دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مقیاس کسب و کار

دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مقیاس کسب و کار

دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مقیاس کسب و کار ، دیجیتال مارکتینگ جزء ضروری برای تضمین رشد کسب و کار شما است. در حال حاضر، بیش از هر زمان دیگری، شرکت‌ها از فرصت‌های بازاریابی دیجیتال فراوان برای گسترش کسب‌وکار خود استفاده می‌کنند. از آنجایی که بازاریابی آنلاین نقش مهمی در فرآیند خرید و تصمیم گیری ایفا می کند، کسب و کارها باید تلاش خود را بر برقراری ارتباط با مشتریان بالقوه و مشتریان متمرکز کنند.

دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مقیاس کسب و کار
دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مقیاس کسب و کار – کالج نوین

اما اول، دیجیتال مارکتینگ چیست؟

بسیاری از ما اصطلاح و مفهوم اساسی دیجیتال مارکتینگ را می شناسیم. به هر حال، این اصطلاح نسبتاً خود توضیحی است. ممکن است شما نیز شنیده باشید که از بازاریابی دیجیتال به عنوان بازاریابی آنلاین یاد می شود – هر دو صحیح و قابل تعویض هستند.

به بیان ساده، بازاریابی دیجیتال، کسب و کارها و برندها را از طریق کانال های اینترنتی و اشکال مختلف ارتباطات دیجیتالی ارتقا می دهد. بازاریابی دیجیتال نه تنها شامل تبلیغات آنلاین بلکه شامل رسانه های اجتماعی، ایمیل، سئو و هر شکل دیگری از بازاریابی و تبلیغات مبتنی بر وب است.

5 مزیت برتر استفاده از بازاریابی دیجیتال برای مقیاس

دلایل بسیار خوبی برای گنجاندن بازاریابی دیجیتال در برنامه بازاریابی کلی شما وجود دارد. یکی از بارزترین آنها رشد است. این می تواند به شکل ایجاد سرنخ بیشتر، افزایش ترافیک وب، افزایش تبدیل و هر هدف دیگری که شامل افزایش مقیاس کسب و کار شما باشد، باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مهم ترین مزایای بازاریابی دیجیتال برای کسب و کارهایی که به دنبال مقیاس پذیری و رشد هستند، به خواندن ادامه دهید.

شماره 1 مقرون به صرفه بودن
بازاریابی آنلاین مقرون به صرفه تر (و اغلب موثرتر) از استراتژی های بازاریابی سنتی است. این بدان معنا نیست که شما نباید هر دو را در برنامه بازاریابی خود لحاظ کنید، زیرا آنها مزایای منحصر به فردی را ارائه می دهند. با این حال، نادیده گرفتن کارایی و ارزش بازاریابی دیجیتال می تواند عواقب منفی داشته باشد.

این مقاله را مطالعه کنید  استراتژی های دیجیتال مارکتینگ هوشمند

خوشبختانه، کسب‌وکارها می‌توانند از استراتژی‌های بازاریابی دیجیتال با سرمایه‌گذاری نسبتاً کم استفاده کنند. به عنوان مثال، بسیاری از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ رایگان وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید، مانند گوگل آنالیتیکس، تا عملکرد تبلیغات آنلاین خود را تعیین کنید.

ابزارهای دیجیتال مارکتینگ اغلب به کسب و کارها این فرصت را می دهند تا با تخصیص بودجه به پلتفرم های تبلیغاتی خاص و هدفمند، بودجه خود را بهینه کنند. برخلاف چاپ و تلویزیون، بازاریابی دیجیتال به طور طبیعی هدفمندتر است و به کسب و کارها اجازه می دهد در بازارها سرمایه گذاری کنند و مشتریان با احتمال بیشتری تبدیل شوند.

شماره 2 در هر مرحله به مشتریان دسترسی پیدا کنید
سفر خریدار اغلب چارچوبی برای برنامه های بازاریابی است. با این حال، اشکال کمی از تبلیغات به شرکت ها این شانس را می دهد که در هر مرحله از این سفر به مشتری هدف خود دست یابند. بازاریابی دیجیتال نه تنها در هر سطحی به دست مصرف کنندگان می رسد، بلکه قابل پیگیری است!

مصرف کنندگان امروزی برای کسب اطلاعات در مورد تصمیمات و رفتارهای خرید به موتورهای جستجو، وب سایت ها، محتوا و رسانه های اجتماعی متکی هستند. در حالی که تلویزیون و چاپ اعتبار را ارائه می دهند، بازاریابی دیجیتال دانش را فراهم می کند. حتی اگر کسب‌وکار شما از یک مکان فیزیکی کار می‌کند، مشتریانی که از در شما عبور می‌کنند احتمالاً درباره شما، قیمت‌های شما و قیمت‌های رقبایتان به صورت آنلاین تحقیق کرده‌اند.

بازاریابی دیجیتال به کسب و کارها این امکان را می دهد که تقریباً در هر نقطه تماسی با مشتریان بالقوه ارتباط برقرار کنند. معیارهای مناسب قرار داده شده، همراه با تجزیه و تحلیل، بازخورد مفیدی را در مورد اثربخشی و موفقیت تاکتیک‌های بازاریابی دیجیتال ارائه می‌کنند، بنابراین کسب‌وکارها می‌توانند بیاموزند کدام استراتژی‌ها مؤثرتر هستند.

این مقاله را مطالعه کنید  اهمیت سئو در دیجیتال مارکتینگ

#3 ثبات برند
نام تجاری و پیام رسانی مداوم برای بازاریابی موفق ضروری است. چه نمایش لوگو در رسانه های اجتماعی باشد و چه ایجاد یک وب سایت، عناصر برند یک شرکت شخصیتی را ایجاد می کند که مشتریان بالقوه می توانند در سطحی فراتر از خرید و فروش با آن ارتباط برقرار کنند.

بازاریابی دیجیتال، به‌ویژه رسانه‌های اجتماعی، توانایی‌های بی‌سابقه‌ای را برای ایجاد صدای و شخصیت برند منحصر به فرد و قانع‌کننده ارائه می‌دهد. همانطور که مشتریان بالقوه با کسب و کار شما و برند شما آشنا می شوند، احساس عمیق تری از اعتماد و وفاداری پیدا می کنند – و وفاداری به برند یکی از حیاتی ترین شاخص های رشد است.

به هر حال، تبدیل مشتریان جدید نسبت به حفظ کسانی که قبلاً محصولات و خدمات شما را نسبت به خدمات ارائه شده توسط رقبای شما انتخاب کرده اند، هزینه بیشتری دارد. بازاریابی دیجیتال کانال هایی را که برای دستیابی به این مشتریان استفاده می کنید و ابزارهایی را که برای ایجاد وثیقه موثر و جذاب نیاز دارید، فراهم می کند.

دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مقیاس کسب و کار
دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مقیاس کسب و کار – کالج نوین

شماره 4 فرصت های برابر- دیجیتال مارکتینگ برای افزایش مقیاس کسب و کار
قبل از توسعه و انفجار دیجیتال مارکتینگ، کسب‌وکارهای کوچک‌تر و متوسط ​​هنگام رقابت با شرکت‌های بزرگ‌تر از خودشان با موانع زیادی مواجه بودند. بازاریابی آنلاین کمک می کند تا زمین بازی را یکسان کنید. مطمئناً، شرکت های بزرگ توسط بودجه های بازاریابی قابل توجهی پشتیبانی می شوند، اما بازاریابی دیجیتال بر بهینه سازی تمرکز می کند.

در حالی که یک بودجه مناسب همیشه لازم است، بازاریابی دیجیتال این امکان را برای کسب و کارهای کوچکتر و جدیدتر فراهم می کند تا به مشتریان بالقوه و مشتریانی دست یابند که رقیب شرکت هایی با بودجه بسیار بیشتر هستند. حتی اگر خلاقیت و درک جامع از مشتری هدف شما ضروری است، آژانس های بازاریابی دیجیتال مقرون به صرفه، مانند Just 99 Web Design، می توانند تخصص و خلاقیت خود را در عین بهینه سازی بودجه کمتری ارائه دهند.

این مقاله را مطالعه کنید  10 دلیل قانع کننده نیاز به دیجیتال مارکتینگ

#5 موفقیت قابل اندازه گیری
همانطور که کسب و کارها برای رشد مقیاس می شوند، استراتژی های بازاریابی در معرض آزمون و خطا قرار می گیرند. در حالی که این امری طبیعی و تا حدودی ضروری است، اجازه دادن به سرمایه گذاری های ضعیف می تواند باعث هدر رفتن زمان، منابع و پول شود. کسب و کارها می توانند استراتژی های بازاریابی جدید و عناصر خلاقانه را با بازاریابی دیجیتال به طور موثرتری آزمایش کنند.

این امر از طریق ردیابی و تجزیه و تحلیل امکان پذیر است. بازاریابی دیجیتال نتایج قابل اندازه گیری لازم را برای تعیین اینکه چه چیزی کار می کند و چه چیزی کار نمی کند ارائه می دهد. به عنوان مثال، تجزیه و تحلیل ها می توانند منشا سرنخ ها به وب سایت شما، مدت زمان ماندن آنها و حتی رفتار آنها را در هنگام مرور ردیابی کنند. این بینش ها اطلاعات مفید و کاربردی را ارائه می دهند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده + 20 =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟