کپی دیجیتال مارکتینگ

کپی دیجیتال مارکتینگ

کپی دیجیتال مارکتینگ ، کپی قهرمان گمنام دیجیتال مارکتینگ است. اغلب اوقات، متن به نفع تصاویر پر زرق و برق و همچنین گرایش های طراحی فانتزی کنار گذاشته می شود. هنگامی که فشار وارد می شود، یک کمپین دیجیتال مارکتینگ بدون کپی چیزی بیشتر از مجموعه ای از تصاویر و یک طرح رنگی است. علاوه بر این، نسخه پایین‌تر از ارزش یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ را کاهش می‌دهد – مهم نیست که ویژگی‌های طراحی چقدر خوب هستند.

چگونه کپی دیجیتال مارکتینگ خود را به روز کنیم؟

یک پست وبلاگ بنویسید
بهترین راه برای به روز نگه داشتن حضور بازاریابی دیجیتالی خود، نوشتن پست های وبلاگ است.

وبلاگ نویسی ممکن است ابزار بسیار قدرتمندی باشد تا به شما کمک کند ترافیک بیشتری را به وب سایت خود جذب کنید، مشتریان بالقوه را جذب کنید و همچنین قدرت خود را به عنوان کسب و کار پیشرو در جایگاه خود ایجاد کنید – از جمله مزایای وبلاگ نویسی.

از طریق فرآیند ایجاد محتوای ارزشمند و به کارگیری اصول سئو، پست های وبلاگ شما بیشتر در نتایج جستجو رتبه بندی می شوند.

کپی دیجیتال مارکتینگ
کپی دیجیتال مارکتینگ – کالج نوین

مطمئن شوید که تمام اطلاعات به روز هستند
کسب و کار شما سال به سال ثابت نیست، و بازاریابی دیجیتال شما باید آن را منعکس کند. اگر دیگر سرویس خاصی را ارائه نمی کنید، باید هر گونه اشاره ای به آن را از حضور آنلاین خود حذف کنید. از سوی دیگر، ممکن است شما یک سرویس جدید اضافه کرده باشید، و باید یک کپی از آن اضافه کنید تا بازدیدکنندگان آنلاین بدانند چه چیزی ارائه می‌دهید.

این مقاله را مطالعه کنید  3 نوع مختلف از کمپین های دیجیتال مارکتینگ

این حتی ممکن است در مورد پست‌های وبلاگ نیز صدق کند – داشتن یک پست وبلاگی که بر روی سرویسی متمرکز است که دیگر ارائه نمی‌دهید، برای شما مفید نخواهد بود.

اگر وب‌سایت شما شامل بیوگرافی کارمندان است، باید با پیوستن یا خروج افراد از شرکت شما، به‌روزرسانی شود. به روز رسانی مداوم محتوای شما فقط به بازدیدکنندگان وب سایت کمک نمی کند – همچنین می تواند با بهبود «امتیاز تازگی» سایت شما در گوگل به رتبه بندی SEO شما کمک کند.

از راهنمای سبک خود استفاده کنید
اگر راهنمای سبکی برای وب سایت شما وجود نداشته باشد، کپی می تواند از صفحه ای به صفحه دیگر بسیار متفاوت باشد. این می تواند ایجاد یک صدای برند متمایز که برای مشتریان شما جذاب باشد را دشوار کند.

لازم نیست راهنمای سبک شما یک کتاب مرجع قطور و دایره‌المعارفی باشد. این راهنما باید بر لحن مورد نظری که می خواهید در کپی خود منتقل کنید تمرکز کند. این می تواند به ایجاد شخصیت خریدار کمک کند – یک فرد خیالی که با هر پیامی برای او می نویسید.

یک راهنمای سبک که شامل چند باید و نبایدهای اساسی است (مانند اجتناب از اصطلاحات فنی) به شما کمک می کند تا به طور واضح و پیوسته با تمام دارایی های بازاریابی دیجیتال خود ارتباط برقرار کنید.

اخبار یا بیانیه های مطبوعاتی را به سایت خود اضافه کنید
برای بسیاری از ما، انتشارات مطبوعاتی راه بسیار مفیدی برای جلب توجه مطبوعات – و همچنین رسانه ها – در مورد موفقیت، نوآوری و همچنین کاری است که انجام می دهیم.

این مقاله را مطالعه کنید  چرا دیجیتال مارکتینگ مهم است؟

پس از ارسال آنها به مطبوعات، در نظر داشته باشید که بیانیه های مطبوعاتی خود را به وب سایت خود اضافه کنید. یک «اتاق خبر» دیجیتالی بچینید و همه انتشارات مطبوعاتی خود را در یک مکان فهرست کنید. علاوه بر این، می‌توانید عناصر دیگری مانند گالری عکس یا ویدیوها را اضافه کنید و هنگام ارسال انتشارات مطبوعاتی آینده، پیوندی به این صفحه اضافه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفت + یک =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟