بازاریابان دیجیتال استفاده از داده های آفلاین

بازاریابان دیجیتال استفاده از داده های آفلاین

بازاریابان دیجیتال استفاده از داده های آفلاین ، بازاریابان دیجیتال دیگر نمی توانند فقط افرادی باشند که تبلیغات را در پلتفرم های تبلیغاتی برنامه ای بارگذاری و بهینه می کنند. آنها همچنین باید معیارهای مشتری را که سودآوری کسب و کار را هدایت می کند، درک کنند.

اغلب، برندها از آژانس های دیجیتالی خود می پرسند که هنجار صنعت برای موارد زیر چیست:

. هزینه هر کلیک (CPC)،
. هزینه هر سرنخ (CPL) یا حتی.
. هزینه هر اکتساب (CPA).

برندها فرض می‌کنند که آژانس می‌داند آیا بازاریابی آنها کارآمد و مؤثر است، به علاوه اینکه آیا هزینه هر تعامل آنها با میانگین در بخش آنها مقایسه می‌شود یا خیر. با این حال، اگر بازاریابان بتوانند نه تنها درک خوبی از CPC، CPL و CPA داشته باشند، بلکه علاوه بر هزینه فروش، ارزش طول عمر مشتری (CLV) مشتریان تبدیل شده را نیز درک کنند، درک بهتری از بازگشت سرمایه به دست خواهند آورد. هزینه های رسانه ای به عنوان درصدی از درآمدی که ایجاد می شود).

بازاریابان دیجیتال استفاده از داده های آفلاین
بازاریابان دیجیتال استفاده از داده های آفلاین – کالج نوین

ارزش یک رویکرد بازاریابی یکپارچه- بازاریابان دیجیتال استفاده از داده های آفلاین

به گفته کارشناسان دیجیتال مارکتینگ، مصرف کننده معمولی باید حداقل هفت بار در معرض یک محصول قرار گیرد قبل از اینکه متعهد به تصمیم گیری برای خرید شود. به نظر می‌رسد که این عدد تقریباً برای یک استراتژی بازاریابی قابل دستیابی است، اما با ترکیب دو استراتژی بازاریابی مختلف، این تعداد کمتر و در دسترس می‌شود.

رویکرد بازاریابی آنلاین-آفلاین به طور فزاینده ای در بین شرکت های بزرگ و کوچک محبوبیت بیشتری پیدا می کند. در واقع، چندین مطالعه نشان می‌دهد که امروزه ۴۷ درصد از شرکت‌ها یک استراتژی آفلاین برای بیدار کردن علاقه و تقویت ترافیک آنلاین دارند. علاوه بر این، 68٪ از شرکت ها از یک استراتژی بازاریابی آنلاین برای ارتقاء وفاداری به برند استفاده می کنند، که هدف متعارف بازاریابی آفلاین است.

این مقاله را مطالعه کنید  10 مزیت برتر حرفه دیجیتال مارکتینگ

 

O2O Commerce بدون بسته بندی

در تجارت آنلاین به آفلاین (O2O)، سازمان‌ها با کانال‌های بازاریابی آنلاین و آفلاین خود به‌جای رقابتی بودن، مکمل یکدیگر هستند. چند نمونه از O2Oin عبارتند از:

. کلیک کنید و جمع آوری کنید – جایی که مشتریان محصولات را به صورت آنلاین خریداری می کنند و سپس آنها را در فروشگاه تحویل می گیرند
. خرید آنلاین که در حین بازدید فیزیکی انجام می شود
. بازگرداندن اقلامی که به صورت آنلاین خریداری شده اند به یک فروشگاه فیزیکی

در مجموع 76 درصد از مصرف‌کنندگانی که محصولات یا خدماتی را در منطقه خود جستجو می‌کنند، در نهایت در یک روز از یک فروشگاه دیدن می‌کنند. بسیاری از این بازدیدها منجر به خرید می شود. بیش از 80 درصد از خرده فروشی ها تا سال 2021 و احتمالاً پس از آن در فروشگاه ها اتفاق می افتد. این آمار نشان می دهد که یک کمپین بازاریابی موثر نمی تواند استراتژی های آفلاین را نادیده بگیرد.

متأسفانه، تقریباً 90٪ از برندها برای پاسخگویی به تقاضاهای رو به رشد این مشتریان برای خرید آنلاین راه اندازی نشده اند. در نتیجه، بسیاری از برندها عقب می مانند و مشتریان را از خدمات و تجربه ای که در فروشگاه های فیزیکی به دست می آورند ناراضی می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

شروع گفتگو
نیاز به کمک دارید؟
سلام
چطور می تونم کمکتون کنم؟