اهمیت توسعه مهارت ها دیجیتال مارکتینگ

اهمیت توسعه مهارت ها دیجیتال مارکتینگ

اهمیت توسعه مهارت ها دیجیتال مارکتینگ ، در ابتدای سال، گزارشی بیان کرد که کمبود مهارت در آفریقای جنوبی به قدری حیاتی است که شرکت‌ها به دنبال مهارت‌های مورد نیاز خود در جای دیگری بودند. به عبارت دیگر، آنها ترجیح می‌دادند مهارت‌ها را به جای سرمایه‌گذاری محلی در توسعه مهارت‌ها وارد کنند. صنایعی که بیشترین ضربه را متحمل شدند، فناوری‌های ارتباطات اطلاعات (ICT) و مهندسی بودند.

توسعه مهارت ها در SA

دولت این مشکل را دیده است و در تلاش است تا کاری برای این کمبود مهارت انجام دهد که در حال حاضر در آفریقای جنوبی تجربه شده است. به عنوان مثال، بر توسعه مهارت ها در توانمندسازی اقتصادی سیاه پوستان مبتنی بر گسترده (B-BBEE) تاکید کرده است. این بدان معناست که اگر شرکت شما در توسعه مهارت‌ها سرمایه‌گذاری کند، به‌ویژه برای افراد دارای محرومیت تاریخی، ممکن است امتیاز B-BBEE بیشتری به شما تعلق گیرد در مقابل سازمانی که این سرمایه‌گذاری را انجام نمی‌دهد.

علاوه بر این، کارفرمایانی که بیش از مقدار معینی به عنوان حقوق و دستمزد پرداخت می کنند، باید 1٪ از گردش مالی خود را به عنوان مالیات توسعه مهارت (SDL) بپردازند. این پول توسط مقامات آموزشی و آموزشی بخش (SETAs) جمع‌آوری می‌شود و شرکت‌های ثبت‌شده می‌توانند از این صندوق برای دوره‌هایی که توسط SETA که متعلق به آنها معتبر هستند، مطالبه کنند.

اهمیت توسعه مهارت ها دیجیتال مارکتینگ
اهمیت توسعه مهارت ها دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

چرا توسعه مهارت ها در فضای دیجیتال مارکتینگ ضروری است؟- اهمیت توسعه مهارت ها دیجیتال مارکتینگ

دنیا بسیار بسیار سریع دیجیتالی می شود. به عنوان یک محصول جانبی طبیعی، مردم ترجیح می دهند خرید آنلاین را به جای مراکز خرید ترجیح دهند. ما می توانیم این را در آمار مشاهده کنیم:

این مقاله را مطالعه کنید  7 مزیت استخدام آژانس دیجیتال مارکتینگ

. پیش‌بینی می‌شود که فروش جهانی خرده‌فروشی تجارت الکترونیک تا سال 2021 به 4.5 تریلیون دلار خواهد رسید. (طبق نرخ ارز فعلی، این رقم حدود 62 تریلیون روپیه است). 2.3 تریلیون دلار آمریکا (حدود 32 تریلیون R).

این به این معنی است که برای دستیابی به خریداران آنلاین، بازاریابی باید از بازاریابی سنتی به دیجیتال مارکتینگ سوئیچ کند.

با این حال، همانطور که در پاراگراف اول این مقاله گفتیم، طبق گزارش ها، مهارت های دیجیتال در آفریقای جنوبی کم است. این بدان معنی است که یک فشار عظیم باید از نظر توسعه مهارت ها در بازاریابی دیجیتال اتفاق بیفتد.

یادگیری آنلاین = برای توسعه مهارت های بازاریابی دیجیتال خوب است
برای ارتقای مهارت کارکنان، تعهد زیادی لازم است. مثلا:

پول باید برای هزینه های دوره خرج شود، و
زمان باید صرف حضور در کلاس ها و انجام تکالیف شود.

دنیای یادگیری آنلاین طوفانی را به خود جلب کرده است زیرا به دانش‌آموزان این امکان را می‌دهد که در خانه خود و طبق برنامه خود به صورت آنلاین بیاموزند. این مزایا در حال تحقق هستند. مطالعه ای بر روی شرکت های آمریکایی در مورد پذیرش یادگیری آنلاین انجام شد. مشخص شد که 77 درصد از سازمان های مورد بررسی، یادگیری آنلاین را برای کارکنان خود تسهیل می کنند.

یادگیری آنلاین نیز بسیار کم‌هزینه‌تر از یادگیری حضوری است، زیرا هزینه‌های مربوط به برگزاری کلاس‌ها – مانند استخدام محل برگزاری، دستمزد تسهیلگر و غیره – در این امر نقشی ندارد. با یادگیری آنلاین، یک بار هم وجود دارد. – هزینه راه اندازی و بسیاری از دانش آموزان می توانند دوره را بدون متحمل شدن هزینه اضافی از سوی ارائه دهنده آموزش انجام دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت بازاریابی دیجیتال برای دستیابی به مشتریان جوان

از آنجایی که دیجیتال مارکتینگ یک افزونه طبیعی برای بسیاری از افراد است – برای مثال یک بازاریاب برای کسب مهارت در بازاریابی دیجیتال مطالعه می کند – آنها باید در حین کار مطالعه کنند. یادگیری آنلاین به آنها این امکان را می دهد که بتوانند مطالعات خود را با زندگی و تعهدات روزمره خود منطبق کنند.

چرا مدرسه دیجیتال مارکتینگ مناسب است؟

مدرسه دیجیتال بازاریابی حول محور یادگیری آنلاین طراحی شده است. ما متوجه شدیم که مردم به طور فزاینده ای ترجیح می دهند طبق برنامه خود مطالعه کنند. علاوه بر این، ما این واقعیت را تشخیص دادیم که اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان در آینده پیشرفت کند، بازاریابی دیجیتال مهارتی است که باید داشته باشید.

ما در رشته های بازاریابی دیجیتال زیر تخصص داریم:

. بهینه سازی موتورهای جستجو
. تجزیه و تحلیل وب
. تبلیغات پرداخت به ازای کلیک
. کپی رایتینگ دیجیتال
. بازاریابی محتوا

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × چهار =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟