاص دادن به سایت خود دارید، به یک وب‌سایت سفارشی تغییر دهید.

اگر می‌خواهید وب‌سایتی منحصربفرد، به‌طور خاص برای برند شما طراحی شده باشد و دقیقاً با نیازها و عملکردهای شما ساخته شده باشد، ممکن است طراحی وب‌سایت سفارشی را ترجیح دهید. ما با شما کار خواهیم کرد تا آن را به درستی انجام دهید و از تناسب کامل آن اطمینان حاصل کنیم.

به خاطر داشته باشید که چه یک وب‌سایت سفارشی CREATIVA یا یک طراحی قالب را انتخاب کنید، ما در هر صورت با برنامه‌های مراقبت از وب‌سایت خود پشتیبانی مداوم ارائه می‌دهیم. معمولاً، خرید یک قالب DIY به این معنی است که از سایت خود پشتیبانی بیشتری دریافت نمی کنید، اما CREATIVA تضمین می کند که حتی اگر یک الگو تصمیم درستی برای نیازهای کسب و کار شما باشد، همچنان این گزینه را خواهید داشت که از یک برنامه مراقبتی لذت ببرید که حفظ و نگهداری می کند و سایت شما را ایمن می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + 4 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟